HG Spot - rasprodaja! zaključana tema

poruka: 174
|
čitano: 58.500
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HGspot pred izlazom, a Vemil?, Vemil se preuređuje, u HG Spotu rasprodaja, a Tech
16 godina
neaktivan
offline
HG Spot - r a s p r o d a j a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

eto ja nemam para za sol a kamoli da bi kupio nešto:

 

 

http://www.hgspot.hr/UserDocsImages/...rasprodaja.xls

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HG Spot - r a s p r o d a j a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne radi ti link

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HG Spot - r a s p r o d a j a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.hgspot.hr/

 

i vidite odma na početku prva obavijest!!!!!

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HG Spot - r a s p r o d a j a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nema skoro nista tamo na cemu ce bit rasprodaja lol -.-
mp14
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HG Spot - r a s p r o d a j a!!!!!!!!!!!!!!!!!

kasniš.

 

4ndY kaže...

Novosti na stranicama HGspota:

 

 

VELIKA RASPRODAJA

 

Od 2. studenog započinje velika sezonska rasprodaja u HGspotovim poslovnicama u Zagrebu, Splitu, Osijeku i Rijeci! Očekuju vas bogati popusti na svim artiklima, i to od 20 do čak 50%!

 

Popusti vrijede za plaćanje gotovinom. Koliki je popust za pojedinu grupu proizvoda, možete provjeriti u sljedećoj tablici.

 

PREUREĐENJE POSLOVNICA 

 

S dolaskom nove uprave, HGspot kreće u preuređenje poslovnica i weba koje će se odvijati od 2. do 16. studenog kao priprema za nadolazeći 12. mjesec. Cilj je predstaviti se s novim konceptom, novom robom te novom, višom razinom usluge. U navedenom razdoblju, neke će poslovnice biti privremeno zatvorene te molimo cijenjene kupce za razumijevanje.

 

Za sve informacije, možete nam se obratiti na mail hgspot@hgspot.hr ili broj 01/6611 555, 6611 556, a za reklamacije na mail reklamacije@hgspot.hr ili broj 01/6611 558.

 

OBAVIJEST O IMENOVANJU NOVE UPRAVE I NADZORNOG ODBORA

 

Na 13. sjednici društva HG SPOT d.d. sa sjedištem u Zagrebu, Avenija Dubrovnik 46 (dalje u tekstu: Društvo), održanoj 27. listopada 2009., prihvaćena je ostavka dosadašnjih članova Uprave Društva, gđe Alme Curl, gđe Sanje Biočić i gđe Arijane Suvaljko, te je za novog člana Uprave izabran g. Goran Češnovar, koji je ujedno i predsjednik Uprave.

 

Intencija je nove Uprave Društva imenovati g. Hrvoja Prpića kao savjetnika Uprave, koji će obavljati poslove glavnog stratega i voditelja upravljačkog tima Društva.

 

Postojeći većinski dioničari Društva suglasni su s imenovanjem nove Uprave, a vodeći pojedinačni dioničar Društva će povući zahtjev za sazivanje izvanredne skupštine Društva. Namjera je većinskih dioničara Društva imenovati novi Nadzorni odbor Društva s g. Sašom Lončarom kao predsjednikom Nadzornog odbora. Namjera je nove Uprave implementirati plan restrukturiranja Društva, koji uključuje: (I) sklapanje strateškog partnerstva s ključnim dobavljačima na domaćem tržištu, (II)restrukturiranje bilance i reprogram obveza Društva, te (III) implementaciju mjera trenutnog operativnog optimiziranja poslovanja i provođenje detaljnog srednjoročnog poslovnog plana.

 

Navedena reorganizacija Društva osigurat će daljnju poziciju Društva kao vodećeg maloprodajnog lanca IT opreme i potrošačke elektronike na domaćem tržištu, kreirat će pretpostavke za daljnji rast na zdravim osnovama i omogućit će uredno izvršavanje obveza prema vjerovnicima.

 

Na pitanje kako gleda na budućnost HGspota, Hrvoje Prpić je odgovorio: Izuzetno dobro. Nakon prvog dana rada, uvidio sam da nije sve tako crno kako se priča, novčana situacija nije tako strašna, a kvaliteta djelatnika je na osjetno većem nivou nego što se priča po poslovnim kuloarima. Mogu samo reći da, kada bih osnivao tvrtku ispočetka, svi novi zaposlenici bili bi iz redova današnjeg HGspota.

 

Link: http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/hgspot-pred-izlazom-vemil/37198.aspx?page=3&jumpto=582196&sort=asc&view=flat.

14 godina
offline
HG Spot - r a s p r o d a j a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sviđaju mi se dvi stvari. Prvo šta stiže nova uprava i bit će drugaćije bla bla bla pa eto valja vidit. A drugo ti popusti hmmm primamljivo možda upadne koja stvarčica naravno ako je bude bilo jer obično kad su takve stvari u pitanju nema ništa živo i tim više šta je u pitanju hg-spot.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HG Spot - r a s p r o d a j a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja se duboko ispričavam... LJUDI SRETNO S KUPNJOM preostalih artikala

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
HG Spot - rasprodaja!

Gledajući sad na njihovoj stranici nisam naša ništa zanimljivo jer oni uopće nemaju ništaMršti se, a rasprodaja jePlač

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
HG Spot - rasprodaja!

Pa naravno da rasprodaju ovih par preostalih artikala kad su propali skroz-naskroz..

 

Morat će tu biti grdnih preuređenja i restrukturiranja da se nešto spasi Neodlučan

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HG Spot - rasprodaja!

a gle uvijek ce si neko nesto naci!

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
HG Spot - rasprodaja!

LOL, a što će prodat 2 perilice i 5 grijalica - eventualno.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HG Spot - rasprodaja!
BORG kaže...

LOL, a što će prodat 2 perilice i 5 grijalica - eventualno.

Haha,i 3 štednjaka.Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: HG Spot - rasprodaja!
BORG kaže...

LOL, a što će prodat 2 perilice i 5 grijalica - eventualno.

  bolje išta nego ništa!

 

 

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
16 godina
offline
HG Spot - rasprodaja!

SSD Mushkin 60 GB Idilinix Barefoot controller - 1050 kn nakon obracunatog popusta :D

 

Win 7 se bootaju za 25 sec nakon pritiska tipke na kucistu (da se i ja malo pohvalim)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HG Spot - rasprodaja!

Nema Zadar steta propasti ce bez obzira na rasprodaju

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HG Spot - rasprodaja!

Ja uzeo ovo kućište za 330 kn Belji se, definitivno vrijedi tih para.

snajpanje nije kempanje!!! || google is my frend too!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
HG Spot - rasprodaja!

evo vam tablice rasprodaje gdje je tocno napisano kolko je kaj snizeno

grafe su naprimjer snizene 30%

 

http://www.hgspot.hr/UserDocsImages/ostalo/tablica_rasprodaja.xls

 

ja sam to otvorio sa open office

prodajem pozivnice za partis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HG Spot - rasprodaja!

Samo da provjerim, rasprodaja vrijedi samo u centrima, znaci ako kupujemo na webu onda je sve po normalnim cijenama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HG Spot - rasprodaja!

Mislim da se na webu nema šta ni gledati, to je nova stranica koja je otvorena prije nekoliko mjeseci, međutim koliko sam pratio stanje nije nikada zaživjela u pravom smislu. Bolje je otići i kupiti na licu mjesta!

 

- još kad bi imao i vremena Plač

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2009 16:06 (FichoM).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HG Spot - rasprodaja!
Pozdrav svima,
ja sam Mihaela, javljam se iz HGspota. Primijetili smo da vas je rasprodaja jako zainteresirala pa evo, da malo "razbijemo misteriju" i odgovorimo na vaša pitanja.
Reći ću za početak da rasprodaju imamo kako bismo otvorili mjesto za nove proizvode i riješili asortiman bijele tehnike i malih kućanskih aparata koji više neće biti dostupni u ponudi HGspota.
Možete na www.hgspot.hr skinuti tablicu s popustima i vidjeti koliki su popusti na pojedine grupe proizvoda, a također provjeriti i raspoloživost uz svaki proizvod.
HGspot je doživio mnoge promjene ovih dana. Promjena će biti još, na bolje. Nastojimo u što kraćem vremenu predstaviti se s novim konceptom, s novim proizvodima i kvalitetnijom razinom usluge.
Ovo sada zvuči kao promo poruka, no zapravo je cilj reći da slušamo što vi imate za reći.
Mihaela Bajkovac
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HG Spot - rasprodaja!
Mihaela Bajkovac kaže...
Pozdrav svima,
ja sam Mihaela, javljam se iz HGspota. Primijetili smo da vas je rasprodaja jako zainteresirala pa evo, da malo "razbijemo misteriju" i odgovorimo na vaša pitanja.
Reći ću za početak da rasprodaju imamo kako bismo otvorili mjesto za nove proizvode i riješili asortiman bijele tehnike i malih kućanskih aparata koji više neće biti dostupni u ponudi HGspota.
Možete na www.hgspot.hr skinuti tablicu s popustima i vidjeti koliki su popusti na pojedine grupe proizvoda, a također provjeriti i raspoloživost uz svaki proizvod.
HGspot je doživio mnoge promjene ovih dana. Promjena će biti još, na bolje. Nastojimo u što kraćem vremenu predstaviti se s novim konceptom, s novim proizvodima i kvalitetnijom razinom usluge.
Ovo sada zvuči kao promo poruka, no zapravo je cilj reći da slušamo što vi imate za reći.

preskupiste

16 godina
neaktivan
offline
RE: HG Spot - rasprodaja!
Mihaela Bajkovac kaže...
Pozdrav svima,
ja sam Mihaela, javljam se iz HGspota. Primijetili smo da vas je rasprodaja jako zainteresirala pa evo, da malo "razbijemo misteriju" i odgovorimo na vaša pitanja.
Reći ću za početak da rasprodaju imamo kako bismo otvorili mjesto za nove proizvode i riješili asortiman bijele tehnike i malih kućanskih aparata koji više neće biti dostupni u ponudi HGspota.
Možete na www.hgspot.hr skinuti tablicu s popustima i vidjeti koliki su popusti na pojedine grupe proizvoda, a također provjeriti i raspoloživost uz svaki proizvod.
HGspot je doživio mnoge promjene ovih dana. Promjena će biti još, na bolje. Nastojimo u što kraćem vremenu predstaviti se s novim konceptom, s novim proizvodima i kvalitetnijom razinom usluge.
Ovo sada zvuči kao promo poruka, no zapravo je cilj reći da slušamo što vi imate za reći.

  1. HG SPOT i bijekla tehnika!!!! HALO! neznam kome je to palo na pamet jos nisam vidio nikog da ide u HG SPOT po perilicu neku ;)

  2. Maržu ste s vremenom (kao i Vemil) digli i to dosta! zato ljudi kupuju u diskontu24, Protisu, ADMu, Linksu,.....

      kao dokaz tome služi stranica

 

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2009 12:15 (moTo).
14 godina
neaktivan
offline
RE: HG Spot - rasprodaja!
Trenutno je situacija možda takva, iako opaska ne vrijedi generalno za cijeli asortiman. No, dolaze novi proizvodi, cijene će svakako biti konkurentne i realne.
Mihaela Bajkovac
16 godina
neaktivan
offline
RE: HG Spot - rasprodaja!

'ko se jedan put opeče puše i na hladno!

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
16 godina
offline
HG Spot - rasprodaja!

Ovo cu reci sto se mene tice, dok got ne rijesite pitanje servisa (pod tim mislim drzanje komponenti po 2 mjeseca bez ikakvog razloga osim ljenosti ljudi u Sensu), JA NIKAD VISE NISTA NECU KUPITI U HG SPOTU PA DA JE DUPLO JEFTINIJE!! Cool

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HG Spot - rasprodaja!

e da sad si me podsjetio na nešto, one gotove konfiguracije koje se mogu kupiti u hg spotu, čemu one naljepnice? mislim recimo da sam kupio gotovu konfiguraciju ja nemogu otvoriti kučište sam na svoju ruku i očistiti komponente od prašine i ostalih stvari koje se uvuku u kučište nego bi trebao nositi kod vas da ne izgubim garanciju?   Bogataš  Bogataš  mislim nije mi to JASNO! tu politiku tih naljepnica treba ukinuti!

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2009 12:31 (moTo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
HG Spot - rasprodaja!

Naljepnica je OK ako je garancija na komponente neovisna o naljpnici, već se odnosi samo na garanciju kompletnog računala. Također, ukoliko kupac želi, trebao bi dobiti svu ambalažu i kompletni sadržaj iste uz računalo.

 

Još prije dvije godine je asortiman bio očajan. U Splitu dođem u HGspot kupit disk - nema. Ne samo da nema nego mi još prodavač nudi da naručim i ostavim kauciju :-| Da ne bude zabune radilo se o najobičnijem SATA disku, niti je kapacitet bio za to vrijeme bio nešto ekstra, niti se radilo o nekoj perverziji tipa SSD ili Raptor. Unutar 50 m od HGspota u Splitu ima još 3 dučana informatičke opreme, a unutar 500 m još i 4.  Normalno da nitko normalan neće čekati robu, kad ima alternativu. Da stvar bude gora, taj disk je na HGspot stranicama bio raspoloživ - gdje? U zg? Na skladištu? Zaboli mene đon što vi imate na skladištu, ja želim prije nego dođem u dučan znati što imate u tom dučanu.

 

P.S. znam da je off-topic, ali ako netko iz Vemila vidi ovu temu, ova zadnja opaska se odnosi i na vas. Dostupno u poslovnici van Zagreba - KOJOJ!?!?!?!!?

MA78G-DS3G, Athlon64 X2 5000+, 2x2 GB DDR2 800 MHz, 8600 GT 256 DDR3, 2x160 GB SATA WD HDD
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: HG Spot - rasprodaja!

Mihaela nadam se da nećete zatvorit podružnicu u Vinkovcima jer imam garanciju na masu konponenata iz hg spota a nešto me grafička počela zezat (btw dečki su tu odlični, i ne, nisam jedan od njih)... i nadam se da mi ju na servisu nećete držat dva mjeseca kako napiše netko gore...

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2009 13:57 (vipplah).
14 godina
neaktivan
offline
RE: HG Spot - rasprodaja!
Dermentor kaže...

Ovo cu reci sto se mene tice, dok got ne rijesite pitanje servisa (pod tim mislim drzanje komponenti po 2 mjeseca bez ikakvog razloga osim ljenosti ljudi u Sensu), JA NIKAD VISE NISTA NECU KUPITI U HG SPOTU PA DA JE DUPLO JEFTINIJE!! Cool

Mogu se samo ispričati u ime firme zbog svih problema vezanih uz servis. No, radi se i na tome.

Ovo možete pročitati i na našim stranicama, no evo da ne tražite dodatno:

 

Zbog problema koje je HGspot imao s likvidnošću, odjel servisa je bio u potpunosti zapostavljen. Budući da su problemi s likvidnošću iza nas, jučer je održan krizni sastanak nove Uprave i voditelja servisa i na njemu je zaključeno da će od danas (6. studenog) početi pozivi prema kupcima da preuzmu zamjensku robu ili povrat novca. Što se tiče računala i prijenosnih računala, servisni tim je privremeno utrostručen i voditelj servisa obećava da će u roku od 7 dana sva računala biti popravljena.
Roba za koju HGspot servis nije servisno mjesto (printeri, televizori i sl.), a koju su kupci radi jednostavnosti ostavili u HGspot servisu, ide po uobičajenoj proceduri nevezano uz rad HGspota. Ako takva roba stoji na servisu duže od 10 dana, naši djelatnici će urgirati da se problem riješi, ali ne možemo ništa obećati jer se radi o neovisnim tvrtkama. Ako kupac želi, možemo mu dati podatke s točnim brojem primke pod kojom se proizvod vodi na ovlaštenom servisu te može sam provjeriti stanje i očekivani rok popravka.

 

Mihaela Bajkovac
14 godina
neaktivan
offline
RE: HG Spot - rasprodaja!
vipplah kaže...

Mihaela nadam se da nećete zatvorit podružnicu u Vinkovcima jer imam garanciju na masu konponenata iz hg spota a nešto me grafička počela zezat (btw dečki su tu odlični, i ne, nisam jedan od njih)... i nadam se da mi ju na servisu nećete držat dva mjeseca kako napiše netko gore...

 Nećemo zatvoriti poslovnicu u Vinkovcima. Zatvorit će se poslovnice Imotski, Križevci i Mandi u Zagrebu. Ostale poslovnice nastavljaju normalno raditi.

 

I hvala na pozitivnim komentarima. Slažem se, dečki su odlični. Već sam čula puno pohvala na njihov račun.

Mihaela Bajkovac
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HGspot pred izlazom, a Vemil?, Vemil se preuređuje, u HG Spotu rasprodaja, a Tech
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice