Erste Devizni tekući račun

poruka: 9
|
čitano: 9.839
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Erste Devizni tekući račun

Pozdrav !


Znači trebam pomoć oko nekih stvari vezanih uz navedeno.

Napravio sam Devizni tekući račun (za malojetnike), u namjenu da mi iz hrvatske (a iz inozemstva) uplaćuju treće osobe na njega (općom uplatnicom u pošti ili banci),međutim

nisam siguran mogu li to oni uplatiti iz Hrvatske u Hrvatskim kunama (pošto je ovo Devizni tek. račun), i mogu li to iako nisu punoljetni,bez dozvole vlasnika računa (mene)?

 

Svaka pomoč je dobrodošla. {#}

16 godina
odjavljen
offline
Erste Devizni tekući račun

Koliko znam na devizni TR ne moze ti nitko uplacivati u kunama i nitko preko opce uplatnice  vec ili inozemstva ali tada im moras dati IBAN broj ili ti osobno ili opunomocenik (u ovom slucaju vjerovatno roditelj/staratelj ali u devizama ili kupis u banci devize i umjesto gotovinske isplate odmah se uplacuje na racun 

 

Detaljnije..odes na stranicu Erste banke i dolje na dnu  imas opciju CHAT pa pitas jednog od dezurnih 

 

http://www.erstebank.hr/hr/

It's all about the sound . (Quincy Jones)
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.9.2012 17:03 (unimatrix001).
16 godina
offline
Erste Devizni tekući račun

zasto devizni pobogu? {#} zasto nisi otvorio normalni ziro racun? kolko ja znam, na devizni moze uplacivati samo vlasnik racuna i opunomocenik..tj bar je tako bilo kad sam ja svoj vadio prije godinu i pol...

16 godina
odjavljen
offline
Erste Devizni tekući račun

A mozda covjek ima dosta rodbine vani ...:))) Oni mogu uplatiti ali samo ako imaju njegov IBAN broj

It's all about the sound . (Quincy Jones)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Erste Devizni tekući račun
Treba ti štedni račun uz Visa Electron karticu. Taj račun je multivalutni, odnosno s njega možeš plaćati i primati uplate u svim valutama.
Kada bi pametni uvijek popuštali, svijetom bi vladale budale.
12 godina
neaktivan
offline
Erste Devizni tekući račun

Dobro, račun je još u izradi ,hvala na svim informacijama.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Erste Devizni tekući račun
Erste ti ima besplatni info telefon 0800 7890 i sve što te zanima možeš tamo saznati.
Kada bi pametni uvijek popuštali, svijetom bi vladale budale.
11 godina
offline
Erste Devizni tekući račun

Zvao sam dns banku i raspitivao se u vezi kartica sa kojom mogu kupovat online (tipa ebay, playstation store iitd). Rekla zenska da otovrim devizni racun te da odaberem koje valute zelim korisiti. I oke...sve to stima, ali ako uzmem devizni racun ne mogu kupovat sa tom karticom na playstation storeu ,razlog tome je sto su tamo cijene igara izrazene u kunama...pa bi jos uz devizni morao otvorit i kunski racun! 

 

Pitao sam i za kreditnu karticu, al nisam bas najbolje shvatio i nije mi rekla koje uvijete moram imat da mi se odobri. Sto se posla tice tek sam nedavno prijavljen, odnosno radim 4mj. ( sluzbeno) .  Pa bih molio za savijet vas iskusnije a pogotovo koji imate te usluge(kartice) u Erste banci, da mi napisete par savjeta kako, sto i zasto..cisto informativno! 

 

 

Hvala

9 godina
neaktivan
offline
Erste Devizni tekući račun

ako ja sa deviznoj erste visa karticom napravim paypal hoce li mi na paypal ljud moci uplacivati novce i ja ih moci dizati sa banke? radi se o uplatama u dolarima i eurima.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice