CO2 aparat varovi

poruka: 10
|
čitano: 22.189
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
CO2 aparat varovi

Imam jedno pitanje u vezi co2 aparata, ja imam onaj neki aparat , ustvari to nije co2 jer ne koristi bocu ali ima zicu, marka gude. Daleko je bolji pravi co2 al sta bi sad zapao me je ovaj mali prco. Sad me interesuje zasto su varovi nekako suplji i tamni su. Zanimam me da li se tu ista moze promjeniti , ima li nesto u vezi amperaze i brzine zice ili jednostavno ono ne valja ? 

spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
14 godina
offline
CO2 aparat varovi

Evo ti video od ovog lika, lik se bavi svim vrstama varenja i objašnjava svaku sitnicu.

 

11 godina
neaktivan
offline
CO2 aparat varovi

hvala prijatelju ali nisam vidio varove sa aparatom kao sto je moj. Inace lik vari fenomenalno vidi se da ima puno iskustva

spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
14 godina
offline
Re: CO2 aparat varovi

Bar vidi kako podesiti odgovarajuću brzinu žice i struju.

13 godina
neaktivan
offline
CO2 aparat varovi

a možda bi valjalo da napišeš koji aparat točno imaš proizvođač, model,oznaka jer napamet je teško nismo vidoviti 

11 godina
neaktivan
offline
CO2 aparat varovi

 Gledao sam na youtube snimke kako ljudi vare sa istim i slicnim aparatima i nije toliko lose kao sto sam ja msilio. Problem je da ja debil nisam uopste skidao ljusku kod vara jer sam mislio da je nema i tako je ljsuka ostajala a ja var nisam vidio, a i struja kod moje garaze ide preko kabla koji je dukacak nekiliko m i tako da nije ni jaka struja. Primjetio sam da bolje vari kad varim kod kuce gdje je struja normalna da tako kazem. Znaci sve je do mene

spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
11 godina
neaktivan
offline
CO2 aparat varovi

To ti se dešava jer nemaš plin spojen.

 

Kad ja na svom co2 zatvorim plin varovi isto takvi budu

11 godina
neaktivan
offline
Re: CO2 aparat varovi
O B O kaže...

To ti se dešava jer nemaš plin spojen.

 

Kad ja na svom co2 zatvorim plin varovi isto takvi budu

Da znam to ali on je napravljen da radi bez co2 boce, koristi zicu koja sadrzi neki prah. Tako da bi to trebalo biti bolje jer ne koristi bocu

spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
12 godina
neaktivan
offline
Re: CO2 aparat varovi

pa jel ti ta zica sto je koristis ima prah ...   ..koliko sam skuzio to je mig postupak i to bi trebao biti najjednostavnji postupak varenja u praksi ..kad sve dobro nemjestiš(debljinu žice brzinu izlaska itd itd ... ali pazi ako je u zici prašak ne gledaš cijeli primjer žice ...)

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
11 godina
neaktivan
offline
Re: CO2 aparat varovi
ante5656 kaže...

pa jel ti ta zica sto je koristis ima prah ...   ..koliko sam skuzio to je mig postupak i to bi trebao biti najjednostavnji postupak varenja u praksi ..kad sve dobro nemjestiš(debljinu žice brzinu izlaska itd itd ... ali pazi ako je u zici prašak ne gledaš cijeli primjer žice ...)

Ima jer ne koristi plin pa onda ima taj prah, u pitanju je ovakva stvarcica https://www.onlineveilingmeester.nl/images/800x600/419/f775f923e3d3b60ba9311272f681dba8.jpg

spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice