Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.224.496
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : xXxBIMBOxXx ( ja )

Kupac : Batista

Predmet : Nokia 5800 XpressMusic

 

Opis : Stavio sam oglas da prodajem svoj mob , nakon kojih mjesec dana cekanja , pojavila se potreba da mi hitno trebaju pare te sam cijenu stavio stvarno ispod realne . Javio se kolega forumas Batista da je zainteresiran za mob , te ako mob radi na VIP/Tomato mrezi da stavim lokot na topic , da ga on kupuje . Mobitel je radio na Tomato mrezi vise od godinu dana , koristen je od moje sestre , te prije nego sto sam ga stavio u oglasnik , update-ao sam ga na najnoviju verziju softvera . Stavio sam svoju T-Mobile karticu u njega , i radio je sasvim solidno . Kad je mobitel stigao u ruke kolegi , vidio je da je mobitel zakljucan na T-Mobile . Ja neznam gdje je nastao kratki spoj , ali kolega je izasao u susret , nasao unlockera koji mu ga je otkljucao , ja sam mu odbio cjenu unlockanja od konacne cijene aparata , te sam stvarno sretan sto postoje ovakvi ljudi poput kolege .


Batista , moje isprike jos jednom , nije do mene . Imas pivu ako se ikad vidimo :)

 

Ocjena trgovine : 5/5 , velika preporuka !

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je . Trollovi , get a f*ckin' life !!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2012 11:08 (xXxBIMBOxXx).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : xXxBIMBOxXx

Kupac : Batista

Predmet : Nokia 5800 XpressMusic

 

Samo bi se nadovezao na post od xXxBIMBOxXx.

 

Vidio sam navedeni oglas i pogledal u ovu temu da vidim kakav feedback ima seller. Malo sam se iznenadil kad sam ga vidjel na black listi.

Dao sam mu na izbor da mi ga posalje s tim ga prvo tek vidim na vlastite oci, ako mi se svidi - uzet cu ga.

 

Imal sam te zajeba.ncije sa unlockanjem, dok sam odnio mob pa se vratio po njega...

Sve u svemu mob je sasvim solidno ocuvan i za sad mu nisam pronasao gresku.

 

Dat cu ocjenu 4/5 jer mi je zaboravil sendat 512MB karticu, al mogu dati glas da ga maknete sa black liste.

Jednostavno ako niste sigurni u sellera, probajte se dogovorit na probu pa tek onda rijesavat placanje.

 

Meni reputaciju daje moj dugogodisnji account i vecinom mi ljudi (najverojatnije) zbog njega vjeruju te se odluce poslat mi predmet da ga najprije isprobam i vidim.

 

Velim covjek je mob fino zapakiral, dogovorili smo se, izravnali nedostatke i po svemu sudeci trebali bi obojica biti zadovoljni.

 

 

malo sam se raspisao, al ne bi trebali zamjerit, linkove do predmeta je forumas postao iznad mog posta tak da se usudim izostavit ih u svom postu

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2012 22:38 (Batista).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Cojonero

Kupac:mislavgray (JA)

Predmet: xfx 5870 

Opis: Javio se navedenom clanuo ponudio mu 900, kn rekao ispod 1000 nejde, meni odgovaralo. Dao mi podatke za uplatu, ja sam iduci dan ujutro uplatio, javio mu on je poslao. Sada sam dosao doma prije sat vremenea, osmjeh na licu vidim paket,  otvrao sam ga 5 minuta, zapakiran ko da ide na ratno polje i nazad :). Sve odlicno kartica radi, ODLIČNE temperature, nisam vidio nikakve greske tako po meni je ispravna, i mogu s ponosom reci da sam zadovoljan... A sad cekat drugu da dode u srijedu :D

Ocijena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2012 15:08 (mislavgray).
14 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavač: Zin8http://www.bug.hr/forum/user/zin8/46737.aspx

kupac: Cassini http://www.bug.hr/forum/user/cassini/13925.aspx

predmet: kupnja konfe http://www.bug.hr/forum/topic/racunala/prodaja-pc19-monitor/126856.aspx

 

dogovorio kupnju, složili se oko cijene i što sve ide u tu cijenu, prodavač uredno i sigurno zapakirao znajući kakvi su snagatori  radnici u H-Pošti  tako da je konfa sretno i neoštećeno stigla! Ja pošteno podmirio račun po primitku i sad imam konfu!!

--nisam ju još uključio, tek se temperira od niske temperature skladišta---

 

ocjena 5/5{#}

Roosvelt1991 - veliki muljator u trgovinama HWa
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2012 16:40 (cassini).
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: CANABIS

Kupac: Spaceblade

Predmet: Battlefield 3: LE (Origin acc.)

Iskustvo: 5

 

Što reći. Sve prošlo bez problema, obojica smo napravili što smo rekli i u vremenu kojem smo rekli {#}

15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: SPLICO212

Kupac: Harold

Predmet: racunalo

Iskustvo: 5/5

 

 

Novac uplacen sa moje strane te nakon toga racunalo poslano kurirskom službom. Došlo kako treba i radi dobro. 

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: domba3

 

Kupac: Ghost777

 

Predmet: 2xSteam acc

 

Iskustvo: 5/5

 

Opis: Sta reci, zacudio sam se kad sam naso prodavaca na black listi jer je sve proslo kako smo se dogovorili bez ikakvih komplikacija. Moja preporuka {#} !

Sta reci, koju posluku porati ??? Kome????
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Seller: Asta

Buyer: Batista

Predmet: Xigmatek Aegir

--------------------------------

 

Feedback: Slucajno pitao covjeka dal ima za prodaju kakav cooler, rekao da ima Aegira, dogovorili se oko detalja.

         Unaprijed mu uplatio, cooler stigao odmah drugi dan zapakiran kako spada. Jos jedno odlicno iskustvo.

         5/5

Truth in engineering.
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Jel vrijedi vjerovat ovom clanu? 

http://www.bug.hr/forum/user/marac_zg/52829.aspx

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
1987veki kaže...

Prodavač: gb.packers

 

Kupac:1987veki

 

Predmet: DVD player

 

Iskustvo: Evo prijavljujem dotičnog člana što me prevario.Dogovorili smo se da ja kupim taj DVD player,a način plačanja je bio da kupim bon od 100 kn u HL za klađenje i pošaljem mu kod,što sam naravno napravio i poslao mu kod,ali ja DVD player nisam još dobio.

Prvo sam ga čekao skoro tjedan dana da odgovori na prvu PP kad sam ga pitao u kakvom je stanju player i da bih ga kupio.Poslije toga 19.12. ja kupujem bon i šaljem mu kod,on kaže da će poslati 20.12. i nakon sri 21.12.2011 23:43 više ne dolazi na forum.

Ovo mi je sigurno škola jer ga nisam pitao podatke,a on nek se usreći s tih 100 kn,nadam se da će njega netko zavaljat za sto puta više.

Eto,ne kupujete od ovog,a i vjerujem da više neće dolazit na forum pa nećete ni moći.Ako je tko imao deal s njim slobodno pošaljite podatke na moj PP.

 

Ocjena: 0/5

 

Samo da javim.DVD player je došao danas,radi,zasad je sve ok.

Poslano je jučer 17.01.

Dotični još uvijek nije bio online,nema još riječi od njega.

Ocjenu ne znam da li da mijenjam,prosudite sami.Kupite i pošaljete pošteno bon(kod) isti dan,i dobijete predmet nakon skoro mjesec dana.

Ali eto,neka je 2.5/5.

 

EDIT:

Čovjek se javio,ispričao,i sve mu je oprošteno. 5/5 ocjena

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2012 20:57 (1987veki).
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : timmyzg

Kupac : eplati.com

Predmet: Antec 1200 + extra

 

Iskustvo: Imao je timmy nekih cudnih fora sa svoje strane,ali na kraju je ipak ispostovao nas dogovor i uredno smo se nasli,izvrsili primopredaju,i naravno kuciste je prekrasno,stvarno prekrasno,sa svim ventovima u sebi je najtise kuciste koje li sam do sada ikada imao (ima trenutacno oko 6-7 aktivnih ventilatora i jedva se ista cuje ) , eto, topla preporuka za trgovanje s navedenim clanom i nadam se da vise nece nikome izvoditi forice kao sto je meni probao , ali sve se oprasta posto je sve odlicno

 

Ocjena : 5/5

15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:mraci38

Kupac:skyreeper(ja)

Predmet:Phenom II x3 710

 

Iskustvo:Javio sam se kolegi na PM i rekao mi je čim mu stigne x4 da ovaj ide u prodaju po procjeni koju je dobio.dogovorena cijena je bila 400 kuna,evo proc je stigao danas kao i dogovoreno ja sam sve uredno latio pouzećem i naravano četvrta jezgra je stabilna i proc rafi ko sat sa stock coolerom na 3.1 :).ukratko sve ispoštovano sa njegove strane i preporuka za daljnje trgovanje sa dotičnim kolegom.

 

Ocjena: 5/5

So say We All
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: HTML5

 

Kupac: Ivanjino96

 

Predmet: Podizanje ratia 

 

Iskustvo: Ja sam njemu platio bonom određenu svotu da on meni uploda na privatni torrent pošto je rekoa da ima server i ok. Prošlo par dana ili čak i tjedan a on još niš i pitam ga što je bilo i kaže da server je ponovo instalirao Windowse i to sve i ja aj ok i ajde napokon je krenuo sa uploadom i kad ja danas vidim imao sam još jednu pozivnicu koju više nemam i pogledam i neki mi nepoznat mail i odma sam posumljao na njega i sada ja njega pitam je li to tvoj i kaže da je to kao od frenda i da ga je frend zamolio da mu pošalje pozivnicu sa mog tracker on njemu pošalje bez da je pitao da je pitao to bi bila druga priča. Eto kakvo iskustvo se doživi.Dat ću mu 1/5 jer je ipak uplodao mi još nije do kraja ali je na pola.

 

Ocjena:1/5

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 16:05 (Ivanjino96).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Moja malenkost

Prodavač: thaitoytom

Predmet: Athlon X2 4600+

 

Iskustvo: Dogovoreno sve u jednom danu, uplaćeno unaprijed i poslano odmah sljedeći dan. Stiglo na vrijeme ali su moji ukućani malo defektni u mozak pa se ovim putem ispričavam još jednom thaitoytomu sta sam ga uzbunjivao da paket nije stigao. Sve u svemu odlično iskustvo i pouzdan prodavač {#}

 

Ocjena: 5/5

Vi veri veniversum vivus vici
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: speoon

Kupac: Doctor HR

Predmet: Core 2 Quad Q9550

 

Iskustvo: Dogovorili se preko pm-a bez ikakvih kompliciranja, a zatim se i čuli mobitelom na dan same prodaje, poslao mi poštom pouzećem, stiglo u roku od 48 sati uredno zapakirano, procesor radi kako spada bez ikakve greške.

Moja preporuka za prodavača.

 

Ocjena: 5/5

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 10:35 (Doctor HR).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: INKOGNITO3

 

Kupac: Ja-Iggy81

 

Predmet: Prodaja Transcend 2x2gb ddr2

 

 

 

Sve smo se brzo dogovorili, cijena povoljna... Nakon uplate na račun (na moj zahtjev),INKOGNITO3 mi poslao odmah poštom, stiglo drugi dan ujutro. S memorijom sve 5..samo Reno 4 :)

 

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2012 15:48 (Iggy81).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:lange

 

Kupac: Canabis

 

Predmet: Lenovo g555

 

Šta reći dečko je maksimalno korektan čekao me 7 dana da skupim lovu, kontaktirao sam ga na mob. sve se dogovorili  ja mu uplatio lovu on meni poslao laptop, čak je prije stigo laptop nego što je njemu legla lova. Moja preporuka slobodno trgujte sa ovim likom 

 

5/5

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2012 21:03 (CANABIS).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: idealist 

 

Predmet:

 

Opis trgovanja: javio sam se istog dana navedenom forumašu da sam zainteresiran za kupnju mobitela te ako nije problem da ga rezervira za mene na 2 tjedna dok ne sakupim novce. 14.1 sam skupio novce, a uplatio sam tek 20.1 na bankovni račun (dok smo se sve dogovorili, a i bilo je malo odugovlačenja s moje strane jer sam htio nižu cijenu, ali sam ipak uplatio dogovorenu). O samom pakiranju mobitela vidite i na priloženim slikama.

 

P.S. već sam imao jedno odlično iskustvo od navedenog forumaša :)

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: ZujoVg

 

Kupac: ja - Minos

 

Predmet: 1gb ddr2 (kupovina 1gb ddr2)

 

Iskustvo: stavio sam oglas da kupujem ddr2 ram, ZujoVg se javio na pm,povoljna cjena/pošta odmah dogovorili prodaju poslao mi je poštom uredno zapakirano.

 

Ocijena: 5/5

 

 

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac : ja

Prodavač : CANABIS

Grafička HD 5670 512 DDR5,sa garancijom do 8 mjeseca. Dogovorili se,btw,a brate jesi je upakirao,svaka ti čast !

 

Dečko prva liga,preporučujem svima !

 

Ocjena : 5/5

091 518 1424
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2012 13:32 (ScarFace007).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Kupac : JA
Prodavač : Bulldozer http://www.bug.hr/forum/user/bulldozer/46105.aspx

Predmet: Bager 8120 http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/razmjena-prodaja-cpu--mbo/135123.aspx

Momak ok, čuli se u par navrata na mob, dogovorili posao, ja uplatio novac, on posla bager, kad mi je doša danas, ja mu posla moj Phenom 965
Sve preporuke, lik je izašao u susret, sad smo i frendovi na faceu i igramo bf3 zajedno :)
Ocjena : 5/5
Um caruje, DOK SNAGA NE POPIZDI :)
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: anarchyST

 

Kupac:ja

 

Predmet: kučište NZXT Gamma & LC POWER 650W

 

Iskustvo: dogovorili se za kučište i napajanje u kompletu , dostavio mi, kučište dobro očuvano kao i napajanje, preporuke za trgovinu s navedenim članom

 

Ocijena: 5/5

 

 

 

14 godina
online
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavač: Batista

kupac: lollik91

 

predmet: 2x2 gb corsair ram

 

iskustvo:

 

dogovorili se za prodaju. zamolio sam ga da priceka dok mi ne sjedne placa, sto je i ucinio. po primitku place uplatio sam trazeni iznos + postarinu, par dana kasnije dosli su rami, vrlo dobro zapakirani i osigurani od micanja unutar same kutije.

jedina mana koja neide u prilog batisti nego meni je taj sto mi nekim cudom rami ne pasu na maticnu, tj nesto se kolje s jednom plocicom rama tako da mi ne funkcioniraju kako sam si zamislio, dok u drugom kompu rade najnormalnije obadvije...ali i to je u procesu rijesavanja.

 

sve pohvale batisti, pouzdan i strpljiv..definitivna preporuka.

 

5/5

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : Scoot (JA)

Kupac : Kiki1992

Predmet : 2x BF3 LE

 

Opis: Dogovorili se mi na skypeu u petak(20.1.) da ce njegov kolega uplatiti u nedjelju(22.1.) internet bankarstvom. I tako u nedjelju javi se on meni da ce unutar 10 min njegov kolega uplatiti ja reko ok i nek mi posalje pdf ili ss pa da vidim. Posalje on meni vidim sve stima i hajd necu zavlaciti covjeka da ceka i tako mu ja dam kodove. Odem ja sutra u banku kad nista reko ja mozd treba vremena. Pitam ja covjeka jucer (23.1.) kak uplata nije sjela kaze nezna on pitace prijatelja i javiti mi oko 22h na skypeu. Dodem ja u 22h na skype i cekam ga ja i nema ga i uz to nedogovara na pp, vidim ni nedolazi vise online. Ak nist nesjedne onda ostaje ovakva ocjena.

 

Edit: Sve 5 doso je na skype popricali smo nije imo para dovoljno na racunu pa nije prosla uplata. Uplatio danas 25.1. sve pare.

Ocjena: 4/5

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2012 0:43 (Scoot).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Perkan777
Kupac: Ja
Predmet: Key BF3+B2K ( tema izbrisana )

Novci uplačeni, key sačekan par dana, došao neispravan. Dotični rekao da če poslati novi, to se nikad nije dogodilo, trazio sam povrat novca, ni to se nikad nije dogodilo. Ima mjesec dana cca da su uplačeni novci.

Ocjena: 0/5

Vrlo nezadovoljan, doticni jako neodgovoran, kad je spomenuto da uplati novce nazad prestao se javljati !!!

I nije mi jasno zasto se nesmije ocjenivati kupovina kljuceva. Ja sam ga platio novcima ne pjeskom, jednako sam ostecen kao i sve drugi koji placaju novcima ne pjeskom. Mene iskreno nije toliko ni briga za 130 kn, ali ja i jos 5 ili 6 ljudi su prevareni. tema u kojoj smo se bunili je izbrisana, a perkan je suspendiran ( sta god to znacilo), Ja sa tim nisam zadovoljan, a mislim ni da drugi ljudi nisu. Iz toga razloga sam se registrirao na forum ( prije sam pratio stvari kao neregistriran ), i mislim da nije dovoljno samo suspendirat nekoga s foruma, a on je zaradio 100 Eura na prevaru, za mene to nije dovoljno i ne zelim se zadovoljiti s tim. I zanima me da li je netko od admina ili nekog veceg poduzeo što pod tim pitanjem. I dalje cu inzistirat na tome da se to rijesi sudskim putem ma koliko god to suludo zvucalo. Ja nisam jedan od onih koji ce presutit i pustit da prođe. Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2012 14:36 (Krsta666).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavačhttp://www.bug.hr/forum/user/nul-3/19879.aspx 

 

Kupachttp://www.bug.hr/forum/user/bazen21/26650.aspx

 

Predmethttp://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-bf-bad-company-2-origin-acc/123620.aspx

 

Iskustvo: Ocjena 5/5 zbog toga sto je oglas dogovoren s prodavacem u svega nekoliko minuta, bez ikakvih poteskoca ili navlacenja, sve kako pise u samom oglasu. Sve pohvale prodavacu!

Ocjena: 5/5 

 

P: Koliko programera treba da se promjeni žarulja? O: Nijedan - to je čisto hardverski posao:
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: irumora

 

Kupac:ja

 

Predmet: RAM

 

Iskustvo: Sve super, izvrsno zapakirano i bez postarine.

 

Ocjena:  5/5

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: grunft

 

Kupac: ja

 

Predmet: Sempron 140

 

Dogovorili smo se i sve je prošlo po planu,iako mi se nije sviđala opcija prethodne uplate na račun ,no procesor je dosao lijepo zapakiran i skroz ispravan,sada je u pc-u, radi ok i otključava se bas kako je

dogovoreno!

Preporučujem kupovinu od ovog člana!{#}


Ocjena: 5/5 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2012 19:39 (martanbj).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Razmjena igara kljuc za kljuc

 

on:http://www.bug.hr/forum/user/frle1/22375.aspx

i naravno ja

 

Dogovorili smo se na xf. da ja njemu prvi posaljem key,i tako je i bilo ja njemu Batman Arkham City on meni MW3 RU,nakon sto sam ja njemu poslao key odgovor je slijedio da je key neispravan,odnosno da je vec aktiviran,sto teoretski nema sanse,kljuc je bio ispravan i neaktiviran sto bi garantovo zivotom.

:( lik mi je cijelo vrijeme bio sumnjiv,zato pazite u buduce

 

ocjena 0/5

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2012 21:54 (Xpider).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Imate privatne poruke pa se tamo dogovarajte/raspravljajte 
{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2012 22:05 (Liverpool1892).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice