Gdje se mogu pojesti dobri ćevapi?

poruka: 332
|
čitano: 162.534
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Evo ljudi nisam našao sličnu temu pa reko da otvorim.

 

Svrha teme je otkrivanje dobrih  lokala u kojima se može pojesti ova balkanska poslastica, ali i generalna rasprava o čevapima.

Ako tko zna lokal s dobrim čevapima neka napiše gdje se nalazi, kolika je cijena, što još ima u ponudi, kakva je atmosfera itd.

Također možete upozoravati na mjesta gdje ste jeli loše čevape ili imali loša iskustva.

 

EDIT: vidim našlo se par profesora hrvatskog na temi, pa eto i da se službeno ispravim, nisu čevapi nego ćevapi

pero_HR
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.10.2011 14:29 (peroko).
14 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Eto nedavno sam jeo vrlo dobre sarajevske čevape u jednom grillu za samo 22kn. Za to dobijete 10čevapa i pola ogromne (bez šale zbilja je velika) lepinje. Čevapi su vrlo ukusni samo bi mogli biti mrvu začinjeniji. U ponudi također imaju i šiš-čevape koje nisam probao. Lokal se nalazi u Zagrebu, na Ljubljanskoj/Zagrebačkoj Aveniji u sivoj zgradi odmah kraj Antunovića. LINK

pero_HR
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 14:55 (peroko).
16 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Islamska zajednica u Zagrebu, (citaj Zagrebacka dzamija). Pored cevapa, imas tonu drugih domacih bosanskih poslastica. 

Danas kada postajem pionir ...
13 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Neznam di sam to jeo kad sam bia gore u ZG ali sam bio na nekim šiš ćevapima.Odlicni su.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Dobrih čevapa ima i u Čingaču na Borongaju ali u njima ima dosta soje.

pero_HR
13 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Meni su odlični oni u Bosanskom restoranu u city centru.

 

O tempora, o mores !
15 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Čuo sam od mnogih "Kod Srbina". E sad - gdje je to, ne bih znao.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
Random. kaže...

Čuo sam od mnogih "Kod Srbina". E sad - gdje je to, ne bih znao.

Koliko sam ja čuo negdje u ZG na Ravnicama.

pero_HR
14 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Stari Kotač, Prečko, najbolji ćevapi u Zagrebu a i dalje, jednostavno nerealno koliko su dobbbbbbbbbbrii.

http://downloads.khinsider.com/?u=653470 >>>> Preko 6700 Game Soundtrackova!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
peroko kaže...

Eto nedavno sam jeo vrlo dobre sarajevske čevape u jednom grillu za samo 22kn. Za to dobijete 10čevapa i pola ogromne (bez šale zbilja je velika) lepinje. Čevapi su vrlo ukusni samo bi mogli biti mrvu začinjeniji. U ponudi također imaju i šiš-čevape koje nisam probao. Lokal se nalazi u Zagrebu, na Ljubljanskoj/Zagrebačkoj Aveniji u sivoj zgradi odmah kraj Antunovića. LINK

tako je, tamo sam i ja jeo čevape i bili su veoma ukusni. Samo što je tih 22kn bila akcijska cijena koja je trajala mislim do 1.9. ali mislim da sada nebi smjeli koštat više od 30kn. Odi pa probaj, mislim da nećeš požalit. {#}

12 godina
protjeran
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
Random. kaže...

Čuo sam od mnogih "Kod Srbina". E sad - gdje je to, ne bih znao.

Dobro si čuo, to ti je na Maksimiru blizu stadiona, meni osobno nisu nešto specijalno čevapi, u redu su ali ništa posebno, al nemojte mislit da su loši. Gužva je uvijek ali uvijek! Atmosfera je užasna:) ali u tome je i fora, sve zadimljeno i nema ventilacije, neznam kako se još nije zatvorio:)) Ali prometa nebiste vjerovali koliko:) Vrijedi ić probat:)

Također u Zagrebu je dobro u NK Trnju, to je odmah pored stadiona od NK Trnja, imaju super čevape. Blizu stadiona također je onaj restoran Medvednica ili tako nešto, super je isto, uvijek imaju prijenos tekmi na projektorima:)

 

U mojem gradu Crikvenici, dobri čevapi su u Ognjišču(na ulazu u grad), u Stepu(kuhar je srbin i jako su dobri ćevapi), te u Gladni očima. Tolko od mene i čevapima:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 15:28 (proćerani).
14 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Odlična tema, bilo bi dobro stavljati lokaciju na gugl maps, da je lakše pronaći

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
14 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Kao što vidiš u mom postu na vrhu stranice, to sm i učinio, a evo i ostalima upute da znaju kako.

 

1.Odite na http://maps.google.hr/

2.Na mapi nađite lokaciju objekta

3.Desni klik na lokaciju>>Whats here?

4.S desne strane na vrhu se nalaze ikone za email/printanje/link

5.Odaberite opciju link te kopirajte link koji vam google ponudi

6.Pastajte ovdje

pero_HR
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 16:31 (peroko).
14 godina
protjeran
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

U Sarajevu na početku Barščaršije u Hodžića.

 

Najbolji ćevapi, ocjena 10 od 10. Odličan WC, uvijek čist, odvojeni dio za pušače i nepušače (nepušači su u podrumu). Sokove nemojte kupovati, Coca-cola će vas doći 15-20Kn (zaboravio sam).

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 16:47 (Mentalist).
15 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
Kad bi se bar mogo teleportirat do tamo.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
Mentalist kaže...

U Sarajevu na početku Barščaršije u Hodžića.

 

Najbolji ćevapi, ocjena 10 od 10. Odličan WC, uvijek čist, odvojeni dio za pušače i nepušače (nepušači su u podrumu). Sokove nemojte kupovati, Coca-cola će vas doći 15-20Kn (zaboravio sam).

mljac, been there.

14 godina
protjeran
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
ATiGamer kaže...

mljac, been there.

 Ako jos jednom sestra kaze da idemo u McDonalds umjesto tamo (a u Sarajevu sam 2-4 puta mjesečno, najčešće 2) oko cu joj izvaditi.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
Mentalist kaže...

U Sarajevu na početku Barščaršije u Hodžića.

 

Najbolji ćevapi, ocjena 10 od 10. Odličan WC, uvijek čist, odvojeni dio za pušače i nepušače (nepušači su u podrumu). Sokove nemojte kupovati, Coca-cola će vas doći 15-20Kn (zaboravio sam).

ufff... Sarajevo je vrh za to, samo treba pazit gdje služe pivo.

 

Meni je Željo ipak najbolji tu, ali to je sve pregenijalno. Nisu loši ni na Jahorini, u Peggy-a, pogotovo nakon cijelog dana bordanja, kako tek sjednu, a onda opleti po Jelenu {#}

 

A u Travniku mi je najbolje u Bajre.

 

 

U Splitu je tu Baćevap, gdje je sarajevski ćevap, suđuke su isto predobre, a somun je lipo masan i hrskav. Ima ih na nekoliko mjesta u gradu (kraj Prokurativa, i poviše Stellona na Bačvicama).

 

I u Ketchupa su dosta dobri, za 17kn je 6 ćevapa, ali su malo manji, ali su lepinje odlične. Lokacija nekoliko - Cankareva poljana, preko puta Slobodne, negdje na Splitu3, te u Solinu.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 17:00 (Mitsuoka).
14 godina
protjeran
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
Mitsuoka kaže...

Meni je Željo ipak najbolji tu, ali to je sve pregenijalno.

 Devetka, Željo, Mrkva, Hodžić i jos par uzivaju stalne posjetioce. Nakon dosta isprobanih odlucio sam se vracati Hodzicu dok se jedan od nas ne sjedini s Silom.

 

P.S.

 

Mrkva ima i stranicu, lol.

 

P.P.S.

 

Jako bitno.

 

Kad pojedete ćevape, spustite se nis barščaršiju sve do dvije slastičarne, uđite u prvu, zove se Ramis. Zapamtite prvo pojedite ćevape. Tu naručite samo boem, ako ne znate što je to, to je vrsta kolača. Nemojte naručivati piće, donijeti će vam čašu hladne vode. Možete naručiti flaširanu vodu, ali ništa s okusom, jer će vam pokvariti boem.

 

Kada dobijete boem, nazovite majku i oprostite se, izvadite pištolj i stavite pored tanjira. Jedite polako i svaki zalogaj razmažite po svim osjetilnim stanicama u ustima, pustite da vam se lješnjak s vrha zabije u kutnjake i izgrebe jezik. Kad završite popijte taman dovoljno vode da vas osvježi, ali da ne sapere okus boema.

Naslonite pištolj uz glavu i okinite. Čestitam, umrli ste sretni.

Ramis Ramis
And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 17:13 (Mentalist).
15 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
Care :D
14 godina
neaktivan
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

Ovo je samo prenošenje glasine, jedan kolega mi je preporučio : Čingać ćevape, kao najbolji ćevapi u Zagrebu.

 

http://www.zagrebinfo.net/zagreb/ugostiteljstvo/grill/cingac

 

Eto nemam osobna iskustva , zadnji puta sam jeo ćevape iz Lidla , tako da ovo gore može biti i dezinformacija, ali pošto vjerujem kolegi usuđujem vam se preporućiti iste.

Ako sam u krivom u vezi preporuke i netko ima drugačija iskustva slobodno neka me ispravi.

 

EDIT:

inaće iz nekih prića svi glorificiraju Banjalučke ćevape, e sada ako tko ima iskustva s njima neka javi :)

 

EDIT 2:

donekle ispravljen č i ć

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 17:43 (woodgamesfx).
16 godina
offline
Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

A uspud budi rečeno, piše se Ćevapi, a ne Čevapi...

Prodajem zjake...povoljno! A ako sam ti pomogao - stisni HVALA..
14 godina
protjeran
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
woodgamesfx kaže...

inaće iz nekih priča svi glorificiraju Banjalučke čevape, e sada ako tko ima iskustva s njima neka javi :)

 Evo, ja imam iskustva.

 

Iako se zovu Banjalučki ćevapi ti ćevapi spadaju u red šnicli, a ne ćevapa, tako da rasprava o njima spada u off topic (btw "Kod Muje" su jako poznati).

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
12 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
Željo 1 u Sarajevu. Bio pred mjesec dana i mogu reći da sam se doslovno preporodio kad sam ih probao.

U Karlovcu u Tornado restoranu su odlični ćevapi.. Nisu kao Željini, ali i dalje su odlični.. ;D
16 godina
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
woodgamesfx kaže...

Ovo je samo prenošenje glasine, jedan kolega mi je preporučio : Čingać čevape, kao najbolji čevapi u Zagrebu.

 

http://www.zagrebinfo.net/zagreb/ugostiteljstvo/grill/cingac

 

Eto nemam osobna iskustva , zadnji puta sam jeo čevape iz Lidla , tako da ovo gore može biti i dezinformacija, ali pošto vjerujem kolegi usuđujem vam se preporućiti iste.

Ako sam u krivom u vezi preporuke i netko ima drugačija iskustva slobodno neka me ispravi.

 

EDIT:

inaće iz nekih priča svi glorificiraju Banjalučke čevape, e sada ako tko ima iskustva s njima neka javi :)

 

Čingač nudi one groteskne napuhnute hrpe mesa koji izgledaju ko polukarbonizirani penisi, pune soje i začina (VEGETA, helou??)... Vjeruj mi, ako želiš pojesti dobar ćevap u Zagrebu izbor je samo jedan - PREČKO! Tri restača u krugu 500 metara, Kod Dede, Grana i Stari kotač. I to je sva mudrost.

A što se tiče banjalučkih ćevapa - Šarić grill na placu Špansko, šiš je posebno dobar. Još kad bi u lepinju uložili malo truda bili bi bez premca (u klasi fast fooda, naravno.)

 

Lidl i ćevapi?? Uh...

Prodajem zjake...povoljno! A ako sam ti pomogao - stisni HVALA..
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 17:47 (CrnaBitanga).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
Mentalist kaže...
woodgamesfx kaže...

inaće iz nekih priča svi glorificiraju Banjalučke čevape, e sada ako tko ima iskustva s njima neka javi :)

 Evo, ja imam iskustva.

 

Iako se zovu Banjalučki ćevapi ti ćevapi spadaju u red šnicli, a ne ćevapa, tako da rasprava o njima spada u off topic (btw "Kod Muje" su jako poznati).

 

Ne kužim ?

Zar nije poanta u sastavu mesa tj. sadržaju i udjelu , a solid forma je manje više usputna.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
CrnaBitanga kaže...

 

Čingač nudi one groteskne napuhnute hrpe mesa koji izgledaju ko polukarbonizirani penisi, pune soje i začina (VEGETA, helou??)... Vjeruj mi, ako želiš pojesti dobar ćevap u Zagrebu izbor je samo jedan - PREČKO! Tri restača u krugu 500 metara, Kod Dede, Grana i Stari kotač. I to je sva mudrost.

A što se tiče banjalučkih ćevapa - Šarić grill na placu Špansko, šiš je posebno dobar. Još kad bi u lepinju uložili malo truda bili bi bez premca (u klasi fast fooda, naravno.)

 

Lidl i ćevapi?? Uh...

 

OK, nisam baš neki ćevap-gastro gurman i sumnjam da sam u životu pojeo kvalitetne ćevape.

14 godina
protjeran
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
woodgamesfx kaže...

Ne kužim ?

Zar nije poanta u sastavu mesa tj. sadržaju i udjelu , a solid forma je manje više usputna.

 Ćevapi su karakterizira slijedećim.

  1. Pečenje na jakoj vatri
  2. Okus
  3. Oblik

I ponegdje udio cukećeg mesa. Ako je nešto šnicla nije ćevap.

 

Dole je slika, dakle, uopšte nisu odvojeni nego imaju plitke brazde.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
13 godina
protjeran
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi

kod mene u Kutini, preporučam one iz Zdravljak Mans. fini za prste polizat sa 10 ćevapa i 2 lepinje velike ko tanjur. a npr. kod lika u Zdravljak Scorpio ti ćevapi su živo sra.nje. dobiš 10 komada zalijepljenih jedni za druge i zgorenu lepinju. jednom jeo i nikad više kod njih

Trenutno se igra X3 Terran Conflict, Borderlands s 4 DLC i Torchlight
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje se mogu pojesti dobri čevapi
Nisu čevapi, nego ćevapi...
You're NOT relevant, you're NOT right and no, I DON'T care.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice