Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

poruka: 44
|
čitano: 14.226
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

Da li postoji ili je to velika laž?

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.12.2008 13:44 (MEGATON).
15 godina
neaktivan
offline
Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

Što ti misliš? Pa otkad postoje čudovišta.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
16 godina
neaktivan
offline
Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

To je marketing na djelu. Turistička atrakcija.

15 godina
neaktivan
offline
Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

Mislim da ne postoji. Uz sve današnje tehnologije već bi ga našli (makar je jezero duboko do 230m)...

15 godina
protjeran
offline
Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

ko prvo

ova postana slika je jedna od prvih otkrivenih laži oko toga (to je komad trulog drveta koje pluta, smao je slikano iz zanimljivog nam kuta)

ko drugo...postojalo je...smao je pitanje dal jos je tamo ili su ga vec uzeli an promatranje u neki laboratorij il kaj vec

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?
JA MISLIm da ima tih živina u jezerima koje jos cak nisu ni otkrivene pa zasto nebi postojalo i ovo!?
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

Vele da je jedna slika na kojoj se vidi "glava" tog čudovišta zapravo surla slona koji je prelazio. Slažem se sa doxyem, samo je pitanje dal je postojalo. Ima takvih priča i u Gorskoj Hrvatski, bilo je u vijsetima na RTLu. Al, to su samo legende kojima se plaše mala djeca.

Oprezan čovjek - to je nikakav čovjek
15 godina
offline
Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

Pogledajte emisiju o čudovištu iz Loch Nessa ako imate nacionalnu geografiju (često se vrti) pa ćete vidjeti da ne postoji...

q9300@3,00/Gigabyte X48-DQ6/ OCZ Reaper DDR2 @ 1066/ASUS 4870/
15 godina
protjeran
offline
Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

National Geographic je muljaža kakve nema nigdje...tamo ga *eru i *eru da je nemoguće...pozlilo mi od njih

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy
15 godina
offline
Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

Znači ti ipak vjeruješ u čudovišta :D

q9300@3,00/Gigabyte X48-DQ6/ OCZ Reaper DDR2 @ 1066/ASUS 4870/
15 godina
protjeran
offline
Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

:)

čudovište je relativan pojam

za djecu do 15-16 postoje čudovišta...za starije je to samo pojava

 

uzmi ovak jedno globalno čudovište koje liči na čovjeka (jedva) George Bush ... a čak ni ne živi u jezeru

 

EDIT: btw... ako i postoji Nessi, lol, zakaj je čudovište...lol...ona je jako rijedak primjerak neke žnj vrste...

aj mi objasni pojam čudovište.

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.12.2008 14:37 (doxy).
16 godina
moderator
offline
Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

Postojao je... Onda su dosli vanzemaljci pa ga oteli.

 

Zasto mislite, ako i ima nesto tamo, da je cudoviste? Prvo bih volio znati definiciju cudovista.

Mozda je to samo neka zivotinja koja je igrom slucaja prezivjela tu, a na drugim mjestima izumrla.

 

Gledao sam one dokumentarce kad su dovukli brod koji je teglio sonar iza sebe, pa su sve skenirali. Nasli su onu stvar.

 

 

EDIT: To doxy, care :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.12.2008 14:39 (DrNasty).
16 godina
offline
Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

S obzirom da dubina jezera od 230 metara ne predstavlja nikakav problem za pretrazit s danasnjom podvodnom opremom a jezero su pretrazili puno puta mislim da tam nema nista odlican marketing cini se no nikad se ne zna mozda ipak nesto unutra ima!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?
al gledaj da je i marketing oped se isplati otic tam jel je to ipak legenda i poslje se hvalit po kvartu
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?
Definicija čudovišta-pojam vrste živog bića koj izgledom odudara od svoje vrste ili neotkrivena vrsta zivog bica koja imam nama ljudima ruzan izgled zovemo cudoviste
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
protjeran
offline
RE: Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?
UBIZEC cORPORATION kaže...
Definicija čudovišta-pojam vrste živog bića koj izgledom odudara od svoje vrste ili neotkrivena vrsta zivog bica koja imam nama ljudima ruzan izgled zovemo cudoviste
 joj daj nemoj
sad upada tu i pola nase Vlade
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?
doxy kaže...
UBIZEC cORPORATION kaže...
Definicija čudovišta-pojam vrste živog bića koj izgledom odudara od svoje vrste ili neotkrivena vrsta zivog bica koja imam nama ljudima ruzan izgled zovemo cudoviste
  joj daj nemoj
sad upada tu i pola nase Vlade
  Zašto samo pola?
Oprezan čovjek - to je nikakav čovjek
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?
E EKIPO pas ste mi super bunite se protiv nase vlade a VI ste imali pravo glasa i niste izasli na izbore pola vas imate pravo biranja a poslje se bunite svaka cast XD
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
protjeran
offline
RE: Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?
Horagio kaže...
doxy kaže...
UBIZEC cORPORATION kaže...
Definicija čudovišta-pojam vrste živog bića koj izgledom odudara od svoje vrste ili neotkrivena vrsta zivog bica koja imam nama ljudima ruzan izgled zovemo cudoviste
  joj daj nemoj
sad upada tu i pola nase Vlade
  Zašto samo pola?
 jer druga polovica ima cak i srednju skolu pa se "znaju ponasat" :)
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy
16 godina
moderator
offline
Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

Otisli ste u offtopic, ali ne obicni nego u onaj opasni, politicki. :)

Dajte jos o ovom stvoru, ja volim te misterije :)

 

EDIT: Sad sam se sjetio jednog broja Dylan Dog-a, gdje se Nessy pretvarala u zensku :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.12.2008 15:03 (DrNasty).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?
UBIZEC cORPORATION kaže...
E EKIPO pas ste mi super bunite se protiv nase vlade a VI ste imali pravo glasa i niste izasli na izbore pola vas imate pravo biranja a poslje se bunite svaka cast XD
  Još nemam, ne bi glasao za te čudake, lol. Nemojmo ići u offtopic, Lumen_Štrumf (il kak se već zove) je zbog toga dobio ban. 
Oprezan čovjek - to je nikakav čovjek
15 godina
offline
Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

ma čiste gluposti, ja virujen da ima nešto, a to sigurno nije čudovište nego nekakva životinjica,, pa kako oćete

15 godina
neaktivan
offline
RE: Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

 

Ne postoji, isto tako kao što sam ja osobno bio tamo to provjeriti.

 

 

Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće...
15 godina
neaktivan
offline
Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

ja mislim da nesto postoji ali da su to previse uvelicali zbog turista

mozda je neko vidio crva a oni sad izmislili "cudoviste"

Linkuto4ever!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

Ja brijem da postoji vec bi ga imali na ražnju

Asus M6VA | Intel M 1.86Ghz 2Mb | ATI x700 256Mb | DDR2 2Gb 533Mhz | HDD 140Gb(80+60) 5400rpm
16 godina
offline
Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

A možda je Nessi "Gojira" pa zna kopatiCool

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

Hmmm... ja bi ga radi htio gricnut Smijeh

Bolje bi pitane bilo  "jer postoje vanzemaljci"

16 godina
neaktivan
offline
Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?

samo je 15% svjetskih mora i jezera istrazeno do najsitnijih detalja...

 

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čudovište iz Loch Nessa jel postoji?
Hacker-ri kaže...

samo je 15% svjetskih mora i jezera istrazeno do najsitnijih detalja...

 

  Prvo idu istraživati sve šta zvuči zanimljivo, onda idu tek na ono "malo dosadnije". Loch Ness je jedna od većih atrakcija i ljude sigurno zanima šta se tamo nalazi. Tak da bi to sigurno istražili. 15% je prilično velika količina ako uzmeš u obzir da more na Zemlji zauzima 71% površine naprema kopnu. Znači da je ukupna površina svih istraženih jezera zapravo 54150000 km. Ako je tvoja informacija točna. To je veće od Hrvatske !!1

@Armor: Nije moguće jer je Godzilla (među žutima poznatija kao "Gojira") nastala zbog štetnog djelovanja radioaktivnog materijala. Britanci ne zagađuju sve radioaktivnim materijalom. Oni se samo trude biti No1 u ispušnim plinovima. Ameri ih nadmašuju. Njih je više.
Oprezan čovjek - to je nikakav čovjek
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice