Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

poruka: 228
|
čitano: 205.108
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
definitivno Braun!!! dok sam kupovala dar za dečka raspitivala san se ful među alternativama i na kraju odabrala Braun 390cc..nismo požalili.. ;-)
aparat je strava...po nekakvin usporedbama što san radila, ful su se nabrijali u smislu kvalitete...pokupili su sve tehnološke nagrade koje se moglo skupit...ali da ne politiziran...
brijači ima nekakvu bazu koja sama čisti i održava aparat, a što se tiče brijanja nema više iritacije i prištića... dečku je tribalo par dana da se navikne koristiti ga, a sada se ne odvaja od njega... što stoji, stoji- njemačka kvaliteta je njemačka kvaliteta...
nadan se da ti je nešto pomoglo od ovog.. :-D
14 godina
protjeran
offline
RE: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Fusion je sranje. 5 gusto raspoređenih britvica, za nas koji imamo jaču vbradu znači smrt britvici, totalno se zaštopa.

 

Mach 3 (turbo) je bio i ostao za mene najbolji izbor. Koristim ga godinama i prezadovoljan sam.

 

Dakle Mach 3 za jače brade, a Fusion za paperje.

 

A aparati po volji. Meni se ne dojme (dobijem osip po vratu).

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
14 godina
neaktivan
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Uzmite upaljač pa neka gori  

hehehe

definitivno Braun

DANAŠNJA DJECA SLUŠAJU CAJKE PRIČE O VUKOVARU NJIMA SU BAJKE!!
15 godina
neaktivan
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

ja se obrijem svakih mjesec dana sa mašinicom za šišanje, i to je to. Smijeh nemam problema sa time, 22 godine i još sam ko beba...

Darth Vader
16 godina
protjeran
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Dosad koristio Braun aparat, ali sad sam nabavio Philips s 3 glave i mogu rec da rastura, jer sam duplo brze gotov s

brijanjem, jedino je malo neugoniji tokom brijanja u odnosu na Braun.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
16 godina
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Možete li mi preporučiti neki brijači aparat do 500 krznenih?

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
16 godina
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Evo planiram si uzeti Braun Series 3, tj neki model iz te serije. Ima li netko iskustva s njime? Imam osjetljiviju kožu pa me zanima hoće li me iritirati, kakav je za koristiti i kako brije?

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
16 godina
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Opet ja u nadi da će mi netko odgovoriti pošto čitam na netu svašta... nekome smeta brijači aparat, nekome je super i tak...

Samo da napomenem da do sada nisam koristio brijači aparat, brada mi je rijetka...

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
16 godina
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Vidim da nitko ne gleda ovu temu ali neka. Ovaj sam našao u konzumu na akciji, Braun Series3 330 za 550 krznenih.

Mišljenja? Malo čitam po netu i čini mi se ok. Ako je "washable" znači da može i mokro brijanje jer nisam vidio da negdje piše baš da je i za suho i mokro? 

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
14 godina
odjavljen
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Ehm, da malo osvježim temu, pitanje za znalce {#} Fusion Power, iritacija kože, u obzir dolazi aparat, s time da bi bradu podrezivao na nekakvih 1-3 mm, podrezivač, šišać, brijači aparat i koji?Dosta se priča u tom kontekstu o Braun Cruzer aparatima pa me zanima ima li tko kakva isksutav s njime?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Ako misliš na Braun Body Cruzer,ja sam čuo da je on namijenjen samo za uklanjanje dlaka s tijela,ne i sa lica.Osobno koristim Braun Series 1 130 koji košta 200 Kn.Namijenjen je za suho brijanje i sadrži trimer za podrezivanje dužih dlačica.Jako sam zadovoljan sa aparatom pošto koristim samo trimer da podrežem bradu na 2-3 milimetra jer ne volim close shave.

 

http://reviews.argos.co.uk/1493-en_gb/4431620/reviews.htm

alrighty then
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2011 13:01 (dncrmt).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
dncrmt kaže...

Ako misliš na Braun Body Cruzer,ja sam čuo da je on namijenjen samo za uklanjanje dlaka s tijela,ne i sa lica.Osobno koristim Braun Series 1 130 koji košta 200 Kn.Namijenjen je za suho brijanje i sadrži trimer za podrezivanje dužih dlačica.Jako sam zadovoljan sa aparatom pošto koristim samo trimer da podrežem bradu na 2-3 milimetra jer ne volim close shave.

 

http://reviews.argos.co.uk/1493-en_gb/4431620/reviews.htm

Čitaš mi misli, da vidio sam da je Cruzer i za tijelo, nisam metroseksualac(što god to značilo){#} . Točno to i ja želim, održavanje brade na 2-3 mm, i što  je najbolje gledao sam upravo taj Braun 130 Model, eventualno bi se obrijao do kraja dvaput mjesečno, znači koliko ide s aparatom.Na plaći idem po njega.Hvala.

Ček, trimer, to ide kao neki nastavak gore?

14 godina
protjeran
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Ja koristim Gillette Fusion bez baterije i mogu reci da nije nesto super.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
Don Kihoty kaže...

Fusion je sranje. 5 gusto raspoređenih britvica, za nas koji imamo jaču vbradu znači smrt britvici, totalno se zaštopa.

 

Mach 3 (turbo) je bio i ostao za mene najbolji izbor. Koristim ga godinama i prezadovoljan sam.

 

Dakle Mach 3 za jače brade, a Fusion za paperje.

 

A aparati po volji. Meni se ne dojme (dobijem osip po vratu).

Mach 3 turbo je britvica , koliko košta i traje ?

http://soksa.3dhr.net/
14 godina
odjavljen
offline
Re: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
Mentalist kaže...

Ja koristim Gillette Fusion bez baterije i mogu reci da nije nesto super.

Isto tako mogu reći, imam i običan Fusion i Power varijantu, em su patrone skupe ko suho zlato em ih mogu par puta iskoristiti.I dobro obriju(glatko) jedino prvi puta, i onda dobijem iritaciju lica takvu da mi  je potrebno par sati da mise koža smiri.Nemam nešto jaku bradu, i imam namjeru to držati do 2-3 mm(čitaj dvodnevna, trodnevna brada) tako da ću se najvjerojatnije držati savjeta kolege gore (dncrmt) jer za 200 kn ovaj brijač ima trimer.Svaka tri dana prođem i voila.I eventualno na crkveni i državni praznik do kraja to jest close shave.Cruzeri su dosta skupe igračke, ima rabljenih po njuškalu za cca 50 Eur, no ipak cu kupiti ovog novoga pa cemo vidjeti.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
alankish kaže...

Ček, trimer, to ide kao neki nastavak gore?

Trimer ti je izveden kao nastavak integriran sa aparatom.Ako hoćeš close shave onda ideš normalno,ako hoćeš trimer samo ga "slide-aš"prema gore.

 

 

alrighty then
14 godina
odjavljen
offline
Re: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
dncrmt kaže...
alankish kaže...

Ček, trimer, to ide kao neki nastavak gore?

Trimer ti je izveden kao nastavak integriran sa aparatom.Ako hoćeš close shave onda ideš normalno,ako hoćeš trimer samo ga "slide-aš"prema gore.

 

 

A vidi, to je ovaj kao mali češljić?Ma novo mi je to

EDIT: S čime se onda reže, sa time sliderom?Da li se precizno napraviti s time brada?

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2011 15:52 (alankish).
13 godina
neaktivan
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

 

Šta mislite može li se s ovom mašinicom za kosu skracivati brada? (brada od 3-4 dana)

 

da ne bacam džaba pare ako ne može :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

moze i ja cesto koristim masinu za skracivanje brade,nemas beda s njom,inace brijaci aparati su za mene koma em se moras svaki dan brijati em zuji,najbolji mi se pokaza m3 bolji i od fusiona novog.Cura mi kupila cruzer novi prije par godina,ja sav sritan kad ono k...,vratija se klasici odma.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2011 17:02 (gogica).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
gogica kaže...

moze i ja cesto koristim masinu za skracivanje brade,nemas beda s njom,inace brijaci aparati su za mene koma em se moras svaki dan brijati em zuji,najbolji mi se pokaza m3 bolji i od fusiona novog.Cura mi kupila cruzer novi prije par godina,ja sav sritan kad ono k...,vratija se klasici odma.

Ma kakav brijaći aparat, ode ti mrežica na njemu pa opet novi kupovat :D  Imam i ja Mach 3 ali s ovim brijanje ide puno brže :)

13 godina
neaktivan
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Ma kakav brijaci,u kompletu sa cruzerom ide mrizica i zilet,j....to,uzmem bic i zakoljem se,ali se obrijem ka prava lola....:-),inace zato sam uzea cruzera jer ima dva nastvka za skracivanje,ali ako mislis skracivati bradu uzmi aparat za sisanje,puno bolji bar meni...

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2011 20:51 (gogica).
10 godina
protjeran
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Pozdrav, nakon kalkuliranja koliko godišnje dam na Gilette Fusion ili srodne brijače zaključio sam da mi je financijski više isplativo uzeti el. brijač. Imam sada nekoliko godina stari najobičniji Remington (neki za 200kn dok sam ga kupio, bez rotirajućih glava i nisam njime zadovoljan). Za oko od onih koji nisu preskupi zapeo mi je Philips PT860/16. Ima li netko s njime iskustva?

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2014 16:02 (noirDEC0).
10 godina
protjeran
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Pravi muškarci se ne briju.

'Sve što država kaže je laž a sve što država ima, ukradeno je' - Nietzsche
13 godina
neaktivan
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Ja stvano ne razumijem zašto jedini brijači žileti i oprema su od Gillette-a?! Mislim kako to da nema nikog drugog i da oni drže monopol i naravno cijene su besmisleno visoke. WTF!! Evo nečeg što bi netko u Hrvatskoj mogao otvoriti tvornicu: proizvodnja brijačih žileta i opreme po normalnim cijenama, a ne da tri žileta koštaju 80 do 100 kn!!!

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.8.2014 9:34 (Sjekirica).
12 godina
offline
Re: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
Sjekirica kaže...

Ja stvano ne razumijem zašto jedini brijači žileti i oprema su od Gillette-a?! Mislim kako to da nema nikog drugog i da oni drže monopol i naravno cijene su besmisleno visoke. WTF!! Evo nečeg što bi netko u Hrvatskoj mogao otvoriti tvornicu: proizvodnja brijačih žileta i opreme po normalnim cijenama, a ne da tri žileta koštaju 80 do 100 kn!!!

Mislim stvarno...

 

Ti si počeo koristiti žilete ili se tek spremaš pa proučavaš ponudu?{#}

10 godina
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Pa kupi od druge firme, di je problem?

15 godina
offline
Re: Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje
Sjekirica kaže...

Ja stvano ne razumijem zašto jedini brijači žileti i oprema su od Gillette-a?! Mislim kako to da nema nikog drugog i da oni drže monopol i naravno cijene su besmisleno visoke. WTF!! Evo nečeg što bi netko u Hrvatskoj mogao otvoriti tvornicu: proizvodnja brijačih žileta i opreme po normalnim cijenama, a ne da tri žileta koštaju 80 do 100 kn!!!

ti ozbiljno mislis da samo oni na svijetu proizvode zilete?

13 godina
neaktivan
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Ne znam na svijetu ali su jedini koje vidim u trgovinama uz tu i tamo nekad Wilkinson. Svuda su samo Gillette i to "pod ključem" jer su toliko skupi da ih trgovci tretiraju skoro kao elektroniku.

14 godina
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

BIC jednokratni?

 

Ja osobno preferiram elektriku, samo Braun. Philips mi se nije nešto pokazao, posebno onaj s rotirajućim glavama.

13 godina
neaktivan
offline
Brijaći aparati i ostala sredstva za brijanje

Trebao bih se brijati kao naši stari, a to je sa žiletima jer oni su jako jeftini, samo ne usudim se. Djeluje mi dosta opasno.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 23:39 (Sjekirica).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice