Javna uprava - IT ODJEL

poruka: 18
|
čitano: 9.747
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Javna uprava - IT ODJEL

Što mislite o ovome?    (vidi sliku)              

 

Ovo je iz službenog imenika Grada Splita, Odjel za informatiku i Kabinet gradonačelnika (PR odjel).

 

16 savjetnika, stručnih suradnika, viših stručnih suradnika i referenata za održavanje web stranica koje već postoji i na kojoj se apsolutno ništa nije promijenilo godinama.

 

1 savjetnik za izradu web stranice koja je davno izrađena.

 

2 zaposlena za objave (prosjek 1 vijest dnevno).

 

Izvor: http://www.split.hr/Default.aspx

 

Mišljenja? Može li se Grad Split s ovakvom mašinerijom prijaviti na natječaje za izradu IT sustava :)))

 

16 godina
offline
Javna uprava - IT ODJEL

UHLJEBI DOMOLJUBI{#}

14 godina
odjavljen
offline
Re: Javna uprava - IT ODJEL
puma1400 kaže...

Što mislite o ovome?    (vidi sliku)              

 

Ovo je iz službenog imenika Grada Splita, Odjel za informatiku i Kabinet gradonačelnika (PR odjel).

 

16 savjetnika, stručnih suradnika, viših stručnih suradnika i referenata za održavanje web stranica koje već postoji i na kojoj se apsolutno ništa nije promijenilo godinama.

 

1 savjetnik za izradu web stranice koja je davno izrađena.

 

2 zaposlena za objave (prosjek 1 vijest dnevno).

 

Izvor: http://www.split.hr/Default.aspx

 

Mišljenja? Može li se Grad Split s ovakvom mašinerijom prijaviti na natječaje za izradu IT sustava :)))

 

{#} Može. Pukni to na Twitter, Facebook, pa da se vidi da živimo u Apsurdistanu® .

11 godina
neaktivan
offline
Javna uprava - IT ODJEL

plaća minimalno 5000 kn rade od 8-15 (i vjerojatno rade nešto sa strane) posli posla vjerojatno opet koji poslić i eto čisti primjer kako radi stranačko  uhljebljivanje i to najčešće podobnih ... Dok neki se jebu po faksu neki koji su jedva srednju školu završili dođu na mjesta koja ovi naivci sa fakultetom mogu samo sanjat... Obično završe ko trgovci ili konobari sa magistarskom diplomom... I tako preporuka svima budite nepošteni i učlanite se u neku stranku brzo cete napredovat...

12 godina
odjavljen
offline
Javna uprava - IT ODJEL

stvarno je vrijeme da se osnuje  lokalni whistle blower site,di bi se stavile sve ove karafeke iz naše države

15 godina
neaktivan
offline
Re: Javna uprava - IT ODJEL
puma1400 kaže...

Što mislite o ovome?    (vidi sliku)              

 

Ovo je iz službenog imenika Grada Splita, Odjel za informatiku i Kabinet gradonačelnika (PR odjel).

 

16 savjetnika, stručnih suradnika, viših stručnih suradnika i referenata za održavanje web stranica koje već postoji i na kojoj se apsolutno ništa nije promijenilo godinama.

 

1 savjetnik za izradu web stranice koja je davno izrađena.

 

2 zaposlena za objave (prosjek 1 vijest dnevno).

 

Izvor: http://www.split.hr/Default.aspx

 

Mišljenja? Može li se Grad Split s ovakvom mašinerijom prijaviti na natječaje za izradu IT sustava :)))

 

Svi skupa možda znaju instalirat neku WP temu.

--------------------------------------------------------------------------------------------
15 godina
neaktivan
offline
Re: Javna uprava - IT ODJEL
Nitro233 kaže...

stvarno je vrijeme da se osnuje  lokalni whistle blower site,di bi se stavile sve ove karafeke iz naše države

Voljan sam ponuditi subdomenu (možda i svoju domenu) te hosting koji traje do 2.mj sljedeće godine za to.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.8.2014 21:04 (zerocool12).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Javna uprava - IT ODJEL
zerocool12 kaže...
Nitro233 kaže...

stvarno je vrijeme da se osnuje  lokalni whistle blower site,di bi se stavile sve ove karafeke iz naše države

Voljan sam ponuditi subdomenu (možda i svoju domenu) te hosting koji traje do 2.mj sljedeće godine za to.

 

Voljan sam ponuditi hosting indefinitely + programiranje + db + dizajn.

13 godina
offline
Javna uprava - IT ODJEL

Kad odrastem želim biti uhljeb.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Javna uprava - IT ODJEL
Hexfire kaže...

Kad odrastem želim biti uhljeb.

Ilitiga' ĐIBER.

12 godina
protjeran
offline
Re: Javna uprava - IT ODJEL
Hexfire kaže...

Kad odrastem želim biti uhljeb.

 

Hahaha, umro sam!:)))
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
9 godina
odjavljen
offline
Javna uprava - IT ODJEL

Baš vidim da je ovo preneseno i na tportalu. Uz link na ovu stranicu foruma {#}

 

http://www.tportal.hr/gadgeterija/tehnologija/347285/Dobro-je-biti-programer-a-tek-ako-radis-za-drzavu.html

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 13:21 (andr0).
16 godina
offline
Javna uprava - IT ODJEL

Ovaj Majstorović je zajebant pravi, mail mu dobar (sirijusli, maestro za službeni mail?).

 

Na što se troši lova, tragikomično {#}

Potemkinhr#2800
16 godina
neaktivan
offline
Re: Javna uprava - IT ODJEL
andr0 kaže...

Baš vidim da je ovo preneseno i na tportalu. Uz link na ovu stranicu foruma {#}

 

http://www.tportal.hr/gadgeterija/tehnologija/347285/Dobro-je-biti-programer-a-tek-ako-radis-za-drzavu.html

 

Još uvije držim (c) na temu :P

 

14 godina
neaktivan
offline
Javna uprava - IT ODJEL

www.split.hr seems to be down! (http://isitup.org/www.split.hr)

 

Nitro233 kaže...

stvarno je vrijeme da se osnuje  lokalni whistle blower site,di bi se stavile sve ove karafeke iz naše države

Zasad postoji samo Apsurdistan.in, koliko sam upoznat.

domicius
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.8.2014 15:32 (domicius).
16 godina
neaktivan
offline
Javna uprava - IT ODJEL

SlobodnaDalmacija, sutrašnje izdanje.

SD SD
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.8.2014 23:28 (puma1400).
12 godina
neaktivan
offline
Javna uprava - IT ODJEL

Mislim da se neće smanjivati IT odjel, sve će stati na lajkanju i šeranju kao i većina apsurda u ovoj državi.

16 godina
offline
Javna uprava - IT ODJEL

Ja mislim da bi se MNOGE ali MNOGE informatičke tvrtke diljem svijeta koje se bave razvojem igara ili software-a "posramile" brojem ljudi koji rade u odjelu za informatiku grada Splita.{#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice