Eurosong 2009

poruka: 97
|
čitano: 14.822
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Eurosong 2009

Kako van se čini ovogodišnji eurosong, koji vam je favorit itd...

 

Meni je favorit norveška pjesma iako se nadam da če i naši daleko dogurat.

 

 

Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Eurosong 2009
ivan262 kaže...

Kako van se čini ovogodišnji eurosong, koji vam je favorit itd...

 

Meni je favorit norveška pjesma iako se nadam da če i naši daleko dogurat.

 

 

  Meni su makedonci bili dobri ali nisu prošli u finale.
15 godina
neaktivan
offline
Eurosong 2009

Ništa ovo više ne valja.

Najbolje je bilo kad su nastupali Lordi.

Stvaaarno najbolje!

Don't worry Cartman. There are no stupid answers, just stupid people.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Eurosong 2009
Moljac kaže...

Ništa ovo više ne valja.

Najbolje je bilo kad su nastupali Lordi.

Stvaaarno najbolje!

 To je jedini put kad sam gleda Eurosong
Predobra pjesma Cool



16 godina
offline
Eurosong 2009

Lordi su zbilja bili nekaj posebno u zadnjih nekoliko godina.

To nije nikakva sotonistička pjesma kak su je neki proglasili.

 

Ove godine opet će tron ili u Skandinaviju ili u bivši SSSR

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
offline
RE: Eurosong 2009

Nisam pratio uopce ove godine ništa u vezi toga, jel su naši prošli ili danas pjevaju?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Eurosong 2009
Armor kaže...

Lordi su zbilja bili nekaj posebno u zadnjih nekoliko godina.

To nije nikakva sotonistička pjesma kak su je neki proglasili.

 

Ove godine opet će tron ili u Skandinaviju ili u bivši SSSR

 Tko je ikad rekao da je to sotonjarska pjesma?

Ovo su sotonjare: Dimmu Borgir
Don't worry Cartman. There are no stupid answers, just stupid people.
15 godina
neaktivan
offline
Eurosong 2009

Samo mogu reči da je svaku godinu sve gore i gore.A isto tako neznam što je našim luđacima bilo što su poslali takav shit od pijesme.

M.C
16 godina
neaktivan
offline
Eurosong 2009

Glupost kakve nema. To je kao kad krenem gledat Farmu, uspijem izdržat 30 s, a poslije mi je slabo.

Pogodikojamitipkanedostaje
15 godina
offline
Eurosong 2009

Mene je ovo iznenadilo, neznam ni tko je prošao kod nas nisam ni čuo tu pjesmu , ama baš ništa. Samo odjednom reklama "EUROSONG 2009" LOL


EDIT: FARMA je shrot kakvog nema, ona SIMONA JE GLUPAAAAAAAAAAAAA toliko da širi glupost zrakom te ju ništa nerazumijem dok priča, guta riječi!

BTW: jel ona završila osnovnu školu?

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2009 21:15 (Hyperion).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Eurosong 2009
Hyperion kaže...

Mene je ovo iznenadilo, neznam ni tko je prošao kod nas nisam ni čuo tu pjesmu , ama baš ništa. Samo odjednom reklama "EUROSONG 2009" LOL

 bolje da nisi čua pjesmu.Tuga i žalost Viče
16 godina
neaktivan
offline
RE: Eurosong 2009
ivan262 kaže...

Kako van se čini ovogodišnji eurosong, koji vam je favorit itd...

 

Meni je favorit norveška pjesma iako se nadam da če i naši daleko dogurat.

 

 

Eurosong=Gaysong...
...definitivno najgore od glazbe se nadje na repertoaru,
no ja sam seljacina pa uzmite moje razmisljanje sa zadrskom Cool
livadasb: "...napajanje je itnimno tiho i još pored svega modularno je..."
15 godina
offline
Eurosong 2009

Prije bi se ubio nego to gledao!

nemam konja, koza i ovaca samo brdo klokana !
15 godina
neaktivan
offline
RE: Eurosong 2009
Hyperion kaže...

Mene je ovo iznenadilo, neznam ni tko je prošao kod nas nisam ni čuo tu pjesmu , ama baš ništa. Samo odjednom reklama "EUROSONG 2009" LOL


EDIT: FARMA je shrot kakvog nema, ona SIMONA JE GLUPAAAAAAAAAAAAA toliko da širi glupost zrakom te ju ništa nerazumijem dok priča, guta riječi!

BTW: jel ona završila osnovnu školu?

 Igor Cukrov sa pijesmom Tena.I bolje da nisi čuo.Jer zvuči kao da su je radili cigani.Sramota za Hrvatsku.
M.C
16 godina
neaktivan
offline
Eurosong 2009

Lordi su soft metal, ili tak nešto. Pomisao da su žešći bi mogla biti samo zbog pogleda na njihove maske, ali nije to prava black ili death ili kakav već hardcore metal kako ga većina smatra. Da, oni su svjetla točkica u moru govana kakva plivaju na Euroviziji.

 

Inače me zaboli lijevo mudo za Euroviziju, ali sad su počeli komercijalizirati rock. Sve je više 'rock' (primijetite navodnike na rock) izvođača koji samo truju taj žanr svojim plitkim pjesmama.

Shvatio bih još da je to malo teža svirka za odsvirati, ali oni nabace par akorda na električnoj gitari i misle da boga za jajca drže. Rockeri my ass. So called wannabe rockers...

 

Uz to, osim što su pjesme rađene za pare i bez ikakvog umjetničkog motiva, izvođači ih samo izvode, tako da su pravi vlasnici pjesama ljudi kao Huljić i Tutić koji su dobavljači pjesama za Doru, a kasnije i za Euroviziju. Znači, izvođači su povezani s pjesmom samo u pjevačkom smislu, umjetnički mogu biti hendikepirani, a nastupati na Euroviziji.

 

Drugo što me smeta je što se sve to pjeva na već nasnimljeni background, tako da mi je apsolutno smješno (i iritantno) za vidjeti neke rockere koji svršavaju pred pojačalom na gitari, a zapravo iza svira neki lagani background s električnom gitaricom.

 

To je šou za starije gospođe i gospone koji se još s nostalgijom prisjećaju boljih dana Eurovizije kad je na nju dolazila krema muzičke industrije.

 

Prije par godina sam se pitao zašto na Doru/Euroviziju (kakti, izbor za naj-pjesmu Europe) ne idu poznatiji bendovi tipa U2, Rolling Stonesi, od naših Prljavci ili Valjak? Dovoljno je 5 minuta gledanja Eurovizije i malo dobrog ukusa da bi saznali zašto?

92% tinejdžera misli da su oni potpisi sa '92%' cool. Ako si ti među onih 8% koji misle da su ti potpisi retardirani, nemoj ovo kopirati u svoj potpis.
16 godina
offline
Eurosong 2009

Je imal ko od vas problema sa zvukom na HRT2 dok je bila naša pjesma? Ili je to bilo samo na području Varaždina? Tek malo prije su popravili, trajalo je dost dugo. Bilo je smiješno loše, ionak loša pjesma pa još izobličeni zvuk...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Eurosong 2009
i_rambo_plache kaže...

Lordi su soft metal, ili tak nešto. Pomisao da su žešći bi mogla biti samo zbog pogleda na njihove maske, ali nije to prava black ili death ili kakav već hardcore metal kako ga većina smatra. Da, oni su svjetla točkica u moru govana kakva plivaju na Euroviziji.

 

Inače me zaboli lijevo mudo za Euroviziju, ali sad su počeli komercijalizirati rock. Sve je više 'rock' (primijetite navodnike na rock) izvođača koji samo truju taj žanr svojim plitkim pjesmama.

Shvatio bih još da je to malo teža svirka za odsvirati, ali oni nabace par akorda na električnoj gitari i misle da boga za jajca drže. Rockeri my ass. So called wannabe rockers...

 

Uz to, osim što su pjesme rađene za pare i bez ikakvog umjetničkog motiva, izvođači ih samo izvode, tako da su pravi vlasnici pjesama ljudi kao Huljić i Tutić koji su dobavljači pjesama za Doru, a kasnije i za Euroviziju. Znači, izvođači su povezani s pjesmom samo u pjevačkom smislu, umjetnički mogu biti hendikepirani, a nastupati na Euroviziji.

 

Drugo što me smeta je što se sve to pjeva na već nasnimljeni background, tako da mi je apsolutno smješno (i iritantno) za vidjeti neke rockere koji svršavaju pred pojačalom na gitari, a zapravo iza svira neki lagani background s električnom gitaricom.

 

To je šou za starije gospođe i gospone koji se još s nostalgijom prisjećaju boljih dana Eurovizije kad je na nju dolazila krema muzičke industrije.

 

Prije par godina sam se pitao zašto na Doru/Euroviziju (kakti, izbor za naj-pjesmu Europe) ne idu poznatiji bendovi tipa U2, Rolling Stonesi, od naših Prljavci ili Valjak? Dovoljno je 5 minuta gledanja Eurovizije i malo dobrog ukusa da bi saznali zašto?

 ja bi prije reko da je HARD ROCK jer i u pjesmi pjeva: Hard Rock halleluja itd itd...a slazem se s tim da je Hrvatska preglupa pjesma ona ciganska Tena jbt ne znaju ni naslov odabrat kakav treba, i to je isto istina da je svake godine sve gore i gore...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Eurosong 2009
biser kaže...

Je imal ko od vas problema sa zvukom na HRT2 dok je bila naša pjesma? Ili je to bilo samo na području Varaždina? Tek malo prije su popravili, trajalo je dost dugo. Bilo je smiješno loše, ionak loša pjesma pa još izobličeni zvuk...

 pjevao je falš..
15 godina
offline
Eurosong 2009

Pa i meni je Eurosong svake godine sve gluplji i gluplji, ali se nađe pokoja dobra pjesma. Meni je kao što sam napisao najbolja ova iz norveške https://www.youtube.com/watch?v=Hg-75lIrP7I

 

Sada sam završio sa vježbanjem i u međuvremenu slušao radio pa preslušao sve pjesme, i samo 2-3(osim norveške se ne mogu sjetiti iz koje su države) su dobre a ostale su čista glupost. A i za našu su čisto promašili naziv.Šutim

Mislio sam da če nešto ove godine biti ali ništa od toga.

Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :)
15 godina
neaktivan
offline
Eurosong 2009

Pa pogledajte ( poslušajte ) samo razliku izmedju live na dori i doradjena verzija u studiu.  

  i
. I upravo sam sad saznao da idemo dalje u finale. Viče Ruski žiri popio previše votke pa nisu ni slušali tko i šta pjeva?? haha

Život je k'o komad budjavog lebca. Nakon oba u ustima ostaje gorak okus.
15 godina
offline
Eurosong 2009

Samo izgovaraju :

 

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa eeeeeeeeeeeeeeeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hebeš to!

 

Pa bolje da su poslali magarca on se bolje glasa IIIIIIIIIIIIIIIIAAAAAAA.

 

Nema više pjevača u nas dobrih.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
Eurosong 2009

..najugodnije , ako ne i jedino iznenađenje u zadnjih par eurosonga bila mi je prošlogodišnja pjesma od

16 godina
neaktivan
offline
RE: Eurosong 2009
Joe Cavallo kaže...

Pa pogledajte ( poslušajte ) samo razliku izmedju live na dori i doradjena verzija u studiu.  

  i
. I upravo sam sad saznao da idemo dalje u finale. Viče Ruski žiri popio previše votke pa nisu ni slušali tko i šta pjeva?? haha

 Dobro ali na euroviziji je bilo bliže ovoj verziji iz studija
Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
15 godina
neaktivan
offline
Eurosong 2009

Ma triba poslat TBF na Eurosong onda bi garant rasturili

To su pjevači, a ne ove gluposti

Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
15 godina
neaktivan
offline
Eurosong 2009

One rock-ženske iz Irske i Slovenci su mi imali dobre pjesme, ali nisu prosli dalje.

 

Od ovih sto su prosli Moldavija mi ima nabrijanu pjesmu, odnosno, nabrijani ritam pjesme. Grčka pjesma mi se nekako čini tamo kao favorit, mogli bi možda i pobijediti.

 

Ovo ostalo mi nije nesto posebno zapalo za oko.

S time sto nisam gledao prvu polufinalnu vecer, nego samo ovu drugu da vidim hoce nasi proci, i vidi ti to, prosli.

Za sve koji prate (i vole) Prison Break: http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
15 godina
neaktivan
offline
Eurosong 2009

Nekad je taj eurosong bio zaista muzički spektakl (još i danas ima fanatika koji znaju otpjevat sve pobjedničke pjesme jos od davne 19tkoznakoje ) i tko bi pobjedio,osjetio bi lijep napredak u karijeri...No onda nije bilo tolike galame oko te muzike koliko i danas. Da bi danas uspio u muzici ne trebaš znat pjevat samo budi glup i guraj se di stigneš.(a Simona kaže: "štuc!").I imamo naravno internet i yubitu i torrente pa pogledaš ovaj koncert od ovoga pa dođeš do čitave diskografije od tvog nadražeg banda za samo par klikova mišem (A prije kolike borbe do LP od zeppelina).E sad da ja gledam dva sata onu kokošku i onog getroseksualca kako vrište bože sačuvaj.Prije se znalo- ako dobro pjevaš i imaš tekst i muziku na mjestu-Stvar je zakon.

Danas ima tih prvaca npr. Indie rock pa tamo neki emo pa melody heavy gothic love metal i ostale monade a svi žele biti različitiji i drugačiji od svega do sad. Neka se uzme u obzir činjenica da je danas puuuno jednostavnije osnovat neki bend( tata kupi mi tamburu) snimit na neki acer laptop svoje stvarčice koje je mama nahvalila i zamoliti čiku iz diskografske kuće da u zamjenu za neki teren na moru snimi album i eto! Rodilo se smeće kojeg ima na tone i koje između ostaloga zaživljuje na dotičnome natjecanju i sramota je da takvo nešto stoji rame uz rame sa kvalitetnim radom, daleko dubljim tekstovima bez obzira bili oni romantični ili socijalni  prećenim sa glazbom stvaranom sa puno više umjeća i znanja i smisla za umjetnost. A šta se može. Kog to veseli nek uživa a koga ne-šta ti je bolje he heBelji se. Uglavnom eurosong sucks big time.

A ča da ti rečen...
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2009 3:09 (dwezzel).
14 godina
neaktivan
offline
Eurosong 2009

nećemo daleko napredovat. Možda jesmo u finalu ali to ništa ne znači. Gleda sam onog našeg idiota sinoć.

 Hurca ne razumiš onu njegovu pjesmu. Totalno je debilna.

 

15 godina
neaktivan
offline
Eurosong 2009

Ajme, Norveška će dobiti Eurosong. To mi je najmršća pjesma na Eurosongu.Mršti se

15 godina
offline
Eurosong 2009

Ma tragedija, al samo bar uvatili koji bod pa nisamo na nuli, svake god. je sve gori ovaj

Eurosong triba ga ukinit

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Eurosong 2009
Makić kaže...

Eurosong triba ga ukinit

 Pa zato su i Talijani odustali od toga.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice