Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)

poruka: 28
|
čitano: 56.384
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)

Pozdrav, zanima me sad pošto smo ušli u EU, jel, neke dobre inozemne trgovine, koje dostavljaju do nas, imaju barem donekle rješena pitanja garancije, te dostavu. Nači najbolje inozemne trgovine računalnom opremom?

 

Battlelog: Xtream_gjurki
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.7.2013 10:22 (Volvox).
11 godina
neaktivan
offline
Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)

Ovo bi moglo biti sticky.

Evo u njemackoj nesto tipa nabava.hr http://geizhals.de/sapphire-radeon-hd-7870-xt-boost-11199-20-20g-a884430.html

 

http://geizhals.de/ ukucate sto trazite i izbaci vam cijene u njemackoj, ili birate cijene diljem europe, vidim da je poljska nekako najjeftinija.

Što hladnije to bolje...
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2013 12:22 (Praedator).
15 godina
neaktivan
offline
Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)
15 godina
neaktivan
offline
Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)
12 godina
offline
Re: Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)
vjerojatno najjeftiniji ducan u njemackoj i salje po citavoj eu, valjda ce i sad kod nas :)

www.mindfactory.de
Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
12 godina
offline
Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)

Kolko sam primjetio cijene hardwarea u europi i kod nas su skoro iste tako da nema bas smisla narucivat...

11 godina
offline
Re: Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)
k1klop kaže...

Kolko sam primjetio cijene hardwarea u europi i kod nas su skoro iste tako da nema bas smisla narucivat...

Varaš se.

Cijena recimo samo high end grafe kod nas il vani donosi uštedu cca 100eura.

i to je samo jedna komponenta.

Mene moj pc, koštao ravno 1k eura jeftinije samo što sam ga vani u dijelovima kupio.

uBlowMeBro?
12 godina
offline
Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)

Ok, možda kod high enda da ali ko ima novaca za to. Mislio sam za graficke recimo do 1500kn.

11 godina
offline
Re: Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)
k1klop kaže...

Ok, možda kod high enda da ali ko ima novaca za to. Mislio sam za graficke recimo do 1500kn.

tu su razlike manje ali i dalje jesu.

recimo 7950 dođe vani 1900, tu 2500.

vani imaš 7970 za 2400kn.

al za svaki dio iznad 1000kn ušteda minimum 200kn.

odeš osobno po robu i uštediš.

uBlowMeBro?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)
u2Noobish4Me kaže...
k1klop kaže...

Ok, možda kod high enda da ali ko ima novaca za to. Mislio sam za graficke recimo do 1500kn.

tu su razlike manje ali i dalje jesu.

recimo 7950 dođe vani 1900, tu 2500.

vani imaš 7970 za 2400kn.

al za svaki dio iznad 1000kn ušteda minimum 200kn.

odeš osobno po robu i uštediš.

i spi***iš na put 200 Eura...to je kao ekonomično?

12 godina
offline
Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)

Pa ne, povezes se s rodbinom do tamo i tako dalje :)

 

Mislim ono..tko jos nema rodbine negdje u europi ili svijetu ?

ja
15 godina
neaktivan
offline
Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)

Pa svaka trgovina ima dostavu a sad kad smo u EU. Prosječna cijena dostave ce biti oko 20-30 eura za neke skuplje i veće stvari a prije je bilo 50.

15 godina
offline
Re: Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)
zlatkor kaže...

i spi***iš na put 200 Eura...to je kao ekonomično?

Meni je recimo iz Zagreba povratna karta 100-200kn, i da kupim -stvari u vrijednosti 5000kn praktički ubacim 100€ u đep...

 


Edit: karata do graza, zaboravio napisati {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2013 22:32 (rooswelt1991).
14 godina
protjeran
offline
Re: Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)
MSN kaže...
vjerojatno najjeftiniji ducan u njemackoj i salje po citavoj eu, valjda ce i sad kod nas :)

www.mindfactory.de

Bolesno kad jednu ploču imaju prodanu u više od 5000 primjeraka... Iznenađen

 

Kod nas naknada jedne ploče bude nekad manja od 500 primjeraka,

a o 5000 se može sanjati... Ali hrvata je manje nego turaka... njemaca, sorry, njemaca...

1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
15 godina
offline
Re: Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)
MSN kaže...
vjerojatno najjeftiniji ducan u njemackoj i salje po citavoj eu, valjda ce i sad kod nas :)

www.mindfactory.de

baš gledam da odletim tamo s autom, ako je negdje blizu, kad ono sami sjever, po google kartama, 1200 km, preko 12 sati vožnje {#}

 

Vjerovatno imaju neku cifru poslije koje dostava postaje besplatna, pa bi mogli neki grupni shopping srediti {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)
rooswelt1991 kaže...

baš gledam da odletim tamo s autom, ako je negdje blizu, kad ono sami sjever, po google kartama, 1200 km, preko 12 sati vožnje {#}

 

Vjerovatno imaju neku cifru poslije koje dostava postaje besplatna, pa bi mogli neki grupni shopping srediti {#}

Pa sigurno imaju, tipa 1500 eura, a šta je to, nas 3-4 da se skupim nabimo bez problema.

Battlelog: Xtream_gjurki
12 godina
offline
Re: Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)
rooswelt1991 kaže...
MSN kaže...
vjerojatno najjeftiniji ducan u njemackoj i salje po citavoj eu, valjda ce i sad kod nas :)

www.mindfactory.de

baš gledam da odletim tamo s autom, ako je negdje blizu, kad ono sami sjever, po google kartama, 1200 km, preko 12 sati vožnje {#}

 

Vjerovatno imaju neku cifru poslije koje dostava postaje besplatna, pa bi mogli neki grupni shopping srediti {#}

iznad 150€ se plaća pdv pa me zanima jel ide razlika pdva ili se na to dodaje nas(to mi se čini suludo)..??

15 godina
neaktivan
offline
Re: Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)
tomislavivic kaže...
rooswelt1991 kaže...
MSN kaže...
vjerojatno najjeftiniji ducan u njemackoj i salje po citavoj eu, valjda ce i sad kod nas :)

www.mindfactory.de

baš gledam da odletim tamo s autom, ako je negdje blizu, kad ono sami sjever, po google kartama, 1200 km, preko 12 sati vožnje {#}

 

Vjerovatno imaju neku cifru poslije koje dostava postaje besplatna, pa bi mogli neki grupni shopping srediti {#}

iznad 150€ se plaća pdv pa me zanima jel ide razlika pdva ili se na to dodaje nas(to mi se čini suludo)..??

Koliko puta se mora reći na ovom forumu da se ne plaća više CARINA NITI PDV TO IZNAD 150 EURA VRIJEDI SAMO AKO NARUČUJEŠ IZ DRŽAVE KOJA JE IZVAN EU ; kao da ste mala djeca nema vam tko naplatiti pdv noobovi kad nema carinika linić je osobno skinuo tablu carine sa bregane.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2013 23:18 (zeroname).
11 godina
neaktivan
offline
Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)
četri tisuče četristo četrdeset i četri četnika čekaju četvrtog četnika u čakovcu čekičajući čavlima po čeki čačkajući čizmom po čmaru i čurlićući čudno i čedno četvrtkom a čavka čuči na čamovom čamcu
11 godina
offline
Re: Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)
Ti putujes kamionom pa trosis 20/30litara na 100km?
Ja pricam iz iskustva, ko sto sam vec prije pisao, a i dole kolega naveo.
Karta busom zg-graz 100kn i to povratna!
Pa ak ti to skupo ti kupuj kod nas,to ti ziher najpovoljnije...
uBlowMeBro?
16 godina
offline
Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)

Još jedna aka nabava.net http://www.hardwareschotte.de

I'm silicon-based life-form
13 godina
offline
Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)

Zasad nitko od njih ne šalje u hr, a kad počnu cijene dostava će skočiti da se izjednače sa našima...eventualno tamo ići po to ručno, ali inače, nula bodova.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
13 godina
offline
Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)

Informatika & ostalo

Kod:

www.notebooksbilliger.de

registracija: ne paypal: da

dostava: da (ali samo trvtke u blizoj buducnosti)

 

www.conrad.hr

registracija: ne, paypal: ne, dostava: bespla do 31.7!

 

www.reichelt.de

registracija: ne, paypal: ne, dostava: 35e

 

www.computeruniverse.net

registracija: ne, paypal: da

dostava: prilikom odabira placanja dobije se cijena dostave

 

www.vesalia.de

registracija: ne, paypal: da

dostava: ovisi i cijeni proizvoda i tezini paketa tj. poslat upit

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
11 godina
neaktivan
offline
Re: Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)

Odgovor CRO codilu 11  ----Links je odmah požurio skinuti navedeni artikl-nevjerojatno...(ma dugo su nas globili ovdje ovi naši...!)

Hvala za usporedbu!{#}

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.7.2013 16:01 (mark7).
12 godina
neaktivan
offline
Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)

pozdrav 

 

znam da je stara tema al eto :)

 

sto se tice online kupovine za komponentama svugdje po internetu vidim da ljudi vole kupovati na www.bestbuy.com

e sad koliko sam uspio skuzit mislim da imaju world wide slanje jer mislim da radi na principu ebay-a samo sto je sve novo zapakirano :)

tako da mislim da se isplati pogledati i vidjeti kaj imaju

10 godina
neaktivan
offline
Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)

Pozz ekipa!
Evo ovako imam kramu od kompa 2,7 dual core amd procesor, 7giga rama, 4350 grafu i prastari 80 gb harddisk i razmisljam o kupovini novog u dijelovima.
Kako vidjeh i po preporuci Computeruniverse mi izgleda najpovoljniji..e sad treba mi savjet..

Nakanio sam potrosit oko 3500 kn na sve..
Naciljao sam ASUS M5A78L-M / USB3 matičnu jer je niska cijena i ima grafiku u sebi tek dok ne skupim para za zasebnu graficku
inace ne igram igrice treba mi komp za fax i programiranje..
Uz to nemogu se odluciti dali da uzmem 4,6,8 jezgreni procesor htio bi 4 fx 4300 da me jeftinije dojde no opet za 100 eura vise dobim 8 jezgreni fx 8350..
Naciljao sam Corsair CX600 napajanje i zanima me jeli to ok za tu maticnu?
Uz to nakanio sam uzet crucial 2 keksa po 4 gige i kasnije nadodat jos toliko no za pocetak mi je to ok..
SSD samsungov od 120 giga i hard obicni od 1 TB..

Samo me zanima koju mi graficku netko od vas moze preporuciti da je do 150 eura a da je ok?I da ce biti ok uz ovo napajanje od 600 W..
Ne igram igrice skoro nista osim simulatora za svemirski let Orbiter a to se fino rola i na ovoj konfiguraciji koju imam sada..

Hvala na savjetima unaprijed.

8 godina
neaktivan
offline
Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)

MediaMarkt njemački? Jel to isto kao kod nas TehnoMarket za racunalna oprema ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2015 12:39 (Darko1098).
14 godina
offline
Re: Jeftine trgovine računalnom opremom (EU)

Dižem ovu temu da ljudi vide, stvarno na ovim stranicama ima dijelova jeftinijih nego kod nas masu. Sam sam naručio par stvari. Npr. 960 gtx g1 gaming, 1700 kn, kod nas ispod 2200 nema, u Splitu je nema nikako. Dalje da ne nabrajam.

Pogledajte ljudi malo, nedajte da nas Rvatine deru, dosta je toga.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice