Inverter klima za 40m2 - hladenje

poruka: 7
|
čitano: 6.937
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Inverter klima za 40m2 - hladenje

Trazim savjet za što kvalitetniju klimu do nekih cca 4000 kuna. Mora biti inverter. Treba za 36m2 tocno, bitno je najviše da brzo hladi i da je zaista kvalitetna.

GAMER
12 godina
neaktivan
offline
Inverter klima za 40m2 - hladenje

Sutra od 08:00 - 16:00 nazovi, pa bu ti ili direktor ili poslovođa predložil nkj, btw od prošle god. smo uvoznici za Daikin, a za njih kazu da je mercedes među klimama a i dajemo 7g jamstva uz servis svake godine ...

klik 
https://tkalec-ing.hr/

9 godina
neaktivan
offline
Re: Inverter klima za 40m2 - hladenje
crocro23 kaže...

Trazim savjet za što kvalitetniju klimu do nekih cca 4000 kuna. Mora biti inverter. Treba za 36m2 tocno, bitno je najviše da brzo hladi i da je zaista kvalitetna.

 Danas svaka klima mora biti inverter, nove regulacije. Ako gledaš 4000 kuna samo za klimu bez instalacije onda za te pare možeš dobiti Fujitsu i Daikina koji su top kvalitete. Za to ti je 3.5 kilovata taman.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Inverter klima za 40m2 - hladenje

Tak je, montaža ti je još cca 1200kn do 3m i jedan proboj, svaki idući metar i proboj 150kn ...

13 godina
offline
Inverter klima za 40m2 - hladenje

Hvala

GAMER
12 godina
offline
Inverter klima za 40m2 - hladenje

Da ne otvaram novu temu, probat ću ovdje postaviti upit. Naime, kupio bih klima uređaj za stan od 50-ak kvadrata. E sad, ne razumijem se niti najmanje u klima uređaje i ne znam što trebam gledati. 

Mislim da bi mi klima od 3.5kW trebala biti dostatna. Koliko novaca uopće uložiti? Volio bih do 3500 kn riješiti sve - znači i klima i ugradnja. Je li to moguće za taj novac?

 

I postoji li negdje kakva akcija klima + besplatna ugradnja? U stanu su već postavljene instalacije za klimu. Jedini potencijalni problem je što je stan na 3. katu. 

 

Dobro bi bilo kad bi mi netko dao neki savjet tako da ne potrošim novac bezveze na neko smeće, ipak očekujem da će to raditi kako spada dugi niz godina. Ako treba dao bih i više novca, samo da to bude dobra long - term opcija. 

13 godina
offline
Re: Inverter klima za 40m2 - hladenje

Ja sam na kraju uzeo Whirpool 3.4 kw za 2700 kn u Pevecu i ugradnju dobio za 1200 kn, ukupno 3900 kn i klima je zmaj, vidjeti cemo kako radi kada bude vani +30. P.S Koristim ju na 40m2.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice