Informatičar starog kova

poruka: 1.401
|
čitano: 351.090
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

eto... da san prije neki dan ekonomistu da mi sredi ono doli u dnu 2010-2015 da promini u 16 i sjeba je rss

 Uvik moš ti popravit.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
13 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

eto... da san prije neki dan ekonomistu da mi sredi ono doli u dnu 2010-2015 da promini u 16 i sjeba je rss

Zar ne bi bilo jeftinije i racionalnije umjesto 2015 ili 2016 lijepo nakeljiti četiri točkice (nešto kao nastavlja se).

Stručnjak za odmaganje...
12 godina
offline
Re: Informatičar starog kova

a to mi je stavija ono ko fol nek se vidi dugogodišnja tradicija pisanja bloga... iako san naredija da blog mora biti samo crno na bilo bez điđa a opet je stavija :)

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
12 godina
offline
Re: Informatičar starog kova

kako misliš "jeftinije" :)

nema jeftinije od 0, jedino da on meni plati 

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

kako misliš "jeftinije" :)

nema jeftinije od 0, jedino da on meni plati 

 http://validator.w3.org/feed/check.cgi?url=http%3A%2F%2Finformaticar.eu%2Ffeed%2F

 

Pogledaj to.

 

Također pogasi sve pluginove, a onda pali jedan po jedan.

 

Možeš i exportati sve pa staviti novu/istu temu https://wordpress.org/plugins/wordpress-importer/

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2016 22:07 (Ikarus01).
13 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

kako misliš "jeftinije" :)

nema jeftinije od 0, jedino da on meni plati 

0 ti je najskuplja, to ti znaju i oni koji su završili ili samo započeli ekonomiju. Kad tad će ti uletjeti ispod pojasa (biraj stranu, žuta ili smeđa).

Stručnjak za odmaganje...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova
mario.L_hr kaže...
Informatičar starog kova kaže...

kako misliš "jeftinije" :)

nema jeftinije od 0, jedino da on meni plati 

0 ti je najskuplja, to ti znaju i oni koji su završili ili samo započeli ekonomiju. Kad tad će ti uletjeti ispod pojasa (biraj stranu, žuta ili smeđa).

ISTINA

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2016 22:16 (Ikarus01).
12 godina
offline
Informatičar starog kova
Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Informatičar starog kova

Zašto toliko psuješ?

 

Bajdvej, jesi li ikada vratio lovu onom tipu s Forum.hr-a? Onaj koji je kupio knjigu pa podigao podforum na noge... ili tako nešto? :)

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
10 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Arendelle kaže...

Zašto toliko psuješ?

 

Bajdvej, jesi li ikada vratio lovu onom tipu s Forum.hr-a? Onaj koji je kupio knjigu pa podigao podforum na noge... ili tako nešto? :)

 Nije ti to kod njega psovanje to je više figurativno izražavanje emocija.

Tako ti je to kod nas Dalmatinaca.

12 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Arendelle kaže...

Zašto toliko psuješ?

 

Bajdvej, jesi li ikada vratio lovu onom tipu s Forum.hr-a? Onaj koji je kupio knjigu pa podigao podforum na noge... ili tako nešto? :)

 

RTLcar je kupija knjigu u Algoritma u Zagrebu i moga je slobodno vratit u dućan i tražit pare nazad. Ja mu nisan ništa dužan tako da tvoje pitanje "jesi li vratio" nema veze sa realnošću. Isto tako "podigao podforum na noge" ti nije baš...

 

A ovo prvo "zašto psuješ"... zašto ti postavljaš glupa pitanja?

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
10 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...
Arendelle kaže...

Zašto toliko psuješ?

 

Bajdvej, jesi li ikada vratio lovu onom tipu s Forum.hr-a? Onaj koji je kupio knjigu pa podigao podforum na noge... ili tako nešto? :)

 

RTLcar je kupija knjigu u Algoritma u Zagrebu i moga je slobodno vratit u dućan i tražit pare nazad. Ja mu nisan ništa dužan tako da tvoje pitanje "jesi li vratio" nema veze sa realnošću. Isto tako "podigao podforum na noge" ti nije baš...

 

A ovo prvo "zašto psuješ"... zašto ti postavljaš glupa pitanja?

 Sokole ona ima monopol na takva pitanja.

12 godina
offline
Informatičar starog kova

ima ona monopol na ništa, prvo i ona beštima na blogu a drugo nema pojma šta se zbivalo na threadu pa onda proziva mene da san dužan novce okolo

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
10 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

ima ona monopol na ništa, prvo i ona beštima na blogu a drugo nema pojma šta se zbivalo na threadu pa onda proziva mene da san dužan novce okolo

 A znaš onu: Nije bitno što ti kaže već je bitno tko ti kaže.

Njoj je glavni hobi svađa i prepucavanje pa shodno tome nastupa i u ovom slučaju. Čekaj samo da se probudi oko podne i vidi ovo tek tad ćemo dobit jezikovu juhu i ja i ti.

12 godina
offline
Informatičar starog kova

vjeruj mi na riječ kad ti kažem: niti najmanje nisam zabrinut oko takvog scenarija

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
10 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

vjeruj mi na riječ kad ti kažem: niti najmanje nisam zabrinut oko takvog scenarija

 a šta misliš da ja jesan

 

Zaboravi ja tebi reć da ti je zadnji post odličan. Najbolji dokaz tome je da me uspija razvedrit nakon Tribunjske Ribarske noći di san od 21h pa do 3h ujutro staja isprid bine i trpija sve stilove muzike izmišljene u zadnjih 40 godina i usput san skida pijanu marvu s ograde. Hvala ti na ovom vrhunskom postu zbilja je jedan od boljih i definitivno no1 u zadnjih misec dana.

12 godina
offline
Informatičar starog kova
Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

RTLcar je kupija knjigu u Algoritma u Zagrebu i moga je slobodno vratit u dućan i tražit pare nazad. Ja mu nisan ništa dužan tako da tvoje pitanje "jesi li vratio" nema veze sa realnošću. Isto tako "podigao podforum na noge" ti nije baš...

 

A ovo prvo "zašto psuješ"... zašto ti postavljaš glupa pitanja?

 Ne znam ja ništa osim onoga što sam pročitala, Informatičare. Nisam baš sigurna da se u dotičnoj temi spominju Zagreb ili Algoritam - sve i da se spominju, mjesto (i vrijeme) kupnje nisu uopće bitni. Bitna je cijena koju je tip platio za proizvod koji ga očito ni na koji način nije zadovoljio, a koju mu ti nisi refundirao kad ti se osobno javio. Naravno da se možeš izvlačiti na činjenicu da ti nisi zadužen za distribuciju knjige te reklamacije što se na nju odnose, no to je malo pizdasto. Moralno govoreći, dužan si mu višestruku cijenu knjige kako bi spasio svoj obraz te očuvao svoj ugled u njegovim očima. To se odnosi i na sve ostale koji su ti se javili s argumentiranim kritikama (molba za povratom novca zbog nerazumijevanja dijalekta prema momu je mišljenju itekako argumentirana, pogotovo stoga što sâm naslov nije na dijalektu pa potencijalni kupac ne može znati što ga čeka unutar korica) tražeći refundaciju. Usput, koliko je bilo takvih? :)

 

Da sam na tvome mjestu, iz ovih bih stopa odzivnik smjestila na adresnu traku, upisala mail.google.com, prijavila se u sandučić e-pošte i filtrirala sve e-poruke s naslovomima "Reklamacija", "Nerazumljivost", "Povrat novca", "Refundacija" i sl. Nakon toga bih izbrojila količinu takvih e-poruka te pripremila dvjesta kuna za svaku šaljući ih ljudima, tj. oštećenicima. Tebi to zasigurno ne bi bio velik financijski izdatak, a predstavio bi se u nekome novom svjetlu. Čisti PR.

 

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi odgovori! Nisi li to naučio u školi? :P

 

Informatičar starog kova kaže...

ima ona monopol na ništa, prvo i ona beštima na blogu a drugo nema pojma šta se zbivalo na threadu pa onda proziva mene da san dužan novce okolo

 To nije opravdanje! Mogao je i Hemingway (prije dva dana bio mu je rođus!) pisati šund uz izliku da su njegovi suvremenici pisali nečitljiva sranja, ali on to nije činio. Tko hoće - nađe način, tko neće - nađe izgovor!

 

nicky.sl kaže...

 A znaš onu: Nije bitno što ti kaže već je bitno tko ti kaže.

Njoj je glavni hobi svađa i prepucavanje pa shodno tome nastupa i u ovom slučaju. Čekaj samo da se probudi oko podne i vidi ovo tek tad ćemo dobit jezikovu juhu i ja i ti.

 Zašto bih se budila toliko rano?

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
14 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Arendelle kaže...
Informatičar starog kova kaže...

RTLcar je kupija knjigu u Algoritma u Zagrebu i moga je slobodno vratit u dućan i tražit pare nazad. Ja mu nisan ništa dužan tako da tvoje pitanje "jesi li vratio" nema veze sa realnošću. Isto tako "podigao podforum na noge" ti nije baš...

 

A ovo prvo "zašto psuješ"... zašto ti postavljaš glupa pitanja?

 Ne znam ja ništa osim onoga što sam pročitala, Informatičare. Nisam baš sigurna da se u dotičnoj temi spominju Zagreb ili Algoritam - sve i da se spominju, mjesto (i vrijeme) kupnje nisu uopće bitni. Bitna je cijena koju je tip platio za proizvod koji ga očito ni na koji način nije zadovoljio, a koju mu ti nisi refundirao kad ti se osobno javio. Naravno da se možeš izvlačiti na činjenicu da ti nisi zadužen za distribuciju knjige te reklamacije što se na nju odnose, no to je malo pizdasto. Moralno govoreći, dužan si mu višestruku cijenu knjige kako bi spasio svoj obraz te očuvao svoj ugled u njegovim očima. To se odnosi i na sve ostale koji su ti se javili s argumentiranim kritikama (molba za povratom novca zbog nerazumijevanja dijalekta prema momu je mišljenju itekako argumentirana, pogotovo stoga što sâm naslov nije na dijalektu pa potencijalni kupac ne može znati što ga čeka unutar korica) tražeći refundaciju. Usput, koliko je bilo takvih? :)

 

Da sam na tvome mjestu, iz ovih bih stopa odzivnik smjestila na adresnu traku, upisala mail.google.com, prijavila se u sandučić e-pošte i filtrirala sve e-poruke s naslovomima "Reklamacija", "Nerazumljivost", "Povrat novca", "Refundacija" i sl. Nakon toga bih izbrojila količinu takvih e-poruka te pripremila dvjesta kuna za svaku šaljući ih ljudima, tj. oštećenicima. Tebi to zasigurno ne bi bio velik financijski izdatak, a predstavio bi se u nekome novom svjetlu. Čisti PR.

 

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi odgovori! Nisi li to naučio u školi? :P

 

Informatičar starog kova kaže...

ima ona monopol na ništa, prvo i ona beštima na blogu a drugo nema pojma šta se zbivalo na threadu pa onda proziva mene da san dužan novce okolo

 To nije opravdanje! Mogao je i Hemingway (prije dva dana bio mu je rođus!) pisati šund uz izliku da su njegovi suvremenici pisali nečitljiva sranja, ali on to nije činio. Tko hoće - nađe način, tko neće - nađe izgovor!

 

nicky.sl kaže...

 A znaš onu: Nije bitno što ti kaže već je bitno tko ti kaže.

Njoj je glavni hobi svađa i prepucavanje pa shodno tome nastupa i u ovom slučaju. Čekaj samo da se probudi oko podne i vidi ovo tek tad ćemo dobit jezikovu juhu i ja i ti.

 Zašto bih se budila toliko rano?

 Dobro da nisu uzeli Dundo Maroje ili Ribanje i ribarsko prigovaranje.

Da vidiš tek onda kojih bi sranja bilo...

10 godina
offline
Re: Informatičar starog kova

Daj divojko ohladi i ti i taj papan šta je kupija knjigu pa ju ne razumi a kao nije ima pojma šta kupuje. Ja ću dat krvi ispod tvog vrata da je dotični čita ISK-ov blog i da je dobro zna šta kupuje i na kojem dijalektu.

Uostalom kad smo mi mogli gledat Gruntovčane možete valjda i vi Čitat ISK-a.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

 E to se zove stranka...malo ih je al ih srećon ipak tu i tamo ima.

12 godina
offline
Informatičar starog kova

Da ne quotam oni gori lancun teksta ovo se odnosi na korisnika Arendelle odnosno legendarnog RTLcara sa foruma.hr

 

Dakle care, vjeruj mi na riječ kad ti kažem: jedino šta je nama dvojici zajedničko jest činjenica da smo obojica zauvijek banirani sa dotičnog foruma. Zašto si ti stvarno ne znan, da se mene pitalo ti bi i dan danas tamo pisa jer osim šta si bija teke naporan i poprilično osebujan lik nisan vidija neke zlobe u tebi, a ja san protjeran jer je vrag u meni. Ali to sad nije tema ovog posta.

 

Tema je činjenica da ti hodaš okolo za menom po internetu i tvrdiš da si kupio u knjižari knjigu "Informatičar starog kova" autora Kristijana Mirića iz Šibenika tj. mene, i da nisi zadovoljan knjigom i tražiš od mene da ti vratim 119 kuna koliko si knjigu platio. Kolega moj... ne znan šta bi ti reka. Iskreno se nadam da si megazafrkant, u tom slučaju bi ti da duplo više jer si me uspija nasanjkati, nasamariti i prevesti žednog preko vode. Međutim nekako me muči slutnja da to nije ode slučaj.

 

Smatram da ti imaš autentičan financijski zahtjev prema meni, šta inače smatram jednom od najvećih gluposti i pokušavan zamislit ekipu od 5-6 redikula kako nakon filma šalju mail scenaristu da in vrati pare i za kartu i za kokice.

 

Budući da stvarno nema potrebe zamarati ljude na ovom threadu sa tvojim glupostima, a koliko vidim nastaviš li u tom stilu ni na ovom forumu nećeš bolje proći, savjetujem ti da me osobno kontaktiraš. Možeš na mail kristijan.miric(ž)si.t-com.hr, možeš na mobitel 098 231 400, a možeš i na face fb com kosa crta kmiric69.

 

U životu san potrošija manu isusovu novaca na svakakve gluposti, i dan danas ki zadnja seljačina pušin i trošin 700 kuna misečno na smrdljive duvane ali ne bi ti da 119 kuna da sad natipkaš u dva reda dokaz PFT-a.

 

A sad da ti odgovorim na nekoliko pitanja i tvrdnji iz tvog posta...

 

1. "To se odnosi i na sve ostale koji su ti se javili s argumentiranim kritikama (molba za povratom novca zbog nerazumijevanja dijalekta prema momu je mišljenju itekako argumentirana, pogotovo stoga što sâm naslov nije na dijalektu pa potencijalni kupac ne može znati što ga čeka unutar korica) tražeći refundaciju. Usput, koliko je bilo takvih? :)"

 

- Koliko znam osim tebe niko. Barem se meni ni na koji način nisu javili. Moj identitet, mail i broj mobitela nisu tajna.

 

2. "Da sam na tvome mjestu, iz ovih bih stopa odzivnik smjestila na adresnu traku, upisala mail.google.com, prijavila se u sandučić e-pošte i filtrirala sve e-poruke s naslovomima "Reklamacija", "Nerazumljivost", "Povrat novca", "Refundacija" i sl. Nakon toga bih izbrojila količinu takvih e-poruka te pripremila dvjesta kuna za svaku šaljući ih ljudima, tj. oštećenicima. Tebi to zasigurno ne bi bio velik financijski izdatak, a predstavio bi se u nekome novom svjetlu. Čisti PR."

 

- Mailovi koje primam vezano uz blog nemaju te riječi ni u naslovima ni u samom tekstu. Zašto 200 kuna? Knjiga je guštala u početku 119 kuna, kasnije 109 kuna. Odakle ti ideja koliki bi to meni bija financijski izdatak? Odakle ti uopće ideja da se ja u ikakvom svjetlu želim predstaviti? Ja samo pišen blog sa autentičnim događajima iz svijeta jednog malog informatičara, situacije u kojima san u 90% slučajeva ispa glup. O kakvom PR-ti pričaš? 

 

3. "Ne postoje glupa pitanja, samo glupi odgovori! Nisi li to naučio u školi? :P"

 

- Naravno da postoje glupa pitanja. Recimo tvoje "Ako nisam zadovoljan sadržajem knjige zašto mi autor ne vrati novac?" 

 

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
14 godina
offline
Informatičar starog kova

Zadnja 2 posta se ne vide na početnoj stranic, samo sa direktnim linkom, FYI

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
power_user kaže...

Zadnja 2 posta se ne vide na početnoj stranic, samo sa direktnim linkom, FYI

 

 

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
12 godina
offline
Informatičar starog kova

ubra sante sokole, koristiš eđ :)

stvarno se ne vidi...

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
12 godina
offline
Informatičar starog kova

Prateci svoj plan da danas ne radim apsolutno nista nakon jucerasnjeg/ranojurnjeg krsenja istih sam naletio na dosadu.

Gljivariti (imitacija gljive u rastu) nije lako uz ove internete, cak sam i trazio koliko skrivenih vukova ima na slici s vukovima.

1.2.3.4..ma jel ovo vuk? Nije to vuk!? Koji je onda ovo k..

Prije nego sam zavrsio recenicu klikcem na bug, vidim naslov teme i sjetim se da sam uzivao tekstove doticnog i dobro se nasmijao.

Sjecam se da je to iskren i jednostavan covjek koji je dugo u informatici, dobro zaradjivao kada je bog hodao po zemlji s obzirom na lokacija zivljenja i u hodu zavolio to sto radi.

Vracamo se na dosadu i razlog za razgibavanje prstica po tastaturi.

@Aarndelle

Sreco, koliko si ti skrivenih vukova nasla?

Skaces na osobu koja stoji iza svog imena sa hrpetinom nicega, sto ti pricas?

Kupis misa u svhu hranjenja gmaza, dodjes kuci i shvatis da mis ima samo jednu mosnju.

Vratis se natrag unutar 7 dana, pitaju te zelis li lovu ili ste razmisljali o uzgoju termita, trenutno su na akciji.

Kraj .

''Bajdvej'' ako si ti to na slici  mi se javi da ubijemo dosadu, citat cu ti Hemingwaya.

 

Tebi dalmoš isto necu ostati duzan :)

Nisi mi ni malo jasan, palis se na obicnu trolercinu i pokusavas objasniti nesto sto znas da nema veze s pameti.

To je valjda nesto u genima dalmatinaca ma koliko god inteligentni bili, ponos.

Ignoriraj to, uzivaj u onome sto radis daj i neki text da se nasmijem.

 

Idem jest, jbo me intenet.

 

 

 

 

Ne pravim se lud, pravim se da nisam.
12 godina
offline
Informatičar starog kova

je, u pravu si ali ka šta san već nekoliko puta napisa ja san prirodno glup čouk

rtlcar me je iztrola ki majmuna i ja san se i sad zalipija na njegovu baketinu ali štaš... 

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
14 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

ubra sante sokole, koristiš eđ :)

stvarno se ne vidi...

Bio je Chrome, ali sad je OK

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Arendelle kaže...
..Tko hoće - nađe način, tko neće - nađe izgovor!

..

- izliku je btw original :) u propagandnom materijalu .. by Mrsić, što je direktno povezano s financiranjem raznih portalčića i ostalih šuplje u prazno stvari.. Ministarstvo poduzetništva i obrta 'Kotačić', uputi knjigoljubca tamo, refundirat će mu i dati još poneku pinku ..

no što je tvoja izlika/izgovor/povod/razlog ... kranje besmislena ideja, kao što je već napomenuto, što kad izađeš iz kina ili s ostalim knjigama + kupac može vratiti bilo što trgovcu, autor s tim nema baš ništa, eventualno izdavač-nakladnik-distributer. No kao trolanje je sasvim OK :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Informatičar starog kova
Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice