Kako se ošišati?

poruka: 69
|
čitano: 34.590
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Kako se ošišati?
Arabarran kaže...
I ja bi tako neku otkačenu zurku ali kako radim uniformirani posao,sumnjam da bi to dobro prošlo. Eventualo za godišnji se raskalašiti i onda prije posla sve ošišati :-D

Tako je, frend isto zbog posla nije mogao raditi zurke, čim je palo ljeto odmah pod mašinicu.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
15 godina
offline
Kako se ošišati?
Osiso sam se. Gore sam ostavio 2 cm a sa strane mi skroz kratko.
16 godina
offline
Kako se ošišati?

Eto i mene

16 godina
offline
Re: Kako se ošišati?
Ziga kaže...

Eto i mene

Odlično za aerodinamiku na biciklu {#}

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
15 godina
offline
Re: Kako se ošišati?
Mislim da če tako i biti. I za koncert Rammsteina isto.
Već godinama nosim istu frizuru i stvarno mi treba promjena. Dok sam bio klinac to se češće mijenjalo...
14 godina
neaktivan
offline
Kako se ošišati?

Ja tolko nemijenjam frizure jer mi nestoje xD iam pregustu i onak srednje dugu kosu xD

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
16 godina
offline
Kako se ošišati?

Ovo je ludnica, prije 3 godine rađeno za maturalac, frend me šišao:

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2011 10:41 (Najbrži).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako se ošišati?
Ranko Kukumar kaže...
Mentalist kaže...

Buduci da frizersku upisuju retardi s IQ-om manjim od 100, nitko nije dobar frizer (makar ne u mojoj nazadnoj sredini).

  Previše generiliziraš. Istina je da se danas u srednju frizersku isključivo upisuju oni sa slabijim ocjenama, ali postoji hrpetina iskusnijih frizera koji su ošišali više glava nego što smo ja i ti ćevapa pojeli. Tako da je nemoguće to generalizirati da su svi frizeri Low IQ i da nisu dobri.

 

 

Kladim se da postoji tisuće firzera koji imaju veći IQ od Mentalista.

13 godina
offline
Re: Kako se ošišati?
AtomicBomb kaže...
Ranko Kukumar kaže...
Mentalist kaže...

Buduci da frizersku upisuju retardi s IQ-om manjim od 100, nitko nije dobar frizer (makar ne u mojoj nazadnoj sredini).

  Previše generiliziraš. Istina je da se danas u srednju frizersku isključivo upisuju oni sa slabijim ocjenama, ali postoji hrpetina iskusnijih frizera koji su ošišali više glava nego što smo ja i ti ćevapa pojeli. Tako da je nemoguće to generalizirati da su svi frizeri Low IQ i da nisu dobri.

 

 

Kladim se da postoji tisuće firzera koji imaju veći IQ od Mentalista.

 {#}

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice