Fireball

poruka: 19
|
čitano: 4.574
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Fireball

 

 

Neznam koliko ljudi za ovo već zna, ali ja za to znam već dobro vrijeme i ne kužim. Probao sam to napravit, ali nije uspjelo.

 

Evo šta sam napravio: imao sam konac (neznam jeli 100% pamuk), imao sam neke blazinice (time ženske čiste šminku sa sebe)(mama mi kaže da je 100% pamuk), imao sam neki petrolej (kupljen u Konzumu za 10kn) i napravio sam sve kao i u videu, ali nije šljakalo. Ja sam se jednostavno opekao na to. Mene zanima (a možda će i druge) jeli kome ovo uspjelo ako je pokušao. Jer bih ja isto htio uspjeti.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Kažu da škola nije ztvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina...
15 godina
neaktivan
offline
Fireball

hehe prejako... :D

Mjenjam teglu kiselog kupusa za yugu!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fireball

moraš koristiti baš gorivo za upaljače, npr. one zipp-ove, jer petrolej ne gori na isti način.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
Fireball

da haha evo bio u trgovini prije 10min i kupio zippo gorivo sad ću da probam :DCool

Mjenjam teglu kiselog kupusa za yugu!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fireball
soomar kaže...

da haha evo bio u trgovini prije 10min i kupio zippo gorivo sad ću da probam :DCool

 Ajde javi kako je prošlo!
My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
15 godina
neaktivan
offline
Fireball

I, soomar, kako je prošlo?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Kažu da škola nije ztvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina...
16 godina
neaktivan
offline
Fireball

Izgorio ...

15 godina
neaktivan
offline
Fireball

Tko se igra sa vatrom opece seNamigiva

Mozda si previse benzina stavio.

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fireball

Samo mi nije jasno kako ga ne  opece  po rukama ?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
RE: Fireball
cro_denis kaže...

Samo mi nije jasno kako ga ne  opece  po rukama ?

I meni to nije jasno!
Sutra kad bude u crnoj kronici: Opekao se igrajuci se sa vatrom.
15 godina
neaktivan
offline
Fireball

hehe nisam oslje vidio da ste pisali... evo probao sam i dobro se opekao.. bez cilja, ljepo upalim i ruke mi sada zgorene... ali ljepo svijetle loptice, finta ih je bacati sa terase...

ako mi netko može pojasnit kako to funkcioniše bilo bi mi drago...

Mjenjam teglu kiselog kupusa za yugu!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fireball
soomar kaže...

hehe nisam oslje vidio da ste pisali... evo probao sam i dobro se opekao.. bez cilja, ljepo upalim i ruke mi sada zgorene... ali ljepo svijetle loptice, finta ih je bacati sa terase...

ako mi netko može pojasnit kako to funkcioniše bilo bi mi drago...

 Svatko tko je probao opeko se,tako da ti nema tko objasnitOsmijeh
...Scooter Tuning is not A Crime!!...
16 godina
neaktivan
offline
Fireball

e sad to moram i ja probati

 

hm... baš bi bilo fora to probat s 5l benzinom i loptice op 3m2 pamučnoe tkanine   (crna kroniko evo me)

tako bi youtube došao na crnu listu  Bogataš

15 godina
neaktivan
offline
Fireball

hahhahahahahahaa i tako po brdu pustiš na neki grad...

Mjenjam teglu kiselog kupusa za yugu!
16 godina
neaktivan
offline
Fireball

Moram i ja to probat-samo dok nabavim gorivo za upaljač

Je li kome uspjelo?

15 godina
neaktivan
offline
Fireball

Ma jok, vidiš da su svi  spaljeni?SmijehSmijehSmijeh

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Kažu da škola nije ztvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina...
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.12.2008 0:02 (Hex).
15 godina
protjeran
offline
Fireball

ma kuglico smocis samo s jedne strane i povrsinski a ne pola litre i neces se opeci i kotrljaj ju brzo po rukama!!!!!!! vatra uvijek gori prema gore zbog kisika!!!! isto mozete posprivati cijelo saku sa sprejom ali obilno i upaliti s upaljacem ili necim slicnim i par sekunda ruka ce ti biti u plamenu ali neces osjetit nista!!!!!!Šutim

intel P4 2.4, ati 9200se, maxtor80 GB HDD, albatron PX845E,,,, periferija razer lachesis, microsoft, canyon...
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.12.2008 0:16 (kris_marko).
16 godina
neaktivan
offline
Fireball

Kad se moze Human Torch iz F4 onako zapalit mozemo i mi ... daj to gorivo ovamo ...  Cool

16 godina
neaktivan
offline
Fireball

Ovo postaje opasno. Ima tema na jednom drugom forumu kako napraviti atomsku bombu, približavamo se!Izlanuo se

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice