JustinB-da ili ne zaključana tema

poruka: 153
|
čitano: 20.080
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
JustinB-da ili ne

Evo otvaram ovu temu da dokažem rodici da njie svakom najbolji justin bieber,i da svatko sluša pjesme po svom ukusu,ako hoćete možete dodati neku poruku za nju,nadam se da neću dobiti nikakav karton{#}

 

22 Justin-da,on je najbolji
216 Justin-ne,svatko ima svoj ukus
kinder milch schokolade
12 godina
neaktivan
offline
JustinB-da ili ne

lol,brzi smo, :P

 

prognoziram oko 50(mozda cak i sto :P) odgovora ne do podne,ukoliko neki moderator ne zatvori temu :P

 

15 godina
odjavljen
offline
JustinB-da ili ne

Slušam glazbu a ne smeće

15 godina
neaktivan
offline
JustinB-da ili ne

Justin Bieber ♥

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
14 godina
neaktivan
offline
JustinB-da ili ne

Hell Yea ♫♫♫♫♫♪♪♪♪

Life is cruel... Why should the afterlife be any different? I offer you a choice. Join my crew, and postpone the judgment... One hundred years before the mast... Will ye serve?
12 godina
neaktivan
offline
Re: JustinB-da ili ne
Kordy kaže...

Slušam glazbu a ne smeće

 

Ja ne bih tako rekao,iskreno,nije me briga sto netko slusa,ali jedna stvar me zivcira:

Kada netko u mojoj blizini,cak i ako nas bude oko 10,svatko sa svojim okusom,pusti nesto sto ostali ne slusaju,a ne smijes mu/joj reci da izgasi,jer to ***nije pristojno***

13 godina
neaktivan
offline
Re: JustinB-da ili ne
Frenky98 kaže...
Kordy kaže...

Slušam glazbu a ne smeće

 

Ja ne bih tako rekao,iskreno,nije me briga sto netko slusa,ali jedna stvar me zivcira:

Kada netko u mojoj blizini,cak i ako nas bude oko 10,svatko sa svojim okusom,pusti nesto sto ostali ne slusaju,a ne smijes mu/joj reci da izgasi,jer to ***nije pristojno***

  Obrnuto je,nepristojan je taj lik koji pušta.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
12 godina
neaktivan
offline
Re: JustinB-da ili ne
g12356 kaže...
Frenky98 kaže...
Kordy kaže...

Slušam glazbu a ne smeće

 

Ja ne bih tako rekao,iskreno,nije me briga sto netko slusa,ali jedna stvar me zivcira:

Kada netko u mojoj blizini,cak i ako nas bude oko 10,svatko sa svojim okusom,pusti nesto sto ostali ne slusaju,a ne smijes mu/joj reci da izgasi,jer to ***nije pristojno***

  Obrnuto je,nepristojan je taj lik koji pušta.

 

No,to i kazem,ali ispadas i ti nepristojan ako mu kazes da to izgasi...

12 godina
neaktivan
offline
JustinB-da ili ne

Al ozbiljno, koga briga?

Starlight Sunshine Buterfly Rainbow Pony
13 godina
neaktivan
offline
JustinB-da ili ne

pijevanje je koma -.-
cure ga vole samo zato sto ima kosu koja ide \\\\\\ :S ko neki bot -.-

a on i dalje misli da dobro pjeva -.-

bas tako :D
12 godina
offline
JustinB-da ili ne

 

 

 

curica sa muškim spolovilom

Bilo bi potrebno, ali nije zgodno...
15 godina
offline
JustinB-da ili ne

Koga zaboli  za Biebera {#}    Previše je ovakvih blesavih tema...{#}

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
neaktivan
offline
JustinB-da ili ne

Daj kakve su to teme?Kakve bieber ima veze sa forumom?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
13 godina
neaktivan
offline
Re: JustinB-da ili ne
Frenky98 kaže...
g12356 kaže...
Frenky98 kaže...
Kordy kaže...

Slušam glazbu a ne smeće

 

Ja ne bih tako rekao,iskreno,nije me briga sto netko slusa,ali jedna stvar me zivcira:

Kada netko u mojoj blizini,cak i ako nas bude oko 10,svatko sa svojim okusom,pusti nesto sto ostali ne slusaju,a ne smijes mu/joj reci da izgasi,jer to ***nije pristojno***

  Obrnuto je,nepristojan je taj lik koji pušta.

 

No,to i kazem,ali ispadas i ti nepristojan ako mu kazes da to izgasi...

  Nije tako,nego još ako većina drugih to nevoli još je poželjno da se netko oglasi.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
12 godina
protjeran
offline
JustinB-da ili ne
Boli briga biebera trenutno ima sve sta pozeli i samo sa 17 godina, ali vjerujem da ce sada poceti raditi odrasilije pjesme kao Timberlake.... jbg za 10 godina ce biti jos gorih od njega na njegovom sadasnjem mjestu
14 godina
neaktivan
offline
Re: JustinB-da ili ne

Meni nije jasno zasto svi toliko mrze tog lika. Mislim da ja za njega ne bih niti cuo da nema toliko hatera. Kako sam posve neutralan po tom pitanju glasat cu 'da', cisto da haterima dignem tlak...

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
15 godina
neaktivan
offline
Re: JustinB-da ili ne
rustweaver kaže...

Meni nije jasno zasto svi toliko mrze tog lika. Mislim da ja za njega ne bih niti cuo da nema toliko hatera. Kako sam posve neutralan po tom pitanju glasat cu 'da', cisto da haterima dignem tlak...

90% Hatera tog Bibera čine muški spol. Zašto? Ljubomora i Zavist mi prvo padaju na pamet. Dam se kladit da bi svi ti silni Hateri bubreg prodali, samo da budu toliko obožavani od suprotnog spola i da sa 17 godina imaju toliko para. Bio bi Licemjer kad bi reko da se nebih volio zamjeniti sa njime.

I'll be back
13 godina
offline
Re: JustinB-da ili ne
MatijaCH kaže...

pijevanje je koma -.-
cure ga vole samo zato sto ima kosu koja ide \\\\\\ :S ko neki bot -.-

a on i dalje misli da dobro pjeva -.-

po -.- \\\ bot  i sličnim stvarima mogu zaključiti da si ovisnik o FB i CS-u.. 

NHF ali malo uredi rječnik..(ne kažem ni da je moj najbolji ali opet..)

 

A i stvarno.. kakve su to glupe teme?

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: Možda ipak nije kao Dražen Petrović ali ipak igra kao super zvijezda! (Success is my only motherfucking option, failure's not)
13 godina
neaktivan
offline
Re: JustinB-da ili ne
microman kaže...
rustweaver kaže...

Meni nije jasno zasto svi toliko mrze tog lika. Mislim da ja za njega ne bih niti cuo da nema toliko hatera. Kako sam posve neutralan po tom pitanju glasat cu 'da', cisto da haterima dignem tlak...

90% Hatera tog Bibera čine muški spol. Zašto? Ljubomora i Zavist mi prvo padaju na pamet. Dam se kladit da bi svi ti silni Hateri bubreg prodali, samo da budu toliko obožavani od suprotnog spola i da sa 17 godina imaju toliko para. Bio bi Licemjer kad bi reko da se nebih volio zamjeniti sa njime.

  Ma kakva zavist,jednostavno mu je public image takav da ga svi smatramo razmaženim dječakom.

 

Da se umjesto toga on predstavljao kao neki tough motherf*cker možda i nebi imao toliko hatera...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
14 godina
neaktivan
offline
JustinB-da ili ne

Šta zezate Bibera... pa nije vam cura ništa kriva.

Nista nije sveto sve je bruto i neto, sve je zabava!
12 godina
offline
JustinB-da ili ne

Dajte može li LOCK!!

 

Ko hebe za bibera?

 

 

Uostalo ti se sa svojom rodbinom sam prepucavaj, a ovaj forum ostavi na miru sa svojim SPAManjem!!!

Bilo bi potrebno, ali nije zgodno...
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2011 12:51 (Komunist Izet).
15 godina
neaktivan
offline
JustinB-da ili ne

Ovome jednostavno nije mjesto na forumu... Brišite ovu glupost.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
14 godina
neaktivan
offline
Re: JustinB-da ili ne
g12356 kaže...

Ma kakva zavist,jednostavno mu je public image takav da ga svi smatramo razmaženim dječakom.

A cviliti uokolo po forumima i youtubeu kako te JB zivcira, nije jednako razmazeno? Cinjenica je da vecinu hatera cine ljudi koji bi se sa JB om nekako mogli poistovjetiti. Bilo da su vrsnjaci, bave se glazbom, ili su jednostavno i sami razmazeni...

 

Ova cijela tema je ionako teska glupost, ne mogu se nacuditi zasto vec nije dosla pod lokot.

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
12 godina
online
Re: JustinB-da ili ne

Ne sviđa mi se njegova glazba i glas i sa glazbene strane ga nikad nisam slušao niti ću jer ne volim takvu vrstu glazbe.

 

Smatram da je precjenjen glazbeno, radi se o ispodprosječnim kvalitetama i sposobnostima glasa, nikako toliko superiornima da bi se uspoređivao sa nekim puno boljim pjevačima (Freddie Mercury i sl.).

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics}
15 godina
neaktivan
offline
Re: JustinB-da ili ne

Ozzy is my God :D

Mrzim svoj nickname
14 godina
neaktivan
offline
Re: JustinB-da ili ne
Ranko Kukumar kaže...

Ne sviđa mi se njegova glazba i glas i sa glazbene strane ga nikad nisam slušao niti ću jer ne volim takvu vrstu glazbe.

 

Smatram da je precjenjen glazbeno, radi se o ispodprosječnim kvalitetama i sposobnostima glasa, nikako toliko superiornima da bi se uspoređivao sa nekim puno boljim pjevačima (Freddie Mercury i sl.).

Istina. Mali je imao sreće i svi su se uhvatili... I hrpa ljudi sluša cajke pa opet... Jednostavno ga moramo istrpiti i to je to

 

 

 

https://www.youtube.com/user/nigahiga#p/search/1/Ad-pxjmlpds

 

Mislim da je ovo otprilike right on target

Ne znam šta da stavim pa onda stavim ovo. **** I ako ti je netko pomogao, stisni HVALA, ne budi sebičan ****
15 godina
offline
Re: JustinB-da ili ne
microman kaže...
rustweaver kaže...

Meni nije jasno zasto svi toliko mrze tog lika. Mislim da ja za njega ne bih niti cuo da nema toliko hatera. Kako sam posve neutralan po tom pitanju glasat cu 'da', cisto da haterima dignem tlak...

90% Hatera tog Bibera čine muški spol. Zašto? Ljubomora i Zavist mi prvo padaju na pamet. Dam se kladit da bi svi ti silni Hateri bubreg prodali, samo da budu toliko obožavani od suprotnog spola i da sa 17 godina imaju toliko para. Bio bi Licemjer kad bi reko da se nebih volio zamjeniti sa njime.

Tu si po mom mišljenju u krivu.

Ja ga mrzim, ne samo njega nego i 90% današnjih "glazbenika" s estrade jer mislim da glazba danas zbog takvih propada.

A on je popularan upravo zbog hatera.

Ne propada u smislu financija jer ljudi puše takva sranja od glazbe i to se naravno prodaje.

Propada u smislu kvalitete,

pa pogledaj samo razdoblje od 60ih do 90ih i usporedi to s današnjom glazbom.

Danas imamo nekakvog Biebera, Kanye Westa, Jonas Brotherse itd.

Nije sve u zavisti i novcu, mrzim ga jer takvi ljudi uništavaju glazbu.

 

 

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
12 godina
online
Re: JustinB-da ili ne

Mene samo smeta što se taj jedan Bieber glazbeno uzdiže naspram svih dosada glazbenika. Pjesme su mu jako plitke, nemaju nikakve umjetničke strane, samo se ponavlja ljubav i opisi nekog života kolko sa načuo (ne slušam ga, čuo sam samo za onu Baby pjesmu, i to u autu na radiu dok sam se vozio).

 

Isto kao i Lady Gaga. Uzdiže im se i precjenjeni su. Zapravo su prosječni pjevači sa prosječnim glasovnim sposobnostima, i tekstovi su im plitki i uglavnom besmisleni.

 

Glazba je umrla negdje 2000.-tih. Pjesme 70.-tih, 80.-tih, 90.-tih su bile fantastične. To je bilo vrijeme Rock glazbe.

 

Queen, AC/DC, Nirvana, Pink Floyd, Aerosmith, Metallica, i da ne spominjem ostale velike grupe. Poslušajte njihovu jednu pjesmu i pokušajte utvrditi čiji tekst ima više umjetničkog žara i duha u sebi.

 

 

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics}
12 godina
neaktivan
offline
JustinB-da ili ne

I onda ja ispadnem čudan šta slušam klasiku... Živio Mozart !!!

Proleteri svih zemalja, ujedinite se !!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice