Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.221.262
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: testerica

 

Predmet: Logitech S510 cordless desktop

 

Kolega je ponudio navedeni komplet ,brzo smo se dogovorili oko cijene i paket je stigao nakon dva dana.

Sve je očuvano i u odličnom stanju (osim jedne sitnice) ,te ga mogu preporučiti za sve daljnje transakcije.

 

Ocjena: 4/5

 

Edit: TD trollovi ,ako imate šta za reći ,slobodno napišite!!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.2.2013 22:39 (kizo2703).
12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
kizo2703 kaže...
Caesar et Brutus kaže...
Gdje si naveo i linkao sebe kao kupca. Ne razumijem čemu se čudiš.

Pa ,ako pišem iskustvo o kupnji i opišem ''doživljaj'' ,svatko prosječno inteligentan može iz mog posta zaključiti da sam kupac ja ,bez da to moram posebno navoditi!!

Nije to razlog što si dobio TD, već zato što si dao ocjenu 4/5, a rekao si da je sve s predmetom bilo u redu osim jedne "sitnice" koju nisi naveo.

 

Dakle ako je sve odlično i ako nemaš ništa za prigovoriti zašto onda smanjivati ocjenu? Nemam pojma što je ta "sitnica", ali kada već daješ 4, a ne 5, onda si mogao navesti na što se to točno odnosi.

 

Sorry na {#}  ..

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

oprez sa korisnikom SiO

 

dao sam mu Steam key za CS:GO, a sad kad treba platiti ne javlja se vise

15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: zagy15061984

 

Kupac: Ja

 

Predmet: DDC Pumpa

 

Iskustvo: Prodavac me je sacekao dok ne dobijem placu, zapakirao je pumpu bolje nego da salje ekran. Svaka preporuka za kupnju od doticnog.

 

5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:explorer 4

 

Kupac:Tinča14

 

Predmet: Zvučna kartica Creative Audigy Sound Blaster

 

Iskustvo: U temi za odabir zvučne kartice sam se javio da mi netko preporuči neku dobro karticu. Explorer se javio u PM i ponudio mi svoju. Reko može, sutra šalji. Poslao je, platio je poštarinu. Kartica je stigla mislim da za 2 dana. Podignem ju na pošti, vratim se doma, otvorim kuvertu kad ono kutija od nekih filtera. Ja sam si mislio: "Sad me zajebo, gotov sam". Otvorim ja kutiju, nutra brdo papira, neki popusti u dučanima... Otpakiram do kraja kad nutra kartica koju sam naručio. Stvarno ju je lijepo umotao u sve te papire. Kartica cijela sve pet. Jedino kad sam otvorio kompjuter i pokušao ju stavit nutra, skužio sam da nemam PCI utor nego su svi PCI-E - to nije njegov problem.

 

Ocjena: 5/5

Axtross_Hr - Origin
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2013 18:22 (Tinča14).
11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac

XVII Mini

 

Prodavač: JA

 

 

PREDMET: BLACK OPS 2 DELUXE EDITION game.

 

Nakon sto je dogovoreno da uplati iznos za CoD BO2 Deluxe edition.

Poslan mu je kod, novi i nekoristeni. nakon sto je isprobao, nakon toga se ne javlja niti je uplatio iznos.

Isto tako dao je broj mobitela koji je ugasen.

Stvarno jako pohvalno i pripazite sa njim.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2013 18:46 (Soni_85).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač:Power_user

Kupac:RaZ0R9111

Predmet:Optimus 2x

Prošlo sve u najboljem redu,mobitel radi,čovjek poslao hp expressom kako smo se i dogovorili.

Došlo sljedeči dan.

 

Ocjena 5/5

 

 

voltaža a.k.a. napon, amperaža a.k.a. struja, omaža a.k.a. otpor, vataža a.k.a. snaga, hercaža a.k.a. frekvencija, (mega, giga)bajtaža a.k.a. kapacitet memorije, kelvinaža a.k.a. temperatura
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2013 10:34 (RaZ0R9111).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: sHOCKRE

 

Kupac: njuskalo1983

 

Predmet: proc,maticna,rami,napajanje,ssd,vodeno,kuciste.. (nemogu linkat jer je maknuto sa oglasnika)

 

Iskustvo: Prvo sam kontaktira kolegu samo za kupit procesor,te nakon nekoliko poruka i odlicne ponude kupija sam mu skoro sve sta je prodava :)

 

                Ovo je vec drugi put da sam trgova sa kolegom i ponovo sam prezadovoljan.Sve pohvale i svakako preporuka svima {#}

 

Ocjena: 5/5

♣ ♥ ♦ ♠
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Najbrži - bratić kupio preko mene, predao mi novce i sve sam dogovorio s prodavačem.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: dadosbcro

 

Predmet:

  • Gigabyte AM2+, sempron 2,7GHz, ddr2 2GB 800 + napajanje 420W @ njuškalo

 

Napomena: svi oglasi s bug foruma su maknuti.

 

Opis trgovanja: vidio oglas na njuškalu. Kontaktirao na e-mail. Dogovorili slanje busom. Uplatio danas. Stiglo nakon sat vremena. Pospajao. Instalirao Win 7. Sve ispravno radi. Zvao me na mobitel više puta i sve uljudno dogovorili i još se mimo trgovanja raspričali o drugim temama, svakako izašao maksimalno u susret.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Soni_85 kaže...

Kupac

XVII Mini

 

Prodavač: JA

 

 

PREDMET: BLACK OPS 2 DELUXE EDITION game.

 

Nakon sto je dogovoreno da uplati iznos za CoD BO2 Deluxe edition.

Poslan mu je kod, novi i nekoristeni. nakon sto je isprobao, nakon toga se ne javlja niti je uplatio iznos.

Isto tako dao je broj mobitela koji je ugasen.

Stvarno jako pohvalno i pripazite sa njim.

Hm? da se osvrnem na ovo.

Znaci ukratko posto mi se neda zamarati uopce, ja sam njemu uplatio 250 kuna na racun za koje smo se dogovorili (on je trazio 300 kuna) ja sam ga pitao lijepo dali bi mogao spustiti cijenu na 250  i on je to prihvatio nakon cega sam ja iduci dan otisao u banku i uplatio . 

Onda je on mene nazvao 2 sata kasnije i rekao kako se mi tako nismo dogovorili i trazi opet uplatu dodatnih 50 kuna na racun koje ja nisam prihvatio jer smo se lijepo dogovorili 250 kuna i nakon toga je trazio key natrag ( koji je vezan za moj steam account na kojem su i druge igre ) a nije ni ponudio vracanje mojih 250 kuna.

Ja sam nakon toga prekinuo i on je cjepidlacio na mobitel i vrijedao nakon cega sam ga ja ugasio. 

 

Sada on je tu ispricao pricu da ja cak nisam uplatio nista znaci 0 kuna sto nije istina.

Kazem nisam ni ja u ovoj prici sasvim cist ali dogovor je bio 250 kuna, nakon uplate on je trazio da mu jos 50 kuna uplatim sta ja nisam htjeo jer ako je bilo 250 onda ce tako i ostat.

 

Sljedece neznam ni kako se ovo moglo prihvatiti vidim da su pravila vrlo jasna 

-  Predmet: Link na predmet koji kupujete,prodajete (oglas)
Koji nije linkan ?!

Ispricavam se ako se ovo isto protivi pravilima i ako je spam ali morao sam posto me skroz poblatio za nista.
ali nema veze uglavnom. LP and im out. 

Peace!
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

 Prodavač: bmwhartge

Kupac: mislavgray

Predmet: Logitech G700  - oglas ocito izbrisan od strane autora

Iskustvo: Komunikacija je prosla zapanjujuce dobro, uplatio novac unaprijed, te je autor mis poslao dan poslije. Kada je mis dosao dolazi do problema.

Za mis je navedeno " Mis se dobije sa zapakiran kao i kada je kupljen sa svom opremom i prirucnicima!!!!!!!! "  tu sam ocekivao da je mis u mint stanju, posto je navedeno da se dobije zapakiran kao kada je i kupljen. Istina je nesto skroz drugacija.  Dolazi mis, zamotan samo u papir i jedini plus je poslano kao lomljivo i kao osigurano od gubljenja. Nisam to trazio no dogovor je bio mis sa ukljucenom postarinom 350 kuna, na autoru je kako ce to slati. Ocekivao sam da zna valjda zapakirat mis i poslat kao paket - 18 kuna.

Otvaram mis kad fino mrakec na oci. Lijeva i desna tipka izlizane do bola, iznad loga ogrebotine, kao da je na 2-3 mjesta netko prosao sa skalpelom, nisu "male ogrebotine". Glideovi istroseni do bola,gornji se na lijevom mjestu "odljepio" i na par mjesta izgledaju kao da su oteopljeni plamenom ogrebotine takoder na straznjoj strani.

Autor kontaktiran isti dan kada je dosao, prvo se izvlaci da sto sam ocekivao mis u savrsenom stanju, kao koristen je godinu dana. Tu mi ta recenica ne drzi vodu, jer nisam znao da periferija mora biti ostecenija sto je starija. Na zahtjev da mu posaljem mis nazad, posto je mis doslovno groblje, te nije tako navedeno , rekao je da mi vraca 305 kuna nazad, te zahtjeva da mu mis posaljem isto kako ga je i on poslao. (45 kuna), u suprotnom nece prihvatiti mis nazad niti vratiti novce.


Znaci ja nek budem fino u minusu od 90 kuna, a on nek prodaje i dalje macka u vreci.
Ponudio je kao da uplati 50 kuna nazad, pa mu ni to nije pasalo, pa sam ja bezobrazan i imam visoke kriterije, uz njegove prilozene slike (8 komada, iz kojih se uopce nemogu vidjeti ostecenja).

Kroz zadnju poruku navodi da mi nece vratiti novce, te da sam ga ja izivcirao (sva sreca ja skacem od srece!) , te smatra se da je uredu postupio.


Trebao bih savjet sto napraviti, jer stvarno nisam namjeravao platit 350 kuna za mis koji je prosao hirošimu, i nazalost vratio se s tezim posljedicama.

Ne savjetujem trgovinu s navedenim, osim ako nije primopredaja u cetri oka, jer da sam mis vidio te da mi je navedeno kakvo rasulo kupujem do ove trgovine nebi niti doslo.

 

EDIT Autor nezeli vratiti novce, policija sigurno ovdje nista nemoze, al eto. Uvijek na *upka moras naletit negdje. 

 

 

Ocjena 1/5 - Miš ipak radi, zacudujuce. 

 

EDIT2 prilozio sam slike, da ne ispada da pricam gluposti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2013 20:40 (mislavgray).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
An3lka555 kaže...

 

Prodavač: Brba

 

Kupac: An3lka555

 

Predmet: MSI HD R7970 Graficka kartica

 

Iskustvo: Javio se covjeku dogovorili se u par poruka, poslao odmah sljedeci dan, sve sto je trebalo je doslo sa karticom garancija/racun ali jos nisam uspio isprobati karticu jer nemam sve komponente kada nabavim sve komponente i isprobam karticu ide edit :D

 

Ocjena 5/5 :D

 

Evo rekao sam da cu napisat ako grafa radi i radi odlicno :)

An3lka555
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

SuperDox - muljator, dao sam mu steam key za igru, platio je trecinu ostalo nikad i sad se ne javlja, oprez

15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: mislavgray

Kupac: w.germany

Predmet: Accelero xtreme plus, mali oglasi

Iskustvo: Sve OK

Ocjena: 5

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2013 19:19 (w.germany).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:Bulldozer

Kupac:Ja

Predmet:MSI z77a-gd65 (mali oglasi BUG ONLINE-a)

Iskustvo:Dogovorili sve u par poruka,obavili primopredaju,matična je kao nova sa cijelim bundle-om,dečko je od riječi.

Ocjena:5/5

Danju zarađujem na crno,noću trošim na bijelo... :P
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Nije uskustvo, nego prijedlog.
Mislim da bi bilo dobro da se doda nova stavka u opis trgovine: cijena!

Kupac: Luka

Prodavac: Pero
Predmet: ajfon
Cijena: 5 kn
Iskustvo: Sve super... 5/5

Tako bi se mogla saznati realna cijena nekog proizvoda (oglasi nestaju nakon 90? dana). Pa tako netko drugi tko kupuje, ili prodaje takav predemet moze saznati koliko realno vrijedi. Gledanje cijena na oglasnicima cesto daje krive rezultate, jer se neke stvari prodaju mjesecima. Ovako bi se moglo saznati za koliko se, realno, nesto moze prodati ili koliko novca dati za neki predmet.


Sry za {#}

Potpis
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Luka Ivanković kaže...

Nije uskustvo, nego prijedlog.
Mislim da bi bilo dobro da se doda nova stavka u opis trgovine: cijena!

Kupac: Luka

Prodavac: Pero
Predmet: ajfon
Cijena: 5 kn
Iskustvo: Sve super... 5/5

Tako bi se mogla saznati realna cijena nekog proizvoda (oglasi nestaju nakon 90? dana). Pa tako netko drugi tko kupuje, ili prodaje takav predemet moze saznati koliko realno vrijedi. Gledanje cijena na oglasnicima cesto daje krive rezultate, jer se neke stvari prodaju mjesecima. Ovako bi se moglo saznati za koliko se, realno, nesto moze prodati ili koliko novca dati za neki predmet.


Sry za {#}

Pa kad kupuješ nešto istražit ćeš koliko košta novo i za koliko možeš dobiti polovno.

Nije svaka polovna roba u istom stanju i cijene nekih artikala padaju svaki tjedan...i ako je netko prodao ajfon 5 za 1000 kn ne znači da je to njegova cijena nego je tako prodavač odlučio staviti zbog nekih drugih stvari.

Imaš teme za procjene hardware-a, mobitela i tableta pa tamo saznaj po koliko se prodaju određene stvari.

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kupac: ja 

prodavač: Crotiger

predmet: razne komponente (nemrem trenutno naci oglas, ali bili su procesor, matična, memorija, cooler za proc i snimač) ((nadam se da se recenzija uzima u obzir bez linka na oglas, ako ne nek mi neko (moderator?) javi tu u komentarima pa da i to pokušam naci da čovjek dobije + na listi))

 

ocjena: 5/5

 

ja sam kontaktiral čovjeka preko obrasca u oglasima, brzo mi je odgovoril sa svim detaljima i odgovorima na pitanja koje sam imal i na kraju ja njemu uplatil dogovoreno na račun a on meni poslal paket sa busom (!). Sve je 100% kak je bilo navedeno u oglasu (neotvarani paketi), nisam još isprobal isporučeno, ali uopće ne sumnjam u nj ispravnost. Preporučam prodavača bez ikakve zadrške!

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Molim i dalje da se linka predmet kupnje, jer postoji direktni link tog oglasa, bez obzira što se oglas briše nakon 90dana!! Bez toga se ne prihvaća!
Zadnji put ste me svi napali da se to NE može i davali TD a ustanovilo se da može!

Ako ste prodali nešto i želite taj oglas obrisati, pričekajte dok kupac stavi iskustvo, i nakon 2-3dana obrišite taj oglas, a za to vrijeme (2-3dana) ja ću vidjeti da je zaista bio taj oglas.

Molim bez{#}  jer će biti prijavljen! 

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: tadic

Prodavatelj:Master Z

Predmet: http://www.bug.hr/malioglasi/pny-gtx460-768mb-kupljena-6mj-2011-njemackoj/9366.aspx

 

Prije tjedan dana sam dogovorio kupovinu graficke kartice od kolege Master Z.

Dogovorili smo se da ce grafu dofurat do mene da je isprobamo jer nema garanciju,a usput mu je kad ide sa faksa.

To je bilo u proslu subotu.Trebao je doci u 13:00 do mene,da bi mi 12:50 poslao sms "odustajem od prodaje".  

Juce je tu istu grafu postavio na male oglase,pa mi nije jasno je li grafa na prodaju ili nije.

Taj dan sam odgodio neke obaveze koje ne stignem obavit tokom tjedna (imao sam dogovoreno kod mehanicara),jer radim.

Dogovorena cijena bila je 650Kn.

Ako mu je bilo malo novaca koliko smo se dogovorili trebao je reci otvoreno,a ne da me mulja.

Takvo ponasanje nije uredu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.3.2013 15:45 (tadic).
13 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: mislavgray

Kupac: MARKOZD15

Predmet: HTC Desire Z, mali oglasi

Iskustvo: Našli se u Zagrebu, otišli na piće, obavili sve, mob radi ko zmaj :)

Ocjena: 5/5

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
General_Woo kaže...
marxone kaže...

ProdavačGeneral_Whoo

 

Kupac: marxone

 

PredmetAsus Crosshair 4 formula + ramm 2+2gb DDR3

 

Iskustvo:

 

1.) Nakon sto sam kupio od kolege maticnu i ram pri slaganju komponenti smo skuzili da na maticnoj uopce nema plastike za montirati procesor.nakon sto sam kontaktirao kolegu da mi nije i to dao ispricao se i rekao da ce poslati sto prije postom(to smo se dog 10.01.) do danas nista(u meduvremenu je javio da ima nekih problema na poslu pa da nestigne poslati al da ce poslat uglavnom jos nista od toga), da se nisam snasao do danas nebi ni bilo montirano to

2.) Osim sto nisam dobio plastiku, nisam ni dobio pola toga uz maticnu(sata kablove , instalacijski cd, user guide..) tako da sam se morao snalazit preko mobitela skidat drivere da bi mogao instalirat driver  da koristim net uopce , ''jedino sto je bilo naglaseno da nema limic ima sve ostalo''

3.) Kolega je naveo da maticna ima garanciju 3.g. kako se vidi i u oglasu ali naknadnom provjerom u ADM-u  dobio sam odg da ima 2.g. (kolega je rekao da ima onda u servisu 3.g). I to sam provjerio i dobio odg. moze se vidjeti medu slikama 1. i 2.

Nakraju dobijem odg od kolege '' hmm.. onda su mene zajebali, a ja tebe...nije bilo namjerno...sorrry..kaj da ti drugo velim ''.. eto toliko o ovoj prodaji i kupovini

 

1/5

 

Sve istina, sve ok. Nemam isprike,... nisam nikad nikoga zaj... pa neću ni tebe. Super kaj si se snašao ali stvarno nemam vremenea ni novaca ti sad poslat to.... Na slikama je sve kaj sam imao sa matičnom i to sam ti poslao. Plaću nisam dobio još ni za 11. mjesec ali kad sjedne šaljem ti plastike za cpu i orginal cooler za FX-a... to je sve kaj ti mogu dat.... mogu ti i vratiti 100 kuna zbog te garancije, jer sam stvarno zvao ADM i rekli mi u servisu da sve kaj je na tom računu ima 3 godine garancije.... nemam razloga lagat jer svatko može provijeriti kolko je garancija.

nije mi se dalo komentirat ovo i spamat ali evo samo da se zahvalim kolegi General_Woo sto jos nije stigao poslati ono sto je obecao u postu kojeg citiram.proslo je samo 2 mj. heheh,  ali vidim da je dobro nadogradio svoju pilu {#}

Edit: vidim da je svaki dan na forumu a ne odgovara na pm

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2013 23:59 (marxone).
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

pazite se ovoga forumaša

http://www.bug.hr/forum/user/djakon/38796.aspx

 

dogovorili se u vezi kupnje,.i nakon toga ni traga ni glasa,zovem ga na mobitel nejavlja se,šaljem mu pm. nikaj...mislim da bi krajnje realno bilo javiti se i reći da je odustao od prodaje,.ovak naručio dio za pajdaša(nadali se da bu stiglo poštom)- i nikaj od toga,..najgore je kaj pajdašu treba hitno taj dio hardveraja....

lp!!

 

 

Nemamo mamića, nemamo suce, samo jedno Hajdučko srce!Što ga više lome to ga više volim!
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
bahrija kaže...

pazite se ovoga forumaša

http://www.bug.hr/forum/user/djakon/38796.aspx

 

dogovorili se u vezi kupnje,.i nakon toga ni traga ni glasa,zovem ga na mobitel nejavlja se,šaljem mu pm. nikaj...mislim da bi krajnje realno bilo javiti se i reći da je odustao od prodaje,.ovak naručio dio za pajdaša(nadali se da bu stiglo poštom)- i nikaj od toga,..najgore je kaj pajdašu treba hitno taj dio hardveraja....

lp!!

 

 

Hvala.

Ja sam davno trgovao s njim.
Dobio sam robu, ali ne onako kako sam očekivao. 

Čak štoviše, evo link, na prvoj stranici.

Keep flashing! || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
bahrija kaže...

pazite se ovoga forumaša

http://www.bug.hr/forum/user/djakon/38796.aspx

 

dogovorili se u vezi kupnje,.i nakon toga ni traga ni glasa,zovem ga na mobitel nejavlja se,šaljem mu pm. nikaj...mislim da bi krajnje realno bilo javiti se i reći da je odustao od prodaje,.ovak naručio dio za pajdaša(nadali se da bu stiglo poštom)- i nikaj od toga,..najgore je kaj pajdašu treba hitno taj dio hardveraja....

lp!!

 

 

Također! Meni je obecao poslati HDD od 1.5 TB. Prodavao ga je za 350kn a jos je bio pod garancijom i imao je racun. Probam ja spustiti jos za 50, kada on kaze: " MA moze, nema problema.. Saljem ti ga odmah danas!"  Nakon toga je dobio crveni i poslije se uopce ne javlja, bez obzira sto mu je crveni istekao. Da je posten, mogao je odmah reci da nece prodati ni poslati. A ne znam koji k... je trazio procjenu i napisao da zeli sto prije prodati komponente. 

 

Ako citas ovo: Znam da imas manje od 15 god., jer ti jos mozak nije u fazi za razmisljanje. I roditelji ti nisu dopustili da prodajes dijelove racunala. Sljedeci puta prije upitaj roditelje pa onda prodavaj stvari iz kuce!

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
11 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Tiby

 

Kupac: ja

 

Predmeti: MBO+CPU, RAM, COOLER

 

Iskustvo:

Dogovorili sve u prvom razgovoru, pričekao me tjedan dana dok sredim financije, komponente u odličnom stanju, svakako preporuka za daljnje trgovanje !

Samo još pivu moramo riješiti... ;)

 

Ocjena: 5/5

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: njuskalo1983

 

Kupac: Ja

 

Predmet: Arctic Cooling Accelero XTREME Plus

 

Opis:

Dogovorio sam s prodavačem da primopredaju obavi s mojim prijateljom u Splitu pa će mi on predati hladnjak, što su i napravili danas.

Dobio sam informaciju da je sve u redu stoga i ide ocjena 5/5 premda ću tek za uskrs dobiti hladnjak.

16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: mislavgray

 

Predmet:

 

Napomena: autor je obrisao oglas nakon kupoprodaje

 

Opis trgovanja: vidio ponudu na malim oglasima. Kontaktirao na PP u četvrtak da pošalje broj računa. Isti dan uplaćeno, jučer poslao za VŽ pošto sam se vraćao na fax s laptopom. Danas oko pola 12 stiglo, instalirao i aktivirao Win 7. Sve ispravno radi. Svima je već dobro poznat prodavač, tako da nisam imao se šta brinuti oko plaćanja unaprijed i ispravnosti samog predmeta.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Zamjena 

 

mislavgray & Ba'alzamon

 

Dell u2412m za u2312hm + 500kn

 

Sve prošlo u redu. Preporuka za Mislava.

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: athlon64

Kupac: ja 

Predmet: BF3 premium edition 

Iskustvo: Dogovor je ubrzo pao tj. kupnja, poslije smo malo popričali preko skype sasvim fer i korektan čovjek. Topla preporuka. 

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2013 14:18 (Jim Carrey).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice