Black friday 2019

poruka: 1.141
|
čitano: 200.274
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019

Za stvari koje znam ljudima kazem ili cu zaljepiti link ako nadem.

Kao sto vec jesam neke ssove. Gore nize imas moj post vezan za xiaomijev prijenosni punjac.

Razlog iz kojeg kolegi forumasu nisam zaljepio link je taj jer tuzni Mi Hrvatska nema svoj web.

Ako nesto vidim sto je ovdje netko trazio bilo u ducanu na webu javit cu zakeljit cu link.

Pratim ja stanje na nabavi to ne moras brinut ja u ducane nejdem naslijepo. Prije no sto si usporedim cijenu, lokaciju

pa i sam ducan u kojem bi to nesto i kupio.

14 godina
offline
Re: Black friday 2019
bloodborne kaže...

 Koji je problem u tome da netko navede zelju i medusobno si keljimo linkove kako kome sta treba ?

 Sta da ljepim sav asortiman nekog ducana ponudu black fridaya ? Evo 1000 proizvoda na popustu pa narode navali ? 

 neznam jel si stvarno tek doso ili imas novi acc ali da znas kako to ispadne da 5 ljudi kopa a gotovani samo brabonjaju da im neko trazi onda bi ti bilo jasno zasto sam rekao u sta se opet pretvara....

VenAtoR#2231
9 godina
offline
Re: Black friday 2019
bloodborne kaže...

Za stvari koje znam ljudima kazem ili cu zaljepiti link ako nadem.

Kao sto vec jesam neke ssove. Gore nize imas moj post vezan za xiaomijev prijenosni punjac.

Razlog iz kojeg kolegi forumasu nisam zaljepio link je taj jer tuzni Mi Hrvatska nema svoj web.

Ako nesto vidim sto je ovdje netko trazio bilo u ducanu na webu javit cu zakeljit cu link.

Pratim ja stanje na nabavi to ne moras brinut ja u ducane nejdem naslijepo. Prije no sto si usporedim cijenu, lokaciju

pa i sam ducan u kojem bi to nesto i kupio.

 Apsolutno nema potrebe da mi se pravdaš i dokazuješ svoju dobrotu. Shvati da je ljudima, ne svima, pun kufer takvih komentara u kojima netko nešto traži, a nije u stanju odvojit par minuta po jednoj web trgovini i pročačkat ne bi li našao ono što mu uistinu treba.
No hard feelings, al' zbilja ne shvaćam takve umove. 

4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019
jocommb kaže...
bloodborne kaže...

 Koji je problem u tome da netko navede zelju i medusobno si keljimo linkove kako kome sta treba ?

 Sta da ljepim sav asortiman nekog ducana ponudu black fridaya ? Evo 1000 proizvoda na popustu pa narode navali ? 

 neznam jel si stvarno tek doso ili imas novi acc ali da znas kako to ispadne da 5 ljudi kopa a gotovani samo brabonjaju da im neko trazi onda bi ti bilo jasno zasto sam rekao u sta se opet pretvara....

 Ne znam kako su ovakve teme izgledale prije, citam bug godinama registriran kratko. Nisam prijasnjih god citao bf teme ako ih je bilo.

playjob kaže...
bloodborne kaže...

Za stvari koje znam ljudima kazem ili cu zaljepiti link ako nadem.

Kao sto vec jesam neke ssove. Gore nize imas moj post vezan za xiaomijev prijenosni punjac.

Razlog iz kojeg kolegi forumasu nisam zaljepio link je taj jer tuzni Mi Hrvatska nema svoj web.

Ako nesto vidim sto je ovdje netko trazio bilo u ducanu na webu javit cu zakeljit cu link.

Pratim ja stanje na nabavi to ne moras brinut ja u ducane nejdem naslijepo. Prije no sto si usporedim cijenu, lokaciju

pa i sam ducan u kojem bi to nesto i kupio.

 Apsolutno nema potrebe da mi se pravdaš i dokazuješ svoju dobrotu. Shvati da je ljudima, ne svima, pun kufer takvih komentara u kojima netko nešto traži, a nije u stanju odvojit par minuta po jednoj web trgovini i pročačkat ne bi li našao ono što mu uistinu treba.
No hard feelings, al' zbilja ne shvaćam takve umove. 

 Ja ti samo kazem da ja pratim nabavu kad nesto stvarno kupujem.

 Kad nista ne kupujem ne pratim, ne gledam. Barem ne za stvari kao romobil

za koji sam naveo upit.

12 godina
offline
Re: Black friday 2019
jocommb kaže...
Opet se tema pretvara u "daj mi nadite meni se neda i nemam vremena, trebam to i to"... tako je doslovno prosle godine jedan pametnjakovic izjavio u temi BF 2018....

 ako mislis na mene nisam trazio da sad netko ide traziti nego ako netko negdje naleti na nesto jeftino jer uvijek ima trgovina za koje mnogi nisu culi (lokalne trgovine u vasem gradu kao u karlovcu comel,linqua za koje sigurno nitko nije cuo tko nije iz KA a od njih se da naruciti preko neta!).

 

14 godina
offline
Re: Black friday 2019
lange kaže...
jocommb kaže...
Opet se tema pretvara u "daj mi nadite meni se neda i nemam vremena, trebam to i to"... tako je doslovno prosle godine jedan pametnjakovic izjavio u temi BF 2018....

 ako mislis na mene nisam trazio da sad netko ide traziti nego ako netko negdje naleti na nesto jeftino jer uvijek ima trgovina za koje mnogi nisu culi (lokalne trgovine u vasem gradu kao u karlovcu comel,linqua za koje sigurno nitko nije cuo tko nije iz KA a od njih se da naruciti preko neta!).

 

sori al nisam nikog poimence spominjao... opcenito svake godine izbije prepirka oko ovog zatrpavanja umjesto da se samo ljepe linkovi za sve sta ima veze sa bf i nek si ljudi gledaju sta ih zanima....

VenAtoR#2231
7 godina
offline
Black friday 2019

Pozdrav. Evo sam u potrazi za stolicom. Office/gaming, nije bitno. Cisto da je dobar omjer cjene i kvalitete. Inace sjedim na škartu cijeli zivot pa mi je sve upgrade, tako da što god preporučili, ja zadovoljan. 

Cjenovno.. pa ne znam, do nekih 700-800 kn bih najdalje išao. Ali ne bi mi smetalo da je i do 500, samo da se ne raspadne za mjesec dana. 
Vidio sam u HG spotu na "50%" akciji NEON BattleStation za 500kn nedavno, no nisam mogao pronaći nikakvih informacija o stolici pa nisam ni uzimao. 

Ako netko nađe dobar deal ovih dana, molim da mi javi.. Ovdje ili preko privatne poruke. Popit ćemo birru! :)

6 godina
offline
Black friday 2019

Pozdrav,

Može li netko ako naleti na Slušalice Steelseries Arctis Pro na akciji da stavi link ili pm,

hvala unaprijed :)

Max
12 godina
offline
Re: Black friday 2019
1samek kaže...
Jel možda netko pronašao kakav eksterni HDD na akciji? Barem 1TB.

 https://shop.westerndigital.com/en-ie/c/recertified

 

Jedino što nema 3god, nega 1god garanciju.

 

Pričekaj black friday, možda cijene idu još dolje.

Mislim da studenti mogu srediti i popust na ove već niske cijene.

 

EDIT: Upravo sam isprobao. Kod registracije sam dobio kod za 10% popusta!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 16:12 (CyberDemonVZ).
13 godina
online
Re: Black friday 2019
CyberDemonVZ kaže...
1samek kaže...
Jel možda netko pronašao kakav eksterni HDD na akciji? Barem 1TB.

 https://shop.westerndigital.com/en-ie/c/recertified

 

Jedino što nema 3god, nega 1god garanciju.

 

Pričekaj black friday, možda cijene idu još dolje.

Mislim da studenti mogu srediti i popust na ove već niske cijene.

 

EDIT: Upravo sam isprobao. Kod registracije sam dobio kod za 10% popusta!

 

E to sam tražio, hvala puno! :)

13 godina
offline
Re: Black friday 2019
1samek kaže...
Jel možda netko pronašao kakav eksterni HDD na akciji? Barem 1TB.

 Ja sam ovdje kupio 3 kom svi rade super.

 

https://shop.westerndigital.com/en-ie/products/external-drives/wd-my-book-usb-3-0-hdd-recertified#RWDBFJK0020HBK-EESN

 

Ops kolega me pretekao. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 19:24 (hummer0).
14 godina
offline
Black friday 2019

Pozdrav svima. Pošto vidim da je dosta slabo komentara vezano za black friday napisati ću nekoliko iskustava od prošle godine, pa možda nekome pomogne. Prošle godine sam uspio kupiti:
- joystick ps4 - 299,00 kn - mislim da je bio edigital, ali sa besplatnom dostavom
- ps4 igre - hitovi po 99,00 kn - sancta domenica
- xbox one sa 2 joysticka - 1250,00 kn - mediamarkt.de

Puno dućana je najavilo velike popuste, no samo su neki imali dobre i stvarne popuste:

-   Sancta domenica  - imala je ok cijene za black friday (realno 30-40% popusta na većinu igrica, igraće konzole i na opremu za igraće konzole)
- Edigital - imali su slične popuste za black friday kao i sancta domenica
- Mall - nisam siguran za popuste, ali sam znao tijekom godine kupiti po ok cijeni razne stvari. Treba pripaziti na njihove popuste jer napumpaju cijenu u nebesa i stave "kao  veliki popust"
- Svijet medija - mene je iskreno razočarao jer nema baš neke popuste. Možda 20%
- Instar-informatika - na black friday doslovno 7 artikala na akciji....
- Hgspot- na black friday doslovno 10 artikala na akciji....
- Protis i Adm - nisam siguran da li su imali black friday (možda par artikala)
- Ekupi  - mislim da su oni imali dobre popuste za black friday na konzole ps4 (cca 1599,00 kn ps4 500gb)
-Uzi shop - iskreno ne znam i ne sjećam se...
- Links - ako se dobro sjećam imali su black friday aliiiiiiii..... u jednom dućanu!!!!!(Na to sam popi....)
- Mediamarkt.de  - oni su imali dobre popuste, pa sam uspio nabaviti xbox one za 180,00 eura


Ovo su po meni stranice za hardware, igraće konzole, igre koje bi možete pratiti da li se nešto dešava za black friday. Kao i svake godine neki dućani će imati iste popuste (ne znam tko koga kopira)...

 Smatram da je danas ( u 2019. godini) vrlo lako pratiti takve popuste, te da nikome nebi trebalo biti teško pronaći nešto za sebe. Jedino mogu reći da ljudi mogu stavljati popuste za strane stranice jer to je malo teže pratiti. Toliko od mene i sretno svima :)

13 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Evo krenula i alza polako.

4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019
axos kaže...

Evo krenula i alza polako.

 Bas ono sta ja trazim (Hyperx Flight) je na tzv "popustu" tj prije par dana bile su par eura skuplje po redovnoj cijeni. 

12 godina
offline
Re: Black friday 2019
Jucer uzeo u elipsa huawei p30 za 3600 kn, mislim da sam dobro prošao manje cijene u trgovinama nema
15 godina
offline
Re: Black friday 2019
nike098 kaže...
Jucer uzeo u elipsa huawei p30 za 3600 kn, mislim da sam dobro prošao manje cijene u trgovinama nema

 Izložbeni primjerak?

12 godina
offline
Re: Black friday 2019
Ne zapakiran primjerak, mislim da ti je i p30 pro 4600 sto je takoder super cijena
7 godina
offline
Re: Black friday 2019
Kolacic kaže...
...

 Nikad nisam platio za sex nit necu.

 "Nit neću" je dvostruka negacija. Što bi značilo da si upravo izjavio da ćeš kad tad platiti za sex. 

Ispricavam se ako je netko moj prosli post shvatio kao zatrpavanje teme, no sam OP je u prvom postu napisao "pišite što planirate kupiti i postajte sve dobre ponude". 

Vidim da vas je dosta ogorčeno kad neko dođe, napiše što traži i zamoli forumaše da linkaju ako to isto nađu, a njemu promakne.  Ne shvaćam u čemu je problem ako se uzajamno pomažemo i usput se postaju dobri dealovi kad netko nešto otkrije. Tko stvarno prati temu, neće imat problema za pronalaženje ikakvih linkova. Primjera radi, kolega CyberDemonVZ poviše je umjesto plakanja pomogao 1samek i linkao mu disk. Jel mu ruka otpala?






12 godina
offline
Re: Black friday 2019
birra kaže...

Vidim da vas je dosta ogorčeno kad neko dođe, napiše što traži i zamoli forumaše da linkaju ako to isto nađu, a njemu promakne.  Ne shvaćam u čemu je problem ako se uzajamno pomažemo i usput se postaju dobri dealovi kad netko nešto otkrije. Tko stvarno prati temu, neće imat problema za pronalaženje ikakvih linkova. Primjera radi, kolega CyberDemonVZ poviše je umjesto plakanja pomogao 1samek i linkao mu disk. Jel mu ruka otpala?

 Mogu potvrditi da nije!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Black friday 2019
Ima li netko da je naletio na neku gaming stolicu ispod 700kn? Bila je donedavno u hgspot za 500 i kad sam došao kupiti bile su rasprodane, sad ju vise ni ne vidim u ponudi ni s običnom cijenom
PSN: Carlikaa
16 godina
offline
Re: Black friday 2019
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
11 godina
offline
Black friday 2019

@đekson

Prošle godine sam u SD-u uzeo PS4 gamepad za 249 kn. Brijem da će biti i ove godine tako.

14 godina
offline
Black friday 2019

Ima li itko iskustva s njemačkim amazonom za BF prošlih godina? Da li na snjiženju bude sva roba ili samo odabrani artikli? Ja recimo gledam neke elemente za kupaonicu (tuševi, vodokotlići, šolje). 

14 godina
offline
Re: Black friday 2019
hejhaj kaže...

Ima li itko iskustva s njemačkim amazonom za BF prošlih godina? Da li na snjiženju bude sva roba ili samo odabrani artikli? Ja recimo gledam neke elemente za kupaonicu (tuševi, vodokotlići, šolje). 

 ufff...na to stvarno nisam nikad obracao paznju.... ali imas keepa.com i vidi tamo sta ima.... napravi racun.... to je trazilica samo stvari na akciji s amazona... imas amazon koji hoces i mos i jezik birat isto.... pa vidi.... i on ti radi uvijek ne samo sad za BF...

VenAtoR#2231
12 godina
offline
Re: Black friday 2019
CyberDemonVZ kaže...
1samek kaže...
Jel možda netko pronašao kakav eksterni HDD na akciji? Barem 1TB.

 https://shop.westerndigital.com/en-ie/c/recertified

 

Jedino što nema 3god, nega 1god garanciju.

 

Pričekaj black friday, možda cijene idu još dolje.

Mislim da studenti mogu srediti i popust na ove već niske cijene.

 

EDIT: Upravo sam isprobao. Kod registracije sam dobio kod za 10% popusta!

 Na taj popust imate i opciju dodatnih 15% za seniore ili studente. Ovo za seniore je lakse za rjesit, samo registrirate nekoga tko je stariji od 55god preko osobne.

 

https://shop.westerndigital.com/en-ie/promotions/education-and-senior-discounts

 

Ja sam si nedavno uzeo recertified 4GB my passport za cca 50eur preko ove sheme.

4 godine
odjavljen
offline
Black friday 2019

Hawkers ima akciju troje naočale za cjenu jednih

https://www.hawkersco.com

Čisto solidno za kupiti koji par za plažu i slične uvjete gdje vas neće biti briga hoće li se slomiti, biti ukradene i sl.

13 godina
offline
Black friday 2019

Je li bio kakav popust na hardver prosle godine, hoce li sto biti ove?

VISCA BARCA
7 godina
offline
Re: Black friday 2019
VladimirLem kaže...

Hawkers ima akciju troje naočale za cjenu jednih

https://www.hawkersco.com

Čisto solidno za kupiti koji par za plažu i slične uvjete gdje vas neće biti briga hoće li se slomiti, biti ukradene i sl.

 Mogu potvrditi, imam već 3 para naočala kupljenih kod njih. Nisu loše za tu cijenu. A ima i modela što izgledaju profinjenije. 

No imate i stranice poput eyerima i visualclicka (nisam narucivao) gdje mozete naci originalnih ray ban, oakley, police itd. za 3 puta manju cijenu nego što je viđamo po hrv dućanima. A vjerojatno i manje sada kad je vrijeme popusta. 
Podrobnije ovdje: http://www.forum.hr/showthread.php?t=121425&page=128


Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 11:06 (birra).
10 godina
offline
Re: Black friday 2019
C3c1l kaže...

@đekson

Prošle godine sam u SD-u uzeo PS4 gamepad za 249 kn. Brijem da će biti i ove godine tako.

 Jesu imali mozda xbox-ov one za pc na snizenju tada?

12 godina
offline
Re: Black friday 2019
toma20 kaže...
C3c1l kaže...

@đekson

Prošle godine sam u SD-u uzeo PS4 gamepad za 249 kn. Brijem da će biti i ove godine tako.

 Jesu imali mozda xbox-ov one za pc na snizenju tada?

 Ne prodaje ga SD. Ali na mall.hr je prije cca mjesec dana bio oko 300kn na akciji.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice