Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.220.433
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
7 godina
protjeran
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Vidim da se natežete danima za tih 1000kn al mi jedno nije jasno, gdje su na kraju završile pare ?  On ih je dobio od tebe, nije podigao proc kolko sam skužio, tih 1000kn koje je dobio od tebe sad nema, čeka nekakve pare da mu neko uplati, ako ne dobije te pare daje ti proc, bgmi jebe lud zbunjenog. 

 

 

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
sh92 kaže...

Vidim da se natežete danima za tih 1000kn al mi jedno nije jasno, gdje su na kraju završile pare ?  On ih je dobio od tebe, nije podigao proc kolko sam skužio, tih 1000kn koje je dobio od tebe sad nema, čeka nekakve pare da mu neko uplati, ako ne dobije te pare daje ti proc, bgmi jebe lud zbunjenog. 

 

 

 Lud Zbunjen Normalan BUG Edition!

 

Rekao mi je točno što je s parama bilo no to neću podjeliti s vama jer je stvarno privatne prirode.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.12.2016 19:19 (kruskar).
7 godina
protjeran
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
kruskar kaže...
sh92 kaže...

Vidim da se natežete danima za tih 1000kn al mi jedno nije jasno, gdje su na kraju završile pare ?  On ih je dobio od tebe, nije podigao proc kolko sam skužio, tih 1000kn koje je dobio od tebe sad nema, čeka nekakve pare da mu neko uplati, ako ne dobije te pare daje ti proc, bgmi jebe lud zbunjenog. 

 

 

 Lud Zbunjen Normalan BUG Edition!

 

Rekao mi je točno što je s parama bilo no to neću podjeliti s vama jer je stvarno privatne prirode.

 

Obeća ti napravit uslugu, dobije tvoje novce, razjebe tvoje novce, prodaje ti više puta priču za malu djecu, to je jedan izuzetno mutan i nepovjerljiv čovjek, krajnje bezobrazan.

 

E moj kolega Slavonac, sve se bojim "uletio si ti u nekošeno".

 

Taman i da ti vrati novac što vjerujem da hoće, jer si ga razglasio na sva zvona, on je prevarant.

Ako radiš nekom uslugu takvog tipa te pare moraju bit svetinja i niti jedna lipa ne smije bit utrošena na nešto sem na ono za što je i namjenjena, on ne samo da je to prekršio nego te vuče za nos danima, izvuko neizvuko tih 1000kn takvog tipa prekriži iz svog života, kakvi prijatelji kakva pm.

 

Ovo zeleno ja malo izrevoltirano jer mi žao mog Slavonca poštenog, a možda baš nakon ovog budete i kumovi i on nikad više ne napravi ono što je napravio, tko će to znat, život piše čudne priče.

 

 

10 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Vidim napisao je "Tek u cetvrtak posta ide izvan BiH", a ti si pretpostavljam povjerovao u to? 

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
SnakeST kaže...

Vidim napisao je "Tek u cetvrtak posta ide izvan BiH", a ti si pretpostavljam povjerovao u to? 

 Ne nisam povjerovao u to,zato sam ga pitao dal je poslao.

Tak i tak očekujem tracking number,dok ne vidim tracking number nemogu ni malo vjerovati ;) 

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
kruskar kaže...
SnakeST kaže...

Vidim napisao je "Tek u cetvrtak posta ide izvan BiH", a ti si pretpostavljam povjerovao u to? 

 Ne nisam povjerovao u to,zato sam ga pitao dal je poslao.

Tak i tak očekujem tracking number,dok ne vidim tracking number nemogu ni malo vjerovati ;) 

 Hoćeš reći da još uvijek vjeruješ da ćeš dobit novce ili proc?

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Evo malo sam pročitao ovaj zadnji slučaj, nikad novce ni procesor neće vidjeti, pa ovo bi imalo dijete skužilo, a još BiH, šanse nula, kakva policija, kakvi podaci, od svega toga ništa. Nema razlike između BOL-a ni njuškala, kad naiđeš na lopova, sasvim je svejedno.

Za zahvalu klikni na Hvala
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Evo da napisem koju rijec vezano za iskustvo sa kolegom Leopard_st , jucer sam sa covjekom dogovorio oko kupnje pumpe za vodeno....odmah danas dostavljeno iako je druga drzava u pitanju! Takodjer ovom prilikom zahvaljujem kolegi zoharbizo koji je pomogao oko dostave!

 

Svaka cast 

 

 

11 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

I, jel ima pomaka na kraju? Četvrtak prolazi...

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
_mark0_69 kaže...

I, jel ima pomaka na kraju? Četvrtak prolazi...

 Kolega je poslao a dok ne stigne nevjerujem,može bit da je stvarno poslao svoj proc a može biti da je poslao praznu kutijicu.Kad stigne ja javim sve!

 

 

EDIT
Mali update,danas sam ga iznapadao putem facebooka i tvrdi da je proc poslan.

Ja računam da je "krenio" u četvrtak prema meni proc,znači po mojoj nekakvoj računici ako je stvarno poslao da će stići do petka tekućeg tjedna.

 

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2016 14:03 (kruskar).
11 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavačp4wner

Kupac: Ja

Predmet: Logitech G302 + G240

 

Iskustvo: Dogovor pao preko PP-a, doticni poslao postom i naravno stiglo sve neosteceno i u super stanju kako je i stajalo u oglasu. Preporuka

 

Ocjena:5/5

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2016 20:48 (Darko92).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Danas 6ti dan od kada je smak "poslao" cpu,još uvijek ništa,5-7 dana treba pošiljci da stigne tako da tek u ponedjeljak će biti 7 dan.

Pošto čisto sumnjam da je poslao evo i ss-ovi gdje su pare završile :)

 

 

EDIT

Ne znam zašto mi ss-ove ne želi okačiti.

 

EDIT2
Evo s postimage.org

https://s30.postimg.org/mjiwlwxtt/Gdje_su_pare_zavr_ile_Filip_imovi_1.jpg
https://s30.postimg.org/hm5c0svup/Gdje_su_pare_zavr_ile_Filip_imovi_2.jpg
https://s30.postimg.org/5yba696pt/Gdje_su_pare_zavr_ile_Filip_imovi_3.jpg

 

 

U ponedjeljak ne stigne cpu vračam onaj tekst i sve ss-ove nazad na forum i na PCE-u isto kačim jer sam i tamo našao njegov profil.

Reportati ću ga i na pik.ba.A bome ću morat nazvat mater a i čaću ako dođem do njegovog broja,fino ću ljudima reć otvoreno što izvodi njihov voljeni sin i čim se bavi od a do ž sve što mi je rekao pa onda nek se vadi iz sosa u koji se sam uvalio.

A meni policija ako dođe radi javnog objavljivanja podataka objasnit ću im razlog i sve pa će drugačije se gledati na to.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2016 10:43 (kruskar).
11 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Mozes ga slobodno odmah reportat, a ti ako pusis ove price si gori od njega  takvih prica sam se nacitao u grupama za razmjenu igara kada jedan klinac drugog zezne za account...

Neces vidjeti pare, jedino sto ti je preostalo da mu zagorcas to sto vise, prijavi ga gdje god ima profil, zovi mu mater, ćaću, susjeda što god možeš...

On je te pare vec potrosi po cajkama a tebi prepricava radnje iz filmova o utjerivacima dugova i ti popušio priču...

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2016 10:50 (ibme74).
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
ibme74 kaže...

Mozes ga slobodno odmah reportat, a ti ako pusis ove price si gori od njega  takvih prica sam se nacitao u grupama za razmjenu igara kada jedan klinac drugog zezne za account...

Neces vidjeti pare, jedino sto ti je preostalo da mu zagorcas to sto vise, prijavi ga gdje god ima profil, zovi mu mater, ćaću, susjeda što god možeš...

On je te pare vec potrosi po cajkama a tebi prepricava radnje iz filmova o utjerivacima dugova i ti popušio priču...

 Ima na ss-ovima gdje su pare završile,rekao je da je susjedu bio dužan za ganju(travu) novce.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
11 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Pa o tome ti i pricam haha

Osim toga gore si stavio SS gdje kaze da je procesor poslan a sad opet da ce ti vratit pare ?!

 

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
ibme74 kaže...

Pa o tome ti i pricam haha

Osim toga gore si stavio SS gdje kaze da je procesor poslan a sad opet da ce ti vratit pare ?!

 

 Ajd ak nije problem pročitaj datume tih njegovih poruka,nakon toga svega je napisao da je poslan cpu,te poruke su od prošlog tjedna(ponedjeljak-utorak ako se ne varam).A da je cpu poslan je zadnja poruka bila prije 2-3 dana(ono kad je napisao kretenu proc je poslan).

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
11 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Gle, sve upucuje na to da neces nista dobiti:

- prvo mjenja stalno pricu, te je poslao proc, te ce uplatit pare, pa opet poslao je proc i tako stalno neka izmotavanja i razlozi zasto nije poslao/uplatio

- nece da ti odgovori na poruke dok ne zaprijetis da ces nazvat rositelje, u prijevodu imas posla sa balavcem koji nema 50kn u dzepu da si kupi bon za mobitel, cisto sumnjam i da radi cim se toliko boji poziva roditelju tako da je to prvo sto bi ja uradio, fino nazvao, predstavio se tko sam, sto se dogodilo i ako treba poslao zeni sve slike i dokaze mailom ili postom u fizickom obliku ako zena nije informaticki obrazovana

- meni je fascinantno da nakon svega ti njemu i dalje vjerujes kada kaze nesto, zao mi je sto si spusio pare, ali pomiri se s time i ubuduce pamet u glavu

BTW iz kojeg je mjesta taj lik?

8 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ovo je ko sapunica. Ovaj navodno dužan za vutru, sahrana babe, ovom drugom blokirani računi pola familije (on, kuma...).

Fore tipa: joj blokiran mi je račun pa mi uplati na stričev, tetkin, susjedov račun ne bi ni mulac od 5 godina popušio.

Kruškar kaže da mu je mater odvjetnica. Valjda ima žena kakav pravni savjet ili poznanstva. Meni čitava ova priča smrdi kao stare čarape.

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
crankshaft kaže...

Ovo je ko sapunica. Ovaj navodno dužan za vutru, sahrana babe, ovom drugom blokirani računi pola familije (on, kuma...).

Fore tipa: joj blokiran mi je račun pa mi uplati na stričev, tetkin, susjedov račun ne bi ni mulac od 5 godina popušio.

Kruškar kaže da mu je mater odvjetnica. Valjda ima žena kakav pravni savjet ili poznanstva. Meni čitava ova priča smrdi kao stare čarape.

 U mirovini!
Savjet mi je dala da neizvodim gluposti nego da prijavim policiji,a da bi ga privatno tužio nemam novaca ;)

Za mene je ova prića tak i tak završena shebo me šta je tu je,ali evo mu podatci online i na koji god način uspijem mu zagorčat život zagorčat ću ga!
A hvala bogu da mi je pisao kako svake godine sadi travu i takve akcije tako da će policija svakako otići do njega.

A tamo oko 14-15h ću mu mater nazvat pa objasnit sve ženi od a do ž,ukoliko bude potrebno poslat ću joj i slike poruka i kopiju uplatnice od Western Uniona.

 

 

Ako uspijem vratit pare/procesor napišem ovdje.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2016 12:44 (kruskar).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
kruskar kaže...
A hvala bogu da mi je pisao kako svake godine sadi travu i takve akcije tako da će policija svakako otići do njega.

A tamo oko 14-15h ću mu mater nazvat pa objasnit sve ženi od a do ž,ukoliko bude potrebno poslat ću joj i slike poruka i kopiju uplatnice od Western Uniona.

Stvarno si naivan ako misliš da bi ti priznao da sadi vutru, a još ti pritom i dao prave podatke :-) Izvozao te ko mladog majmuna, a ti pušio priče o sahranama i sličnim bedastoćama.

A tužakanje mami...to su radili kmečavci u osnovnoj školi :-)

16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kralju jedini :D

 

haha

11 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

E o tome sam ti i pričao, obavijestio sve žive koje zna, sada dobio ili nedobio pare/CPU barem će i on pojestio go*no! 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2016 16:36 (ibme74).
8 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

A jesi kralj.

Mislim da mu je prisjelo tih 1000kn, vidi ovog Nickyjevog poliranog malca za soma kn...

Cijenite više pitku vodu.
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Glavas_ZG kaže...

A jesi kralj.

Mislim da mu je prisjelo tih 1000kn, vidi ovog Nickyjevog poliranog malca za soma kn...

 Kolega vidim i grizem sam sebe za jaja što sam mu uplatio novce,mogao sam ovako sjediti i čekati i ubost nickyevog malca ali hebiga nemam mira ni strpljenja,sam sam si kriv,što je tu je.

 

 

EDIT
Čak i njegov stric je rekao da zna da on non stop nešto mulja,valja ali da se ne želi petljat,samo je prenio njegovoj majki da mi se javi.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.12.2016 19:58 (kruskar).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
kruskar kaže...

 28.12. jel stiglo išta ?

Cijenite više pitku vodu.
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Glavas_ZG kaže...
kruskar kaže...

 28.12. jel stiglo išta ?

 Ništa,nema veze ko ga hebe,na vlastitim greškama se uči,najbitnije da sam mu ja zagorčo život ;) 

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
10 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Nije BOL al svejedno ću ovdje staviti, 

 

Prodajem PS4 na Njuškalu, jučer sam ga stavio i na Bug. 

 

Popodne me zvao Denis Franjković iz Oštarija da mu pošaljem poštom i uspio sam do 19 sati upakirat i poslat HP expresom da bi mi oko 20 sati poslao poruku da mu je nešto iskrsnulo i da nije u mogućnosti kupiti PS.

 

Rekao sam da je već poslano i da pošta više ne radi na što je odgovorio da će ipak onda kupiti da me ne zajebe. 

 

Rekao sam da imam šansu rano ujutro još stornirat to u pošti pa ako nema namjeru kupiti neka odmah kaže al je rekao da će preuzeti paket. 

 

I danas u pol 9 mi stiže poruka da ipak neće uzeti. Pa jeb.. ti mater i tebi i isprikama.

 

Kaj sad, tracking veli da je paket vec u 7:15 bio u Oštarijama tak da nisam imao niti šanse stornirat. 

 

Uglavnom, oprez a kaj se mene tiče, nikad više pouzećem. 

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Gam3r 

Kupac: Neznam nadimak.. 

Predmet: Oneplus One

 

Iskustvo: Sve odlicno. Jos smo se dogovorili za cijenu jer ja nisam bas bio pri parama, a i njemu je bilo malo hitno. Fino je upakirao i posalo pouzećem te je stiglo odmah iduci dan. Također se ponudio i za help ako mi bude kakav trebao tako da 5/5. :)

8 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: war3_tft 

Kupac: Ja Arnel16 

Predmet: SteelSeries Sensei RAW 

10/10

 

Vidio sam oglas na bug forumu za ovaj mis pa sam imao namjeru zamjeniti Nagu s njim no prodavac je trazio kes pa sam u kratkome roku prodao Nagu i dogovorio se s covjekom za mis. Dogovor je bio slanje postom a placanje pouzecem.

Covjek je jako fer i korektan, u minutama se se dogovorili cak smo i pricali dosta vremena na telefon oko misa i foruma opcenito i bio je jako ljubazan. Mis je stigao dobro upakiran u originalnoj kutiji, stanje je bolje nego opisano. Vrlo brzo i efikasno je rijesio prodaju tako da ako kupujete bilo kakve stvari toplo preporucujem!

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Mene je prevario ozbiljan čovjek,vlasnik firme za 200 kn,a di neće kojekakva mularija,zato ljudi unaprijed ili solarno plačanje pod obavezno ili preko pouzdane osobe napravit primopredaju.(ali ne kao što je kolega poviše,znači rodbina prijatelj i slič)

AUDIOFIL
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice