Bravo Hrvatska

poruka: 19
|
čitano: 1.870
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Sjajni rukometaši

Nitko im nije davao nimalo izgleda da se plasiraju u polufinale, ali naši rukometaši su napravili pravo "čudo", domačina Poljsku su deklasirali, još jednom potvrda da nikada se ne smije odbaciti ni najmanju mogućnost za nešto, jer upravo to se ili moglo ili pak može dogoditi, koliko god većini ljudi to isprva izgledalo nemoguće.

 

Slavim s našim rukometašima i nadam se da će ići DO KRAJA, do naslova prvaka.

 

A onda slijedi pjesma: "Neka pati koga smeta, Hrvatska je prvak svijeta, neka samo suze rone, mi imamo ŠAMPIONE!" 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Bravo Hrvatska

Netko prati rukomet? Na ovoj planeti? 

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
8 godina
protjeran
offline
Re: Bravo Hrvatska
Onjegin kaže...

Netko prati rukomet? Na ovoj planeti? 

 Dečki su zaslužili sve pohvale.

 

Tako se igra za Hrvatsku.

 

Kada se nitko nije nadao, i kada je malo tko vjerovao u njih, dečki su dali sve od sebe i pokazali sebi i nama svoju pravu vrijednost. Sve čestitke. 

9 godina
online
Bravo Hrvatska

svaka čast našim dečkima, jako bi volio gledati ponovno utakmicu jer sam ju gledao u lokalnom bircu i skakao sam pola tekme, jel zna netko jel ima negdje za skiniti, ili neki link na internetu ili torrent, ili ako mi netko može poslati invite za torrenthr.org, tamo bi trebalo biti

13 godina
offline
Bravo Hrvatska

I sad kad izgube dvije za redom i osvoje drvenu medalju opet će biti nacionalne depresije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Bravo Hrvatska
Cansee kaže...

svaka čast našim dečkima, jako bi volio gledati ponovno utakmicu jer sam ju gledao u lokalnom bircu i skakao sam pola tekme, jel zna netko jel ima negdje za skiniti, ili neki link na internetu ili torrent, ili ako mi netko može poslati invite za torrenthr.org, tamo bi trebalo biti

 http://www.ehftv.com/int/video/2016-01-27-ehf-euro-poland-croatia

http://trakt.tv/user/MjezZza
8 godina
protjeran
offline
Re: Bravo Hrvatska
Hexfire kaže...

I sad kad izgube dvije za redom i osvoje drvenu medalju opet će biti nacionalne depresije.

 Neće, dovoljno su daleko došli.

 

A možda i još dvije pobjede, pa će biti nacionalno veselje. 

 

Zavisno i od sudaca dakako. 

 

Ovu s Poljskom su odlično vodili.

 

A sa Španjolskom to ćemo tek vidjeti, da li će suci biti kome naklonjeni. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2016 12:53 (teodor.francic).
8 godina
protjeran
offline
Re: Bravo Hrvatska

Hoće biti danas pobjeda?

 

Ako će suci pošteno suditi imamo velike šanse, nadam se.

 

Neka SILA bude uz naše rukometaše! 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Bravo Hrvatska
Onjegin kaže...

Netko prati rukomet? Na ovoj planeti? 

 U Hrvatskoj dosta ljudi prati rukomet.

8 godina
protjeran
offline
Re: Bravo Hrvatska

Sve čestitke dečkima, dobro su se borili, ali iskustvo je presudilo. 

 

Ali i SILA nije bila uz nas jučer.

 

Nadam se da će biti kod borbe za brončanu medalju.

 

A već sada ju zazivam da bude uz nas u Francuskoj, možda konačno poslije Ćire odemo do kraja, imamo velike šanse. 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2016 10:01 (teodor.francic).
13 godina
offline
Re: Bravo Hrvatska

Svaka cast novoj generaciji nasih rukometasa, ali zar ovo zahtjeva novu temu? Ima tema sve o rukometu pa tamo pisite.

8 godina
protjeran
offline
Re: Bravo Hrvatska
JohnnyBlaze kaže...

Svaka cast novoj generaciji nasih rukometasa, ali zar ovo zahtjeva novu temu? Ima tema sve o rukometu pa tamo pisite.

 Ako netko osvoji brončanu medalju onda je valjda red da se to spomene i negdje drugdje a ne samo na sportskim stranicama.

 

Dečkima svaka čast i želim im još bolje rezultate u budućnosti.

 

Danas slavim, imam i zašto! Dapače! 

 

 

13 godina
offline
Re: Bravo Hrvatska
teodor.francic kaže...
JohnnyBlaze kaže...

Svaka cast novoj generaciji nasih rukometasa, ali zar ovo zahtjeva novu temu? Ima tema sve o rukometu pa tamo pisite.

 Ako netko osvoji brončanu medalju onda je valjda red da se to spomene i negdje drugdje a ne samo na sportskim stranicama.

 

Dečkima svaka čast i želim im još bolje rezultate u budućnosti.

 

Danas slavim, imam i zašto! Dapače! 

 

 

 Tema je otvorena prije osvajanja broncane medalje. Ima tema sve o rukometu za to. Gomilanje tema koje su 330 dana u godini puste nema smisla.

8 godina
protjeran
offline
Re: Bravo Hrvatska
JohnnyBlaze kaže...
 Tema je otvorena prije osvajanja broncane medalje. Ima tema sve o rukometu za to. Gomilanje tema koje su 330 dana u godini puste nema smisla.

 Ok!

8 godina
protjeran
offline
Re: Bravo Hrvatska
JohnnyBlaze kaže...

 

 Gomilanje tema koje su 330 dana u godini puste nema smisla.

 A je li ima tema o nogometu, konkretno o europskom prvenstvu u Francuskoj, ako nema mogli bi ovdje malo o tome.

 

Ja vjerujem da "vatreni" mogu u Francuskoj dalje nego je to učinila "Ćirina" momčad 1998 godine.

 

Barem do finala, ako ne i osvajanje naslova prvaka.

 

Imamo najbolji vezni red na svijetu i jedne od najboljih napadača, a obrana nam je solidna, mada bi tu još trebalo neke stvari popraviti. 

 

Ako ćemo imati samo malo sreće to se može ostvariti. Garant! 

16 godina
offline
Bravo Hrvatska

Postoji li kakvo pravilo da se člana foruma banira jer je dosadan i jer ide drugima na živce? 

 

Mislim da bi osobu koja skupi 50tak TDa tijekom par dana trebalo banirati 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2016 11:49 (lllnuclearlll).
8 godina
protjeran
offline
Re: Bravo Hrvatska
lllnuclearlll kaže...

Postoji li kakvo pravilo da se člana foruma banira jer je dosadan i jer ide drugima na živce? 

 

Mislim da bi osobu koja skupi 50tak TDa tijekom par dana trebalo banirati 

 Postoji li kakvo pravilo foruma koje sugerira da neki mogu pisati ono što vjeruju a drugi ne? 

13 godina
offline
Bravo Hrvatska

Imaš tražilicu gore desno s kojom bi našao sve što te zanima. I da si pogledao nekoliko cm dolje od ovog podforuma Ostalo vidio bi da postoji i podforum Sport i tamo ti je sve, pa i tema o Euru u Francuskoj.

8 godina
protjeran
offline
Re: Bravo Hrvatska
vrinho kaže...

Imaš tražilicu gore desno s kojom bi našao sve što te zanima. I da si pogledao nekoliko cm dolje od ovog podforuma Ostalo vidio bi da postoji i podforum Sport i tamo ti je sve, pa i tema o Euru u Francuskoj.

 Hvala na savjetu, našao sam to gdje se može sve o nogometu raspravljati. Pozdrav  

 

Tamo na nogometu nitko ne vjeruje da Hrvatska može osvojitit naslov prvaka u Francuskoj.

 

Ne mogu vjerovati.

 

A imamo trenutno nabolju momčad na svijetu, garant! 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.2.2016 9:22 (teodor.francic).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice