Facebook: "Vaš korisnički račun je onemogućen"

poruka: 76
|
čitano: 61.358
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Facebook pomoć

Kada se hoću prijaviti pojavi mi se ovo: Vaš korisnički račun je onemogućen. U slučaju bilo kakvih pitanja možete posjetiti našu FAQ stranicu ovdje...jeli je imao tko takav problem...ako netko zna nesto neka mi kaže

15 godina
neaktivan
offline
Facebook pomoć

pa esi se registrirao uopce....nemozes samo upisati pass i e-mail

>$#$$$$%&ivan<
15 godina
neaktivan
offline
Facebook pomoć

Dosta mojih prijatelja je imalo takav problem. Možeš se žaliti na njihovu e-mail adresu,no vjerojatno nećeš dobiti odgovor. Nažalost mislim da ti ne preostaje drugo nego da napraviš novi facebook account koristeći drugu email adresu. Kao razlog navode ili reklamaciju,pretjerano spammanje na chatu i takve gluposti.

Music is my life :)
15 godina
neaktivan
offline
Facebook pomoć

mozda si nekoga vrijeđao ili stavlja nedopustene slike pa te neko prijavija a oni te sankcijonirali

I can't remember anything Can't tell if this is true or dream
15 godina
neaktivan
offline
Facebook pomoć

Napravi novi account.

16 godina
neaktivan
offline
Facebook pomoć

vjerojatno si nasjeo na phishing...

izgleda da ćeš morat napravit novi account =/

 

više info ovdje

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2009 19:36 (HBomb).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook pomoć

eo mene....vratili mi fejs...:) nisam se tomu nadao...čak sam napravio novi bio.....

16 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook pomoć
makko kaže...

eo mene....vratili mi fejs...:) nisam se tomu nadao...čak sam napravio novi bio.....

 evo i meni sad radi normalno Smijeh
još sam bio izbrisao history i kolačiće, al nije bilo razlike...
ipak je kod njih neka greška bila ^^
EDIT: ups... fulao sam thread >_<
Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2009 18:36 (HBomb).
15 godina
protjeran
offline
Facebook pomoć

Evo ja isto trebam pomoc na facebooku  tj. blokirao sam jednu osobu i sad me zanima kako ju odblokirati da opet mogu dodati kao frienda?

nema
16 godina
neaktivan
offline
Facebook pomoć

Settings -> Privacy Settings

 

i tamo bi trebala bit lista blokiranih ljudi.

http://irale.deviantart.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook pomoć
Yamayka kaže...

Evo ja isto trebam pomoc na facebooku  tj. blokirao sam jednu osobu i sad me zanima kako ju odblokirati da opet mogu dodati kao frienda?

Facebook Privacy

 

imaš listu blokiranih osoba, pokraj svakog imena piše: ukloni  (block)

 

to je to.

 

 

Djevojke postaju žene kada duboko u sebi osjete čvrsti razlog za to. :)
16 godina
offline
Facebook pomoć

Dal se moze ikako obrisat slika na kojoj sam tagiran ?

15 godina
online
Facebook pomoć
Batista kaže...

Dal se moze ikako obrisat slika na kojoj sam tagiran ?

Može. Imaš tamo naredbu za uklonit, kako točno nisam siguran jer ne koristim Facebook tako često Nevinašce

Čemu forumi kad imamo google... :D
16 godina
offline
RE: Facebook pomoć
Ivan M. kaže...
Batista kaže...

Dal se moze ikako obrisat slika na kojoj sam tagiran ?

Može. Imaš tamo naredbu za uklonit, kako točno nisam siguran jer ne koristim Facebook tako često Nevinašce

E nadam se da moze, samo mene zanima kako ? Cool

15 godina
online
RE: Facebook pomoć
Batista kaže...
Ivan M. kaže...
Batista kaže...

Dal se moze ikako obrisat slika na kojoj sam tagiran ?

Može. Imaš tamo naredbu za uklonit, kako točno nisam siguran jer ne koristim Facebook tako često Nevinašce

E nadam se da moze, samo mene zanima kako ? Cool

Pogledaj kraj imena, slike... Treba biti nešto kao ukloni me s popisa, slike.... il tako nekako. 

Čemu forumi kad imamo google... :D
16 godina
offline
RE: Facebook pomoć

e dobro kazes,superiska, skuzil sam, hvala

14 godina
neaktivan
offline
Facebook pomoć

Molim vas pomozite.... Blokiraosam sliku na facebooku i sad ju zelim odblokirat a ne znam kako..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook pomoć
Zuja boy kaže...

Molim vas pomozite.... Blokiraosam sliku na facebooku i sad ju zelim odblokirat a ne znam kako..

Kakvo blokiranje slike????!?!?

pa takvo što ne postoji!

 

moguće je samo maknuti svoju oznaku na slici (maknuti 'tag' sebe.) Taj 'tag' je također moguće i vratiti.

 

da mi je samo znati o kakvom blokiranju slike vi pričate.....

Djevojke postaju žene kada duboko u sebi osjete čvrsti razlog za to. :)
14 godina
neaktivan
offline
Facebook pomoć

postoji .. sicam se da san citao u gameplayu i oni nisu znali to rjesiti pa je u sljedecem mjesecu neko poslao pismo kako se rjesava al na tvoju zalost ja se ne sjecam :D nesto gore po toolsima u mozzili ili tako :P

14 godina
neaktivan
offline
Facebook pomoć

E jel moze mala pomoc??Mislim da mi je neko ali neznam ko provalio pass na facebook-u!!Sta bi trebao da uradim po tom pitanju??Hitnoooo!!

15 godina
neaktivan
offline
Facebook pomoć

obriši profil,registriraj se ponovo i napravi novi profil.

 

Ak ti je promjenio PASS,onda ne znam...prijavi moderatorima/administratorima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2009 16:42 (Zdravko).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook pomoć
puma1400 kaže...
Zuja boy kaže...

Molim vas pomozite.... Blokiraosam sliku na facebooku i sad ju zelim odblokirat a ne znam kako..

Kakvo blokiranje slike????!?!?

pa takvo što ne postoji!

 

moguće je samo maknuti svoju oznaku na slici (maknuti 'tag' sebe.) Taj 'tag' je također moguće i vratiti.

 

da mi je samo znati o kakvom blokiranju slike vi pričate.....

to i mene zanima...

14 godina
neaktivan
offline
Facebook pomoć

Kada sam na chatu iybacuje mi upozorenje da me ne moze konektovati u tome trenutku i poruke ne idu. pokazuje pogresno vreme slanja poruke. Kako to da resim

16 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook pomoć
bravoblack kaže...

Kada sam na chatu iybacuje mi upozorenje da me ne moze konektovati u tome trenutku i poruke ne idu. pokazuje pogresno vreme slanja poruke. Kako to da resim

da, dolazi do "prenastanjenosti" servera. tj. previše FB korisnika je logirano u istom trenutno. serveru onda treba duže vremena da reagira što ometa tvoju povezanost na chat.

valjda će fb nadograditi svoje servere, pogotovo s obzirom da imaju ambiciju udvostručiti broj korisnika u idučih 5godina.

Djevojke postaju žene kada duboko u sebi osjete dovoljno čvrst razlog za to.
14 godina
neaktivan
offline
Facebook pomoć

Bok ljudi,blokiro sam jednu osobu i odbloko sam je po uputama koje ste dali tu na forumu,ja je sada zelim dodati ali je nikako nemogu vidjet niti naci!Sta da radim?

Jazavac
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook pomoć
Bl4ckD3v!L kaže...

Bok ljudi,blokiro sam jednu osobu i odbloko sam je po uputama koje ste dali tu na forumu,ja je sada zelim dodati ali je nikako nemogu vidjet niti naci!Sta da radim?

Mozda ta oosoba nema vise fb...

Something: http://192.168.1.1 xD Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
14 godina
neaktivan
offline
Facebook: "Vaš korisnički račun je onemogućen"

Pa reko sam mu da me doda al ni on mene nemoze naci kao sto ja njega nemogu naci :S

Jazavac
15 godina
offline
RE: Facebook: "Vaš korisnički račun je onemogućen"
meni je to bilo,jer sam previse komentirao po wallu,i onda sam im poslao poruku s emaila da je doslo do zabune,bla bla da nisam ovo i ono,i iduci dan sam mogao uci u fejs,.Pokusao sam opet puno komentirat al nisu mi blokali account...
14 godina
offline
Facebook: "Vaš korisnički račun je onemogućen"

Vec 3 dana blokiran mi je acc na faceu, bez razloga. Slao sam im email-ove sa upitom da trazim razlog zasto su to napravili jer meni nije jasno, jer jedino sto sam radio na tom faceu odigrao neku igricu i koristio chat 1 tjedno. Mislim da taj facebook nije vise, kao sto je nekad bio. Ne znam sta da vise kazem osim krajnjeg ne zadovoljstva i razocaranja u sami facebook. Ne znam da li je netko imao slicno iskustvo!??

14 godina
neaktivan
offline
Facebook: "Vaš korisnički račun je onemogućen"

Ma pusti fejs,nemoj biti 'nolifer' ko ja...Šutim

Jazavac
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice