Gdje kupiti jeftinu ruksak za phantom 3?

poruka: 8
|
čitano: 1.544
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Gdje kupiti jeftinu ruksak za phantom 3?

Gdje kupiti jeftinu ruksak za phantom 3? Ovaj službeni u našim trgovinama http://www.aviteh.hr/web-trgovina/sportske-kamere-i-oprema/oprema-i-dijelovi-za-dronove/phantom-2-dijelovi/dji-phantom-ruksak-detail dođe 2300kn što mi se čini preskupo, jeli ima neka kineska verzija koju ja nemogu naći? Pobogu pa treba mi samo da dođem od točke A do B, a neču spavat u njemu za 2300kn..

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 15:37 (Kresimir4).
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti jeftinu ruksak za phantom 3?
xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
8 godina
protjeran
offline
Re: Gdje kupiti jeftinu ruksak za phantom 3?

Užas. Sama dostava 88$..    gledao sam bangood u kini ruksak 67$+1$ dostava, a u eu ruksak 36$ i 39$ dostava -.-

16 godina
offline
Gdje kupiti jeftinu ruksak za phantom 3?

A u čem je problem da ga staviš u običan ruksak? Malo pripaziš i to je to. I meni je plan kupiti isti dron, i mislim ga nosati sa sobom na biciklističke rute u biciklističkom ruksaku.

12 godina
offline
Re: Gdje kupiti jeftinu ruksak za phantom 3?
lllnuclearlll kaže...

A u čem je problem da ga staviš u običan ruksak? Malo pripaziš i to je to. I meni je plan kupiti isti dron, i mislim ga nosati sa sobom na biciklističke rute u biciklističkom ruksaku.

 Bolje pričekaj da ga importaju EU

http://www.mi.com/miuav/

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
16 godina
offline
Re: Gdje kupiti jeftinu ruksak za phantom 3?
Cromaki kaže...
lllnuclearlll kaže...

A u čem je problem da ga staviš u običan ruksak? Malo pripaziš i to je to. I meni je plan kupiti isti dron, i mislim ga nosati sa sobom na biciklističke rute u biciklističkom ruksaku.

 Bolje pričekaj da ga importaju EU

http://www.mi.com/miuav/

 Da, vidio sam vijest o tom danas. Šteta što ne mogu specifikacije vidjet, odnosno ne znam mandarinski 

12 godina
offline
Re: Gdje kupiti jeftinu ruksak za phantom 3?
lllnuclearlll kaže...

 Da, vidio sam vijest o tom danas. Šteta što ne mogu specifikacije vidjet, odnosno ne znam mandarinski 

 Što te zanima ?

Mislim da je i bug preneo vijest ako sam dobro vidio sa strane danas.

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
16 godina
offline
Re: Gdje kupiti jeftinu ruksak za phantom 3?
Cromaki kaže...
lllnuclearlll kaže...

 Da, vidio sam vijest o tom danas. Šteta što ne mogu specifikacije vidjet, odnosno ne znam mandarinski 

 Što te zanima ?

Mislim da je i bug preneo vijest ako sam dobro vidio sa strane danas.

Konkretno sve što me zanima sam i vidio u toj vijesti iz buga. Ono što ne znam je vrsta FPV veze. Nekak sumnjem da ima nešto slično Lightbridgeu kao što to ima Phantom 3 i 4. Također piše da bi radio samo sa Xaiomi mobitelima, što je jednostavno glupo.

 

Ma nije mi još plan uzimati, čekam i GoPro Karmu koju su odgodili nedavno...

 

Phantom 3 Advanced je dosta pala cijena otkad je izašao Phantom 4. Da se nabavit kod nas za 6800kn što je fer cijena. Više me brinu naši idiotski zakoni, no pretpostavljam da nebi trebao imati problema ako koristim drona za vlastite potrebe i ako ga koristim samo u prirodi i na sigurnim mjestima.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.5.2016 15:57 (lllnuclearlll).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice