BUG-ova oružarnica...:) zaključana tema

poruka: 25
|
čitano: 11.470
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
BUG-ova oružarnica...:)

Ova tema je otvorena nako malo za zabavu....Osmijeh

 

ovdije možete stavljati slike i komentare koje vam je oružje najdraže...

S kojim se oružijem branite od virusa,svinjske gripe i drugih nametnika...

 

meni kad je dosadno malo pucam oko kuće sa....

RPG-

 

a ovo koristim kada mi virus napadne komp..Smijeh

 

motorka <3 <3 <3..

errando discimus
14 godina
neaktivan
offline
BUG-ova oružarnica...:)

Više sam ljubitelj hladnog oružja.Evo mala slikica dijela arsenala,a ovako zasjaji kad ih počnem laštiti...

mali dio arsenalčeka mali dio arsenalčeka
glancanje glancanje
1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG-ova oružarnica...:)
General Zed kaže...

Više sam ljubitelj hladnog oružja.Evo mala slikica dijela arsenala,a ovako zasjaji kad ih počnem laštiti...

omg pa ste ce ti to

Najnovija fora u 2r. srednje BOG SVE VIDI BOG SVE ČUJE!
14 godina
offline
BUG-ova oružarnica...:)

meni je ova tema smijesna...Smijeh...covjece, neznam ko ima takav prostor da moze malo pucketat sa RPG-om...Izlanuo se
mislim da je ovo tema za spamere

01010100 01001001 01001111
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2009 15:19 (Tionio).
15 godina
neaktivan
offline
RE: BUG-ova oružarnica...:)

Kada me komp počne zezati onda uzmem macolu i nabijam po njemu dok se ne popravi , a za komarce ljeti najučinkovitiji je šmajser.

Life taker and heart breaker
14 godina
protjeran
offline
BUG-ova oružarnica...:)

Uz prilozeno volim Mosin Nagand snipere te one jednostavne iz CoD4 (ne mogu se sjetiti imena, ona 2, bolt-action), mrzim Baretta noobove.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG-ova oružarnica...:)
Tionio kaže...

meni je ova tema smijesna...Smijeh...covjece, neznam ko ima takav prostor da moze malo pucketat sa RPG-om...Izlanuo se
mislim da je ovo tema za spamere

hahhh pa malo šale nikome neškodi...;)

 

 

errando discimus
16 godina
neaktivan
offline
BUG-ova oružarnica...:)

Kako je krenulo, kada se otvori "BUGova mesnica", odlazim sa foruma...

'Ko sa 15 ne zna for petlju...zdraavooo, zdraaavoooo!!!!
15 godina
neaktivan
offline
BUG-ova oružarnica...:)

Evo meni najdražeg oružja:

 

colt m1911

beretta 50 cal

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2009 15:23 (zeroname).
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG-ova oružarnica...:)
TopForumaš kaže...
General Zed kaže...

Više sam ljubitelj hladnog oružja.Evo mala slikica dijela arsenala,a ovako zasjaji kad ih počnem laštiti...

omg pa ste ce ti to

Veliki sam kolekcionar nožića...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
14 godina
offline
RE: BUG-ova oružarnica...:)
laki-cakija kaže...
Tionio kaže...

meni je ova tema smijesna...Smijeh...covjece, neznam ko ima takav prostor da moze malo pucketat sa RPG-om...Izlanuo se
mislim da je ovo tema za spamere

hahhh pa malo šale nikome neškodi...;)

 

 

 a dobro onda...samo neznam dal ces modovi danas biti dobre volje...Neodlučan..vidjet cemo Cool

01010100 01001001 01001111
16 godina
offline
RE: BUG-ova oružarnica...:)
General Zed kaže...

Više sam ljubitelj hladnog oružja.Evo mala slikica dijela arsenala,a ovako zasjaji kad ih počnem laštiti...

Isus, kako je brutalan ovaj noz sa zmajem.

Od kud ti taj noz i kolko te kostao?

Stvarno lijepa kolekcija.

- Psiho246
15 godina
offline
RE: BUG-ova oružarnica...:)
zeroname kaže...

Evo meni najdražeg oružja:

 

colt m1911

beretta 50 cal

  jel sniper rifle ima prigsivac? xD

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
14 godina
neaktivan
offline
BUG-ova oružarnica...:)

evo jedna sa kojom se pilaju drva....hahaha

 

ojiiiiiiiiiiiiiiiii

errando discimus
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG-ova oružarnica...:)
Psiho246 kaže...
General Zed kaže...

Više sam ljubitelj hladnog oružja.Evo mala slikica dijela arsenala,a ovako zasjaji kad ih počnem laštiti...

Isus, kako je brutalan ovaj noz sa zmajem.

Od kud ti taj noz i kolko te kostao?

Stvarno lijepa kolekcija.

Stuttgarth cca180 eurića prije par god.Samo dio kolekcije...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
14 godina
offline
RE: BUG-ova oružarnica...:)
General Zed kaže...
Psiho246 kaže...
General Zed kaže...

Više sam ljubitelj hladnog oružja.Evo mala slikica dijela arsenala,a ovako zasjaji kad ih počnem laštiti...

Isus, kako je brutalan ovaj noz sa zmajem.

Od kud ti taj noz i kolko te kostao?

Stvarno lijepa kolekcija.

Stuttgarth cca180 eurića prije par god.Samo dio kolekcije...

Ja se tebe bojim Belji se Dali ja to mozda vidim kapljice krvi na par nozica? Da ti nisi mozda neki serijski ubojica?Smijeh

 

Evo mog oruzjaSmijeh

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2009 16:00 (Fake_Alert).
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG-ova oružarnica...:)
Smooth Operator kaže...

Ima 'l' i'ko dildo?!     .!.

 

Namjerno spamam, da zatvore temu. A i ako karton padne, nek...

šta ti glumiš ako ti tema ne odgovara prošeći

errando discimus
15 godina
neaktivan
offline
RE: BUG-ova oružarnica...:)
Fake_Alert kaže....

Ja se tebe bojim Belji se Dali ja to mozda vidim kapljice krvi na par nozica? Da ti nisi mozda neki serijski ubojica?Smijeh

ja ću te branit ,ne boj se..Belji se

14 godina
neaktivan
offline
BUG-ova oružarnica...:)

Neboj se fake kad te sredim imat ćeš zurku ko ovaj ćelavacBelji seCool

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
14 godina
protjeran
offline
RE: BUG-ova oružarnica...:)
General Zed kaže...

Više sam ljubitelj hladnog oružja.Evo mala slikica dijela arsenala,a ovako zasjaji kad ih počnem laštiti...

 Kladim se da su ove lisice koristene u druge svrhe osim visenja u kolekciji....

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
offline
BUG-ova oružarnica...:)

I onda se ljudi zapitaju zašto je u regionu toliko maloljetničke delinkvencije - pa baš zbog sličnih tema kao što je ova gdje se reklamira oružje, i potiče na neko nasilje (ja izadjem pucam, ja volim noževe...). organizirajte kakav turnir gdje ćete se međubno gađat noževima pa onda ovdje stavite ko je prvak (ustvari otvorite novu temu da vidite koliko ce prijavljenih biti)....

 

Ovdje (http://www.bug.hr/forum/topic/sport-automobili-motori/ulje-automobile/37664.aspx) je čovjek otvorio normalnu temu, u normalnoj sekciji pa ste ga popljuvali kako ta tema ne valja, kako je pogriješio forum, kako je ovo informatički forum, i šta sve ne, a kakva je ovo tema?

 

I ja sam za LOCK! 

The blue screen of death is the best game I've ever played.
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG-ova oružarnica...:)
kemal_r kaže...

I onda se ljudi zapitaju zašto je u regionu toliko maloljetničke delinkvencije - pa baš zbog sličnih tema kao što je ova gdje se reklamira oružje, i potiče na neko nasilje (ja izadjem pucam, ja volim noževe...). organizirajte kakav turnir gdje ćete se međubno gađat noževima pa onda ovdje stavite ko je prvak (ustvari otvorite novu temu da vidite koliko ce prijavljenih biti)....

 

Ovdje (http://www.bug.hr/forum/topic/sport-automobili-motori/ulje-automobile/37664.aspx) je čovjek otvorio normalnu temu, u normalnoj sekciji pa ste ga popljuvali kako ta tema ne valja, kako je pogriješio forum, kako je ovo informatički forum, i šta sve ne, a kakva je ovo tema?

 

I ja sam za LOCK! 

Nisam primjetio da netko potiče nasilje u ovoj temi.Budući da je ovakva tema otvorena ja sam rekao da volim hladno oružje i da sam kolekcionar.Usto sam podjelio par sličica da se vidi kaj skupljam.Ako netko otvori neku temu,a tko ne želi sudjelovati u njoj-nemora nitko ga ne prisiljava.Uostalom ima jako puno tema na forumu gdje neki nevole kojekakove stvari i jako debelo se o tome raspravlja i dobijaju se kartoni zbog toga.Otšli smo oftopic,tema je ok...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
14 godina
neaktivan
offline
RE: BUG-ova oružarnica...:)
kemal_r kaže...

I onda se ljudi zapitaju zašto je u regionu toliko maloljetničke delinkvencije - pa baš zbog sličnih tema kao što je ova gdje se reklamira oružje, i potiče na neko nasilje (ja izadjem pucam, ja volim noževe...). organizirajte kakav turnir gdje ćete se međubno gađat noževima pa onda ovdje stavite ko je prvak (ustvari otvorite novu temu da vidite koliko ce prijavljenih biti)....

 

Ovdje (http://www.bug.hr/forum/topic/sport-automobili-motori/ulje-automobile/37664.aspx) je čovjek otvorio normalnu temu, u normalnoj sekciji pa ste ga popljuvali kako ta tema ne valja, kako je pogriješio forum, kako je ovo informatički forum, i šta sve ne, a kakva je ovo tema?

 

I ja sam za LOCK! 

ma je sve je tako kako god ti kažeš...ma tko potiče na nasilje,daj danas djeca znaju sve i svaša ova tema nije #reklama#

errando discimus
14 godina
offline
RE: BUG-ova oružarnica...:)
General Zed kaže...

Neboj se fake kad te sredim imat ćeš zurku ko ovaj ćelavacBelji seCool

To su prijetnje,bumo te ja i seneka prijavili pa bus ti vidjelBelji se

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
16 godina
moderator
offline
BUG-ova oružarnica...:)

Tema odmah kreće u debilno spamanje, pa dok nije kasno - LOCK

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice