Black friday 2019

poruka: 1.141
|
čitano: 201.119
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Re: Black friday 2019
bloodborne kaže...

ne znam evo ja sam uzeo neku u jisku sa 1700 na 670 i to onako jer sam tada bio u ducanu bila je tak dobro snizena.
i planirao sam taman uzeti novu stolicu i pala mi je bila ko budali samar i zasad so far so good. udobna, fina, velika jest da je umjetna koza, al hebiga.
valjda se nece prebzro pohabat.

 Ako budeš u prilici negdje sjest na markusa, probaj, pa ćeš vidjeti da to nema veze jedno s drugim.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Re: Black friday 2019
hahhaajaads kaže...
bloodborne kaže...

 kazu da  je kod te stolice odlicno sve osim udobnosti sjedenja...

 To mora rec samo osoba koja to nije isprobala, Markus je najbolja i najudobnija stolica koju sam ikada probao. Cijena je nesto veca ali siguran sam da se isplati...

 

Jakovp kaže...
bloodborne kaže...

ne znam zasto bi bio/bili debil/i, ja ti samo kazem sto je par ljudi reklo. :/

 Ma glupost, možda ako si prase od 150 kg ili ne znaš namjestiti dobar položaj. Sjedio sam u njoj po cijele dane bez ikakvih problema, za razliku od drugih stolica u kojima sam se stalno morao namještati.

 Mislim da je prije stvar u tome da ljudi koji se kunu u Markus nisu isprobali ZBILJA udobne stolce, tipa DXRacer, Omega Secretlab, Herman Miller i slicno. Markus je ok, pogotovo u odnosu na ostale stolce tog cjenovnog ranga, ali stojim pri tome da nije udoban za sjedenje, pogotovo nakon sto sjedis u necem boljem. Imao sam dugo u uredu Markus a doma DXRacericu i razlika je nebo i zemlja, razina drvena klupa vs oblak.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2019 13:08 (Minneyar).
4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019

e vidis omega secret lab to sam htio od kad sam ju vidio.
ali puno para. nazalost, mozda jednog dana.

10 godina
offline
Re: Black friday 2019
Minneyar kaže..

 Mislim da je prije stvar u tome da ljudi koji se kunu u Markus nisu isprobali ZBILJA udobne stolce, tipa DXRacer, Omega Secretlab, Herman Miller i slicno. Markus je ok, pogotovo u odnosu na ostale stolce tog cjenovnog ranga, ali stojim pri tome da nije udoban za sjedenje, pogotovo nakon sto sjedis u necem boljem. Imao sam dugo u uredu Markus a doma DXRacericu i razlika je nebo i zemlja, razina drvena klupa vs oblak.

 Dobro DX Racer, govorimo o ovim jeftinim "gejmerskim" stolicama, nit kvaliteta nit udobnost...

12 godina
offline
Black friday 2019

Tu se onda slazemo, Marcus je cak i do 2000 kn vjerojatno best-buy, ali jednostavno nije "najudobniji stolac ikad i ko tvrdi da nije je kreten". Jednostavno je dobar kompromis za ekipu koja nece ili ne moze iskesirati vise za high end stolac, sto je naravno sasvim ok i shvatljivo.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
offline
Black friday 2019

Kad se sjetim igranja igrica na kompu...

 

Koristio sam stolicu iz blagavaone pa mi nije ništa bila. Znao sjedit na njoj po 4-5h...

 

Sad sve neke fensi švensi stolice za gaming i sad neka od njih kao nije udobna. Ma nije k... naspram stolica iz blagavaone.

15 godina
offline
Black friday 2019

Ja na poslu sjedim na Steelcase amia a kući imam Markusa iz Ikee i ne mogu se složiti sa tvrdnjama da je neudobna stolica, baš suprotno..
Po meni jedini minus Markusa su fiksni nasloni za ruke. Mislim da je bolja od tih "uredskih" stolica iz jyska i sličnih trgovina jer imam ju već skoro dvije godine i mogu reći da je još uvijek kao prvog dana, ništa ne škripi, ne klima se, itd..
Uglavnom, čini se da tu vrijedi ona stara.. sto ljudi, sto ćudi..

8 godina
offline
Black friday 2019

kad vidim da je sve on-topic

4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019

ne znam jel slucajnost ili mi svemir pokusava nesto reci povodom black fridaya.

16 godina
offline
Re: Black friday 2019
bloodborne kaže...

ne znam jel slucajnost ili mi svemir pokusava nesto reci povodom black fridaya.

da, instaliraj adblock :p

i da, sve te stolice imaju identicnog proizvodjaca iz kine (dxracer, corsair, omega, itd).

cak su lijeni i naslone za ruku napravit kak spada ili promijeniti

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
offline
Re: Black friday 2019
Jakovp kaže...

 Ko je to rekao je debil.

 A zasto debil odmah na prvu? Koliko ti uopce imas godina? Zato sto ti imas tu stolicu doma i odmah je to najbolje jelte, klasicna prica nedojebanih balavaca na sisi mamici i tatici.

 

Eto meni nije bila udobna a sjedio sam dosta vremena u njoj, kvaliteta materijala i izrade je vrlo dobra ali udobnost je meni na prvom mjestu i tu mi sjediste nije odgovaralo, žuljalo me nakon duzeg vremena ne znam kako to drugacije opisat kao da fali deblje pjene u sjedištu. 

7 godina
offline
Re: Black friday 2019
R36 kaže...

Kad se sjetim igranja igrica na kompu...

Koristio sam stolicu iz blagavaone pa mi nije ništa bila. Znao sjedit na njoj po 4-5h...

Sad sve neke fensi švensi stolice za gaming i sad neka od njih kao nije udobna. Ma nije k... naspram stolica iz blagavaone.

 +1

Ili stolica ili blagovaone, ili lopta za sjedenje, ili sad u zadnje vrijeme fotelja na kojoj sam si napravio nosač za tipkovnicu, miša i pivu 

 

dtdtdt kaže...

kad vidim da je sve on-topic

 Da, i mene začudilo, wtf.

Ali dobro, da ja onda offtopičarim (djelomično): jel nam lile i ove godine u linksa ili joj sad smrdimo od kad je svjetska klasa?

 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2019 13:44 (fer-de-lance).
6 godina
offline
Black friday 2019

Možda je ta iz ikee udobna i dobra ali meni je baš onako ružna,mislim to je subjektino sto ljudi sto čudi ;)

15 godina
offline
Re: Black friday 2019
Jakovp kaže...
bloodborne kaže...

ne znam evo ja sam uzeo neku u jisku sa 1700 na 670 i to onako jer sam tada bio u ducanu bila je tak dobro snizena.
i planirao sam taman uzeti novu stolicu i pala mi je bila ko budali samar i zasad so far so good. udobna, fina, velika jest da je umjetna koza, al hebiga.
valjda se nece prebzro pohabat.

 Ako budeš u prilici negdje sjest na markusa, probaj, pa ćeš vidjeti da to nema veze jedno s drugim.

 Ja sam sjedio i stolica je dobra ali na tome stajem. Nije me impresionirala niti malo, u rangu je s ovom moj kvazi gajmerskom stolicom e-cobra niti bolja niti losija..

Sve je to kak kome pase..

 

Ali da kupujem ponovo sada izabrao bih markusa zbog dubine sjedista...obje stolice i Markus i E-Cobra se mogu sakriti od onoga sto sam ja probao.

Bnet: mNik987#2148
4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019
nixass kaže...

da, instaliraj adblock :p

i da, sve te stolice imaju identicnog proizvodjaca iz kine (dxracer, corsair, omega, itd).

cak su lijeni i naslone za ruku napravit kak spada ili promijeniti

 Istina je da stolci tipa corsair koji samo nakelje logo na genericki "gamerski stolac" imaju istog proizvodaca, ali jedan Noblechair i Secretlab se dosta razlikuje od ostalih. Primjerice kod Secretlab 2020 serije su bas ubacili pojacane naslone za ruke, koliko sam istrazivao koriste kvalitetniju umjetnu kozu, nude modele kompletno od tkanine itd. Hidraulika, kotacici i baza su vjerovatno nekakav standard kos svih, ali razlike postoje i u pjenama koje proizvodaci koriste.

7 godina
protjeran
offline
Black friday 2019

Na poslu koristim ovaj od Wiesner Hagera:
https://www.wiesner-hager.com/de/produkte/buerostuehle/paro-2-225/
https://shop.wiesner-hager.com/products/paro-2-mit-kunststoffdrehkreuz-und-hoher?variant=978706

Za rad od 8-10 je vrhunski - uvjek gledam da imam takve sa mrezastim naslonom,
da mi se ledja ne umaraju i ne znoje.

S naslonima za ruke su 510€, to je za kucnog korisnika previse.

Inace doma imam Topstar Open Art 2010 OPA0TB900:
https://www.amazon.de/gp/product/B003L5BZDW

Kupljen Jul-16-2018 za tada 189€, al vidjao sam ga i po 149€.

Meni je prva liga, osim sto sam primjetio da ovaj jastucic za kriza djeluje dosta staticki
i na njemu se nakuplja prasina kao blesava - nista sto jednom tjedno usisavac ne pokupi.

Nekima bi mozda spuzvica mogla biti premekana/pretanka, meni je sasvim OK,
premda imam preko 116kg s kostima.

Hbada Ergonomic Office Chair with Headrest koristi jedan nas praktikant doma,
i njemu je super, stolac ide i za ispod 110€ na akcijama:
https://www.amazon.de/dp/B07R1Q1MWQ/


No to je sve vise manje individualno, svako ima drugaciju guzicu i omiljen polozaj sjedenja
te navike naslanjanja na jednu ruku, obje, ili nikako. Tako da treba ako ste u mogucnosti
isprobati stolac, ne samo sjesti u njega, nego otici recimo u Ikea-u ili bilo gdje, uvalit se i pol sata cackat
po mobitelu - jer onda tek dodjete i sve moguce polozaje koje u 5min ne osjetite.

A na Amazonu su stvari za Black Friday vec vani, pa svaki dan nesto novo, pratite, mozda nadjete stolac za sebe.
https://www.amazon.de/b/?_encoding=UTF8&node=7361369031&ref_=nav_swm_CBF19_DE&pf_rd_p=3fad56c7-bd94-4919-beb0-31ba0dee7827&pf_rd_s=nav-sitewide-msg&pf_rd_t=4201&pf_rd_i=navbar-4201&pf_rd_m=A1PA6795UKMFR9&pf_rd_r=X8AZ91JY9N0ZN88EFWRC

9 godina
offline
Black friday 2019

Dauphin valo sync

4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019
scardobula kaže...

Dauphin valo sync

 Napokon malo on topica.

4 godine
odjavljen
offline
Black friday 2019

Vrijedi li nadoplatiti 500 kn naspram Markusa za JÄRVFJÄLLET. Sjedio sam jedno vrijeme na Markusu i bio mi jako dobar.

13 godina
offline
Re: Black friday 2019

 A šta Links neće imati akcije za nas 3 milijuna ljudi koji nismo u Zagrebu i okolici ?

6 godina
offline
Re: Black friday 2019
itomic009 kaže...

 A šta Links neće imati akcije za nas 3 milijuna ljudi koji nismo u Zagrebu i okolici ?

 za nas će sajber mandej ako ostane smeća u skladištu ;)

10 godina
offline
Black friday 2019

Ajde da se nadovezem za stolice,imao sam prije iz jyska jednu za 600kn stolica je smece nije vrijedila 200kn..."koza" popucala nakon mjesec dana.Trenutno imam gt omega o razlici necu ni pricati,jedina mana je naslon za ruke jeftino je napravljen.Uglavom tko si moze priustiti preporuka

4 godine
protjeran
offline
Black friday 2019

ima netko preporuku za neki site za win 10 i office key.
guglao jesam medutim ne znam koji je pouzdan/legit itd.

9 godina
offline
Re: Black friday 2019
Minneyar kaže...
Mislim da je prije stvar u tome da ljudi koji se kunu u Markus nisu isprobali ZBILJA udobne stolce, tipa DXRacer, Omega Secretlab, Herman Miller i slicno. Markus je ok, pogotovo u odnosu na ostale stolce tog cjenovnog ranga, ali stojim pri tome da nije udoban za sjedenje, pogotovo nakon sto sjedis u necem boljem. Imao sam dugo u uredu Markus a doma DXRacericu i razlika je nebo i zemlja, razina drvena klupa vs oblak.

 Kud stavi HM u rang dxracera,secretlaba i kojekakvih stolica koje imitiraju kao da tuces krivine pri 200 km/h? Pa astronomska je razlika izmedju HM i ovih nego izmedju markusa i ovih vozackih...

 

Sto se tice stolice, sve ovisi kak sjedite, ja nemogu sjedit u jednom polozaju stalno pa znam noge prekrizit, dignut itd pa su mi recimo ove vozacke stolice neprakticne. Iz istog razloga mi je i HM aeron nepraktican. Stvar kod sjedenja je da neke stolice cim sjednes osjetis "wau". Neke sjednes pa ti je udobno. Neke su ti odmah tvrde. Dok ne sjedis na stolici par sati neces bit siguran da ti pase nikakvo isprobavanje u trgovini tu pomoc nece. Godinama sam sjedio na nekoj uredskoj iz metroa i bila mi je odlicna, jedino nije imala lumbalnu potporu pa sam to sam dodavao kusinice. Sad sam na embodyju i nisam bio nesto previse odusevljen dok nisam ponovno sjeo u tu staru stolicu, i onda vidis u biti koja je ogromna razlika. Al tek nakon sto me ova stolica "ispravila" jedno par mjeseci od prijasnjeg sjedenja.

9 godina
offline
Black friday 2019

aj dosta o stolicama, ovdje je black friday tema

16 godina
offline
Black friday 2019

Pixel 2 XL 128GB je 350 eura na par njemackih stranica

https://geizhals.de/google-pixel-2-xl-128gb-schwarz-a1704905.html

 

proslo je ravno 15 minuta od kupnje/narudzbe do shippinga lol

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: Black friday 2019

Hahaha uopće me ne čudi links... Ista priča kao i prošle godine.. Kada bi odlučio otići na to ovako bi to izgledalo...

 

 

 

 

Upalim auto i dolazim u Zg dan prije... 100,00 kn

Prenoćim ispred dućana i jedem fast food, grickalice kad gledam filmove i serije.... 50,00 kn

Dolazi jutro... dolazi gomila ljudi....Stvara se nervoza među ljudima...

Otvaranje dućana...hitro ulazim unutra i ne pronalazim ono što želim odmah jer su majstori razmjestili "slučajno" raspored artikala...

Pronalazak artikla, ali ga više nema pa posegnem za prvom dobrom alternativom...

Totalno sam happy jer sam kupio ps4 sa 3 igrice....  1399,00 kn

Odlazim iz dućana, nos mi para oblake...

Upalim auto i dolazim kući.. 100,00 kn

Da ne zaboravim da koristim godišnji odmor taj dan... Neprocjenjivo kn

 

 

 

UKUPNO 1649,00 kn... Jeeeeeeee :)

 

Upalim komp i shvatim da ove 3 igre ne vrijede zajedno 150,00 kn jer su sve na black friday popustima u svim dućanima svijeta..

Odem na stranice stranice mediamarkt, saturn i sl.  i vidim da sam hladno mogao kupiti ps4 bez igrica za 150,00 eura iz svoje udobne stolice http://www.vip-intercars.hr/katalog/p/337-uredska-auto-stolica-magneti-marelli-checkstar-099900200000/ i naspavati se kao beba na svom krevetu.....

 

 

 

Sretno svima :)

 

 

 

 

 

 

16 godina
offline
Re: Black friday 2019
Čitatelj kaže...



Hbada Ergonomic Office Chair with Headrest koristi jedan nas praktikant doma,
i njemu je super, stolac ide i za ispod 110€ na akcijama:
https://www.amazon.de/dp/B07R1Q1MWQ/

 Ja sam uzeo ovaj prije par mjeseci.

Osim škripavog mehanizma za naslon i ne baš mekanih naslona za ruku, sve ostalo može proći

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Black friday 2019

Jel tko naručivao sa Alze u zadnje vrijeme? Nešto sa njihovog BF asortimana?

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2019 17:52 (Vajfbiter).
14 godina
offline
Re: Black friday 2019
bloodborne kaže...

ima netko preporuku za neki site za win 10 i office key.
guglao jesam medutim ne znam koji je pouzdan/legit itd.

 Odeš na ebay, vidiš ko ima najbolje ocjene i kupiš od njega. Simple as that.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice