Garancija na tenisice

poruka: 10
|
čitano: 11.825
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Garancija na tenisice

Pozz

 

danas kupio tenisice u west gate-u u jominom ducanu. Sad igram turnir i nakon dvije tekme, nakon 2-3 puta sto sam potegao nogom cudno po asfaltu nastane rupa na tenisici. Ima li smisla reklamirati ili od 400 kn u vjetar?

12 godina
offline
Re: Garancija na tenisice

mozes reklamirat, kad sam ja svoje reklamiro, rekla je da se obicno s racunom moze do godinu dana reklamirat

12 godina
offline
Garancija na tenisice

Moze se reklamirat ako je greska u proizvodnji, odnosno, ako su tenisice pocele pucati po savovima, odljepljivati se i slicno. Ako si ti svojom greskom napravio stetu, a rekao si da si par puta zakacio po asfaltu tesko da ce ti priznati.

Ali ako mislis da do toga nije trebalo doci mozes probati. Racun je pod obavezno

15 godina
odjavljen
offline
Garancija na tenisice

Odi reklamirat to, ocito kvaliteta nije na nivou.

 

Sa svojim najkicama struzem vec 2 godine po asfaltu kad se vozim na bajku, a djon i dalje neprobojan.

http://isvijet.com.hr
14 godina
offline
Garancija na tenisice

Osle do kraja. U medjuvremenu i krpane. Ima li igdje za kupiti nike lunargato po normalnoj cijeni? Sve sam vec vece shopingcentre obisao i nema ih nigdje. Kao da trazim sveti gral

12 godina
neaktivan
offline
Garancija na tenisice

Koje tenisice preporucavate za beton, promijenio sam ih hrpu, sve odu nakon par mjeseci, tj. djon se izlize.

15 godina
odjavljen
offline
Garancija na tenisice

samo da se nadovežem... salomon tenisice imaju godinu dana garancije ali... kod nas dolazi smeče kvaliteta.  već sam 2 para reklamirao jer bi mi pukle ili bi se đon totalno odrao. kako bilo, jedne sam platio a evo već treće nosim na račun garancije. nisam ni zadovoljan ni nezadovoljan. :D

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
offline
Re: Garancija na tenisice

Nike Lunargato II su za beton, samo sto im je cijena svigdje oko 600 kn

15 godina
offline
Garancija na tenisice

600 kn je malo ako su tenisice stvarno dobre. kolko ja znam malo kvalitetnije salomon dodu oko 1000 kn. ovo za beton i mene muci, stalno sam na kosu i tenisice mi se skroz izlizu, jer sve kosarkaske su vecinom za dvoranu.

12 godina
protjeran
offline
Re: Garancija na tenisice
Defa.psd kaže...

Koje tenisice preporucavate za beton, promijenio sam ih hrpu, sve odu nakon par mjeseci, tj. djon se izlize.

Vjerojatno igraš mali nogomet a tu ti kod izlizavanja džona ili uglavnom oko prednjeg dijela ispod nožnog palca najčešće "sve" marke rikavaju.

Make yourself sheep and the wolf is ready.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice