Kako provaliti

poruka: 18
|
čitano: 5.486
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Kako provaliti

evo imam jedno pitanje.. moj buraz i ja smo se posvađali jučer.. i na kompu mi je staavio da ja nisam administrator nego je samo on.. na svoj   User Account je stavio password   a ja mu neznam pasword.. hoču mu sad provalit u njegov User acc i stavit se za administratora... hoču si instalirat program revo uninstaler i obrisat pa instalirat crysis 2 jer neradi crac*... a nemogu ništa... kaže da se moram prijavit za administratora.. možete li mi pomoč kako da mu provalim u User Account?

 

EDIT: windows xp je

=)
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.3.2011 14:35 (bigboy98).
14 godina
protjeran
offline
Kako provaliti

Tuzi ga mami, ili mu reci (ovim rijecima) Brate, daj mi sifru.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
14 godina
neaktivan
offline
Kako provaliti

Bolje da si pitao kako povaliti{#}

Do you fear... death? Do you fear that dark abyss? All your deeds laid bare, all your sins punished?
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.3.2011 14:34 (Flying Dutchman).
13 godina
neaktivan
offline
Kako provaliti

problem je to što je on sada u školi...  {#} a glupo mi se je tužakat staroj kad mi nemože pomoč oko toga.. jedino da naveče s njim porazgovara....

=)
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Kako provaliti
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako provaliti
bigboy98 kaže...

problem je to što je on sada u školi... {#} a glupo mi se je tužakat staroj kad mi nemože pomoč oko toga.. jedino da naveče s njim porazgovara....

Samo pitam tko je vlasnik kompa ti ili on?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako provaliti
bigboy98 kaže...

problem je to što je on sada u školi... {#} a glupo mi se je tužakat staroj kad mi nemože pomoč oko toga.. jedino da naveče s njim porazgovara....

Mislim da svi znamo kak se rješavaju bratske svađe...{#}

Prodajem razne iPhone...za informacije, obratite mi se na pp.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako provaliti
dragec0 kaže...
bigboy98 kaže...

problem je to što je on sada u školi...  {#} a glupo mi se je tužakat staroj kad mi nemože pomoč oko toga.. jedino da naveče s njim porazgovara....

Samo pitam tko je vlasnik kompa ti ili on?

  on jer je on večinu para dao za njega....

=)
13 godina
neaktivan
offline
Kako provaliti

Pa onda probaj preko programa što su kolege ti ostavili link pa pokušaj ali glupo je što je to napravio bez obzira na svađu jer to nije riješenje!

15 godina
neaktivan
offline
Kako provaliti

Formatiraj C i instaliraj linuxe. Ja sam to napravio i nakon toga je brat od kompjutera bježao ko od sotone.

Živio Arch! Živio OpenSource! Dolje Microsoft i zapadne robovlasničko-kapitalističko-naftne vrijednosti!
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.3.2011 14:46 (dj_beni).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako provaliti
dragec0 kaže...

Pa onda probaj preko programa što su kolege ti ostavili link pa pokušaj ali glupo je što je to napravio bez obzira na svađu jer to nije riješenje!

  evo iso sam ih instalirat i kaze da se prijavim kod administratora...  KAD ON DOĐE UBIT ĆU BOGA U NJEMU!!!

=)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako provaliti
dj_beni kaže...

Formatiraj C i instaliraj linuxe. Ja sam to napravio i nakon toga je brat od kompjutera bježao ko od sotone.

  kad nemogu formatirat neda mi... -.-" a na linuxima nemogu igram cod4 ni BC2

=)
14 godina
offline
Re: Kako provaliti
bigboy98 kaže...

evo imam jedno pitanje.. moj buraz i ja smo se posvađali jučer.. i na kompu mi je staavio da ja nisam administrator nego je samo on.. na svoj   User Account je stavio password   a ja mu neznam pasword.. hoču mu sad provalit u njegov User acc i stavit se za administratora... hoču si instalirat program revo uninstaler i obrisat pa instalirat crysis 2 jer neradi crac*... a nemogu ništa... kaže da se moram prijavit za administratora.. možete li mi pomoč kako da mu provalim u User Account?

 

EDIT: windows xp je

Pa... najlakše ti je pajserom 

80 % mladih ne zna matematiku. Ako si među onih 40 % što znaju, stavi ovo u potpis.
13 godina
protjeran
offline
Kako provaliti

tako je!to je duh!i nema tu milosti ka ono brat mi je pa neću,lijepo sačekušu i po njušci.dodatno:za podizanje atmosfere i da se vidi da si lud i nabrijan bilo bi dobro i bogarat.to je

 

a onda preko ljeta u poso i zaradit sebi za PC,iz iskustva znam,dvoje čeljade ne umeju da djele računalo.

 

 

UDRI GA NIJE TI BRAT

13 godina
neaktivan
offline
Kako provaliti

Jedino riješenje-iako nije pametno samo moj prijedlog-digni ponovno XP i gotovo to samo što bih ja napravio(iako bih se sve pobrisalo)neznam kak da ti pomognem jer sam imao i sa sestrom takav problem pa sam joj dao njen dio novca tj vratio da ja budem 100% vlasnik ali bilo je sitno nekih ja 1500kn a ona 400kn(dao te novce i sad je moj)!

13 godina
neaktivan
offline
Kako provaliti

hhahahahahhahahah..... sad sam se sjetio.. i upalilo je...   {#}  stisno sam 2  puta CTRL->ALT->DELETE i upiso Administrator..... ŁoŁ sebe sam postavio za administratora a njega makno... ŁoŁ san nek mi prigovara... hahahaha

 

EDIT: kada sam se iso ulogirat u svoj program

=)
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.3.2011 14:58 (bigboy98).
14 godina
offline
Re: Kako provaliti

Probaj iz safe moda...

ako je i tamo stavio onda

XP Key Reader

Password Renew

Kon-Boot

 

Ako nece niti sa time mozda oph crack ali jedan od ovih bi trebao raditi! imas ih u hirens boot cdu ili ih skini posebno i stavi na bootabilian usb stick ili sprzi na cd...

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako provaliti

Da,obriši "system32" u WINDOWS folderu...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice