Kako napraviti krizaljke?

poruka: 22
|
čitano: 26.045
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Kako napraviti krizaljke?

dali neko zna neki program u kojem mogu napraviti krizaljku u ovom stilu na neki laksi nacin jel nemam vremena da smisaljm rijesenja da dobije ono rijesenje u sredini kroz krizaljku koje zelim..

ovako nes ja zelim da kroz sredinu dode pravo rijesenje KRIŽALJKA

Šta imaju podmornica i windowsi zajedničko? Čim otvoriš prozor počinju problemi!
14 godina
protjeran
offline
Kako napraviti krizaljke?

To se zove banner, a ne krizaljka.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
offline
RE: Kako napraviti krizaljke?
Mentalist kaže...

To se zove banner, a ne krizaljka.

kako god meni treba u tom stilu a nemogu nac nis trebam za skolu..

Šta imaju podmornica i windowsi zajedničko? Čim otvoriš prozor počinju problemi!
14 godina
protjeran
offline
RE: Kako napraviti krizaljke?
MarioVk kaže...
Mentalist kaže...

To se zove banner, a ne krizaljka.

kako god meni treba u tom stilu a nemogu nac nis trebam za skolu..

 

Kolike dimenzije, hoces li text na banneru, koje boje ti trebaju?

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
offline
Kako napraviti krizaljke?

obicna krizaljka treba mi neki program to me raska pitala da joj pokusam nac nes s cim moze napravit krizaljku onakvu da nam da to kao ispit

Šta imaju podmornica i windowsi zajedničko? Čim otvoriš prozor počinju problemi!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti krizaljke?

Microsoft Word? LOL.

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
15 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti krizaljke?

Brate,ako ja znam što ti hoćeš...

::::::::::::::::::::::::::::::::))))))))))
15 godina
offline
Kako napraviti krizaljke?

pogledaj 1 post imas link sta oceu..treba mi neki program ili nes da mogu napraviti takvu glupost ......!!

Šta imaju podmornica i windowsi zajedničko? Čim otvoriš prozor počinju problemi!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti krizaljke?
MarioVk kaže...

treba mi neki program ili nes da mogu napraviti takvu glupost ......!!

Što fali mojem prijedlogu?

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
15 godina
offline
Kako napraviti krizaljke?

Možeš kako je andy rekao u wordu ono napraviti, možeš u paintu ono napraviti. Upišeš tekst sa dvi različite boje i onda pomoću brusha napraviti neki znak (kao tu srce). Nemože bit jednostavnije

Jesam moćan PUNIM
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti krizaljke?
maniak kaže...

Možeš kako je andy rekao u wordu ono napraviti, možeš u paintu ono napraviti. Upišeš tekst sa dvi različite boje i onda pomoću brusha napraviti neki znak (kao tu srce). Nemože bit jednostavnije

U Paintu je teško ispravljati greške, a zbog rasterskog formata, kada se isprinta izgledat će bljak. Mnogo bolje je kao tablica u Wordu, Publisheru ili Excelu.

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
15 godina
offline
Kako napraviti krizaljke?

ma pusite slike u stvari koje samo ureduju to..ja mislim na taj tip krizaljke da ima konacno rijesenje kroz sredinu i meni treba neki program s kojim cu to napraviti da se ne ubijem od razmisljanja da mi on sam poslozi odgovore tako da ja dobije trazeno rijesenje,,

Šta imaju podmornica i windowsi zajedničko? Čim otvoriš prozor počinju problemi!
15 godina
offline
Kako napraviti krizaljke?

Treba ti program Hot Potatoes.

TrustNo1
15 godina
offline
RE: Kako napraviti krizaljke?
Miki77 kaže...

Treba ti program Hot Potatoes.

nekuzim nis u njemu kako su u njemu to napraviti..?! ima ne jednostavnije za upotrebu xD?

Šta imaju podmornica i windowsi zajedničko? Čim otvoriš prozor počinju problemi!
16 godina
offline
Kako napraviti krizaljke?

Kako vi svi ne kuzite da mu je link pogresan. Covjek je stavio link na neku sliku, koja je vjerojatno zasticena, pa se pojavi samo logo od tvrtke koja je u vlasnistvu slike. On NE zeli logo, on zeli krizaljku.

Nothing is true, everything is permitted...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti krizaljke?
MarioVk kaže...

ma pusite slike u stvari koje samo ureduju to..ja mislim na taj tip krizaljke da ima konacno rijesenje kroz sredinu i meni treba neki program s kojim cu to napraviti da se ne ubijem od razmisljanja da mi on sam poslozi odgovore tako da ja dobije trazeno rijesenje,,

Ako sam dobro shvatio, želiš upisati rješenje i nekoliko pojmova, i da onda on sam iskoristi te pojmove i posloži ih tako da tvore rješenje koje si zadao.

 

MarioVk kaže...

nekuzim nis u njemu kako su u njemu to napraviti..?! ima ne jednostavnije za upotrebu xD?

Hot Potatoes je prilično jednostavan, teško da ćeš naći nešto lakše.

 

Assassin kaže...

Kako vi svi ne kuzite da mu je link pogresan. Covjek je stavio link na neku sliku, koja je vjerojatno zasticena, pa se pojavi samo logo od tvrtke koja je u vlasnistvu slike. On NE zeli logo, on zeli krizaljku.

Ma znamo da želi križaljku! Do sada se slika sa križaljkom ispravno prikazivala, tek sad se pojavljuje logo.

 

EDIT: ups, u pravu si. Maniaku se prikazao logo, zato je napisao to što je napisao. No ja sam vidio križaljku! Belji se

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2010 14:37 (andy0101).
15 godina
offline
Kako napraviti krizaljke?

možda EclipseCrossword? bio kao program tjedna prije par mjeseci

Atomska bubamara. | tinyurl.com/erepna - registrirajte se i igrajte. samo 2 min dnevno!
15 godina
offline
RE: Kako napraviti krizaljke?
jurluk kaže...

možda EclipseCrossword? bio kao program tjedna prije par mjeseci

u njemu nemogu napraviti takvu krizaljku.. ja ocu da se rijesenja pisu vodoravno jedno ispod drugog i kad se sve ispuni da kroz jedan vertikalni red dobijem odredeno rijesenje,,

Šta imaju podmornica i windowsi zajedničko? Čim otvoriš prozor počinju problemi!
15 godina
offline
Kako napraviti krizaljke?

Pa koristi word ili excel, jednostavnije ne može.

15 godina
offline
Kako napraviti krizaljke?

to mi je onda isto radio ja na papiru ili u wordu ja trebam neš da on meni sam poreda odgovore da dobijem traženo vertikalno riješenje

Šta imaju podmornica i windowsi zajedničko? Čim otvoriš prozor počinju problemi!
14 godina
offline
Kako napraviti krizaljke?
E jesi probao Crossword Forge? Tu mos radit i osmosmjerke i krizaljke ja sam preko tog programa dobil pet xD
11 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti krizaljke?

onda reci da to nije krizaljka nego osmosmjerka! noob! jednostavno radi na paintu, nema lakseg i napravis samo kvadratice dolje pitanja i to je to! daj se malo potrudi! nemoj da ti kompjuter mora davati rjesenja! mucni glavom!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice