Dan pobjede i 18. obljetnica Oluje zaključana tema

poruka: 16
|
čitano: 13.166
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Dan pobjede i 18. obljetnica Oluje

Želio bih samo čestitati svim Hrvatskim gradjankama i gradjanima Dan pobjede i 18. Obljetnicu Oluje.

 

Kao sudionik i branitelj,ne mogu a da se ne sjetim prijatelja s kojima sam dijelio dobro i zlo tih dana

 

i dogadjaja koji su se zbivali.

 

Molio bih samo bez komentara koji će potencirati da se tema zaključa i sudionici kazne sa strane Moderatora.

 

LP svima {#}

Tigar Krezumica
11 godina
neaktivan
offline
Dan pobjede i 18. obljetnica Oluje

Ako ima pobjednika u bratoubilačkom ratu...

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dan pobjede i 18. obljetnica Oluje
slazem se s tobom ali na pola .... zasto nebi slavili nesto sta bi trebali ... pogotovo nasi branitelji i obitelji onih hrabrih koji su poginuli ili nestali ... zbog njih treba slavit ... a ovo sto smo 1.7. usli u EU to je drugi par cipela
15 godina
online
Dan pobjede i 18. obljetnica Oluje

ma naravno neka slave branitelji, samo pitanje je sad, za sto su se oni to tocno borili? za drzavu koja nas je popljackala do prosjackog stapa i koja se prodala uniji nakon sto vise nisu znali sto bi. stvarno su ginuli za nista. a taj rat je nesto najgore sto je postojalo, ubijanje vlastitih susjeda, kuca do kuce, onih s kim su rostilj pekli, prijatelja, sve zbog hebenih politicara.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dan pobjede i 18. obljetnica Oluje
roden sam '93. al po pricama mislim da da se Jugoslavija nije trebala raspast ... jer ova nasa banda je sve pokrala ... a i ovo malo sta je ostalo pokrast ce stranci ...

15 godina
online
Dan pobjede i 18. obljetnica Oluje

Samo vi lijepo pljujte sve ono za što su mnogi izgubili živote i zdravlje.

 

No,ništa manje niti ne očekujem od generacije koja nije bila niti u planu kad

 

su se ljudi borili za svoje obitelji i goli život.

 

Pozz svima

Tigar Krezumica
12 godina
offline
Dan pobjede i 18. obljetnica Oluje

Nikada se ne ponovilo i nikada se zaboravilo, onima koji su dali svoje živote - slava IM.

 

Svima kojima je stalo do današnje obljetnice POZDRAV !

10 godina
neaktivan
offline
Dan pobjede i 18. obljetnica Oluje

Sretan Dan Pobjede svima i pozdrav svim braniteljima Hrvatske a najviše 99-toj brigadi!!!

 

DAN POBJEDE !!!!!!

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Dan pobjede i 18. obljetnica Oluje

Sretan vam dan pobjede i zahvalnosti, dobro se provedite ako ste negdje na odmoru

16 godina
offline
Re: Dan pobjede i 18. obljetnica Oluje
nix2811 kaže...
roden sam '93. al po pricama mislim da da se Jugoslavija nije trebala raspast ... jer ova nasa banda je sve pokrala ... a i ovo malo sta je ostalo pokrast ce stranci ...

Jugoslavija se više nije mogla održat na starim temeljima, a nove nisu htjeli/mogli napravit ili prilagodit modernom vremenu dakle raspad sistema isto kao i SSSR.Država kao bivša Juga nije mogla dalje opstat, imala je ogroman vojni proračun a sve ostalo je bilo u drugom planu. Takva država može opstat samo na čvrstoj ruci, drukčije nikako pa kad čvrsta ruka popusti onda počnu na vidjelo iskakat problemi koje se nekad pometalo pod tepih.Cool

 

Jugo sistem nije valjal to sigurno, no ne valja niti ovo danas to se vidi s mjeseca bez greške dakle rasprodano i opljačkano. Ovo šta imamo danas u Hrvatskoj, je jako daleko od one zamišljene Hrvatske za koju su mnogi naši branitelji dali svoje živote.{#}

 

 

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
13 godina
neaktivan
offline
Dan pobjede i 18. obljetnica Oluje

Pozdrav svim braniteljima i sretan dan pobjede , hvala vam na vasoj borbi na tome sta ste nama mladim generacima osigurali slobodu !!!!

11 godina
online
Dan pobjede i 18. obljetnica Oluje

Čestitam svima dan pobjede i pozdravljam svoje suborce iz 7. gardijske brigade "Pume".

 

13 godina
offline
Dan pobjede i 18. obljetnica Oluje

- Čestitam svima Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja i 18. obljetnicu vojno-redarstvene akcije Oluja.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2013 14:31 (Valentin17).
13 godina
neaktivan
offline
Dan pobjede i 18. obljetnica Oluje

Šta i zašto slavimo Oluju:

  • Jer smo oslobodili teritorij koji nam je oduzet 91-92 i omogućili vraćanje svih protjeranih sa tih područja
  • jer je praktički tim datumom završio rat u Hrvatskoj
  • jer smo Olujom "natjerali" pobunjene Srbe u istočnoj Slavoniji da se opamete i mirno reintegriraju u Hrvatsku
  • jer je Olujom Hrvatska postala zaokružena država u svojim AVNOJevskim granicama,što je bio preduvjet sa bilokakve međunarodne integracije, i normalno funkcioniranje države
  • jer smo Olujom spasili Bihać,vjerovatno time i samu BiH kao državu

 

Probajte odjeliti taj datum i slavlje zbog tog datuma od svega negativnog koje vežemo uz našu državu (lopovluk,korupciju,nezaposlenost,nedovoljan standard itd,itd...) jer na današnji dan se odaje priznanje onima koji su u Oluji sudjelovali (ne samo u Oluji,općenito u domovinskom ratu) i onomo gore navedenom što se Olujom postiglo.

 

Bears, Beets, Battlestar galactica!
12 godina
protjeran
offline
Re: Dan pobjede i 18. obljetnica Oluje
Onjegin kaže...
Edge kaže...

Tek sam sad skuzio da je Gotovina stariji od Bandica, a lik izgleda 10 godina mladje.

To je zato što je on napola anđeo.

 

Rofl. U pola teme za čestitke ti komentarišeš izgled nekog tipa.

 

ja sam se isto iznenadio, mislio sam da gotovina ima oko 49,50... hehe zanimljivo

11 godina
protjeran
offline
Dan pobjede i 18. obljetnica Oluje

Iskrene čestitke svima koji su doprinjeli i dali svoj doprinos da danas živimo u nezavisnosti, slobodi, suverenosti, međunarodno priznatoj, te demokratskoj Hrvatskoj. Stvarno svima hvala koji su na bilo koji način  da li svoj obol. Sami vojnici, specijalci, redarstvenici, domobranske postrojbe, rezervisti, pričuva, stranci, HOS....Hvala, i velikom narodu Sjedinjenih Država na pomoći.

 

 

....ovo je naša pobjeda i zato braćo slavimo slobodu, jer sloboda nije besplatna. Bojim se i zamisliti kakva bi nas sudbina snašla da je dušmanin uspio u svojim naumima. Srušili smo njihov mit "nepobedvosti".

{#}

 

Baš danas slušao na TV govore uzvanika o Oluji, a joj koliki je "Auuu" dobio Zoki...

...slušao sam i vojnog biskupa Jezerinca za vrijeme mise, vrlo dobro je govorio.

 

Hvala Gospodu Bogu na našoj pobjedi u ratu.

{#}

World's Strongest, Sharpest Knives
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice