Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.221.239
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Gilbert

 

Kupac:jura

 

Predmet: ssd intel

 

Iskustvo: dogovorili se nakon par pp i sve prošlo u najboljem redu,dobro zapakirano i brzo stiglo(javili mi starci)samo kaj nisam dosad pisal iskustvo jer sam zružil z motora i bil u bolnici :(

                makar još nisam stavil win gore vjerujem da je sve ok.

 

Ocjena: 5/5

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2012 18:05 (jura).
14 godina
online
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: Master Z

 

Kupac: ja

 

Predmet: MSI 660Ti PE OC edition graficka 

 

 

Iskustvo: Naisao na kolegin oglas. Posto je cijena bila uredu javio sam mu se s namjerom da kupim. Dogovorili se u par poruka. Obadvoje iz Sesveta u Zagrebu, sto nam je super pasalo obojici. Covjek je pricekao par dana dok mi nije placa stigla, jer su ipak malo veci novci u pitanju. Nasli se danas, obavili primopredaju. Graficka zapakirana ko iz ducana, sve kak je naveo je bilo. Cak i mirise na novo :)   Naravno graficka uredno radi, a i da ne radi, imam racun i garanciju od 3 godine. Tako da sam pokriven.

 

Nazalost nismo stigli popit pivce, morali smo ic svaki na svoju stranu. 

 

Ocjena: 5/5

 

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Prodavač: Tony.Soprano
Kupac: Janiq
Iskustvo: Trazio sam na svim meni znanim izvorima doticni mobitel, bitno mi je bilo da bude TitanGrey boja. Naisao sam na 16gb verzije i tmobile zakljucane po dobrim cijenama tipa 3400, dalo bi se spustit na 3200.
Medutim pojavi se ovaj oglas koji tvrdi da je 32gb verzija i to tvornicki otkljucana, kutija zapakirana. Dogovorim se sa prodavačem bez auto punjaca i bez sd kartice za 3600kn.
Moj jedan dragi prijatelj ga je trebao pokupiti umjesto mene, pregledava mobitel i ispostavi se da je, to ipak 16gb verzija... zapakirano naravno nije bilo.. folije dirane..
Covjek mi spusti cijenu za 100kn pa bude 3500, i uzmem ga, danas mi stigne mobitel i nije ni tvornicki otkljucan... Eto ti figa. Nije da ga neznam otkljucati ali radi zajebancije sa garancijom itd... nikad neznas
Sve u svemu nisam zadovoljan, lijepo me nakonjario davajuci lazne informacije u oglasu, smatram da sam mogao proci bar 200kn jeftinije jer nebih niti gledao oglas od 3700kn za 16gb lockanu verziju..
Ocjena: 3/5 (bila bi i 2/5 ali ajde dočekao sam uređaj pa se sada igram i nisam bio osobno prisutan trgovanju, djelomicno moja greska..)
[M|C] pleXx
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.10.2012 15:41 (janiq).
11 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : Bulldozer

 

Kupac : lonewolf21

 

Predmet : matična + procesor

 

Iskustvo : Nakon par poruka i kratkog ( noćnog ) razgovora pao je dogovor, ja uplatio, kolega odmah ujutro poslao i drugi dan sam već ugrađivao komponente. Sve uredno zapakirano i sve na broju, bundle od ploče čak nije ni otvaran, ma kao iz trgovine! Ja zadovoljan.

 

Ocjena : +5/5

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.10.2012 14:36 (lonewolf21).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Evo da kažem svoj dojam o prodaji gore navedenom članu.

 

Član me kontaktirao na mail, ja ga uredno tražim broj mobitela ili bilo šta da ga mogu nazvati da se dogovorimo ko' LJUDI, ali on mi kaže da je prodao mobitel pa ćemo se dogovoriti preko mail-a. Ajde dobro neka bude tako. Lijepo me je pitao da li može bez opreme i ja mu kažem može i dogovorimo se za 3600kn bez opreme. Nakon toga da će me kontaktirati njegov prijatelj pa ću se ja s njim sve dogovoriti - ZNAČI DOGOVARAM SE SA POSREDNIM ČOVJEKOM, A NE S KUPCEM. I tako našli se mi i on pogleda uređaj i KAŽE SVE 5, ALI DA MOJA GREŠKA JE ŠTO JE BIO 16GB A NE 32GB, ŠTO SAM I SAM ZAMJETIO NA LICU MJESTA(PRIZNAJEM ODMAH DA SAM POGRIJEŠIO).Što se tiče zapakiranog uređaja(NORMALNO DA JE BIO OTPAKIRAN JER SE GARANCIJA OD STRANE T-MOBILE-A TREBA OVJERITI I UNIJETI U PAPIRE I GARANCIJSKI LIST IMEI I DATUM KUPNJE-TO VALJDA SVI ZNAJU DA JE TAKO). Što se tiče otključanog uređaja, meni je rečeno u T-mobileu da je otključan, a pošto ga ja nisam niti pipnuo niti palio, kako sam mogao znati da nije? ZNAČI DA JE TO NJIHOVA GREŠKA, A NE MOJA(JA SAM U OGLAS NAVEO KAKO MI JE I REČENO). I nakon svega ja mu još spustim cijenu na 3500kn, zbog toga što je model 16GB, a ne 32GB - I ON MI KAŽE MOŽE SVE 5. I sada ti kažeš da sam ja nepošten? Hvala ti, ako tako misliš. Uostalom trebao si osobno doći i pogledati šta god te zanima. A ne kupovati preko 100 ljudi telefon. Ja tebe nisam ZA NIŠTA PREVARIO NITI SLAGAO(OSIM ŠTO SAMO KRIVO NAVEO DA JE 32GB, A NE 16GB). I MISLIM DA JE BILO FER ŠTO SAM TI JOŠ ONDA SPUSTIO CIJENU I IZAŠAO TI U SUSRET. Eto tako je to bilo. Nisam ljut ni ništa, niti te smatram lošim čovjekom, ali samo sam htio reći svoju stranu priče. {#}

Tony Soprano
12 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Pranja

Kupac: ennia

Predmet: popravak HTC ONE X

 

 

Imam loše iskustvo sa članicom ennia.  Naime,članica me kontaktirala da od mene zatraži uslugu popravka svog HTC ONE X-a. Sve smo se dogovorili,dijelovi su naručen,mobitel je poslan,ja sam uslugu obavio i posao joj mob nazad.

 

Slike mobitela i njegov popravak su tu(prije je bilo u slikama vašeg hardvera): http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/popravak-htc-one-x/166163.aspx     

Sami možete vidjeti što mu je bila napravila te da je uređaj nakon toga vraćen u besprijekorno stanje.

Kontaktirala me i žalila se da joj se pojavila "fleka". Ta fleka je u stvari bio kontakt između digitizera i ekrana jer je inače između njih zrak no ako dođe do velike sile dodirnu se i priljepe se na kratko vrijeme (par sekundi). Ta sila mora biti izuzetno velika (naslanje šakom na uređaj) da bi do kontakta došlo.

 

Ona je naime,nekako uspjela napraviti taj kontakt te je išla "brisati fleku" i "fleka joj se povećala". Sad krivi mene zbog toga i pljuje po mom radu izmišlja dodatne gluposti (da kao vidi unutar uređaja????).

 

Krajnje loše iskustvo i dodatni razlog da više nikad ne poslujem sa plavušama koje imaju HTC.

 

EDIT:

 

Stavila je i slike na forum(iz kojih sam napokon doznao o čemu priča),pa smo razmjenili par poruka i zaključak je da se uređaj potrgao u transportu.

No ocjene svejedno ostaje jer je krenula napadati mene.

 

EDIT2:

 

Ne samo da ne prihvaća moju pomoć,već i dalje pljuje po meni. Smanjujem ocjenu. Da može biti još manja,bila bi.

 

Definitivno ne imati posla s njom. Bježite da izvučete živu glavu.

 

Ocjena: 0/5

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2012 11:30 (Pranja).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavac - augi80

 

kupac - zoharbizo

 

predmet kupnje - XFX HD 5850 BE

 

iskustvo

 

Sto reci, prodavac je fer i pouzdan a cijena super.Nasli se, odradili deal, popricali i dogovorili jos par stvari.

Moja topla preporuka za prodavaca.

 

ocjena 5/5

iclock2much
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2012 11:25 (zoharbizo).
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: Quake

Kupac: Patrick_cro

Predmet: Prodaja msi-moa-komponente

 

Opis: Dogovorili se u par poruka za Napajanje , uplatio odmah a on poslao kada je došao u hrv. Napajanje je došlo odlično zapakirano

 

Ocjena: 5/5

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2012 13:50 (Patrick_cro).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Quake6

Kupac: DamageHigh

Predmet: MSI Big Bang II X79 (MSI MOA komponente)

 

Slično iskustvo kao i kolega iznad. Pričekao dok je čovjek došao u hrv, sve stiglo kako spada.

Sve u svemu, još jedno pozitivno iskustvo s kolegom.

 

5/5

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavac - kiki287

 

kupac - zoharbizo

 

predmeti kupnje - PSU i MBO

 

iskustvo

 

Preporucam ga kao prodavaca, pouzdan i dobar :) Iskustvo odlicno.

 

ocjena: 5/5

iclock2much
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: alengrosevic
Kupac: pugy
Predmet: Motorola defy
Opis: Kupio motorolu od forumaša alengrosevic. Usput mi je kupio još jedan mob, od prodavača koji je bio blizu njegovog grada i to svojim novcima, jer mu je moja uplata vidljiva na računu tek drugi dan. Oba mobitela poslao kako smo dogovorili i oba su bila u stanju kako ih je opisao. E ako ovo nije dobar i susretljiv trgovac, onda neznam tko je. Za svaku pohvalu i preporuku!!!
Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2012 17:47 (pugy).
15 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavač: Masterpiece

kupac: ja (linkat cu se iako mislim da je to debilno) skank666

predmet: ova procjena

iskustvo: htjeo sam samo mortal kombat. majstor (u daljnjem tekstu tuljan :D NHF) mi ponudi jos i NFS hot prsut za dodatnih 40kn, iako po meni povoljno, nije me zanimalo sto sam mu i rekao - ne zelim autice. e, onda je tuljan poslao i jedno i drugo. nije sad tu meni do para nego sto mi se neda opet je8at s prodajom te igre.... nije da me je zaje80. daleko od toga. nije citao... malo je galantan... sve u svemu pozitvno iskustvo.

ocjena: 4/5

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2012 19:43 (skank666).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Metalac

 

Kupac: rimmer1

 

Predmet: Stalak za monitor (predmet nije bio u oglasima, dogovor preko PP-a)

 

 

 

 

  Iskustvo: Znači dogovorili smo se preko PP-a, vrlo jednostavno, ja sam mu uplatio novce na račun i on je poslao stalak. Sve je ispravno i radi. Pohvala na lijepo zapakiranom paketu i naravno sve preporuke od mene.



Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2012 13:40 (rimmer1).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : Pranja

Kupac : xXxBIMBOxXx

Predmet : Popravak iPoda Touch 3G (dogovor preko PP i Skype-a)

 

Opis trgovine : *Ova 'trgovina' se dogodila pred par mjeseci , zaboravio sam opisati istu tu , ali kad sam vidio kolegin opis trgovine u vezi HOX-a , morao sam napisati ovaj post*
Znaci , prica ide ovako . Na Njuskalu sam za jeftine pare nasao iPod Touch trece generacije sa (kako je u oglasu pisalo) sitnim problemima sa baterijom i LCD-om .

Posto je u oglasu pisalo da djelovi koje treba popraviti dolaze uz iPod kao poklon (prodavacu se 'nije dalo igrati sa time , kupio je novog pa mu ovo skuplja prasinu') , reko zasto ne .

Pranja , meni jos od prije poznatog kao Vex5555 mi je prvi pao na pamet kao covjek koji bi mi to za jeftine novce mogao napraviti , jeftino ali brzo i efikasno .

I cujemo se mi , dogovorimo da drugi dan postom saljem iPod i dijelove njemu na popravak .

Ispostavilo se da ni baterija ni LCD kojeg sam dobio uz iPod nisu ispravni i da je i da je iPod bio u vodi , te je Pranja narucio nove sa EBaya - nije problem uopce , imam puno povjerenje u njega , nebi se valjda prodao za tih 300kn .

*Bio sam dosadan kao svrab tih 2 tjedna dok su dijelovi dosli , kolega jos jednom se ispricavam zbog tog* {#}

 

Dijelovi su stigli , on ih namontirao i mucio se JOS dva tjedna sa tim istim iPodom nebi li ga osposobio za isti trosak popravka .

Nije uspio , ali sam mu platio kompletno sve , kao zahvalu za trud , zivce i vrijeme koje je potrosio na mene i moj iPod koji je kasnije zavrsio sutan po cesti .

 

Covjek koji je toliko vrijedan , sa dugogodisnjim iskustvom u tom poslu , i sa tolikim zivcima da trpi ovakve ispade ne zasluzuje nista manje od : 

5/5 .

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je . Trollovi , get a f*ckin' life !!!
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:DamageHigh

 

Kupac:Minos

 

Predmet:Sapphire HD Radeon 7970

 

Opis: Dogovorili sve u par pm-ova,slanje poštom po uplati na račun,sve prošlo kako je i dogovoreno. preporuka mladog gospodina :)

 

Ocijena: 5/5

15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: iggy

 

Kupac: ja (jopis)

 

Predmet: Logitech G15 v2

 

Iskustvo: Kratak, brz i jednostavan dogovor, tipkovnica očuvana i u stanju kako je iggy rekao, sve 5, trgovac za svaku preporuku.

 

Ocjena: 5/5

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: zoharbizo

 

Kupac: Kelam

 

Predmet: Corsair GS800 PSU

 

Iskustvo: Nije imao temu na proizvod nego smo se preko PP dogovorili zato sam stavio link od official stranice

Uglavnom dogovorili se u par poruka osobna primopredaja sve kako je covjek rekao napajanje radi bez problem

Preporuka za trgovinu s njime ;)

 

Ocjena: 5/5

 

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Prodavač: JA
 
Kupac: Rawrrr
 
Predmet: MOJ PC za LAPTOP
 
Opis: Dakle,dogovorio sam se sa clanom za razmjenu,ja njemu komp,on meni laptop + 550kn doplate...i dogovoril se kao da u petak saljemo...i ja sam ostavio komp burazu da posalje,i naravno,poslao je ali Rawrrr nije mogao,kao zbog posla...i ja ono oke,ako se sumnjicav,nek si pogleda komp,prije slanja,ali onda je napisao: nisi valjda poslao komp danas? ja kazem da jesam i da ce doci u ponejeljak i onda on kaze da je ok...medjutim u ponedjeljak je napisao da su ga zvali iz poste (neznam od kud im njegov broj) da neka dodje u postu da se komp ostetio u transportu,pa smo se dogovorili da ako nesto bude bolje osteceno nego sam ja slao,da ce mi to odbit od doplate...medjutim ja sam napisao u oglasu da je kuciste sjebano i da treba novo....i sad on mi drugi dan napise da je bio u posti i da je poslao laptop i jos treba potpisati neke stvari da dobije neku odstetu...i onda mi drugi dan kaze da je vratio komp, jer je prednji dio kucista ispao (to pise u oglasu jos sam stavio slike da se vidi da je zaljepljeno) i da se cooler s procesora maknuo...i zatim je obecao da cu dobit odstetu od poste i da necu morat platiti nikakvu postarinu kad cu prihvacat svoj komp nazad...i danas ja ujutro zovem,nema nikakvog paketa,medjutim postar mi donese poslje papir gdje pise da se javim u postu u Ivanec zbog HP EXPRESSA...i ja dodjem tamo i kazu mi da je kupac odbio podici paket jer nije bilo zapakirano u kutiji (da,tu je i moja mala greska nisam reko burazu koji je slao da stavi u kutiju nego je samo papirom obljepio,ali je zato stavio da je lomljivo) i da necu dobit odstetu i da moram platiti postarinu od 100kn plus jos nesto sitno (nekih 20kn)...naravno da ja nisam imao opce pare kod sebe i neznam gdje da sad uzmem tih 120kn,stara mi je rekla da nek ne saljem komp prvi,da me ne zahebe i sumnjam da ce mi sad dati tih 120kn....i sad sam mu napisao da nek mi posalje tih 120kn da mogu podic komp,medjutim sumnjam da ce ista biti od toga...ako ima netko iz Batine,da mi ode kod njega po te pare ako covjek odbije poslati,ja bi tom forumasu cim prodam komp,dati nekih 50-100kn,dogovorit cemo se...samo mi je to hitno jer ce oni drzat paket samo jos 4 dana kod njih
 
Ocijena: 0/5
Potpis
14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
bancic123 kaže...
Prodavač: JA
 
Kupac: Rawrrr
 
Predmet: MOJ PC za LAPTOP
 
Opis: Dakle,dogovorio sam se sa clanom za razmjenu,ja njemu komp,on meni laptop + 550kn doplate...i dogovoril se kao da u petak saljemo...i ja sam ostavio komp burazu da posalje,i naravno,poslao je ali Rawrrr nije mogao,kao zbog posla...i ja ono oke,ako se sumnjicav,nek si pogleda komp,prije slanja,ali onda je napisao: nisi valjda poslao komp danas? ja kazem da jesam i da ce doci u ponejeljak i onda on kaze da je ok...medjutim u ponedjeljak je napisao da su ga zvali iz poste (neznam od kud im njegov broj) da neka dodje u postu da se komp ostetio u transportu,pa smo se dogovorili da ako nesto bude bolje osteceno nego sam ja slao,da ce mi to odbit od doplate...medjutim ja sam napisao u oglasu da je kuciste sjebano i da treba novo....i sad on mi drugi dan napise da je bio u posti i da je poslao laptop i jos treba potpisati neke stvari da dobije neku odstetu...i onda mi drugi dan kaze da je vratio komp, jer je prednji dio kucista ispao (to pise u oglasu jos sam stavio slike da se vidi da je zaljepljeno) i da se cooler s procesora maknuo...i zatim je obecao da cu dobit odstetu od poste i da necu morat platiti nikakvu postarinu kad cu prihvacat svoj komp nazad...i danas ja ujutro zovem,nema nikakvog paketa,medjutim postar mi donese poslje papir gdje pise da se javim u postu u Ivanec zbog HP EXPRESSA...i ja dodjem tamo i kazu mi da je kupac odbio podici paket jer nije bilo zapakirano u kutiji (da,tu je i moja mala greska nisam reko burazu koji je slao da stavi u kutiju nego je samo papirom obljepio,ali je zato stavio da je lomljivo) i da necu dobit odstetu i da moram platiti postarinu od 100kn plus jos nesto sitno (nekih 20kn)...naravno da ja nisam imao opce pare kod sebe i neznam gdje da sad uzmem tih 120kn,stara mi je rekla da nek ne saljem komp prvi,da me ne zahebe i sumnjam da ce mi sad dati tih 120kn....i sad sam mu napisao da nek mi posalje tih 120kn da mogu podic komp,medjutim sumnjam da ce ista biti od toga...ako ima netko iz Batine,da mi ode kod njega po te pare ako covjek odbije poslati,ja bi tom forumasu cim prodam komp,dati nekih 50-100kn,dogovorit cemo se...samo mi je to hitno jer ce oni drzat paket samo jos 4 dana kod njih
 
Ocijena: 0/5

istina i sto je najgore svakim ti danom računaju ležarinu,,sad neznam kolika je,određena je prema težini po njihovom cjeniku

٩(●̮̮̃•̃)۶ ٩( -̮̮̃ –̃)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ Fear is good !!
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: http://www.bug.hr/forum/user/perki/48492.aspx

 

Kupac: http://www.bug.hr/forum/user/kicozu/33490.aspx

 

Predmet: Logitech G700 (nema teme, osobni dogovor)

 

Opis: Inače se znamo sa Teamspeaka i čuo je da planiram kupiti novi miš pa mi je ponudio svoj G700 kupljen u 6. mjesecu za čarobnu cifru od 400kn, tko bi tome odolio i naravno da sam uzeo! Preporučam trgovanje s ovim članom jer je stvarno fer i korektan! Perki imaš pivu i čevape kad budem dolazio do ZG-a! {#}

 

Ocijena: 5/5

Battlelog: Overlord021; We often refuse to accept an idea merely because the tone of voice in which it has been expressed is unsympathetic to us - Friedrich Nietzsche
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2012 9:23 (kicozu).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: BMK

Kupac: DamageHigh

Predmet: MSI HD 7870 Hawk

 

Čovjek se javio da prodaje karticu, dogovorili se u par mailova, obavljena primopredaja..sve uredno..;)

Preporuka..

 

5/5

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Idealist

Kupac: Kiki287

 

Predmet: Siemens SX763

Javio sam se covjeku da bi kupio modem, dogovorili u par poruka postarinu, roba dosla, sve kako je opisano, preporucam ;)

 

5/5

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 10:17 (Kiki287).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Kant

Kupac:Ja

Predmet: I5 750

 

Iskustvo: Dogovorili se u par poruka, uplatio mu novce na račun, poslao mi zapakirano da bi tenk mogao pregaziti i ostalo bi čitavo, vjerojatno i radi ali nemam matičnu još.. Sve u svemu:

Ocjena: 5/5

CroHQ.org - mutligaming community
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: MasterOfDisaster

 

Kupac: njuskalo1983

 

Predmet: Sapphire HD 6950 2GB

 

Iskustvo: trazija grafu za rodjaka i naletija na kolegu.U par poruka se dogovorili i zamolija sam ga da mi je posalje sta prije.

Grafa dosla brzo,montira sam mu je i sve super.Preporuka svima za daljnu trgovinu sa kolegom {#}

 

Ocjena: 5/5

 

===========================================================================

===========================================================================

 

Prodavač: Cojonero

 

Kupac: njuskalo1983

 

Predmet: X-Fi XtremeMusic

 

Iskustvo: taj dan sam bas mislija uzet neku zvucnu kad ono odjednom oglas od kolege :)

Dogovorili smo se u sekund.Zvucna dosla brzo i extra upakirano i jos mi je kolega snimija na cd oficial i modane drivere.

Svakako preporuka za trgovinu sa kolegom {#}

 

Ocjena: 5/5

♣ ♥ ♦ ♠
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2012 20:02 (njuskalo1983).
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: lollik91

 

Kupac: Ja

 

Predmet: Sapphire 6850 1 gb

 

Iskustvo: Sinoć malo pregledavao oglasnik i naišao na oglas od dotičnog forumaša lollik91. Cijena je bila odlična,račun i garancija isto sve 5 - rekoh ajmo ga kontaktirati. Poslao mu poruku u PP i dogovorili se oko primoprodaje. Kolega je inače nedavno kupio od mene GTX660Ti, tako da smo se već jednom susreli i eto ponovilo se. Našli smo se kod njega kod kuće pošto mi je bilo usput. Moram reći da je kolega jako ljubazan te me čak pozvao u kuću kako bi na toplome pogledali karticu(vani je bilo dosta hladno) te smo malo i popričali o stvarima nevezanim oko PC-a. Svaka mu čast na toj gesti ! Kartica je kao iz dućana, čista i bez prašine te je došla sa svime što je trebalo biti u kutiji.

 

Ocjena:  5/5

11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: volegradele

 

Kupac: klapa01

 

Predmet: Coolermaster v6gt

 

Opis: Sve je bilo dogovoreno preko PPa ,culi smo se preko mobitela ,dosao kod njega sve prema planu. Cooler je u stanju u kakvom je i opisano , i prodaja je obavljena ! Preporucujem 

 

Ocjena: 5/5

 

Wei Shen
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Na koju foru je irumora jos uvijek na white listi?
www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac:maks0806

 

Kupac:ja

 

Predmet: HTC One X

 

Opis: Sve 5. Mob u opisanom stanju, svi navedeni predmeti došli i uredni. Iako mi je bilo malo wuna zbog love.

 

Ocjena: 5/5

 

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Evo da ja podijelim svoje negativno iskustvo

Prodavač:irumora

 

Kupac: ja(dombak1608)

 

Predmet:[Prodaja] MDPC-X sleevsi

Iskustvo: Prvu narudžbu koliko sam načuo je sve super napravio, brzo, dobro pakirano, ugl. sve super. U drugu narudžbu sam se i ja odlučio ubaciti pa sam mu poslao narudžbu sa nešto plavog, nešto crnog sleeva i ponešto crnog heatshrinka(100kn). Nakon toga smo se dogovorili za sve i zamolio me da mu uplatim novce, uplatio sam mu internetom(100kn+2kn provizije banci). 4.4. je uplaćeno, nakon tjedan dana kad su sve narudžbe bile gotove i on je trebao naručiti sleeve, rekao mi je da nitko više ne uzima plavi sleeve te me pita dali da za mene uzme 10m ili da ništa ne uzme, ja sam mu nazad odgovorio da ću onda uzeti više crnog u zamjenu za plavi, što je dovelo do razlike od 16kn u ukupnoj cijeni.
Rekao sam mu da mi tih 16kn pošalje u koverti kada bude slao sleeve, da nemora preko računa.
Poslije toga se nije ništa javljao nego je samo par puta u temi napisao da su mu nešto krivo poslali te da će on to poslati brzo prema nama. LINK
Poslije više nije uopće se javljao na BOL-u, ali sam ga ja našao na facebook-u i onda sam ga kontaktirao.
Rekao je kako je sav sleeve kod njegovog kolege iz rijeke(s kojim je zajedno naručio) i da će on to sve poslati i da će svima poslati viška zato što se odužilo. I to je bila njegova zadnja poruka(24.8.)

Mislim da mu je ovo taj kolega. LINK

Nakon toga, od njega više ni traga ni glasa.

Imam sve poruke(mail, facebook) i potvrdu o uplati, ali očito mi to ništa ne vrijedi.

Barem sam naučio životnu lekciju

Ocjena: 0/5

 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 14:46 (dombak1608).
11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : http://www.bug.hr/forum/user/juka_91/50059.aspx

 

Kupac : http://www.bug.hr/forum/user/jagd/62981.aspx

 

Predmet : http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli-playeri/prodaja-nokia-e71-350-kn/166245.aspx

 

Iskustvo : Prešutio je neispravnu vibraciju, te ispalo je da mobitel ima problem,ne može funkcionirati kao mobitel jer iz nekog razloga gubi signal,odnosno signal mu oscilira od minimalnog do maksimalnog,pa onda se izgubi potpuno i samo javlja da nema signala. Uglavnom, iskoristivo sve samo za dijelove a ne korištenje. Naravno da nakon javljanja pravog stanja navedenom članu počela su uvjeravanja u ispravnost,te kako ne može uzeti nazad jer eto baš sad opet nece biti u zagrebu par mjeseci. Uglavnom izbjegavati navedenog jer je prevarant.

 

Ocjena :  0/5

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2012 14:36 (Jagd).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice