Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

poruka: 1.352
|
čitano: 283.894
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Izvanzemaljci...

NLO...

 


Sve to zvuči čudno, cijelokupna misterija je čudna, vjerujete li da oni postoje? Jesu li stvarni "otisci" u polju koji bi trebali značiti njihovo slijetanje.

 

Serija "Oteti" nedavno prikazvana na RTLu je vrlo zanimljiva i većina toga je istina, što vi mislite?

Kako bi se osjećali da ugledate nešto tako misteriozno?...

 

Eto tema da malo dublje raspravimo o "malim zelenim"...

http://spaceforum.forumsmotion.com Gmail: ivan.stoposto@gmail.com MSN: ivan_babic_95@hotmail.com
14 godina
protjeran
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Postoje u svjetu Crysisa.

vic dana: Intel preimenovao Core i7 965 iz Extreme Edition u Expensive editon.
14 godina
protjeran
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Daj kakvi te vanzemaljvci spopali

98% si siguran??

To su priče za malu djecu, nikakvi vanzemaljci nisu postojali niti će, što se mene tiče nek se sad odmah pojave.

vic dana: Intel preimenovao Core i7 965 iz Extreme Edition u Expensive editon.
14 godina
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

mislim da postoje al da ne dolaze na zemlju i ne otimaju ljude to su lazi.

15 godina
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

 

fabijan654321 kaže...

Daj kakvi te vanzemaljvci spopali

98% si siguran??

To su priče za malu djecu, nikakvi vanzemaljci nisu postojali niti će, što se mene tiče nek se sad odmah pojave.

Jesi ikada cuo za Area 51.. ako neces sudjelovati nemoj, ali ja mislim da nas vecinu zanima...

http://spaceforum.forumsmotion.com Gmail: ivan.stoposto@gmail.com MSN: ivan_babic_95@hotmail.com
16 godina
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
fabijan654321 kaže...

Daj kakvi te vanzemaljvci spopali

98% si siguran??

To su priče za malu djecu, nikakvi vanzemaljci nisu postojali niti će, što se mene tiče nek se sad odmah pojave.

Postoje vanzemaljci, tj. organizmi koji nisu sa Zemlje. To je dokazano (doduše samo kao mikroorganizmi).

Inače ja vjerujem da sigurno postoji u svemiru barem jedan planet kao naš s nekim bićima poput nas.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
protjeran
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Evo ja ih pozivam nek dodu i nek me zadave odmah ako ih ima

vic dana: Intel preimenovao Core i7 965 iz Extreme Edition u Expensive editon.
15 godina
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
fabijan654321 kaže...

Daj kakvi te vanzemaljvci spopali

98% si siguran??

To su priče za malu djecu, nikakvi vanzemaljci nisu postojali niti će, što se mene tiče nek se sad odmah pojave.

Al' kud baš 98% da je siguran?? Izlanuo se

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
fabijan654321 kaže...

Daj kakvi te vanzemaljvci spopali

98% si siguran??

To su priče za malu djecu, nikakvi vanzemaljci nisu postojali niti će, što se mene tiče nek se sad odmah pojave.

Argumentiraj svoje tvrdnje.

14 godina
protjeran
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
warhed kaže...
fabijan654321 kaže...

Daj kakvi te vanzemaljvci spopali

98% si siguran??

To su priče za malu djecu, nikakvi vanzemaljci nisu postojali niti će, što se mene tiče nek se sad odmah pojave.

Argumentiraj svoje tvrdnje.

Kad je se i gdje pojavio??

Jeli ga iko vidio i čuo?

 

vic dana: Intel preimenovao Core i7 965 iz Extreme Edition u Expensive editon.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2009 16:42 (fabijan654321).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
fabijan654321 kaže...
warhed kaže...
fabijan654321 kaže...

Daj kakvi te vanzemaljvci spopali

98% si siguran??

To su priče za malu djecu, nikakvi vanzemaljci nisu postojali niti će, što se mene tiče nek se sad odmah pojave.

Argumentiraj svoje tvrdnje.

Kad je se i gdje pojavio??

Jeli ga iko vidio i čuo?

 

Ja ne tvrdim da postoje,nego vjerujem da postoje.

14 godina
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
crystal6 kaže...
fabijan654321 kaže...

Daj kakvi te vanzemaljvci spopali

98% si siguran??

To su priče za malu djecu, nikakvi vanzemaljci nisu postojali niti će, što se mene tiče nek se sad odmah pojave.

Postoje vanzemaljci, tj. organizmi koji nisu sa Zemlje. To je dokazano (doduše samo kao mikroorganizmi).

Inače ja vjerujem da sigurno postoji u svemiru barem jedan planet kao naš s nekim bićima poput nas.

ko je to dokazao daj link nest di to ima pa to bi bila vijest stoljeca da otkriju

14 godina
neaktivan
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Da, postoje, i posjećivali su zemlju ali se ponekad ponašaju neodgovorno pa se previše pribliše a onda ih mi vidimo. Nekad im se dogodi i nesreća sa svemirskim brodom pa moraju prisilno sletjeti (NLO u Roswellu). Samo se nadajmo da će nam dobri vanzemaljci priskočiti u pomoć kad nas napadnu zločesti.

15 godina
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Ja mislim da oni nas samo "promatraju" da nemaju nikakve lose namjere, cak stovise, ako Zemlja nestane da nam pomognu pri nastanjivanju drugih podrucja, postoji jos 6 galaxija u kojima sigurno ima zivota, i tamo zive druge vrste...Sigurno...

 

A, to da, postoje i losi, koji nas hoce istrijebiti, mozda hoce druga svojstva energije i resurasa koje oni nemaju...

Smatram cak da ne bi bilo u redu da oni pocnu zivjeti sa nama jer bi bilo nesuglasica, i to velikih...

http://spaceforum.forumsmotion.com Gmail: ivan.stoposto@gmail.com MSN: ivan_babic_95@hotmail.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2009 16:48 (4ucker).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Hm, možda nas više vrsta posjećuje, neki samo promatraju i nemaju loše namjere, a neki otimaju i eksperimentiraju na ljudima. Možda je taj NLO u Roswellu pao zato što su ga napali neki drugi vanzemaljci?

15 godina
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

A mozda nismo ni svjesni da smo mi jedni od njih, ili netko od nas, ili da nismo svijesni njihove blizine..

http://spaceforum.forumsmotion.com Gmail: ivan.stoposto@gmail.com MSN: ivan_babic_95@hotmail.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Evo ja cu probat:

 

1. Kada bi postojala tako napredna civilizacija, ona da nas posijeti i to tako cesto mora ici brze od brzine svijetlosti. Za nas je to jos uvijek teoretksi nemoguce (po Ensteinu). Jer i sama brzina svijetlosti je goli k s obzirom na velicinu svemira trebali bi ic 10 puta brze. Warp?? Da.

 

2. Koji im je boziji razlog da dolaze tu, kad su tako napredni, i još se pokazuju stalno i apsolutno ništa pametno ne naprave nego ukljuce lightshow i odu ili im se "pokvari" toliko napredan space ship i sruši u nevadu il gdje vec sve ne? Ne cini mi se baš logicno.

 

3. Uzmimo pretpostavku da je nas suncev sustav nastao otprilike u isto vrijeme kao i milijuni drugih, da zivot nije slucajnost nego pravilo. Koje su se varijable morale poklopit da su oni toliko napredniji od nas i da nas u ogromnom svemiru pronađu.

 

4. Jednostavno citava prica nema logike. Ako nas posijecuju recimo radi proucavanja siguran sam da bi se pokušala ipak sakrit, ako vlade svijeta znaju za to i to je sve jedna velika zavjera, a vanzemaljci zele mir ili suradnju ne vidim cemu tajnost, osim nekog straha od panike ili neceg. Sto je samo to iracionalan ljudski strah. Beneficije bi daleko nadišle paniku...Isto tako ako netko zna o tome i zataškava. Pa u ljudskoj prirodi je jednostavno usađeno da se takve tajne teško cuvaju. Pa tko bi izdrzo ne prezentirat konkretne i neosporive dokaze. Sta je najgora kazna? Smrt? Cmon....

 

5. Jednostavno nema logike, nema dokaza. Svaka slika je dosad mutna, video bezveze i dosad ništa nije dokazano. Jednostavno naklapanja raznih pojedinaca.

 

 

 

Nadalje apsolutno vjerujem da u svemiru ima zivota. Postoje deseci milijardi galaksija svaka sa stotinama milijardi zvijezda a o planetima da i ne govorim. Pa sam taj broj mora znacit da negdje ima zivota. A negdje i inteligentnog zivota. Ali to je sve toliko nepojmljivo veliko da sumnjam da nas posjecuju i još otimaju ljude i da onda ti ljudi to pricaju okolo, jednostavno koja je poanta svega toga. Trošit tolike resurse na tajno otimanje ljudi i onda vracanje? WTFFFFF.

 

A vi olako koristite riječ sigurno. "postoji 6 galaxija u kojem ima zivota, sigurno" WTF?? Odakle taj podatak? Dokazi?

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2009 16:52 (mislav_01).
14 godina
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

ma dajte pa ne dolaze vanzemaljci na zemlju onda bi ih sigurno otkrili svi ti radio teleskopi kolko ih ima

15 godina
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
4ucker kaže...

Ja mislim da oni nas samo "promatraju" da nemaju nikakve lose namjere, cak stovise, ako Zemlja nestane da nam pomognu pri nastanjivanju drugih podrucja, postoji jos 6 galaxija u kojima sigurno ima zivota, i tamo zive druge vrste...Sigurno...

 

A, to da, postoje i losi, koji nas hoce istrijebiti, mozda hoce druga svojstva energije i resurasa koje oni nemaju...

Smatram cak da ne bi bilo u redu da oni pocnu zivjeti sa nama jer bi bilo nesuglasica, i to velikih...

Vidi se iz aviona da voliš filmove The Day When Earth Stood Still i Knowing....

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
15 godina
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
loky4i4 kaže...

ma dajte pa ne dolaze vanzemaljci na zemlju onda bi ih sigurno otkrili svi ti radio teleskopi kolko ih ima

Pa oni su usmjereni na daleka prostranstva...Mislave ja sam stavio sigurno jer u to sam vjerujem..Da samo 1 hacker probije u NASAin sustav stosta toga bi se saznalo, zasto onda u podrucje Aree 51 se ne smije pribliziti, pise RESTRICTED AREA, Danger...

http://spaceforum.forumsmotion.com Gmail: ivan.stoposto@gmail.com MSN: ivan_babic_95@hotmail.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Zašto ne smiješ uc u vojarnu bilokoju u HR i tamo pise "zabranjen pristup nezaposlenima". Area 51, groom lake. Savršeno podrucje za testiranje naoruzanja i experimentalnih aviona americke vojske. Sve je to kroz medije, filmove i jednostavno ljudsku potrebu za izmišljanjem napuhano. Pa ne smiješ uc u niti jednu vojnu bazu ako nisi vojnik. Neke imaju jace osiguranje neke manje. Sumnjam da to ovisi o vanzemaljcima...

15 godina
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

 

mislav_01 kaže...

Zašto ne smiješ uc u vojarnu bilokoju u HR i tamo pise "zabranjen pristup nezaposlenima". Area 51, groom lake. Savršeno podrucje za testiranje naoruzanja i experimentalnih aviona americke vojske. Sve je to kroz medije, filmove i jednostavno ljudsku potrebu za izmišljanjem napuhano. Pa ne smiješ uc u niti jednu vojnu bazu ako nisi vojnik. Neke imaju jace osiguranje neke manje. Sumnjam da to ovisi o vanzemaljcima...

Nemas ti pojma, tko je pomogao Mayama onolike kamenove prenijeti u dzunglu? ? ? A, googlaj i kupi neki dokumentarac i vidjet ces da pise da njihove NLOe drze u "stijenama"...

http://spaceforum.forumsmotion.com Gmail: ivan.stoposto@gmail.com MSN: ivan_babic_95@hotmail.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

I to je tvoj odgovor? To su tvoji argumenti? I ja sam budala sto se upuštam u raprave s djecom...Reko svoje. Doviđenja....

15 godina
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

vćć je postojala tema Vanzemaljci da li postoje, ali došlo je zbog locka zbog svađi i prepiranja

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

e pa onda postoje radari koji bi ih otkrili

15 godina
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

 

jurluk kaže...

vćć je postojala tema Vanzemaljci da li postoje, ali došlo je zbog locka zbog svađi i prepiranja

Znam, ali ovu sam otvorio da se zbilja razmotri, dadnu linkovi, bar neki, a ako bude svade, sam cu traziti lock...

http://spaceforum.forumsmotion.com Gmail: ivan.stoposto@gmail.com MSN: ivan_babic_95@hotmail.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
4ucker kaže...
loky4i4 kaže...

ma dajte pa ne dolaze vanzemaljci na zemlju onda bi ih sigurno otkrili svi ti radio teleskopi kolko ih ima

Pa oni su usmjereni na daleka prostranstva...Mislave ja sam stavio sigurno jer u to sam vjerujem..Da samo 1 hacker probije u NASAin sustav stosta toga bi se saznalo, zasto onda u podrucje Aree 51 se ne smije pribliziti, pise RESTRICTED AREA, Danger...

"Sigurno" znači da je to realno, a ne "tvoje mišljenje". Kako znaš da baš čuvaju aliene. Tvrdnje su ti nedokazane i besmislene. Ti ŽELIŠ da su unutra alieni i zbog toga govoriš stvari koje su nedokazane i neistinite. Ne znamo puno o svemirui naše znanje nije dovoljno veliko da bi mogli donijeti neke konkretne zaključke. Neki "znanstvenici" se ne žele mučiti rješavanjem problema nego "bubnu" da su to napravili alieni. Zato jer trenutno nemamo druge teorije, ne znači da je ona "prva" točna. Možda su u Area 51 ukrali Elvisa. Ionako se zna da nije umro.

Normal's overrated!
14 godina
protjeran
offline
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

ajde nekmi se javi idijot koj je zmisliv da su vanzemaljci tolko napredniji od nas da nas posječuju! Več bi nas odavno osvojili pogledaj povjest Engleske za vrjme kolonizacije kak su se ponašali prema slabijima od sebe (indijancima najviše).

Sk8er Boi
15 godina
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Astronomi kažu da je svemir beskrajan pa da toliko ima i života u njemu.Neograničeno!

Kako vidiš jel se ugasi svitlo u živideru ?
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2009 17:37 (dery).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića
dery kaže...

Astrolozi kažu da je svemir beskrajan pa da toliko ima i života u njemu.Neograničeno!

Oni na RTL-u ili na Novoj? Jedini astrolog čije se mišljenje cijeni je Milan Tarot.

Normal's overrated!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice