Elektricna cigareta

poruka: 132
|
čitano: 45.569
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
HRVOJE346 kaže...

Mi moze netko slozit neki dobar mod,baterije 2 i automizer za otprilike 100 eura.Je just 2 dobar za pocetak.

 iJust 2 kosta oko 250 kn, a ne 100€. Sasvim je dobar za početak, ali moze i bolje, recimo ovo ili ovo

Za 100€ uzmes Evic mini, subtank i LG bateriju

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Elektricna cigareta

Ovo je jako dobar komplet. Za ovaj Melo 2 ima RBA.

 

Imam i kangera subtank mini i dva nano. Nano je dobar ali premali tank, Subtank mini je super (samo što voli curiti ). Prije sam imao subvod bateriju (preslaba), kasnije ijust2 (opet, preslabo, brzo se isprazni) a sad mi je ovaj iStick 60W taman.

 

P.S. - Fasttech vam je najbolji prijatelj.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
Sum_of_all_fears kaže...

Ovo je jako dobar komplet. Za ovaj Melo 2 ima RBA.

 

Imam i kangera subtank mini i dva nano. Nano je dobar ali premali tank, Subtank mini je super (samo što voli curiti ). Prije sam imao subvod bateriju (preslaba), kasnije ijust2 (opet, preslabo, brzo se isprazni) a sad mi je ovaj iStick 60W taman.

 

P.S. - Fasttech vam je najbolji prijatelj.

 Evica i ostale u tom cijenovnom rangu se ne isplati uzimati sa fasttecha, kad ti lupe carinu, pdv i sve ostale troškove izađe te skoro kao kod nas, s tim da ga čekaš skoro mjesec dana.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Elektricna cigareta

Nisam nikad platio nit carinu nit PDV na išta sa Fasta

 

Sve gore navedeno je došlo sa Fasta i UKEcigstore...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Sum_of_all_fears kaže...

Ovo je jako dobar komplet. Za ovaj Melo 2 ima RBA.

 

Imam i kangera subtank mini i dva nano. Nano je dobar ali premali tank, Subtank mini je super (samo što voli curiti ). Prije sam imao subvod bateriju (preslaba), kasnije ijust2 (opet, preslabo, brzo se isprazni) a sad mi je ovaj iStick 60W taman.

 

P.S. - Fasttech vam je najbolji prijatelj.

 Dobar je komplet ali mi ostaje jos 300kn.

12 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
Probao bi e- cigaretu pa me zanima;
Ako parim 5-10 minuta dali je sličan osjećaj kao da popušiš jednu cigaretu,znači ne mislim na okus,miris...već na djelovanje nikotina i osjećaj koji ostavlja na mozak?
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Elektricna cigareta
HRVOJE346 kaže...

 Dobar je komplet ali mi ostaje jos 300kn.

Daj ih meni.

 

Treba ti baterija (nije u kompletu), tekućine, eventualno punjač ako planiraš koristiti jednu bateriju dok se druga puni...

 

ZdravkoZ - ovisi o tekućini ali generalno, da. Ja doduše non-stop dimim - povučem koji dim, ostavim cigaretu 5-10 minuta i opet tako. Brzo se navikneš na to. Do sada ti je uvijek bio problem što ti cigara izgori u pepeljari ako je pustiš... Ovako sa el. cigarom povučeš kad hoćeš i ostaviš.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2016 16:52 (Sum_of_all_fears).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Prvo idem na ijust 2 pa cu onda na mod.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Zoki B kaže...

Tako je, samo zamješaš i to je to, nema mudrovanja.

Neke arome trebaju dozrijevati i mjesec dana da bi bio okus koji je, ja u poćetku nisam vjerovao no tako je, npr creamy strawberry od twisteda je u početku katastrofa, nakon 10tak dana pre fin,

 

pozdrav

Mogu li inekcijom od 1ml ulit aromu u 10ml baze to je 10 posto,i zanima  me koliko treba da tekucina sazrije.

 

14 godina
offline
Re: Elektricna cigareta

Sve ovisi od proizvođaća te od same arome koliko dugo sazrijeva.

Najduže što sam doživio je fathers milk v2 od twisteda, u početku smrdi ko tvor, nakon mjesec dana je fantastična, sve ti piše na stranici od proizvođaća arome.

Poslušaj dečke gore, uzmi si evic vtc mini, bateriju i subtank mini, to ti je za start izvrsno.

Ja recimo doma imam samo taj mod i aposlutno nemam nikakve potrebe za nečim jačim, ovo mi radi apsolutno fantastično.

Atomizera imam 10tak, i uvjek se nekak vraćam subtanku, ne miniju nego full size subtanku, sve je to ok, negdje više arome negdje pare itd, ali subtank mi je najjači za sada.

Odličan za paru i aromu ti je aspire cleito, grijaći su 30kn ali dugo traju, ima sada i rba baza ali to baš ne šljaka kako spada, kažem ti poslušaj dečke što su napisali gore i uzmi taj setup.

 

pozz

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Narucio ijust 2 dok ne dobijem 100 eura je dobar just 2 za pocetak i mogu li koristiti 1600 mah bateriju kao zamjensku.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Sad neznam koju bi pink bule bazu kupio,dvoumim se izmedu 12 i 18 mg nikotina,pusio sam york cigarete.Pozdrav.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Elektricna cigareta

kreni sa jačom pa onda postupno prema slabijoj...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Sum_of_all_fears kaže...

kreni sa jačom pa onda postupno prema slabijoj...

 A koji postotak pg i vg.

 

 

15 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
HRVOJE346 kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

kreni sa jačom pa onda postupno prema slabijoj...

 A koji postotak pg i vg.

 

 

 Koji atomiser?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Elektricna cigareta

Ja sam trenutno za 70 - 30 (PG - VG) jer mi je npr. 50 - 50 još uvijek presladak a o čistom VGu da ni ne pričam.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
10 godina
neaktivan
offline
Elektricna cigareta

Imam za prodat ecigaretu, kupljena pred nekih tjedan i pol, dobra za početnike, pa ako bi neko želio početi vape-ati, nek mi se javi u inbox prodajem za male pare. 

01101100011101010110101101100001
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Za ijust 2 kaze mi zena koja je vlasnik te firme da je 18mg nikotina previse.

15 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
HRVOJE346 kaže...

Za ijust 2 kaze mi zena koja je vlasnik te firme da je 18mg nikotina previse.

 Na njemu će ti 6 biti idealno ako tek prelaziš na električnu. 

iJust ima jako puno pare, tako da je sve više od 6 previše.
Ako je bili četvoro mojih prijatelja (svi su prešli na iJust), moralo bi i tebi. 

Omjer za njega ti je idealan 70/30 (VG/PG). 50/50 je prerijetko, a 100%VG je pregusto za iJusta.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2016 19:44 (mind_challenge).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Kaze mi zena da ne moram kupovati zamjensku bateriju,da ljudima ta baterija traje 2 dana.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Elektricna cigareta

Imao sam ja ijust2 i ne drži 2 dana sigurno. I nemoj ići na 6, pogotovo ne nakon yorka jer će ti biti kao da vodenu paru vučeš. Kupi na kiosku (Tisak...) White Virginiu Tobbaco, 10ml, 16mg, košta 20kn pa vidi.

 

Btw, moj "put" - plavi walter, bijeli walter, 160, york (crveni), 160, kanger subvod + dekang tekućine (24 mg), ijust2 sa Kangerom Mini + delanec 70-30 18 i sada istick tc60 + isti delanec. Razmišljam da sad prijeđem na 70 30 16. 1 dcl me košta 170kn, okus je "Seven star".

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2016 20:08 (Sum_of_all_fears).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Sum_of_all_fears kaže...

Imao sam ja ijust2 i ne drži 2 dana sigurno. I nemoj ići na 6, pogotovo ne nakon yorka jer će ti biti kao da vodenu paru vučeš. Kupi na kiosku (Tisak...) White Virginiu Tobbaco, 10ml, 16mg, košta 20kn pa vidi.

 

Btw, moj "put" - plavi walter, bijeli walter, 160, york (crveni), 160, kanger subvod + dekang tekućine (24 mg), ijust2 sa Kangerom Mini + delanec 70-30 18 i sada istick tc60 + isti delanec. Razmišljam da sad prijeđem na 70 30 16. 1 dcl me košta 170kn, okus je "Seven star".

  Na Ego ce5 sam na 24mg,onda za ijust da idem na 18mg.

15 godina
offline
Elektricna cigareta

Nije mi jasno kako itko moze tako puno nikotina i PG-a na sub-ohm tankovima, svaka čast. 

Sum_of_all_fears 1 dl 170 kn? Da nije mozda 10 dl?

HRVOJE346  iJust ti ne moze 2 dana izdržati nikako, ako budeš često vukao neće ti ni jedan cijeli dan držati.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Elektricna cigareta

Sve se može nakon yorka

 

Ne, 1 dcl. 10 dcl bi bila jedna litra. 1 dcl mi je taman za mjesec dana, meni i curi. To bi bilo 10 onih malih bočica sa kioska (10 ml). Ona je dovoljna za tri tanka. Meni tri tanka prežive oko tri-četiri dana, curi i po 5 dana.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2016 21:55 (Sum_of_all_fears).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Sum_of_all_fears kaže...

Sve se može nakon yorka

 

Ne, 1 dcl. 10 dcl bi bila jedna litra. 1 dcl mi je taman za mjesec dana, meni i curi. To bi bilo 10 onih malih bočica sa kioska (10 ml). Ona je dovoljna za tri tanka. Meni tri tanka prežive oko tri-četiri dana, curi i po 5 dana.

 Danas narucujem tekucinu,onda moze 18mg za ijust 2,cisto da se ne zeznem.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Elektricna cigareta

Ja sam ti lijepo rekao da odeš na kiosk i kupiš za 20kn White Virginia ili neki Dekang pa probaš. Ako je meni ok, ne mora biti da će i tebi biti ok. Vidiš da bi mind_challenge umro da to nalije u atomizer

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
Sum_of_all_fears kaže...

Sve se može nakon yorka

 

Ne, 1 dcl. 10 dcl bi bila jedna litra. 1 dcl mi je taman za mjesec dana, meni i curi. To bi bilo 10 onih malih bočica sa kioska (10 ml). Ona je dovoljna za tri tanka. Meni tri tanka prežive oko tri-četiri dana, curi i po 5 dana.

 Da, zaboravio sam da si na 18 mg, zato tolika cijena. Meni na 3 mg litra baze bude oko 170 kn. Mjesecno potrosim oko 150 ml tekucine. Na ovom Vengeance tanku umrem i od 6 mg , dok recimo na Magma dripperu mi je 6 odgovaralo. Kad sam tek pocinjao prije nekoliko godina sam krenuo sa 18, pa polako spustao.

HRVOJE346  odakle si? Nemoj bas kupovati Virginia White to je zivi otrov (80% PG-a i odvratne arome). Dobro Sum_of_all_fears kaze, kupi na kiosku pa probaj odgovara li ti, ali nemoj Virginia White nego rađe Elda (kupujmo hrvatsko

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2016 12:04 (mind_challenge).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Jebiga ja vec narucio 18mg nikotina.Narucio usa mix,s camel,tobacco,gold dukat.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Sad pusim obicnu virginiju 24mg i mogu rec da nije losa.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Mogu li kajfun v3 spojit na just bateriju 2600 Mah,necu kupovat modove jer su preveliki,ne stanu u dep.Sta bih dobio sa kajfun mini v3.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice