Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.224.527
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
15 godina
moderator
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Komentirajte u ovoj temi.

 

Jer ovo više nema smisla,ovdje se prijavljuje i najmanji offtopic.

 

Teme su povezane i od sad tamo komentirajte.

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2011 16:29 (pirat).
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: minikdo5

Kupac: xZero(ja)

Predmet: LG Optimus Me P350 (LG Pecan)

 

Ocjena: 5+++/5

 

 

 

 

Komentar: čekao me je skoro 2 tjedna da skupim pare za mobitel, mobitel je poslao uredno zapakiran u original kutiji sa svom opremom uključujući i SD memorijsku karticu, poslao je preporuceno u roku jednog dana. Mobitel sam zaprimio te platio otkupninu. 

MObitel je ispravan. Sto se ostecenja na mobitelu tice, bio je iskren pa mi je rekao prilikom dogovora o kupnji sto cijenim.

Tople preporuke. Smatram da je riječ o forumašu koji vas neće prevariti i koji će biti iskren sa vama, bez obzira na njegov status na forumu (nepuna zvijezdica i kratko vrijeme na forumu). 

 

 

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2011 22:36 (xZero).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: BMK

 

Kupac: Ja

 

Predmet: Grafička kartica MSI n570gtx twinfrozrII

 

Ocjena: 5/5

 

Opis: Dogovorili se preko PP za 10min, pogodili se iz prve za uvjete te pošto smo iz istog kvarta odradili dogovor u roku sat vremena.

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2011 22:46 (strit).
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: n3om0rph

 

Kupac: Ja

 

Predmet:  Patriot Extreme Performance DDR2 2GB (2 x 1GB) PC2-6400

 

Ocjena: 5/5

 

 

Sve uredno kako smo se dogovorili.

Lijepo zapakirano s orginalnom ambalažom te jamstvom, došlo u sutradan te što je najvažnije radi.

Pouzdan prodavač.

Only the brave
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: sudy_freak


Kupac: Ja



Predmet: AGP 8x kartica MS-8952 


Ocjena: 5/5





Dogovorili se za osobno preuzimanje, s karticom je sve u redu. Još je i piće platio.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2011 16:50 (mind_challenge).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Liverpool1892 (http://www.bug.hr/forum/user/liverpool1892/34226.aspx)
Kupac: Blacky:RI (http://www.bug.hr/forum/user/blacky_ri/42494.aspx)
Predmet: USB Hub (http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-usb-hub-7-usb-ulaza/98544.aspx)

Ocjena: 5/5

Sve uredno kako smo se dogovorili. Sve dogovoreno u jednom danu, jučer poslao, danas stiglo. Radi savršeno. Sve pohvale.
Pouzdan prodavač.

Jack Daniels is the way to go !
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: imenjak
Posrednik:Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač:n3om0rph

 

Predmet:Intel Celeron D336 s775

 

Opis trgovanja: uplaćeno 60kn na račun prodavača 50kn predmet kupoprodaje + 10kn za slanje običnom poštomProcesor stigao odlično zapakiran, raspakirao i stavio sam procesor na matičnu ploču. Počelo je bootanje i pokazivao je 2.8GHz, onda se komp sam ugasio dok je Windows 7 bio potpuno podigao, napravio sam restart i prilikom slijedećeg bootanja je sam podigao takt na 4.2GHz! Otvorio sam kučište i ponovno sam skinio hladnjak i namjestio ga kako spada [valjda nisam dobro pritisnio one "nožice"]. Prilikom ponovnog bootanja vratio je radni takt na normalu od 2.8GHz jer je BIOS vratio sve defaultne postavke zbog prazne CMOS baterije i sve radi za sada odlično, bez ijedne zamjerke.

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: zasluženo 5/5

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2011 16:34 (Najbrži).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Evo da iznesem svoja iskustva s clanom foruma

 

nick mu je:

 

Goddish

 

http://www.bug.hr/forum/user/goddish/40656.aspx

predmet prodaje

 

http://www.bug.hr/forum/user/goddish/40656.aspx

sve je dogovoreno u nekoliko pm-ova ali kako se trgovina oduzila jer nismo mogli uskladiti termine ipak na kraju je sve uspješno riješeno,
prodavač je osobno dostavio predmete prodaje do mene sve smo isprobali sve radi stanje robe 10/10
sve u svemu pozitivno iskustvo i moja topla preporuka za trgovinu s navedenim članom moja ocjena 10/10
Neno2+ >ZG<
15 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:Pwner M.

Kupac: Perkan777(ja)

Predmet:PSP

 

Ocjena: 0/5

 

 

 

 

Komentar:

Smrad me prevario!!!!!!

Uglavnom ja njega kontaktirao vec prije za zamjenu moj steam za njegov psp.Rekao je da ne bi jer se ne igra na PC-u .Odmah navecer stavio lock na temu i rekao da je prodano.Par dana poslije me kontaktira i pita jesam li jos uvijek zainteresiran.Ja sav sretan kazem da jesam!Uglavnom dogovorili smo se da cu jos dati i minecraft kod za njegovu postarinu!

Sutradan kaze da je posalo i da je na meni red.Ja kazem nek mi prvo dadne neku potvrdu ili tracking code ("slano" hp ekspresom).On meni kaze da trenutno nije doma (kod prijatelja je) i da ce mi poslati kad dodje doma a moj odgovor je bio kad dodje potvrda dobit ces steam a kad dodjem psp minecraft!On je onda meni poceo sta ja njega varam (bla,bla,bla).Naravno ja ono covjek je fer isao je slat prvi i dam mu steama account vrijednosti oko 1000 kuna.Lik se otad nije javio osim da pita koji je security question!

Ali ima sreca u nesreci nisam mu dao email acess tj samo sam prebacio na njegov email,a posto sam ja sve te igrice kupovao ostali su mi svi racuni tako da ga sad bez problema mogu vratiti (dogovor je bio da cu mu dati email access kad dodje psp).Sad sam pokrenup na steamu postupak povratka accounta i nadam se da ce biti uspjesan jer imam sve racune :)))

 

Uglavnom korisnik zasluzuje ban!!!!

Prodajem sve od tehnike.Usb 4 gb -35 kn!
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Kant

 

Kupac: Ja


Predmet: DDR 400 radna memorija

Ocjena: 5/5

Komentar: Sve se fino dogovorili, poslao odmah isti dan. Čak se i ponudio poslati novi keks kada sam posumnjao na ispravnost ovoga, a problem je zapravo bio u matičnoj.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Luka-san

Kupac: Zuza

 

Kolega je prodavao athlon x3 435 sa savinutim pinovima. Kontaktirao ga na Pm. Dogovorili se, ja platio paket došao. Odmah se dao u inspekciju CPU te utvrdio da su dva pina puknuta. Kolega naravno nije rekao da cpu ima slomljene pinove.   Probao sam kontaktirati dotičnog, jer prodaje muda pod bubrege ali ne odgovara. Očigledno neki balonja. Nažalost ovo je moja prva kupnja na ovom forumu, a rekao bi i posljednja bar što se tiče pošte. Koliko sam skužio na ovom forumu ljudi ne idu na plantažu ako nekog prevare. To treba hitno promijeniti. Ne kužim šta prevara nije dovoljna za bananu, već su takvi i dalje dobrodošli na forumu? 

 

Ocjena: 0/5

 

Hvala kolegi Oddball koji me je obavjestio da sam završio na black listi. Da nije smiješno{#} bilo bi žalosno. Možda kolegi Liverpool1892 bolje ide čitanje shema pa da mu pošaljem jednu.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.8.2011 17:12 (Žuža).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Monopol

Kupac: Ja

Predmet: Slušalice i anti-static narukvica

Komentar: Dogovorili se, ja uplatio i on poslao. Sve super, preporuke prodavača!

Ocjena:5+/5

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 17:19 (Jabulani).
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:s_zlikovski

 

Kupac: Ja

 

Predmet:Kingmax DDR2 2x1GB 800mhz

 

Opis trgovanja: Vidio oglas na tržnici, javio se dotičnome, upitao ga da li šalje pouzećem, odgovor potvrdan, dao adresu, jutros stiglo fino zapakirano.

 

Ocjena: 5/5

World Championships: 7, GP started: 278, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,469
14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: Buljo781

 

Kupac: CroVandal

 

Predmet: 2.5" Sata HDD

 

Iskustvo:

 

Dogovorili se u par pp i poslao mi pouzecem u petak i doslo je danas naravno! lijepo u pakirano i sto je najvaznije bez bad sectora i ispravno!

 

Ocijena: 5/5

 

Preporuka za prodavaca!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: keyser_soze

Kupac: fromcelltohell

Predmet: Gigabyte 7600gt 256MB Silent pipe

 

Iskustvo:U par poruka ovdje,a zatim i razgovorom preko moba smo se dogovorili za grafu.

Prvo ju je cijenio 150 Kn,ali na sugestiju da je cijena previsoka,dečko ju je spustio na 120 Kn.

Danas popodne smo se susreli u Ka.,porazgovarali 20-ak minuta i obavili trgovinu.

Garantirao je da je grafa ispravna a u slučaju da nije,povrat novca:)

 

Grafu sam provjerio,ispravna je i zadovoljan sam s prodavačem i kupoprodajom.

 

Ocijena:5+/5

Old Insomniac
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac : http://www.bug.hr/forum/user/xxxbimboxxx/25929.aspx

 

Prodavaoc : Ja http://www.bug.hr/forum/user/blacky_ri/42494.aspx

 

Predmet : Mob http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli-playeri/prodaja-nokia-x2/108488.aspx

 

 

Dojam : Od subote dogovaramo uplatu iznosa na moj račun, korisnik kaže da nemože do banke / pošte, a svaki dan kaže da će sutra kupiti... NEMOJTE sa njim imati posla... 

 

 

Ocijena : 0/5 

Jack Daniels is the way to go !
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.7.2011 9:16 (Blacky_RI).
14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: 80h3m1r

 

Prodavač: goranbm

 

Predmet: Kingston Micro SD 2gb

 

Dojam: Dogovorili sve u par pp-ova, jučer sam uplatio novce na račun, skenirao uplatnicu, kolega poslao karticu i danas ujutro je stigla, lijepo zapakirana uz mali poklon, 2 bonbon broja :). Moja preporuka prodavača

 

Ocjena: 5/5

14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Monopol

Kupac: Ja (goranbm)

Predmet: micro sd 8GB (nije bio oglas)

Komentar: Ja stavio oglas da kupujem micro sd 8gb, kolega se javio, dao dobru cijenu, i poslao mi karticu koja je stigla nakon par dana. Eto pošto smo trgovali već par puta, poslao mi je karticu bez da sam platio, i početkom sljedećeg tjedna ću mu i uplatiti :) Ali svakako pouzdan i pošten, već dugo nisam trgovao s takvom osobom, svaka preporuka.

Ocjena:5/5

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.7.2011 21:15 (goranbm).
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: zoharbizo

 

Kupac: fromcelltohell

 

 

Predmet: Gigabyte GA- M56S-S3 AM2+

 

Iskustvo: Pošto se znamo od prije,odlučio sam se na tu MBO.

Kako je trebala mojem frendu koji je ograničen budgetom za komponente,

tako sam se javio na oglas i nakon par PP smo se dogovorili.

MBO je danas stigla,paket je bio mrvicu oštećen

(ali,mislim da je to krivica HP Express-a).

Matična je isprobana,ispravna je{#}

Mogu samo preporučiti kolegu zoharbizu kao pouzdanog prodavača{#}

 

 

 

Ocijena:5+/5

 

Napomena: Ne vjerujem koliko je debilan ovaj editor na forumu,pa dajte više to napravite kak se spada.

Ova gumica vam uopće ne šljaka,100x sam sav text označio i stisnuo na gumicu,no i dalje se ponavlja

upozorenje za nedozvoljeni komad HTML-a !!!!!!!!!!

 

Old Insomniac
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2011 15:15 (fromcelltohell).
16 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Liverpool1982

 

Kupac: korny1603987

 

Predmeti: LED rasvjeta za bicikl (set) i ciklokomp

 

Iskustvo: Paket sa predmetima poštar je donio dan nakon isplate prodavača. Proizvodi ispravni.

                Prodavaču ću se obratiti kad budem trebao još nešto za bicikl.

 

Ocijena: 5/5

magistar prava ( i član grupe nezaposlenih)
14 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač : mislavgray

 

Kupac : kokokoko

 

Predmet : Gigabyte 990XA UD3

 

Korisnikov links od predmeta : LINK

 

Ocjena 4/5

 

Komentar: Super ploča ispravna i sve za male pare, jedino ja malo nisam znao di se šta nalazi u ZG ali nema veze.

 

 

EDIT: Nisam ni gledoa za razvaljene sata kabele jedini minus

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2011 14:54 (kokokoko).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: sudy_freak

Kupac: tripl3

Predmet: [KUPOVINA] HDD, RAM, CPU, itd.. - DDR400

Ocjena: 5+/5

Iskustvo: 

Prodavač je odgovorio na moj oglas, dogovorili smo se gotovo u pola maila, poslano je i prije no što je uplaćeno (s tim da me obavijestio i ispričao se što nije bilo'zračnih' kuverti, no bilo je, svejedno, jako dobro upakirano). Sve radi kako treba, prodavač za sve pohvale.

 

-------------------------

-------------------------

 

 

Prodavač: INKOGNITO3

Kupac: tripl3

Predmet: [KUPOVINA] HDD, RAM, CPU, itd.. - SO-DIMM DDR2

Ocjena: 5/5

Iskustvo: 

Slično kao i gore, dogovor u dva-tri maila, poslano čim je novac sjeo, zapakirano uredno, radi kako treba, preporučujem.

 

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja
Prodavač: crni pauk

 

Predmet: ventilator

 

Iskustvo: 5/5 super prodavač, sve po dogovoru fino spakirano! Hvala {#}

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Kupac: Ja

Prodavač: Hacker002

 

Predmet: T-mobile stik 

 

Iskustvo: +5/5 Poslao mi je stik da ga probam još mu nisam platio, budem sutra! Svaka čast prodavaču.

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-by-monopol/107035.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.8.2011 14:29 (Monopol).
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Marius

 

Prodavač: markanzyxel

 

Predmet: kupovina x2 ili x3

 

Iskustvo: Sve proteklo perfektno,provjerio cpu sve super radi,dobar prodavač

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.8.2011 14:52 (Marius).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: BMK

 

Kupac: PR3DA70R

 

Predmet: [Razmjena] MSI GTX460 1Gb Hawk

 

Iskustvo: Poslao mi je karticu unaprijed. Grafa je stigla danas, sve štima, točno onako kako je navedeno u oglasu.

Nakon što sam ju testirao i uvjerio se da funkcionira bez problema, sam mu poslao svoju GTX 260 u zamjenu, uz dogovorenu nadoplatu.

 

@BMK, hvala ti još jednom na povjerenju.

 

5/5 :)

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: mislavgray 

Prodavač: strit

 

Predmet: http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-napajanje-ddr2-ram/108100.aspx

Ovako ide prica. Danas sam kupio mtb bicikl, i skuzio da moram kupit jos nabu i dropout. Otisao sam u postu poslati rame, i proc i shvatio da sam zasrao te da nemam pare za napajanje jer tek oko 17 sam dobio, bilo 16 sati a morao sam uzeti napjanje. Covjek mi dao napjanje na povjerenje , ja mu dao podatke te uplatio oko 17 20. Covjek je odlican kupac, ima ogroman respect od mene jer nebi svatko dao na povjerenje.  SVAKA ČAST!

 

Iskustvo: 5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac : xXxBIMBOxXx

Prodavač : Blacky_RI

Predmet kupnje / prodaje : Nokia X2

 

Opis : Priča kreče ovako . Javim se preko PP Blacky-u u vezi uređaja , dogovorimo kupnju . Tu su iskrsnuli problemi , meni je gazda počeo raditi probleme sa isplatom novaca od prakse . Nakon izvjesnog vremena , dobio sam lovu i uplatio na račun , po dogovoru . Uplatio sam na subotu , on je trebao poslati na ponedjeljak . Nije poslao zato što nije mogao proći sa posla , pa je poslao danas HP Expressom . 

 

Ocjena : 5+/5

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je . Trollovi , get a f*ckin' life !!!
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:            Bubabug

Prodavač:         Liverpool1892

Predmet kupnje : Karte za Dinamo - HJK  :)

 

Ocjena:5/5

Prije 30-tak minuta se našli u Španskom, sve po dogovoru.
Pouzdan prodavač.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.8.2011 18:15 (Bubabug).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: all_or_nothing

Prodavatelj: mozak3

Predmet razmjene : LG za LG mobiteli

 

dogovorili se, ja njemu poslao, platio poštarinu, paket je dobio još 25.07.2011., potvrdio primitak, obećao mi poslati ali nula bodova. nema ga već par dana na forumu.

 

ocjena 0/5 (uz oprez da zadržavam pravo na edit jer možda je čovjek stvarno spriječen i mob ipak stigne)

 

ako ne stigne mislim da ću navratiti u dramalj.

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: mate960

Kupac: Ja

Artikl: Razer goliathus podloga

 

Sve preporuke. 5+++. Sve poslano brzinski, doslo u stanje u kojem je prikazano/opisano. Cak sam i mali poklon iznenadjenja dobio. Najtoplije preporuke.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice