Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.221.192
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
15 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
laux kaže...

Imam jednu situaciju s forumašom rooswelt1991 pa ako je netko možda snjim prije trgovao pa ima njegov broj mobitela ili tako nesto bio bih jako zahvalan.

Pozdrav, nisam ti se javio dva dana, zato što sam bio van zemlje (zapravo čak i manje od dva dana). Prije toga sam ti se svaki put uredno javio, i držao te upučenim u sve.

Ostavio si mi broj mobitela, za koji mi javlja da je "nepostojeći", odnosno javlja poruku "birali ste broj koji se ne koristi".

 

Što se tiče pošiljke, ona je uredno poslana i do prošlog petka je trebala doći, zašto nije neznam, budem danas (OPET) išao na poštu.

Nisam nikoga prevario pa neču ni tebe, a i sam znaš da sve što sam ti dao, mi je nepotrebno, jer se više neču time baviti (zato sam ti dao robu vrijednosti daleko preko 1500kn, za 100€).

Javi mi svoj broj mobitela, pa ti se javim, nije nikakav problem...

 

 

Edit: javio se kolega (ima neke poteškoće s operaterom), valjda ćemo to riješiti {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2013 10:23 (rooswelt1991).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: Ja

Kupac: TheCro_Man

 

Sazetak:

Dakle, lik me je uredno cjepidlacio 3-4 dana za FIFA 14 cd-key i ispitivo da li cu ga prevarit ili nesto slicno tome. Posto imam reputaciju na reebotu i na HCL.u kod mene to ne dolazi nikako u obzir. Posto sam rasprodo sve keyeve sta sam imo jer sam ih roko po akcijskoj cijeni, ostao mi bio jos jedan key sta sam cuvao za njega. U meduvremenu sam odbio 4 sigurna kupca koji su odmah htjeli dati novce zbog njega ( reko, aj izaci cu mu u susret ). I kad se napokon odlucio za kupnju, ja njemu dam broj tekuceg i samo je trebo novce uplatit, onda je poceo o nekakvom broju odobrenja ( sta do sada nitko me nije trazio ), da bi onda trazio key unaprijed i na kraju mi rekao da nisam dobar prodavac i odustao.

 

-1/5 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Bulldozer

 

Kupac:metallic

 

Predmet: amd FX8350 i gigabyte 990fxa-ud3,rev.4

 

Iskustvo: Oglasa nije bilo, za prodaju sam saznao u temi AMD FX klub, a zbog odličnog iskustva odlučio sam napisati nešto. Dakle, dogovorili smo se u par poruka preko pp, kolega je bio jednostavan i otvoren za suradnju. Ponudio sam mu svoju matičnu i proc uz nadoplatu za njegove komponente, što je on prihvatio. Htio sam odputovati do njega da isprobamo hardware i obavimo zamjenu, ali nisam uspio realizirati put. Kolega se ponudio dostaviti komponente kod mene, a tako je i bilo. Obavio je sav posao oko PC-a, te usput sredio cable management i instalirao windowse.

Jučer smo se upoznali,  čovjek je stvarno super te ga bez ikakve zadrške mogu preporučiti za trgovanje na ovom forumu a i šire! Živio kolega Bulldozer!

coffe,coffe,coffe.....
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2013 21:28 (metallic).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: pugy

Kupac: Neo dD.

Predmet: LG G2

 

Iskustvo: Dogovorili se u par poruka. Danas mi stiže paket i njemu je sve onako kako je opisano u oglasu. Jedna od najjednostavnijih i najugodnijih kupoprodaja u životu. Toplo preporučujem trgovinu sa dotičnim članom.

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2013 12:19 (Neo dD.).
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:skank666

 

Kupac: JA za frenda

 

Predmet: Windows 8 pro

 

Iskustvo: Dogovreno sve u par poruka. Kolega je čak dao Windowse na odgodu plaćanja i još mi je platio kavu kad smo se našli za preuzimenje {#} (sljedeći put imaš {#} od mene). Ocjena 5/5 

Battlelog: MUDO_HR
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : bradonja_85

 

Kupac : Ja

 

Predmet : Plantronics Gamecom 380 Headset

 

Iskustvo : Dogovorili se brzo u par poruka, poslano mi je pouzećem, nisam odmah bio doma da preuzmem paket pa sam naknadno pokupio u Pošti, unutra sve lijepo upakirano i zaštićeno. 

 

5/5.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2013 21:15 (Tomek.Klc).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Napravljen update liste.

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Dali itko ima isustva s forumašemSebaOS??

Strm
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Strm kaže...

Dali itko ima isustva s forumašemSebaOS??

Ma dobar je momak u duši. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
sudy_freak kaže...
Strm kaže...

Dali itko ima isustva s forumašemSebaOS??

Ma dobar je momak u duši. 

Ok.hvala!

Strm
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Jel poslovao netko s Tony.Soprano? Danas bi trebali napravit zamjenu preko poste pa da pitam.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ipak sam ja odustao od zamjene, moj telefon prodan, otišao za keš! Živjeli. {#}

Tony Soprano
14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
miha10 kaže...

oprez sa korisnikom SiO

 

dao sam mu Steam key za CS:GO, a sad kad treba platiti ne javlja se vise

Evo da se i ja pozalim na ovog clana. Javio se u temi za razmjenu igara. Dao sam mu CS GO i Garrys mod oba gifta za SC II key koji je na kraju ispao key za starter edition, to jest guest pass key. -.-"  Razmjenili smo par poruka ali nije se potrudio ista rjesiti samo me maknuo sa steam-a.

 

Evo samo steam accovi od njega i njegovog brata (za kojeg je navodno nabavljao CS GO). Tako da je lik dobar uspio je izscemat key i za sebe i za brata lijepo bome...

 

http://steamcommunity.com/id/pro1q

 

http://steamcommunity.com/id/rusia1337

 

Neka mu dusa gori u paklu ovog Bozica {#}

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2013 23:25 (Ghost777).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: rkahler

 

Kupac: hdtommy

 

Predmet: Noctua

 

Iskustvo:

Nazvao sam rkahler-a i dogovorili se oko uplate i slanja. Uplatio sam na racun i vec drugi dan je paket stigao.

Sve novo, nekoristeno, bas kao sto pise u oglasu. Preporuka za buduce trgovine.

 

Ocjena: 5/5

 

 

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Kupac:RaZ0R9111
prodavac:athlon64 
Oglas:HX750/R4
 Od kolege s foruma sam kupio define r4 kuciste u kompletu.
Sve je proteklo po dogovoru, paket je stigao kroz par dana.
Preporuke   5/5 {#}
voltaža a.k.a. napon, amperaža a.k.a. struja, omaža a.k.a. otpor, vataža a.k.a. snaga, hercaža a.k.a. frekvencija, (mega, giga)bajtaža a.k.a. kapacitet memorije, kelvinaža a.k.a. temperatura
11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja

Prodavač: neznalica90

Predmet: Logitech G110 tipkovnica

 

Iskustvo: Dogovorili smo se u nekoliko poruka. Uplatio sam na račun i krenuo ju je poslat preko tiska međutim bilo je problema jer pošiljka je bila prevelika za Tisak pa je kolega poslao express poštom na svoj trošak. Vrlo ljubazan potez jer je mislio da će pošiljka regularnim slanjem stići tek iza blagdana. Tipkovnica je u paketu bila vrhunski zaštićena. Sve preporuke za daljne poslovanje i trgovanje.

 

OCJENA:  +5/5

 

 

EUNE: RayzCRO
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Strm(ja)

Prodavač: Volegradele

Predmet: Accelero S1((Nemogu nači oglas))

 

Plaćao sam pouzećem,i na svoju krivicu poštom pa sam se načekao.Nakon tjedan ili više dana je napokon došao.I moram proznati da nisam bio zadovoljan,sav je isavijan iako to može ali i nemora bit krivica prodavača možda su ovi u pošti malo zahebali.Kuler je cijelom dužinom bio ko' banana savijen,svi aluminijki limovi na rubovima posavijani i još sam kasnije pri instalaciji skužio da jedan šaraf preskače ali ajd dobro.Mogao ga je barem počistiti od prašine jer je bio u katastofičnom stanju i ispuhao sam dušu iz kompresora dok sam očistio((djelomično)) kuler.Prodavač je sasvim okej,mislim da novi dođe 200Kn a ja sam ga platio 100 pa mislim da sam dobro prošao,ali mogao je barem reči da je izubijan.

 

Ocjena: -4/5

Strm
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Nije baš sa oglasnika, ali mislim da dođe na isto ;)

 

Prodavač:SuperDox

 

Kupac:Komunist Izet (ja)

 

Predmeti:PAYDAY: The Heist i Counter-Strike: Global Offensive

 

Iskustvo: Objavio u temu Razmjena i poklanjanje igara, da ako bi netko mogao uzeti mi Payday i CSGO dok su na akciji, jer ja nemam opciju plaćanjem paysafecardom na Steamu, i SuperDox se javio i poslao mi screenshot da on može to učiniti. Ja mu dao paysafecard bon, on kupio kao gift i poslao. Kako su serveri opterećeni, gift nisam mogao prihvatiti odmah(10ak minuta kasnije) što nije njegova krivica. Hvala puno i sve najbolje!

 

Ocjena: 5/5

http://www.youtube.com/user/MsDome007
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2014 13:43 (Komunist Izet).
12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Strm kaže...

Kupac: Strm(ja)

Prodavač: Volegradele

Predmet: Accelero S1((Nemogu nači oglas))

 

Plaćao sam pouzećem,i na svoju krivicu poštom pa sam se načekao.Nakon tjedan ili više dana je napokon došao.I moram proznati da nisam bio zadovoljan,sav je isavijan iako to može ali i nemora bit krivica prodavača možda su ovi u pošti malo zahebali.Kuler je cijelom dužinom bio ko' banana savijen,svi aluminijki limovi na rubovima posavijani i još sam kasnije pri instalaciji skužio da jedan šaraf preskače ali ajd dobro.Mogao ga je barem počistiti od prašine jer je bio u katastofičnom stanju i ispuhao sam dušu iz kompresora dok sam očistio((djelomično)) kuler.Prodavač je sasvim okej,mislim da novi dođe 200Kn a ja sam ga platio 100 pa mislim da sam dobro prošao,ali mogao je barem reči da je izubijan.

 

Ocjena: -4/5

Sry stari ako je došao polomljen/iskrivljen nije mi namjera zeznut nekog za 100 kn, cooler je bio bez ogrebotine,kao što rekoh na PM slobodno ga vrati kad dojde lova uplatim ti 100kn na račun!!

AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
volegradele kaže...
Strm kaže...

Kupac: Strm(ja)

Prodavač: Volegradele

Predmet: Accelero S1((Nemogu nači oglas))

 

Plaćao sam pouzećem,i na svoju krivicu poštom pa sam se načekao.Nakon tjedan ili više dana je napokon došao.I moram proznati da nisam bio zadovoljan,sav je isavijan iako to može ali i nemora bit krivica prodavača možda su ovi u pošti malo zahebali.Kuler je cijelom dužinom bio ko' banana savijen,svi aluminijki limovi na rubovima posavijani i još sam kasnije pri instalaciji skužio da jedan šaraf preskače ali ajd dobro.Mogao ga je barem počistiti od prašine jer je bio u katastofičnom stanju i ispuhao sam dušu iz kompresora dok sam očistio((djelomično)) kuler.Prodavač je sasvim okej,mislim da novi dođe 200Kn a ja sam ga platio 100 pa mislim da sam dobro prošao,ali mogao je barem reči da je izubijan.

 

Ocjena: -4/5

Sry stari ako je došao polomljen/iskrivljen nije mi namjera zeznut nekog za 100 kn, cooler je bio bez ogrebotine,kao što rekoh na PM slobodno ga vrati kad dojde lova uplatim ti 100kn na račun!!

Ma neaš brige,što stariji ljudi kažu nije beg cicija,važno je da služi svrsi i da hladi kako spada

Strm
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2014 21:43 (Strm).
13 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:Frenkyca

 

Kupac:ja

 

Predmet: i5 2500K i P67 ploca (oglas izbrisan)

 

Javio se kolegi na oglas, razmijenili par PM-ova i koji poziv. Ja uplatio na racun i par dana kasnije sve stiglo uredno zapakirano i sto je najvaznije radi bez problema.

Preporuka za trgovinu. {#}

 

Ocjena: 5/5

 

 

 

13 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Evo mene sa drugim postom zaredom {#}

 

Prodavač: Guzomat

Kupac:ja

 

Predmet: Battlefield 4 premium

 

Iskustvo: Vidio sam dobru priliku BF4 + premium za 250kn i pogledam komentare na oglasu i vidim da je uzelo par ljudi i svi su zadovoljni i kontam ajde kupit cu i ja.

I tako ja uplatim i prvo me zavlacio par dana (kao i ostale jer je pisao u temi da se strpimo jer ima neke probleme...) i tada mu je trebalo barem 24 sata da odgovori na poruku a online je bio svako malo.

Ja tako napravim origin account i dam mu da se logira(kako je i trazio) i aktivira, ok to je napravljeno i vidim onda da mi na mail dode potvrda o kupovini i medu podacima pod "billing address" pise neka americka adresa.

To mi je bilo sumnjivo i odmah pitam prodavaca zasto je to tako i kaze: "Nece biti nikakvih problema,to sam morao staviti dok sam aktivirao."

I tako je od tada proslo 2 tjedna, igrao bez problema i odjednom dobijem ban na battlelogu i kasnije preko supporta dobijem odgovor: "Your account has been banned due to a Chargeback or payment dispute directly against EA."

Znajuci da se radi upravo o onoj sumnjivoj adresi koju sam prije naveo kontaktiram prodavaca i nisam dobio odgovor vec treci dan a online je par puta dnevno.

Ne znam je li se radi o tome da je placao sa ukradenom karticom, da je preprodavao od nekoga drugog tko je to radio ili nesto trece, samo znam da vise ne mogu igrati BF na svome accountu.

 

Ona tema sa porukama je obrisana pa ne mogu kontaktirati druge koje su kupili pa ne znam je li njima account banan.

Ovo je njegov isti oglas na njuskalu.

 

Posto se prodavac namjerno ne javlja danima niti pokusava rijesiti situaciju stoga je

Ocjena: 1/5

 

 

 

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
dtrixxx kaže...

 

Kupac sam istog premiuma i ne mogu se požaliti.
Igram bez problema, ali ista mi je adresa navedena.

Sad si me zaintrigirao da ne bih ostao uskraćen i ja za svoj BF. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
13 godina
odjavljen
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
sudy_freak kaže...
dtrixxx kaže...

 

Kupac sam istog premiuma i ne mogu se požaliti.
Igram bez problema, ali ista mi je adresa navedena.

Sad si me zaintrigirao da ne bih ostao uskraćen i ja za svoj BF. 

Javio mi se jucer navecer i kaze da nije mogao primati i slati privatne poruke jer je imao crveni karton.

Dao sam mu login podatke ali ne vjerujem da ce ista moci napraviti u ovom slucaju.

Vidjet cu sta ce na kraju ispast od ovoga svega pa javim ovdje

EDIT: Opet me ignorira, ne odgovara na poruke... svi koji su kupili kod njega samo se mozete nadati da vam ne banaju account.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2014 23:40 (dtrixxx).
11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja

Prodavač: SimeKZ

Predmet: FIFA 14 CD-KEY

Iskustvo: Pitao sam u jednoj temi gdje je trenutno najjeftinija FIFA 14 za kupit, a kolega mi je ponudio key za prodati na pm. Ja sam prihvatio i uplatio na njegov račun te dobio key jako brzo. Sve radi i sve je sasvim u redu. Preporučam za dalje trgovanje. On jos uvijek ima keyeva tako da bilo tko zainteresiran se može obratiti njemu.

OCJENA: 5/5 

EUNE: RayzCRO
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Isti problem kao i kolega dtrixxx.

kupac: ja ( http://www.bug.hr/forum/user/zzzzzz/3785.aspx)

 

prodavač: Guzomat ( http://www.bug.hr/forum/user/guzomat/77065.aspx )

predmet: Battlefield 4 + premium ( http://www.bug.hr/malioglasi/prodajem-battlefield4premium-keyuplata-payp/15159.aspx

 

Kupio sam među zadnjima jer mi je sve bilo sumnjivo unatoč preporukama, al na kraju sam ipak kupio.

Mene je zavlačio 3 dana prije aktivacije accounta. Ali ipak je na kraju aktivirao i sve je radilo uredno do prije nekoliko dana.

Pokusam se logirati kad ono Ban na battlelogu. Isto kao kod dtrixxx-a. Support kaze da je zbog Chargebacka i da oni tu ne mogu nista. (Chargeback : http://en.wikipedia.org/wiki/Chargeback )

 

Naravno, lik me ignorira već danima i ne odgovara na pp.

 

definitivno zaobilaziti u širokom luku.

 

1/5

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 Ja sam odmah napisao na njegovom oglasu da nesta tu nestima al jbg.

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Y2K2 kaže...

 Ja sam odmah napisao na njegovom oglasu da nesta tu nestima al jbg.

Ne znam za vas, ja opet kažem.
Meni i dan danas radi super.
Nikakvih problema i mislim da ih neće ni biti.

Žao mi je što ste tako prošli, ali eto, {#} 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:Svrzic

 

Kupac: AbeDomeNuS

 

Predmet:OCZ Napajanje

 

Iskustvo:

 

Dogovorio se sa kolegom da obavi primopredaju sa jednim frendom iz ZG, rješili primopredaju, frend pregledao napajanje i isprobao te sve štima, kako god je navedeno u oglasu tako je i bilo!

Preporuka za trgovanje sa dotičnim kolegom! :)

 

Ocjena: 5/5

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
13 godina
odjavljen
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
sudy_freak kaže...
Y2K2 kaže...

 Ja sam odmah napisao na njegovom oglasu da nesta tu nestima al jbg.

Ne znam za vas, ja opet kažem.
Meni i dan danas radi super.
Nikakvih problema i mislim da ih neće ni biti.

Žao mi je što ste tako prošli, ali eto, {#} 

Čim vidim da nisam jedini, imam osjećaj da će svi koji su kupili prije ili kasnije biti banani...

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice