Cro-Net Forum || Projekt ||

poruka: 7
|
čitano: 1.379
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Cro-Net Forum || Projekt ||

Pozdrav,

prije nekoliko tjedana došao sam na ideju napraviti jedan forum, čisto za praksu. Radio sam na SMF Engine-u za forume, na verziji 2.0.9. Tematika foruma je neodređena, tj. više nešto kao forum.hr no mnogo ljepše dizajnirano i napravljeno. Sam forum je unikatan, tema je kodirana od mene a dizajn također moj. Neke od zanimljiv stvari na forumu su: progressbar, odvojeni panel za adminstraciju, posebni članovi, SMF portal, banner partneri itd. Pošo sam se navukao na forum i volim biti na njemu više nego na ičemu, razmišljao sam otvoriti jedan i napraviti ga dostupnim svima. Tu je došla ideja Cro-Net Forum koju želim podijeliti s vama. Nikakve linkove neću otkrivati jer ovo nije nikakvo oglašavanje već samo projekt. E sad, ako želite pomoći, raditi na forumu, uzdržavati ga i pomoći realizirati forum, javite mi se na PP. Za početak otkrit ću samo jednu sliku početnog dizajna! Volio bih da kometirate dizajn puno bi pomoglo! Lijep pozdrav svima!

 

 

Pocetak Pocetak
Steam GameShop by ivanoman PM mene za vise informacija
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.4.2015 20:43 (ivanoman).
10 godina
protjeran
offline
Re: Cro-Net Forum || Projekt ||

stavio si sliku besplatne teme, što sada s time?

www.mmo-balkan.com
16 godina
offline
Cro-Net Forum || Projekt ||

Cronet je ime prve hrvatske mobilne mreže i mislim da im je ime ostalo zaštićeno.

 

Tvoj forum je Cro-Net s povlakom no mislim da je svejedno preslično i da bi mogao imati problema zbog toga ukoliko ti forum ikad preraste u nešto veće.

 

Znam da je možda glupo o tom razmišljati jer je ovakvih foruma na Internetu tisuće i jako teško će ti biti privući korisnike na tak nešto, no eto tek toliko da znaš. Čak ti i logo asocira na cronetov malo 

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.4.2015 21:57 (lllnuclearlll).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Cro-Net Forum || Projekt ||
TheThing kaže...

stavio si sliku besplatne teme, što sada s time?

 Besplatna tema nije, slici malo na Weiss-X ali je po kodu totalno drugacija. 

Steam GameShop by ivanoman PM mene za vise informacija
10 godina
neaktivan
offline
Re: Cro-Net Forum || Projekt ||
lllnuclearlll kaže...

Cronet je ime prve hrvatske mobilne mreže i mislim da im je ime ostalo zaštićeno.

 

Tvoj forum je Cro-Net s povlakom no mislim da je svejedno preslično i da bi mogao imati problema zbog toga ukoliko ti forum ikad preraste u nešto veće.

 

Znam da je možda glupo o tom razmišljati jer je ovakvih foruma na Internetu tisuće i jeko teško će ti biti privući korisnike na tak nešto, no eto tek toliko da znaš. Čak ti i logo asocira na cronetov malo 

 Hvala ti na upozorenju, ime mozemo mijenjati tako da nista jos nije zakljuceno!

Steam GameShop by ivanoman PM mene za vise informacija
10 godina
protjeran
offline
Re: Cro-Net Forum || Projekt ||

Kao što je lik rekao tisuče foruma s istom tematikom i naravno ta tema..neznam po kojem kodu ti to gledaš, ali po ovoj slici što si stavio je 100% weiss tema, osim ako si dalje promjenio par boja i rekao to je druga tema..

www.mmo-balkan.com
10 godina
neaktivan
offline
Re: Cro-Net Forum || Projekt ||
TheThing kaže...

Kao što je lik rekao tisuče foruma s istom tematikom i naravno ta tema..neznam po kojem kodu ti to gledaš, ali po ovoj slici što si stavio je 100% weiss tema, osim ako si dalje promjenio par boja i rekao to je druga tema..

 Koristija sam Weiss-x bez css filea, tako da sve sta sam dobija je HTML kod, ne gotovu temu

Steam GameShop by ivanoman PM mene za vise informacija
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice