Black friday 2019

poruka: 1.141
|
čitano: 201.600
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Black friday 2019
Vajfbiter kaže...

Jel tko naručivao sa Alze u zadnje vrijeme? Nešto sa njihovog BF asortimana?

Ja uzeo Ryzena 2700 i RAM.

Za 160 EUR-a nije loša cijena, preko 40 EUR-a imaš kod "GRATISLIEFERUNG" za free shipping.

On je sa alza.at ali radi i na .com verziji, tako sam ja uzeo.

Baš danas stiglo GLS-om.

robimarko@gmail.com
7 godina
offline
Re: Black friday 2019
Džekson kaže...

Hahaha uopće me ne čudi links... Ista priča kao i prošle godine.. Kada bi odlučio otići na to ovako bi to izgledalo...

 

 

 

 

Upalim auto i dolazim u Zg dan prije... 100,00 kn

Prenoćim ispred dućana i jedem fast food, grickalice kad gledam filmove i serije.... 50,00 kn

Dolazi jutro... dolazi gomila ljudi....Stvara se nervoza među ljudima...

Otvaranje dućana...hitro ulazim unutra i ne pronalazim ono što želim odmah jer su majstori razmjestili "slučajno" raspored artikala...

Pronalazak artikla, ali ga više nema pa posegnem za prvom dobrom alternativom...

Totalno sam happy jer sam kupio ps4 sa 3 igrice....  1399,00 kn

Odlazim iz dućana, nos mi para oblake...

Upalim auto i dolazim kući.. 100,00 kn

Da ne zaboravim da koristim godišnji odmor taj dan... Neprocjenjivo kn

 

 

 

UKUPNO 1649,00 kn... Jeeeeeeee :)

 

Upalim komp i shvatim da ove 3 igre ne vrijede zajedno 150,00 kn jer su sve na black friday popustima u svim dućanima svijeta..

Odem na stranice stranice mediamarkt, saturn i sl.  i vidim da sam hladno mogao kupiti ps4 bez igrica za 150,00 eura iz svoje udobne stolice http://www.vip-intercars.hr/katalog/p/337-uredska-auto-stolica-magneti-marelli-checkstar-099900200000/ i naspavati se kao beba na svom krevetu.....

 

 

 

Sretno svima :)

 

 

 

 

 

 

 

 

Slično sam i ja računao... Vjerujem da će se naći za barem 1600-1700 1tb s dva joysticka, pa bi rađe to uzeo... Prije 3 tjedna sam propustio na ekupi PS4 1tb s dva kontrolera i CTR za 1980 kuna. Nadam se sličnoj/povoljnijoj kombinaciji :)

 

Btw, Saturn i Mediamarkt dostavljaju u Hrvatsku?

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2019 20:41 (daniel2809).
8 godina
offline
Black friday 2019

Sony diktira cijene playstationa tak da ce popusti bi i drugdje. Nema straha.
Ak bas nitko drugi onda sancta domenica.

10 godina
offline
Re: Black friday 2019

Ima svakojakih PS4 akcija u Linksu, kako je kolega linkao na temi popusta i akcija: https://www.links.hr/promo/blackfriday2019

8 godina
offline
Re: Black friday 2019
The_Fichek kaže...

Ima svakojakih PS4 akcija u Linksu, kako je kolega linkao na temi popusta i akcija: https://www.links.hr/promo/blackfriday2019

 Pa ima, al moras doc u trgovinu, a takvi popusti bi trebali doc i drugdje

Iako sam relativno blizu nema šanse da se borim s drugim ljudima u trgovini :P

13 godina
offline
Black friday 2019

Pogotovo PS4 Pro verzija kojeg ima samo 1 na lageru. Bit će ovog da ga j***š No tnx...

5 godina
offline
Black friday 2019

Svidja mi se ponuda za links. Nista od toga ne trebam. Imam neki osjecaj kao da je ista akcija kao i lani (ps4, 580 grafa, poneki mis - sto nije ovaj se 502 bio 300 kuna i u mallu ?!?!).
Nego, jel' to greska u cjeniku ili sam ja nesto krivo vidio/shvatio ? Mislim na ovaj kit od 2x4 ripjaws RAMa koji kao inace dodje 949 kuna ?!?!

 

8 godina
online
Re: Black friday 2019
SamoPitam3 kaže...

Nego, jel' to greska u cjeniku ili sam ja nesto krivo vidio/shvatio ? Mislim na ovaj kit od 2x4 ripjaws RAMa koji kao inace dodje 949 kuna ?!?!

 

 Piše ušteda 70% ,  949kn-70%=284kn  to je 38€ a ima u njemačkoj par stranica gdje je 43€ tako da je moguće. 

5 godina
offline
Re: Black friday 2019
dtdtdt kaže...

 

 Piše ušteda 70% ,  949kn-70%=284kn  to je 38€ a ima u njemačkoj par stranica gdje je 43€ tako da je moguće. 

 Ma razumijem ja racunicu. Ono sto ne razumijem je kako ta memorija moze vrijediti 949 kuna. Toliko je mozda vrijedila prije dvije godine kada su cijene bile u nebesima. Zato mi nije jasno...

Ovo mi lici na ono klasicno nase. Na napumpanu cijenu udaris napumpano snizenje da bi izgleda "super povoljno". Jedino, ako sam nesto krivo shvatio.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2019 22:43 (SamoPitam3).
10 godina
offline
Re: Black friday 2019

Taj kit je bas smijurija od ponude, kao da su random stavili cijenu, prakticki uvreda kupcima. Hajde da je 16GB kit pa jos nekako moze proci prekrizena nabijena cijena, al ovo je presmjesno s obzirom da je najistaknutija ponuda. Ponuda zauzima mjesta skoro kao 4 ponude za plejku, lol. Doduse ima nekih okej snizenja. G502 SE je bio u Mallu da, to je Logitechova akcija za Black Friday inace, isti mis kao G502 samo srebrne, tj. vise bijele boje. Ja si mislim zvucnike piknut, Z533 za 400kn nelose ja mislim, iako bih radje Z537 Bluetooth verziju.

9 godina
online
Black friday 2019

A u instaru tek black friday ponuda je uvreda ljudskoj inteligenciji.

7 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Da li je neko slucajno nasao neki bolji air cooler za 1151 socket(može i vani).Hvala unaprijed

 

4 godine
offline
Black friday 2019

mediamarkt.de, imam rodbinu u njemačkoj pa me zanima jel moguće na njihovoj stranici platiti s jednom karticom (mojom) i preko moje registracije, a poslati na drugo ime i adresu u njemačkoj? hvala

9 godina
odjavljen
offline
Re: Black friday 2019
Zakaj nebi bilo moguće? Isto ko i da kod nas kupuješ, adresa kupca i adresa dostave ne moraju bit isti
14 godina
offline
Black friday 2019

Pozdrav,

 

vele Linksovci da će za ostatak Hrvatske BF biti dostupan i preko web-shopa, ali slijedeći petak, 29.11 (Dan Republike za starije :-)))

Ju je je? Je ju je!
6 godina
offline
4 godine
offline
Re: Black friday 2019

hvala!

8 godina
offline
Re: Black friday 2019
bloodborne kaže...

ima netko preporuku za neki site za win 10 i office key.
guglao jesam medutim ne znam koji je pouzdan/legit itd.

 

https://www.software-deals.hr/

 

Iako možeš na ebayu kupit za 3$ key. Ne znam za šta ti treba ali ovdje će ti biti akcija.

9 godina
offline
Black friday 2019

 

da ne bude kako je samo kod nas black friday govno i popusti su loši, situacija iz poljske gdje dižu cijene taman prije nego što stave popust

https://www.reddit.com/r/europe/comments/dznnco/media_markt_increases_prices_right_before_black/

14 godina
offline
Re: Black friday 2019

buglady   Odrađeno 2018. godine, tako da je moguće :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 9:25 (Džekson).
14 godina
offline
Re: Black friday 2019
Santana kaže...
The_Fichek kaže...

Ima svakojakih PS4 akcija u Linksu, kako je kolega linkao na temi popusta i akcija: https://www.links.hr/promo/blackfriday2019

 Pa ima, al moras doc u trgovinu, a takvi popusti bi trebali doc i drugdje

Iako sam relativno blizu nema šanse da se borim s drugim ljudima u trgovini :P

 

Link je isti kao i svi drugi. Imali su tokom godine ponude sa super cijenama. Nema toga u trgovini. Možda 1 komad
Prijatelj mi išao pogledati neki totalno bezvezan proizvod po super cijeni u 8 ujutro u manjem mjestu.

Naravno nije ga bilo.

Prošle godine su ljudi stajali u redu i na kraju recimo nije bilo PS4. Bilo je u i novinama. Nešto tipa prvi u redu, a na kraju nije bilo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 9:31 (CroDexter).
4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019
AngeL_FreaK kaže...
bloodborne kaže...

ima netko preporuku za neki site za win 10 i office key.
guglao jesam medutim ne znam koji je pouzdan/legit itd.

 

https://www.software-deals.hr/

 

Iako možeš na ebayu kupit za 3$ key. Ne znam za šta ti treba ali ovdje će ti biti akcija.

 treba mi doma za moj pc, ma razmisljao sam i o ebayu. al sta ja znam svugdje gledam slicna cijena do 100kn nisu neke pare.
 al opet nebi da traje mj dana

Cansee kaže...

 

da ne bude kako je samo kod nas black friday govno i popusti su loši, situacija iz poljske gdje dižu cijene taman prije nego što stave popust

https://www.reddit.com/r/europe/comments/dznnco/media_markt_increases_prices_right_before_black/

 ma šupci, sjecam se kao student radio u par trgovina ( istyle, muller, itd.. ) u mulleru nije bio taj slucaj ali u nekima je gdje smo rucno upisivali cijene.
mislim ispadalo je da svaki puta kada ja tebi prodajem neki artikl ja rucno upisujem cijenu nema je zavedene u sustav i po tome sam ja tebi artikl danas mogao
prodati za 100kn sutra za 150kn uopce ne razumijem zasto se to dozvoljava, jednostavno zavesti cijenu u sustav prijaviti popust kakav ce biti da se to automatski obracunava.

a ne da je artikl danas 2000kn a za god dana je sa kvazi "4000" snizen na "2500" i ono najgore njima se dozvoljava da to rade potrosacima.
i onda kad vidim one brije bodovi, znakovi paznje, nagraduju vjerne kupce. ma nagradujes ti mamu svoju, a ne nas budale sta ti dajemo pare.
muka mi je, bogu hvala cura ima frendu u jednom od nasih poznatijih da ne kazem "boljih" IT ducana pa si sve sredujem preko njega.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 9:34 (bloodborne).
7 godina
offline
Re: Black friday 2019
Stric_Jura kaže...

Pozdrav,

 

vele Linksovci da će za ostatak Hrvatske BF biti dostupan i preko web-shopa, ali slijedeći petak, 29.11 (Dan Republike za starije :-)))

Dakle na sam dan Black fridaya ili ipak jedan petak kasnije (06.12.) :D

 

Jel su rekli ako će bit iste ponude?

6 godina
offline
Re: Black friday 2019
daniel2809 kaže...
Stric_Jura kaže...

Pozdrav,

 

vele Linksovci da će za ostatak Hrvatske BF biti dostupan i preko web-shopa, ali slijedeći petak, 29.11 (Dan Republike za starije :-)))

Dakle na sam dan Black fridaya ili ipak jedan petak kasnije (06.12.) :D

 

Jel su rekli ako će bit iste ponude?

BF 29.11. samo Trsnjevka i Dubrava, fizicki maloprodajni ducani, nema preko weba naruzdbe

 

CM 2.12. sve sta ostane od petka i jos neka roba, za cijelu hrvatsku, ducani i naruzdbe preko weba

 

pise vam tocno koje su kolicine raspolozive za svaki pojedini artikl, i tocno te kolicine imaju (svatko tko prica drugacije, nema pojma, jer vise nema zajebancije, kazne su visoke i sve mora biti po zakonu, tako da u ovome slucaju nema muljanja i obmana kupaca)

16 godina
offline
Black friday 2019

Molim nekog da posta tu ak naleti na neku akciju za jedan od sljedećih routera:

 

 

Huawei B525s-65a

 

Huawei B618s-22d

 

Huaewi B715s-23c

 

 

 

I kojim slučajem, broj 41/41.5 tenisice za trčanje/slob. vrijeme, tak da su za van - izdržljive, s "ripnama" (do 350kn) :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 10:52 (Armor).
8 godina
offline
Re: Black friday 2019
bloodborne kaže...
AngeL_FreaK kaže...
bloodborne kaže...

ima netko preporuku za neki site za win 10 i office key.
guglao jesam medutim ne znam koji je pouzdan/legit itd.

 

https://www.software-deals.hr/

 

Iako možeš na ebayu kupit za 3$ key. Ne znam za šta ti treba ali ovdje će ti biti akcija.

 treba mi doma za moj pc, ma razmisljao sam i o ebayu. al sta ja znam svugdje gledam slicna cijena do 100kn nisu neke pare.
 al opet nebi da traje mj dana

Cansee kaže...

 

da ne bude kako je samo kod nas black friday govno i popusti su loši, situacija iz poljske gdje dižu cijene taman prije nego što stave popust

https://www.reddit.com/r/europe/comments/dznnco/media_markt_increases_prices_right_before_black/

 ma šupci, sjecam se kao student radio u par trgovina ( istyle, muller, itd.. ) u mulleru nije bio taj slucaj ali u nekima je gdje smo rucno upisivali cijene.
mislim ispadalo je da svaki puta kada ja tebi prodajem neki artikl ja rucno upisujem cijenu nema je zavedene u sustav i po tome sam ja tebi artikl danas mogao
prodati za 100kn sutra za 150kn uopce ne razumijem zasto se to dozvoljava, jednostavno zavesti cijenu u sustav prijaviti popust kakav ce biti da se to automatski obracunava.

a ne da je artikl danas 2000kn a za god dana je sa kvazi "4000" snizen na "2500" i ono najgore njima se dozvoljava da to rade potrosacima.
i onda kad vidim one brije bodovi, znakovi paznje, nagraduju vjerne kupce. ma nagradujes ti mamu svoju, a ne nas budale sta ti dajemo pare.
muka mi je, bogu hvala cura ima frendu u jednom od nasih poznatijih da ne kazem "boljih" IT ducana pa si sve sredujem preko njega.

 ja sam ih valjda 10 kupio sa ebaya i rade bez problema neki su stariji vise od godine dana i rade

8 godina
offline
Re: Black friday 2019
Santana kaže...
bloodborne kaže...
AngeL_FreaK kaže...
bloodborne kaže...

ima netko preporuku za neki site za win 10 i office key.
guglao jesam medutim ne znam koji je pouzdan/legit itd.

 

https://www.software-deals.hr/

 

Iako možeš na ebayu kupit za 3$ key. Ne znam za šta ti treba ali ovdje će ti biti akcija.

 treba mi doma za moj pc, ma razmisljao sam i o ebayu. al sta ja znam svugdje gledam slicna cijena do 100kn nisu neke pare.
 al opet nebi da traje mj dana

Cansee kaže...

 

da ne bude kako je samo kod nas black friday govno i popusti su loši, situacija iz poljske gdje dižu cijene taman prije nego što stave popust

https://www.reddit.com/r/europe/comments/dznnco/media_markt_increases_prices_right_before_black/

 ma šupci, sjecam se kao student radio u par trgovina ( istyle, muller, itd.. ) u mulleru nije bio taj slucaj ali u nekima je gdje smo rucno upisivali cijene.
mislim ispadalo je da svaki puta kada ja tebi prodajem neki artikl ja rucno upisujem cijenu nema je zavedene u sustav i po tome sam ja tebi artikl danas mogao
prodati za 100kn sutra za 150kn uopce ne razumijem zasto se to dozvoljava, jednostavno zavesti cijenu u sustav prijaviti popust kakav ce biti da se to automatski obracunava.

a ne da je artikl danas 2000kn a za god dana je sa kvazi "4000" snizen na "2500" i ono najgore njima se dozvoljava da to rade potrosacima.
i onda kad vidim one brije bodovi, znakovi paznje, nagraduju vjerne kupce. ma nagradujes ti mamu svoju, a ne nas budale sta ti dajemo pare.
muka mi je, bogu hvala cura ima frendu u jednom od nasih poznatijih da ne kazem "boljih" IT ducana pa si sve sredujem preko njega.

 ja sam ih valjda 10 kupio sa ebaya i rade bez problema neki su stariji vise od godine dana i rade

 

kod mene isto tako..ovo sto sam ja stavio link se isplati uzet za tvrtku..sve ostalo ebay..

13 godina
offline
Black friday 2019

Pozdrav, jel neko možda našao neki recimo dobar wannabe laptop za gejming do 4000 kuna, s nekom ok grafičkom da nije integrirana na nekom popustu ovih dana? Sve što sam gledo ili su preskupi, ili nemaju baš dobru konfiguraciju. Znam da je ovo longshot, ali možda je neko uhvatio takvu ponudu

12 godina
online
Black friday 2019

Napokon da vidim SSD i crni petak u istoj rečenici.

https://www.mymemory.co.uk/memory/data-storage/ssd-drives.html

Vani sam s klincima, može netko malo prokopati pa javiti dal ima kaj pametno?

SSDi nikad nisu na velikim popustima, ali bolje provjeriti...

 

Btw, dućan je legit. Dostavlja u HR

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Black friday 2019

Ne isplati se bas, SSDi su dovoljno jeftini u HR i nemaju nekih best buy kao Adata SX6000 ili jos bolje 8200 Pro koji je npr. na akciji u Ekupi i preporuka: https://www.ekupi.hr/SSD-ADATA-512GB-SX8200-Pro-PCIe-M2-2280-1369729.aspx 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice