Google isplata čeka

poruka: 3
|
čitano: 2.132
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Google isplata čeka

Zanima me hoći li imati nekih problema sa naplatom čeka u banci ukoliko na Google Adsense računu promjenim adresu na koju će dostavljati ček.

Jer je dosadašnja adresa gdje živim na selu ista ona koja piše u osobnoj iskaznici, a problem je taj što na selu mnogo duže čekam da mi stigne ček pa sam kontao promjeniti adresu tako da mi stiže u gradu!?

 

Da li banka uzima u obzir pri isplati čeka na adresu stanovanja ili na ime i prezime na koga glasi ček?

15 godina
odjavljen
offline
Re: Google isplata čeka
MladenTZ kaže...

Zanima me hoći li imati nekih problema sa naplatom čeka u banci ukoliko na Google Adsense računu promjenim adresu na koju će dostavljati ček.

Jer je dosadašnja adresa gdje živim na selu ista ona koja piše u osobnoj iskaznici, a problem je taj što na selu mnogo duže čekam da mi stigne ček pa sam kontao promjeniti adresu tako da mi stiže u gradu!?

 

Da li banka uzima u obzir pri isplati čeka na adresu stanovanja ili na ime i prezime na koga glasi ček?

 

Obavezno stavi svoju adresu stanovanja da ne bi doslo do komplikacija. Ako hoces brzu isplatu mozes preko Western Uniona. Inace se cekovi cekaju preko 30 dana.

http://isvijet.com.hr
15 godina
neaktivan
offline
Google isplata čeka

Danas mi je došao ček, a poslali su ga još krajem 3 mjeseca. Sad me zanima do kad mogu otic do banke da podignem. Brine me da mi nebi rekli da je isteklo vrijeme (kad je putovalo tolko dugo).

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice