Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.220.947
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja 

 

Prodavač:  ardasa  

 

Predmet: Acer v223w monitor

 

Iskustvo:  Prodavač nije postavio oglas nego me je kontaktirao kad je vidio moj. tako da neznam dali se to računa. U svakom slučaju sve je prošlo ok. Roba ispravna , novci u prodavatelja.

 

Ocjena:    5/5

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2012 12:17 (Harold).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:GTR bs

 

Kupac: Seth

 

Predmet: hd 6570

 

 

Iskustvo: Tip mi se javlja da prodaje tu grafu za 280kn, bundle, garancija+moja pošta. Dogovorimo se da pošalje preporučeno (znači ja poštaru platim 280+poštu koja je treba bit cca 30tak kuna). Grafa dolazi u subotu (nigdje nisam rekao da mora to žurno poslat+da dolazi vikendom+hp expresom) i vidim lijepo poštarinu od 70KN!!! (da se zna, trgujem već sigurno 7 godina i nikad nije bila tolika). Grafa je bila ok zapakovana, bundle slab, dobio sam gratis grafu punu prašine i nije bilo lista od garancije (nisam forsao da pošalje jer je bio onaj papir na kutiji pa mislim da nije problem dobit i račun od linksa). Testiram je i sve ok. Javljam se liku da nije bio takav dogovor i vezi poštarine i da želim 40kn natrag. Na to on da malo pričekam da skupi pa će poslat poštom. Pristao sam na i rekao da ako mu nije problem ode do linksa i traži ih račun. I na to on pristaje. Na upit da mi uplati na račun rekao je mama nešto bla bla nemože bla bkl. Uglavnom niti sam taj račun vidio niti 40kn. "Dobivam" tih prokletih 40kn već 2 tjedna i on mi šalje 2 pisma jer se je prvo zagubilo kao. Ugl. moram nekad i bit cigan za tih 40kn ali ovdje je neodgovornost na visokoj razini. 

 

EDIT: imam sve poruke i mogu slikat paket

 

Ocjena: 2/5

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 19:31 (seth).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Ivanjino96

Kupac: Timmyzg

 

Predmet: Ventilatori

 

Iskustvo: Dogovorili se u par poruka, našli se danas i sve super prošlo.

 

Ocjena:5/5

Ako imate pitanje u vezi case moddinga slobodno pitajte. (sprejanje i rezanje itd.)
16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: pepi74

 

Kupac: Gilbert

 

Predmet: Canon 1000D +18-55 IS II

Opis: Sve je prošlo savršeno, odlično zapakirano, nevjerovatna cijena. Puno mi je pomogao kao pocetniku u DSLR-u... Preporuka za trgovinu.

Ocjena: 5/5.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2012 15:18 (Gilbert).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Cojonero

Kupac: DamageHigh

Predmet: ASRock 890GX Extreme3

 

Dogovorili se, ja uplatio lovu, čovjek poslao ploču. Sve 5. U bundle-u i previše...{#}

Izvrsno zapakirano, sve šljaka...što više reći, svaka preporuka!

 

5/5

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: janiq

Kupac: Jughead

 

Predmet: MSI 560Ti HAWK

 

Iskustvo: 
Dogovorili smo se u par poruka, poslao mi je sliku gpu-z i čak je snimio video kako grafa radi. Obavili smo primopredaju, popili pifkana i popričali. Sve pohvale, grafa radi odlično.

 

Ocjena:5/5

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2012 21:09 (Jughead).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:gvego

 

Kupac: Ja

 

Predmet:Core2Duo E8500

 

Iskustvo:Primopredaja za 5.Zapakirano za 5.Cijena OK.

 

Moja preporuka za prodavača.

 

 

Ocjena: 5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: gogych

Kupac: moj frend( nema acc. na Bugu)

Predmet: LG Optimus 2X

Dogovorili smo se, pričekao je dok frend ne skupi pare i poslo mu je, danas je stiglo, sve super.

5/5

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.5.2012 15:10 (Jabulani).
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: trabant601 http://www.bug.hr/forum/user/trabant601/50195.aspx

 

Kupac: faal http://www.bug.hr/forum/user/faal/16507.aspx

 

Predmet: Battlefield 3 LE origin account http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura/kupovina-battlefield-3-iili-bf3b2k/150290.aspx

 

Iskustvo: 5/5

 

dogovorio se odmah, poslao je neke screenshotove kao dokaz koje sam ga trazio, imao mi je "sumnjiv" mejl, i najnizu cijenu od ponudjenih, zato sam se dvoumio, ali ipak sam se odlucio. uplatio sam novce dok je bio online i u roku od pola sata imao account, sve radi vrhunski

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.5.2012 22:52 (faal).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: timmy

 

Kupac:Chaky

 

Predmet: Scythe KM05-BK Kaze Master II Controller Panel

 

Iskustvo: Pohvale za prodavaca. Sve kako je naveo je bilo istinito. Dobro zapakirano. Jednostavno ne mogu dati manju ocjenu od 5, kad je sve tip-top. {#}

 

Ocjena: 5/5

 

 

Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač :  MARKOZD15

 

Kupac : mstaglicic

 

Predmet:ATi Radeon HD4870 PCS+ 512MB GDDR5

 

Iskustvo:

Dogovorili se u par poruka, našli, ja njemu pare, on meni grafičku i sve u redu.
Grafička radi odlično.

 

Ocjena:

5/5

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2012 19:59 (mstaglicic).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika



Prodavač: Fat Tony 10370



Kupac: moja malenkost



Predmet: Scythe Ninja 3



Iskustvo: 5/5

 

Čuli se preko PP. Ja kolegi uplatio novce na račun. On poslao.

Cooler u odličnom stanju, ja zadovoljan!

 

 

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: Fat Tony 10370

 

Kupac: Ja

 

Predmet: Zvucna Asus Xonar DG

 

Dogovorio se s doticnim u par poruka, on pristao platiti postarinu. Uplatio novce na racun i kartica stigla, u stanju kakvom je navedeno. Svaka preporuka fer i korektan covjek

 

Ocjena: 5/5


14 godina
online
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavac: irumora

 

kupac: ja

 

predmet: hitachi hdd

 

iskustvo: 

 

slagao sam poslovni komp za starog te mi je falio jos samo hard. irumora se javio s ponudom te smo se dogovorili za prodaju tj kupnju. uredno je platio postarinu i profesionalno zapakirao paket. jedino sto je malo duze trajalo posto smo se dogovorili pred vikend a njemu prek vikenda ne rade posta i banka. ali to nije do njega, iako mogao bi malo brze odgovarati na pp{#}

 

sve u svemu, jako zadovoljan. za sad sve radi kako je opisao, a i da ne radi, hdd ima jos godinu dana garancije.

 

5/5

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Irumora

 

Kupac: Ja

 

Predmet: WD 320Gb

 

Iskustvo: Danas došla ceduljica, spustim se biciklom do pošte, podignem paket, skoro pao iz ruke, dođem doma pa pas skače po meni i hoće ga pojest, nije uspio,

                uglavnom disk savršeno radi, odlično zapakiran, trebalo mi je par minuta da ga otvorim, trgovina je prošla brzo i u ugodnom tonu,

                preporuka za trgovanje sa dotičnim forumašem

 

Ocjena: 5/5

 

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Gilbert

Kupac: Timmyzg

 

Predmet: Adata SSD

 

Iskustvo: Dogovorili se u par poruka. Našao sam se sa njegovim šogorom i preuzeo. Novo zapakirao kako je i opisao.

Ocjena: 5/5

Ako imate pitanje u vezi case moddinga slobodno pitajte. (sprejanje i rezanje itd.)
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavatelj: volegradele

Kupac: hrsi1982

Predmet: [Prodaja] XFX HD 6870 1GB ddr5

 

Iskustvo: Dogovorili se u par poruka, našli po dogovoru i prošlo sve za pet. Ocjena 5/5.

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: athlon64

 

Kupac: njuskalo1983

 

Predmet: Gtx 470 SOC

 

Iskustvo: evo ponovo gleda za prijatelja uzet neku grafu on bija uporan za gtx 460 oc i onda je taman naletila ova od kolege,posla mu poruku,culi se i sve brzo dogovorili.Grafa je stvarno ka nova,hladna,necujna i sa full bundleom.Sve pohvale za kolegu i preporuka za daljnu trgovinu {#}

 

Ocjena: 5/5

♠ ♠ ♠ ♠ ♠
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2012 13:25 (njuskalo1983).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Sudionik 1: Fake_Alert

Sudionik 2: DamageHigh

Predmet: Samsung SpinPoint F3 500 GB

 

Kažem sudionik jer smo u principu obavili zamjenu. On meni G9x i 200 kn, ja njemu disk...

Uglavnom, s mišem sve kak je i rekao, bez neugodnih iznenađenja.

 

5/5

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2012 18:30 (DamageHigh).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: DamageHigh

 

Kupac: Fake_Alert

 

Predmet: Samsung F3 500 gb

 

Iskustvo: Dogovorili se, ja njemu 200 kn i G9x miš, on meni HDD. Našli sve, porazgovarali i razisli se. Sve u svemu, pozitivno iskustvo. {#}

 

Ocjena: 5/5

Nothing lasts forever
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja

Prodavač: ores

Predmet: Q6600

Iskustvo:  Kupio procesor od navedenog člana, spustio cijenu, ja mu uplatio na račun novce odmah, on je isti dan poslao i danas je došlo prepručeno na moje ime i dobro zapakirano. Svaka preporuka.

Ocjena:    5/5

CroHQ.org - mutligaming community
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kupac: kishobran

prodavač: Luka

Predmet: RAM za laptop

Iskustvo: Čovjek se javi da će mi poslat RAM pa da mu platim kad ga isprobam ako mi odgovara. Od rama ni traga ni glasa. Prvi put kaže da su mu vratili pošilju jer je bila nečitka adresa primatelja {#}, drugi put sam mu reko ako ne stigne za dan-2 da odustajem. Ugl. neozbiljan lik...

Ocjena: 2/5

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2012 16:54 (kishobran).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: ores http://www.bug.hr/forum/user/ores/4294.aspx

 

Kupac: J3ckYYY  http://www.bug.hr/forum/user/j3ckyyy/26349.aspx

 

Predmet: 2.5" Hitachi HDD 5400 RPM http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-prodaja-svega-po-malo/145953.aspx

 

Iskustvo: Došlo mi pismo od poštara da moram podignuti paket u pošti, došao u poštanski ured uredno platio otkupninu. Dođem kući trebalo mi je dobrih 5min da poskidam sve zaštite sa harda koje su ga štitile.

Testirao sam ga sa HD Tune, HDD je bez errora ( kako je i prodavač naveo ), preporuka siguran i pouzdan prodavač - nije izgubio živce na raznorazne moje upite, također poslao mi je slike HDD-a i HD Tune rezultate

 

 

 

Ocjena: 5/5

Win Osama in hide and seek
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2012 8:27 (J3ckYYY).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja

Prodavač: BOGDO

Predmet: Logitech G700

Iskustvo:  Našli smo se u Zg-u. Miš je bio u kutiji sa svime original kako i dolazi, čak su i kabeli bili povezani, garantni list, račun... Novce sam mu dao na ruke, a miš je ko novi iako je star 5 mjeseci. Dobro iskustvo uglavnom {#}

Ocjena:    5/5

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
11 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:Njuskalo1983

 

Kupac:Vegeta

 

Predmet prodaje/kupovine:Gigabyte GTX 260 SOC

 

Sto reci, da je vise ovakvih nasa Hrvatska drzava bi bila zemlja dobrih i postenih ljudi.Covjek je tocan, srdacan i pošten.Hvala mu puno, ocekuje ga iznenadenje sa moje strane, naravno ugodno.S njim se ne ustrucavajte poslovati.Splico moj jos jedanput hvala.

 

Ocjena:Debelih 5/5 {#}

clock2much
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2012 15:43 (Vegeta).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:Blade Runner31

Kupac:volegradele

Predmet prodaje/kupovine: Gtx 570 Twin Frozr III

 

Dogovorili se u para poruka,poslao grafu o svom trošku,stigla jučer,danas uplatio novce na račun i guštam ko pajcek u novoj grafici!!Što reč,poslat grafiku pa onda uplata,kapa do poda!!!

Ocjena:5/5

[url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2349188][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/2349188.png[/img][/url]
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Bunda

 

Kupac: kruskar

 

Oglas: 8600GT za 80kn

 

Iskustvo: Kupnja prošla izvrsno,slučajno sam naletio na oglas i vidio cijenu i da je pečena grafa,čovjek je bio spustio na 40kn ja sam mu ponudio 50kn+moja poštarina on je pristao nakon 3 dana grafa je stigla sve uredno platio,grafa uredno šljaka.Preporuka za trgovanje s navedenim prodavačem.

 

Ocijena: 5/5

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač:Njuskalo1983

 

Kupac:athlon64

 

Predmet razmjene: radeon 6970 za gtx470 SOC  

 

Evo nekidan smo već poslovali kad sam mu ja proda svoju gtx470 SOC i uzea 6970,on je gtx-icu ugradia prijatelju u pc koji ju je na kraju odlucia prodat pa ju je on uzea natrag, meni se 6970-ka nije svidila a on se tia poigrat s njom pa mi je vratia karticu sa namontiranim accelero extreme na njoj! I doda mi para, momak je super i definitivno zasluzuje jednu peticu:  

 

OCJENA : 5/5

 

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2012 10:19 (athlon64).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: VandaL.pr!

 

Kupac: letece_prase

 

Predmet: Shapphire HD 5770 1GB

 

Iskustvo: 5/5 . Dogovorili se u par poruka, našli se, napravili primopredaju ljepo popričali. Grafička radi k'o beba. Full bundle. Nemam nikakvih prigovora. Preporuka

12 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: irumora

 

Kupac:Pranja

 

Predmet: Radijator za vodeno hlađenje

 

Iskustvo:

Ne znam što da napišem. Predmet sam dobio,malo je duže potrajalo jer mu predmeti nisu bili na istoj lokaciji. Čovjek je pošten,ne mulja,sve je ok,ali treba imati malo strpljenja.

 

Ocjena: 5/5

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice