Black friday 2019

poruka: 1.141
|
čitano: 200.585
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Black friday 2019
birra kaže...

https://www.mall.hr/lcd-monitori/viewsonic-vx2458-c-mhd-gaming-monitor

24'', full hd, 144hz, freesync, VA panel.. Kažu i 1ms refresh rate iako mi je to teško povjerovati za ovakvu cijenu.

1109 kn

Nisam se puno ubijao o traženju recenzija po internetu i stvarnoj kvaliteti displaya, jer sam uzeo na početku ljeta Acer Xf240h (tada 1800 kn). 
Od tada se sjećam da ViewSonic ima odličnih monitora u ponudi i mislim da se za ove specifikacije sa takvom cijenom rijetko koji može mjeriti. Pa eto, ako je netko u potrazi, nek malo podrobnije progugla, čudi me da se ovo već nije razgrabilo. 



Što se tiče stolica, posjeduje li itko ovu i isplati li se po toj cijeni ili da pričekam bolji deal? 
https://www.mall.hr/gaming-stolice/uvi-chair-gamerski-stolac-simple-crni?yottly_online=detail&yottly_recommender=personalised-substitutes&yottly_online=detail&yottly_recommender=personalised-substitutes

 

Hvala.

 Zašto mora biti gaming stolica? :) Meni je recimo Markus iz Ikee genijalna stolica. Kupovao sam stolicu valjda dva mjeseca i kad sam ovu probao bio sam oduševljen. Cijena joj je 1000-1100 kuna što nije malo, ali ima i 10 godina garanciju.

15 godina
offline
Re: Black friday 2019
djigibao kaže...
1950Killer kaže...

ne znam jel tko dosad stavio ali muziker je objavio ponudu

 

...samo sto moras naruciti preko 1200kn da bi dobio besplatnu dostavu, inace je 90kn...

 Mislim da već neko vrijeme je prag za besplatnu dostavu dosta visoko.

13 godina
offline
Black friday 2019

Instar Infromatika - Počelo odborjavanje do Crnog Petka

Imaju neke proizvode na popustima samo u poslovnici, a ima i nekih koji se mogu naručiti i preko web-a

Instar Black Friday

13 godina
offline
Re: Black friday 2019

Intel Core i5 8500 im je na akciji 1400kn, jel to neka šala ??

8 godina
offline
Re: Black friday 2019
zuper kaže...

Samsung deal za one sa vezom u Njemačkoj. 

Čini se ništa od 1+1 ponuda kakva je bila prošle godine

 

https://www.samsung.com/de/offer/black-friday/

 to je sad samo početak, bit će sigurno neke odlične ponude na sam crn petak tj. večer prije. 

btw ovaj galaxy a80 za 333€ je dobar deal, gledam na geizhals cijene i ovisno o boji sljedeći najjeftiniji su 420-430-440€

14 godina
offline
Re: Black friday 2019
Za ove s vezom u Njemačkoj. Google Pixel 3a XL u Saturn.de 349€. Redovna cjena oko 450€. Kod nas najjeftiniji 3600kn
12 godina
offline
Re: Black friday 2019
Tincha kaže...
Jel nadobudno ocekivat da ce airpods2 bit na nekom snizenju? Cini mi se kao realna opcija obzirom da su nedavno izbacili novi model..

 Bile su nekidan za cca 105€ na otto.de, nadam se da ce biti nesto slicno na amazonu ili nekom shopu sta dostavlja u HR.

12 godina
offline
Black friday 2019

Za LG G8s i V40 tokom crnog petka, gdje mi je najbolje gledati?

 

Thanks!

16 godina
offline
Re: Black friday 2019
izzy007 kaže...
Za ove s vezom u Njemačkoj. Google Pixel 3a XL u Saturn.de 349€. Redovna cjena oko 450€. Kod nas najjeftiniji 3600kn

 Akcija u Saturnu je do subote, danas sam ga išao isprobati.

Još uvijek se dvoumim između 3a XL i 2 XL.

Iako je 2 XL već dvije sezone star (posjedujem ga), 3 XL se nekak vuče u odnosu na dvicu..

Mogu dobit 2 XL 128gb na mindfactory i computeruniverse za istu lovu.

Mobitel bi išao kao poklon i sve više naginjem ka dvici opet

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
4 godine
protjeran
offline
Black friday 2019

Evo neki Xiaomi redmi 8t na popustu za 180€

5 godina
offline
Black friday 2019
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2019 8:58 (Jurica314).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Black friday 2019
Hacker002 kaže...

 Tako sam i gledao, da. MK240 mi otpada jer mi je numerički dio najvažniji dio na tipkovnici, MK220 ga ima spojen i ne izgleda dobro, a MK270 isto ne izgleda dobro, nekako je prevelika. MK235 je sweet spot, pogotovo za 170kn.

 

Ja koristim u firmi MK270 i toliko mi se svidjela tipkovnica da sam i kod kuce uz novi NUC uzeo isti komplet. Tipkovnica mi je prezakon

Freak Show Inc.
14 godina
online
Re: Black friday 2019

Da cijena je super, ali moraš imat one radne slušalice kad turbina krene zujat

11 godina
offline
Black friday 2019

Links je najavio BF za sljedeći tjedan. ZG Trešnjevka i Dubrava

 

https://www.links.hr/promo/blackfriday2019

 

Izdvojeno:

 

GoPro Hero 7 Black - 1600 kn

PS4 500 GB - 1000/1400 kn zavisno o igrama koje su uključene

PS4 Pro 1TB + Detroit Human + COD: WWII Standard - 1750 kn (samo 1 komad raspoloživ)

Lenovo 330s - 15,6" FHD IPS, i3-8130U, 8 GB RAM, SSD 256 GB, DOS - 2000 kn

Xiaomi Redmi Note 8 64GB - 1100 kn

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2019 11:52 (kiwi_91).
16 godina
offline
Re: Black friday 2019

PS4 za 1000kn pfffff

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019
kiwi_91 kaže...

Links je najavio BF za sljedeći tjedan. ZG Trešnjevka i Dubrava

 

 Pripremite vrece za spavanje, nasiljite laktove i bacite vlastito dostojanstvo.

13 godina
offline
Black friday 2019

Oneplus 7 Pro 8/256GB 599€ preko njihove stranice

 

https://www.oneplus.com/hr/black-friday-2019

4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019
daniel2809 kaže...

Hvala.

 Zašto mora biti gaming stolica? :) Meni je recimo Markus iz Ikee genijalna stolica. Kupovao sam stolicu valjda dva mjeseca i kad sam ovu probao bio sam oduševljen. Cijena joj je 1000-1100 kuna što nije malo, ali ima i 10 godina garanciju.

 kazu da  je kod te stolice odlicno sve osim udobnosti sjedenja...

13 godina
offline
Black friday 2019

One plus 7 pro uz kod 2019BF 130 eura popusta.

15 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Ja se nadam ubosti xbox one s u paketu sa forza horizon 4 ako bude gdje takve prilike

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
12 godina
offline
Black friday 2019

https://www.centar-tehnike.hr/ mozda netko nade nesto za sebe

8 godina
offline
Black friday 2019

malo su se raskalasili u linksu s nekim proizvodima, ja sam mislio da će biti dostupno samo trećina ili eventualno pola proizvoda na sniženju a kad ono jedan cijeli proizvod po akcijskoj cijeni 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2019 12:17 (dtdtdt).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Black friday 2019
Hahaha možeš mislit kak će biti ovih plejki po 1000 kn. Eventualno jedna ako uleti. Sve po starom, ko i prošlih godina.
4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019

ne znam zasto bi bio/bili debil/i, ja ti samo kazem sto je par ljudi reklo. :/

10 godina
offline
Re: Black friday 2019
bloodborne kaže...

 kazu da  je kod te stolice odlicno sve osim udobnosti sjedenja...

 To mora rec samo osoba koja to nije isprobala, Markus je najbolja i najudobnija stolica koju sam ikada probao. Cijena je nesto veca ali siguran sam da se isplati...

14 godina
odjavljen
offline
Re: Black friday 2019
bloodborne kaže...

ne znam zasto bi bio/bili debil/i, ja ti samo kazem sto je par ljudi reklo. :/

 Ma glupost, možda ako si prase od 150 kg ili ne znaš namjestiti dobar položaj. Sjedio sam u njoj po cijele dane bez ikakvih problema, za razliku od drugih stolica u kojima sam se stalno morao namještati.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
4 godine
protjeran
offline
Black friday 2019

Jbg decki ne znam, ja stolicu nisam isprobao niti ju imam samo sam vam prenio par komentara s teme o stolicama.

6 godina
offline
Re: Black friday 2019
kbenzema kaže...
Hahaha možeš mislit kak će biti ovih plejki po 1000 kn. Eventualno jedna ako uleti. Sve po starom, ko i prošlih godina.

 pa pise ti koliko komada je po toj cijeni

 

nakon proslogodisnje prijave inspektoratu, sada tocno pise koliko cega ima i nema zajebancije 

14 godina
odjavljen
offline
Re: Black friday 2019
bloodborne kaže...

Jbg decki ne znam, ja stolicu nisam isprobao niti ju imam samo sam vam prenio par komentara s teme o stolicama.

 Ja ju imam doma, i dosta sam na njoj, tako da defitnitivno dajem preporuku. O kvaliteti da ne govorim, to je jedna sasvim druga dimenzija u odnosi na "uredske" stolice iz jiska, prime i sl., čak i od onih puno skupljih.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019

ne znam evo ja sam uzeo neku u jisku sa 1700 na 670 i to onako jer sam tada bio u ducanu bila je tak dobro snizena.
i planirao sam taman uzeti novu stolicu i pala mi je bila ko budali samar i zasad so far so good. udobna, fina, velika jest da je umjetna koza, al hebiga.
valjda se nece prebzro pohabat.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice