Black friday 2019

poruka: 1.141
|
čitano: 201.532
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Black friday 2019

Ima links https://www.links.hr/promo/cybermonday 

 

Htio ugrabit i3 8350K za frenda, dođem do koraka da treba platit i sve se sruši i kaže košarica prazna. Odem opet kliknut na taj proc i kaže sold out....sada moram sa mindfactorya naručit

15 godina
offline
Re: Black friday 2019

Ja sam jutros dobio mail da je kontroler na putu prema meni, i da će me GLS obavijestiti kada bude spreman za isporuku prema meni, tj kada stigne u HR.

6 godina
offline
Black friday 2019

Bravo za links nema više ni preuzimanja u trgovini to je upgrade od lani ;)

14 godina
offline
Black friday 2019

Ima li neki dobar USB stick na akciji trenutno? 128GB poželjno

4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019
dmanz kaže...

Ima li neki dobar USB stick na akciji trenutno? 128GB poželjno

 Evo LINK mozda nades nesto po volji.

12 godina
offline
Black friday 2019

Razumijem da je vikend bia ali nikakva obavijest još od hg-a.

everyday i'm shuffling...
7 godina
offline
Re: Black friday 2019
AnteZizicMVP kaže...

nikakvi cyber mondayi, čeka se božić i pet puta bolje akcije, a ne ovo čišćenje skladišta 

ako još netko nije skinite wolt aplikaciju i unesite kod i imate 30 kuna besplatnih pri prvoj narudzbi -19GH9

 Sta si se uvatija wolta i spize jbt, ko da niko na forumu nema za sendvic

8 godina
offline
Re: Black friday 2019
Luka123 kaže...

Razumijem da je vikend bia ali nikakva obavijest još od hg-a.

 

ma svi će ti kasnit..ja isto još nikakvu poruku nisam dobio ni od svijet medija ni od HT-a pa ni od top shopa..

čekam do srijede tek onda ću ih zvati

8 godina
offline
Re: Black friday 2019
Luka123 kaže...

Razumijem da je vikend bia ali nikakva obavijest još od hg-a.

 Kak si ti to naručio ako je bilo samo za poslovnice? 

6 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Sve ste dobro vidim pokupovali u linksa

12 godina
offline
Black friday 2019

Da, svi kasne. Iz Hgshopa sam naručio još u srijedu prije black fridaya i još uvijek stoji samo da je plaćeno, staroj walkmax cipele isto u srijedu naručio, ista stvar. Ovo što sam u petak i za vikend naručivao se ni ne nadam tako skoro da će biti obrađeno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 12:53 (darkborg).
4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019

ma banana prijatelju. od black friday akcija jedino sta mi je bilo na popustu bluetooth zvucnik i plejka ( koja je za bratića ).
ssd i eksterni hdd po regularnoj cijeni, i sad udem u ps store da piknem + pretplatu vidim i ta akcija prosla.
i ajde uzeto curi neku pizdariju snizenu 50%. za mene bananko banana

12 godina
offline
Re: Black friday 2019
Vader kaže...
Luka123 kaže...

Razumijem da je vikend bia ali nikakva obavijest još od hg-a.

 Kak si ti to naručio ako je bilo samo za poslovnice? 

 Bilo je na web-u. U 1 ujutro stavio u košaricu i preuzimanje po pouzećem stigao mi je mail sa potvrdom narudžbe. I kopija računa ona.
Evo slike

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 14:55 (Luka123).
8 godina
offline
Black friday 2019

Evo sad preuzeo paket od overseasa od svije medija (televizor). Niti mail, niti poruka - ništa.

Al ajde..bitno da je stigao

10 godina
offline
Black friday 2019

E, ekipo sve koje zanima developanje....

Još danas i sutra sve e-knjige 7€ na Apress-u. Piknuo jednu o C++ i Pytonu.

Možda još poneku o Javascriptu.

 

A, i InforimIT ima akciju.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
9 godina
offline
Re: Black friday 2019
bloodborne kaže...

ma banana prijatelju. od black friday akcija jedino sta mi je bilo na popustu bluetooth zvucnik i plejka ( koja je za bratića ).
ssd i eksterni hdd po regularnoj cijeni, i sad udem u ps store da piknem + pretplatu vidim i ta akcija prosla.
i ajde uzeto curi neku pizdariju snizenu 50%. za mene bananko banana

 

e jebiga, tako ti je to. ako ju oženiš onda ćeš tek vidjeti što te sljeduje

 

netko pametan je rekao da je san svakog oženjenog muškarca i oca da živi jednako luksuznim životom kao njegova žena i djeca :))

4 godine
neaktivan
offline
Black friday 2019

Ja sam upecala manje-više sve :-)

 

U Extreme Digital  Samsung C27FG73FQUXEN 27", Mikronisu SSD 480GB Kingston A400, Linksu jednog drona na BF, gamerski stolac i još jedan dron na CM i u HGSpotu električne role :-)

Links je imao dobru ponudu ali jako malo komada pa je najbolja taktika bila logirati se i potrpati u košaru sve kaj ti se sviđa dok nije otišlo a onda izbacivati što ti ne treba

 

7 godina
protjeran
offline
Black friday 2019

A kod mene ove godine obratno - nisam upecao gotovo nista, osim 20% popusta na CDPR Storeu.

Steam mi je otkazan, MediaMarkt i Saturn su "spustili" dignute cijene, eTec nije ove godine ima nista pametno.

 

Ciljao sam na OLED TV od 46 do 50", al nista pametno nije bilo sa OLED tehnologijom.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Black friday 2019

Ja sam na isti nacin narucio slusalice i stigle jutros

7 godina
offline
Re: Black friday 2019
Filipal kaže...

 

Links je imao dobru ponudu ali jako malo komada pa je najbolja taktika bila logirati se i potrpati u košaru sve kaj ti se sviđa dok nije otišlo a onda izbacivati što ti ne treba

 

Pa mislim da si samo imala dosta sreće. :) 
Čisto sumnjam da se automatski mijenja stanje robe ako je u košarici. Ako u međuvremenu netko naruči zadnji komad sa lagera, iako si prije te x osobe stavila u košaricu, kod narudžbe će te obavijestiti da artikl više nije na stanju. 

Po tvojoj logici bi svi bili milijunaši kod live klađenja. Trpaj parove i čekaj 90tu, haha. :)


https://www.aliexpress.com/item/33040523312.html?spm=a2g01.12617084.fdpcl001.11.f9aaexB9exB9iv&gps-id=5547572&scm=1007.19201.130907.0&scm_id=1007.19201.130907.0&scm-url=1007.19201.130907.0&pvid=c5d051ed-1315-462c-9781-c26dcc311f9e

Evo neka sitnica sa aliexpressa. Par kunića, a čini se kao jako zanimljiva kupnja. Naručujem pa nek se nađe, cable management ionako ne može biti u gorem stanju nego što je sada :D

EDIT: pripazite prije narudžbe. Iako piše da je FREE, htjeti će vam naplatiti 2+ $. Prebacite sa Cainiao na Yanwen mail prije nego kliknite buy now, pa će ostati free kod naručivanja.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 16:41 (birra).
4 godine
neaktivan
offline
Black friday 2019

Ja sam sličan uzela za auto. Odlična stvar, napokon su svi kablovi uredni i ne navažaju se (magneti super drže)

9 godina
offline
Black friday 2019

Evo ako netko traži Xbox gamepad za komp, jeftinije od ovog neće ići.

 

https://www.mall.hr/gamepad/microsoft-bezicni-kontroler-za-xbox-one-crni-usb-adapter-za-windows-10

6 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Je li netko zna je li mall salje na mail da artikl ne mogu isporučiti jer ga vise nemaju. Mislim otkazati ps4 gamepad i kupiti ovaj ali me strah da mi onda ne posalju taj mail. Hvala ako itko zna.

6 godina
online
Black friday 2019

Ako ko zna možda. Išao sam dovršit narudžbu na mall.hr i trebalo me odvesti na plaćanje jer sam mislio sa karticom na par rata, ali onda se otvorio taj prozor i piše "invalid request", a na mail mi je došlo da mi zahvaljuju na predanoj narudžbi. Poslao sam im mail, ali ne odgovaraju cijeli dan.

4 godine
odjavljen
offline
Black friday 2019

Cyber Monday danas u Linksa je bio čisto solidan, stvarno je bilo dobrih popusta iako samo po par komada. Ako netko ima prijedlog neke dobre hrane za psa na akciji neka linka.

14 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Ima li tko extreme digital 5% kod? Hvala

9 godina
offline
Re: Black friday 2019
AngeL_FreaK kaže...

Evo sad preuzeo paket od overseasa od svije medija (televizor). Niti mail, niti poruka - ništa.

Al ajde..bitno da je stigao

 Znači još jedan dućan kojeg križam za ikakve kupovine.

14 godina
offline
Re: Black friday 2019
Ja sve kupujem u Svijetu medija.
Nikad nikakvih problema.
Gale
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 19:54 (Legasus).
9 godina
offline
Re: Black friday 2019

Svaka čast na iznimkama,ali neću niti počinjati ovu priču sa dotičnim dostavljačima,dovoljno je pročitati tekst koji sam citirao da nekaj ne štima u startu.

11 godina
offline
Re: Black friday 2019
Cri.Lu99 kaže...

Ako ko zna možda. Išao sam dovršit narudžbu na mall.hr i trebalo me odvesti na plaćanje jer sam mislio sa karticom na par rata, ali onda se otvorio taj prozor i piše "invalid request", a na mail mi je došlo da mi zahvaljuju na predanoj narudžbi. Poslao sam im mail, ali ne odgovaraju cijeli dan.

 

 

da si otišao na narudžbe vidio bi ju tamo i bilo bi ti ponuđena opcija- plati

ukratko odi pod moje narudžbe

Beerman
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 20:51 (Homer J. Simpson).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice