Fiskalizacija? Kako započeti?

poruka: 6
|
čitano: 1.377
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Fiskalizacija? Kako započeti?

Pozz bugovci, 
ovako otac mi otvara salon namještaja i kao pošto se 'ajmo reći ja kužim malo u računala pitao me da mu pomognem riješiti to sve u vezi fiskalizacije i fiskalnih računa. 

Ovako zanima me koja je najjeftinija varijanta za napraviti fiskalnu kasu, te što mi sve treba? Vidio sam da ima dosta oglasa gdje ti iznajme "fiskalnu kasu, komp, printer i to sve", ali to meni ne odgovara jer svi žele neki ugovor potpisati na 12 ili 24mj, a starom ako ne bi salon radio, on bi ga zatvorio nakon 4 mjeseca jer je za sada toliko uplatio za prostor. 

Što mi sve  treba? Računalo, printer, čitač kartica.. ?

Nadam se da možete pomoći.. za sada što je rješeno u vezi fiskalizacije je da sam dobio referentni broj i autorizacijski kod iz fine. 

Hvala unaprijed!

10 godina
online
Re: Fiskalizacija? Kako započeti?
http://findersoftware.com/hrv/fiskalizacija.cfm
Imas tu nesto pa pogledaj, treba ti samo komp (ili tablet) spojen na net i printer, sve radis preko web aplikacije.
12 godina
neaktivan
offline
Fiskalizacija? Kako započeti?

Ako uzmem tablet, čitač kartica ne mogu spojiti na tablet, a trebat će mi čitač kartica, opet mnogo ljudi kupuje namještaj na rate. 

Znači, lap, čitač kartica, printer. 

12 godina
neaktivan
offline
Fiskalizacija? Kako započeti?

I da, još sam gledao i nemam pojma gdje bi kupio čitač kreditnih kartica 

10 godina
online
Re: Fiskalizacija? Kako započeti?
Citac kartica ne kupujes, nego ga dobijes od banke.
15 godina
offline
Re: Fiskalizacija? Kako započeti?
Ako kupujes tablet onda obavezno ako nemas dosta usb prikljucka kupis usb hub sa vlastitim napajanjem, mnogi ljudi su se zeznuli pri fiskal 1 dok su prikljucivali printer i mobilni stick na jedan usb preko usb huba, pa im je crknuo i taj jedini usb.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice