Black friday 2019

poruka: 1.141
|
čitano: 200.546
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Black friday 2019

ako netko zna ili naiđe na dobre bežicne sluške za PC sa mikrofonom neka se slobodno javi. I web kameru. Ili da čekam kakti cyber ponedjeljak haha

11 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Zna li netko hoće li ko od hrvatskih trgovina imati Kindle na BF akciji s obzirom da amazon (.com/.de/.co.uk) ne šalju u Hr?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Black friday 2019
bluecat kaže...

Zna li netko hoće li ko od hrvatskih trgovina imati Kindle na BF akciji s obzirom da amazon (.com/.de/.co.uk) ne šalju u Hr?

 Ili Kobo Clara HD?

15 godina
offline
Re: Black friday 2019
kbenzema kaže...

https://www.ekupi.hr/Huawei-Mate-20-Pro-DS-Twilightpametni-telefon-1407639.aspx

 

E ako ovo nije je*anje u mozak. Dole u screenshotu je cijena od tzv. black fridaya koji je bio prošli tjedan

Znas sto je problem sa eKupi?

 

Ne prodaju samo svoju robu i idu na masu, kako robe tako i kupaca.

Ovaj mobitel ne pordaju oni, vec su posrednik - jer konkretno ovaj mobitel prodaje neka 3M Mobiteli firma.

 

Stoga i cijene mogu odudarati, ovisno kako koji pocetni ducan okaci svoj popust.

 

S time da moze biti i prednost, jer nekad tjera ducane bas da i oni daju popust - pa moze biti i veci, a nekad ti se potrefi da je i iz ducana koji je blize tebi - radi servisa i sl.

 

https://www.ekupi.hr/Prodaj-na-eKupi-272230.aspx

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
offline
Re: Black friday 2019
Mislim da amazon.de šalje u HR kindle samo moraš odabrati onaj bez reklama, bar je tako nekada bilo. Imaš i opciju da preko mailboxde riješiš forward u HR
5 godina
offline
Re: Black friday 2019
nani kaže...
Mislim da amazon.de šalje u HR kindle samo moraš odabrati onaj bez reklama, bar je tako nekada bilo. Imaš i opciju da preko mailboxde riješiš forward u HR

 reklame se lako rijese....

7 godina
protjeran
offline
Re: Black friday 2019
nani kaže...
Mislim da amazon.de šalje u HR kindle samo moraš odabrati onaj bez reklama, bar je tako nekada bilo. Imaš i opciju da preko mailboxde riješiš forward u HR

 

Ako ga nikad ne spojis na Wifi, a teoretski ne trebas - nece ti nikad prikazivati reklame. A i reklame su samo na lock screenu,

ne za vrijeme koristenja i citanja.

 

A i baterija ce ti biti sretnija bez Wifija.

 

Za Book manager ti preporucam Calibre. Ako vec imas ePub ili eMobi knjige - on ti ih automatski prebaci u format za Kindle

i iskopira na istog.

12 godina
online
Re: Black friday 2019
Obojica ste fulali poantu. Ovdje nije riječ o tome smetaju li reklame ili ne nego o tome da Amazon ne šalje jeftiniji model s reklamama u hr nego se mora izabrati skuplji, bez reklama.
4 godine
protjeran
offline
Black friday 2019

Jel moze bez glupih rasprava koje nikog ne zanimaju? Ljudi ovdje dodu prolistati akcije, a ne citati necija dopisivanja....

7 godina
protjeran
offline
Black friday 2019

Moze

8 godina
offline
Black friday 2019

Jel tko naletio na dobru priliku za mehaničku tipkovnicu?

4 godine
odjavljen
offline
Re: Black friday 2019
NNS- kaže...

Jel tko naletio na dobru priliku za mehaničku tipkovnicu?

 Zasad samo ova

https://www.mall.hr/zicne-tipkovnice/logitech-g512-se-tipkovnica-mehanicka-gaming-rgb-usb-hr-gravura

Ali nezna se koji su switchevi, navodno ima i Cherry Blue verzija

14 godina
offline
Re: Black friday 2019
NNS- kaže...

Jel tko naletio na dobru priliku za mehaničku tipkovnicu?

 I mene zanima. Trenutno pikiram ovu, Imam takvu doma, zadovoljan sam, al mi treba jedna za posel. Al htel bi probati nekaj drugo.

 

Edit: cherry brown switchevi ili nekaj slično, a da je kvalitetno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 8:53 (kepmip).
12 godina
offline
Black friday 2019

Extreme digital, već ujutro u 7 više nije bilo Xiaomi QC3 20.000 mah punjača :(

 

Ali zato imaju jako povoljne Lego komplete, idem uzeti, pa za pod bor. To se bar ne može pokvariti pa neću imati posla s njihovom legendarnom službom za korisnike :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Black friday 2019
wyks kaže...
(...)

Sve cesce nam se znalo dogadjati da dodju ljudiDEBILI sa isprintanim cjenama iz Malla, pa pitaju kako im mi ne mozemo dati tih 50% popusta koje Mall.hr svakodnevno navodi za neke artikle.

 

 

 

Perilica rublja koju sam u drugom dućanu platio 3600 kn, na Mallu košta 4700 kn, i to na "sniženju" sa 5355 kn. i Još su pokraj zakeljili natpis "Odlična cijena".

 

 

13 godina
online
Black friday 2019

Da li netko zna od prošle godine da li je bilo di popusta na iPhone mobitele? Ganjam iPhone 11 

12 godina
offline
Re: Black friday 2019
Ivanjino96 kaže...

Da li netko zna od prošle godine da li je bilo di popusta na iPhone mobitele? Ganjam iPhone 11 

 Nisam ti siguran, ali mislim da je netko napisao da iPhone nije na akcijama za crni petak i blagdane jer ga ciljani kupci kupuju neovisno o cijeni.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019

ja sam ganjao neku na kraju odustao i kupio membransku ( g213 ).
mene bi trebao doduse neki adaptercic za kupljeni wireless charger od xiaomia 10w.

14 godina
offline
Re: Black friday 2019
CyberDemonVZ kaže...

Extreme digital, već ujutro u 7 više nije bilo Xiaomi QC3 20.000 mah punjača :(

 

Ali zato imaju jako povoljne Lego komplete, idem uzeti, pa za pod bor. To se bar ne može pokvariti pa neću imati posla s njihovom legendarnom službom za korisnike :D

 imas taj power bank u hgspotu za 7 kuna više.

11 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Dvoumio sam se izmedu G512 i ove i danas idem po G413 jer koliko doznajem tisa je. Samo trebam vidjeti ima li veliki enter i ako imam, uzimam. U mallu je G512 isto dobra ponuda tko voli glasnije switcheve. Pratim vec neko vrijeme ponude za mehanicke tipkovnice i mislim da ne bude nis bolje za crni petak. 

12 godina
offline
Re: Black friday 2019
null kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Extreme digital, već ujutro u 7 više nije bilo Xiaomi QC3 20.000 mah punjača :(

 

Ali zato imaju jako povoljne Lego komplete, idem uzeti, pa za pod bor. To se bar ne može pokvariti pa neću imati posla s njihovom legendarnom službom za korisnike :D

 imas taj power bank u hgspotu za 7 kuna više.

 Hvala legendo! Tražio sam preko Nabave i nisam ga vidio?? 

https://www.hgshop.hr/prijenosna-baterija-xiaomi-mi-power-bank-2c-20-000-mah-bijela/proizvod/234663

 

Nigdje na ovome ne vidim da piše Quick Charge 3.0, al to je valjda to :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Black friday 2019

ekupi ima popuste pa ako netko nađe šta...iako osim parfema sve ostalo je znatno skuplje nego drugdje. Ja sam kupujem parfeme tamo. Evoo joop homme ljubičasti 139kn. Parfem odličan cijena predobra 140kn

 

https://www.ekupi.hr/Racunalne-komponente-Black-friday-g49909.aspx

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 11:52 (gamer88).
4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019

Mislim da sam je i vidio u Mi storeu u areni. 

14 godina
offline
Re: Black friday 2019
CyberDemonVZ kaže...
null kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Extreme digital, već ujutro u 7 više nije bilo Xiaomi QC3 20.000 mah punjača :(

 

Ali zato imaju jako povoljne Lego komplete, idem uzeti, pa za pod bor. To se bar ne može pokvariti pa neću imati posla s njihovom legendarnom službom za korisnike :D

 imas taj power bank u hgspotu za 7 kuna više.

 Hvala legendo! Tražio sam preko Nabave i nisam ga vidio?? 

https://www.hgshop.hr/prijenosna-baterija-xiaomi-mi-power-bank-2c-20-000-mah-bijela/proizvod/234663

 

Nigdje na ovome ne vidim da piše Quick Charge 3.0, al to je valjda to :)

 mislim da je na svima qc, da nema verzija sa i bez, ali svakako ih pitaj.

 

Ne znam zakaj ih ne pokazuje na nabavi, npr. Ni ne pokazuje za monitor 24g2u koji je trenutno najjeftiniji kod njih. Onda sam mislio da ih uooce ne pokazuju ali sam ih vidio za neku komponentu. Tak da ne znam dal je zajeb od hgspota ili nabave.

6 godina
offline
Re: Black friday 2019
wyks kaže...
kbenzema kaže...

https://www.ekupi.hr/Huawei-Mate-20-Pro-DS-Twilightpametni-telefon-1407639.aspx

 

E ako ovo nije je*anje u mozak. Dole u screenshotu je cijena od tzv. black fridaya koji je bio prošli tjedan

Znas sto je problem sa eKupi?

 

Ne prodaju samo svoju robu i idu na masu, kako robe tako i kupaca.

Ovaj mobitel ne pordaju oni, vec su posrednik - jer konkretno ovaj mobitel prodaje neka 3M Mobiteli firma.

 

Stoga i cijene mogu odudarati, ovisno kako koji pocetni ducan okaci svoj popust.

 

S time da moze biti i prednost, jer nekad tjera ducane bas da i oni daju popust - pa moze biti i veci, a nekad ti se potrefi da je i iz ducana koji je blize tebi - radi servisa i sl.

 

https://www.ekupi.hr/Prodaj-na-eKupi-272230.aspx

 u elipsu ima izlozbenih primjeraka ovog mobitela za 2700 ako se ne varam. checkirajte elipso website

4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019

nemoj se ljutiti ako grijesim nabava postoji odavno i to sam davno citao barem shvatio tako.
nabava je zapravo samo posrednik izmedu tebe i ducana. odnosno na ducanima je da azuriraju cijene i stavljaju proizvode.
jer nekad pretpostavljam da si primjetio puno puta pise jedna cijena odes u ducan druga cijena.
zna dosta puta biti i povezano sa time sto oni stavljaju cijenu za jednokratno plaćanje ili keš naravno cijena koja se
nama kupcima i najvise svida, ali to nije uvijek ta cifra. barem ne za plaćanje na rate naravno.
tako da mislim da je do hg spota.

7 godina
protjeran
offline
Black friday 2019

Metalshop ima 10% popusta na sve artikle koji nisu na akciji, sa kodom "BLACKFRIDAY10", u kosarici.

https://www.metalshop.com.hr/

 

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Black friday 2019
CyberDemonVZ kaže...
null kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Extreme digital, već ujutro u 7 više nije bilo Xiaomi QC3 20.000 mah punjača :(

 

Ali zato imaju jako povoljne Lego komplete, idem uzeti, pa za pod bor. To se bar ne može pokvariti pa neću imati posla s njihovom legendarnom službom za korisnike :D

 imas taj power bank u hgspotu za 7 kuna više.

 Hvala legendo! Tražio sam preko Nabave i nisam ga vidio?? 

https://www.hgshop.hr/prijenosna-baterija-xiaomi-mi-power-bank-2c-20-000-mah-bijela/proizvod/234663

 

Nigdje na ovome ne vidim da piše Quick Charge 3.0, al to je valjda to :)

 

 

Jel ima neke razlike u tim power bankovima? Gledam na aliexpressu ima od 30k mah za istu lovu (plus 5$ za dostavu)

 

https://www.aliexpress.com/item/32998362885.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.24023dc8yU36tx&algo_pvid=f65b5f1a-4c0d-40ff-a553-1c6fd49fe3ff&algo_expid=f65b5f1a-4c0d-40ff-a553-1c6fd49fe3ff-15&btsid=c29f60f6-a00c-44d2-82a6-d9a8705cd669&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5,searchweb201603_55

9 godina
odjavljen
offline
Re: Black friday 2019
Pa naravno da ima, ovo što si ti linkao je neki no name i upitno je da li je tog kapaciteta, dok je Xiaomi provjeren i sigurno best buy kad su u pitanju powerbank-ovi
12 godina
offline
Re: Black friday 2019

 Prema specifikacijama bi trebali biti otprilike isti.

ALI, ipak radije kupim nešto s imenom kad se radi o struji.

Gle, ako se čak i Samsungu moglo dogoditi da napravi mobitele kojima se zapalila baterija, onda nekako baš ne vjerujem kineskim no name proizvodima s ogromnim baterijama unutra.

Radije uzmem Xiaomi koji je skuplji, ali sigurno imaju bolju kontrolu od ovih no name.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice