Kakve ste sve gluposti radili u mladosti?

poruka: 18
|
čitano: 4.963
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kakve ste sve gluposti radili u mladosti?

Kakve ste sve gluposti radili u mladim danima, a danas se njima smijete? Drustvo i ja planiramo pamtit ovo ljeto po necemu, ali nemamo nikakvih ideja. 

16 godina
offline
Kakve ste sve gluposti radili u mladosti?

Koliko je staro "društvo"?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Kakve ste sve gluposti radili u mladosti?
SuperDox kaže...

Kakve ste sve gluposti radili u mladim danima, a danas se njima smijete? Drustvo i ja planiramo pamtit ovo ljeto po necemu, ali nemamo nikakvih ideja. 

 

u tome i je caka, PLANIRATE

samo opusteno i dogodi se samo od sebe :)

Clueless gamers shouldn't judge
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kakve ste sve gluposti radili u mladosti?
lllnuclearlll kaže...

Koliko je staro "društvo"?

 17-18 godina

 

9 godina
neaktivan
offline
Kakve ste sve gluposti radili u mladosti?

O tome bolje da ne govorim.

 

Bilo je tu kenjanja u rupe,onda razapinjanje konopa ispred iste,pa susjeda zapne i direkt glavom u naše 'proizvode' pa sve do bacanja petardi susjedu kroz prozor WCa dok se kupao....

 

Samo ovisi koliko je ekipa stara i šta smatrate pod ''gluposti''

 

Ovo definitivno neće proć kod 18godišnjaka xD

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2015 21:45 (CyberPlague).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kakve ste sve gluposti radili u mladosti?
CyberPlague kaže...

O tome bolje da ne govorim.

 

Bilo je tu kenjanja u rupe,onda razapinjanje konopa ispred iste,pa susjeda zapne i direkt glavom u naše 'proizvode' pa sve do bacanja petardi susjedu kroz prozor WCa dok se kupao....

 

Samo ovisi koliko je ekipa stara i šta smatrate pod ''gluposti''

 

Ovo definitivno neće proć kod 18godišnjaka xD

 ovo bi moglo proc 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2015 21:50 (SuperDox).
9 godina
neaktivan
offline
Kakve ste sve gluposti radili u mladosti?

Najbolji su rafali,big bang lako raznese školjku xD 

16 godina
offline
Kakve ste sve gluposti radili u mladosti?

Evo. ja ti neću davati bube u glavu da radite gluposti s raznašanjem WCa  nego nešto malo pametnije...

 

Skupite se i dogovorite odlazak biciklima na more i kampiranje tamo par dana... Ako vam je more predaleko onda na neku rijeku/jezero u krugu 100-120km što se da ispedalirat u jednom danu...

 

Pecanje, zajebancija, roštilj, uživancija, što već tko voli...  Za mene savršen odmor s ekipom... Ne treba vam ni puno para za to ak se dobro organizirate... A bolje potrošit pare na to nego spiskati u birtiji za vikend.

 

Jeftinih šatora imate u yisku ili posudite od nekog, a možda imate i svoje... Vreće za spavanje vam ne trebaju, složite si ležajeve od lišća i prek njih neka plahta ili nešto... Koja pivica (za punoljetne i odgovorne), logorska vatrica, noćno kupanje  Još ak koju curu ugurate s vama 

 

Eto toliko od mene... 

 

Ne mora bit bicikl, odite čamcem ak ste blizu rijeke kakve i ako tko ima čamac... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2015 22:12 (lllnuclearlll).
9 godina
neaktivan
offline
Kakve ste sve gluposti radili u mladosti?

Ili jednostavno gangbangajte crnkinju....Ja mislim da bi vam ta večer ostala za čitav život u sjećanju

16 godina
protjeran
offline
Re: Kakve ste sve gluposti radili u mladosti?
SuperDox kaže...
lllnuclearlll kaže...

Koliko je staro "društvo"?

 17-18 godina

 

 zakasnili ste,gluposti se rade do 17-18 godina,vrijeme je da pocnete razmisljati odgovorno i da ispastate za ucinjeno !

12 godina
offline
Re: Kakve ste sve gluposti radili u mladosti?
SuperDox kaže...

Kakve ste sve gluposti radili u mladim danima, a danas se njima smijete? Drustvo i ja planiramo pamtit ovo ljeto po necemu, ali nemamo nikakvih ideja. 

 Napiješ se, uzmeš pepeljaru i najbližeg frenda s njom u glavu

15 godina
odjavljen
offline
Re: Kakve ste sve gluposti radili u mladosti?
SuperDox kaže...

Kakve ste sve gluposti radili u mladim danima, a danas se njima smijete? Drustvo i ja planiramo pamtit ovo ljeto po necemu, ali nemamo nikakvih ideja. 

 

Baci se s mosta, bar ce tvoj frendovi imat o cemu pricati.

 

Takve stvari se dogadjaju spontano i nema ih smisla planirati.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
10 godina
offline
Kakve ste sve gluposti radili u mladosti?
Da li ste upoznati sa radom Charlesa Mansona?
If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
13 godina
neaktivan
offline
Kakve ste sve gluposti radili u mladosti?

Što češće budite vani po cijele dane i napravit ćete nešto što ćete pamtiti :)
Naravno, ako je društvo takvo. Ak volite igrat igrice, onda nećete ništa napraviti, a ako vas zaboli za poslijedice, svašta ćete raditi, vjeruj mi :)

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kakve ste sve gluposti radili u mladosti?
lllnuclearlll kaže...

Evo. ja ti neću davati bube u glavu da radite gluposti s raznašanjem WCa  nego nešto malo pametnije...

 

Skupite se i dogovorite odlazak biciklima na more i kampiranje tamo par dana... Ako vam je more predaleko onda na neku rijeku/jezero u krugu 100-120km što se da ispedalirat u jednom danu...

 

Pecanje, zajebancija, roštilj, uživancija, što već tko voli...  Za mene savršen odmor s ekipom... Ne treba vam ni puno para za to ak se dobro organizirate... A bolje potrošit pare na to nego spiskati u birtiji za vikend.

 

Jeftinih šatora imate u yisku ili posudite od nekog, a možda imate i svoje... Vreće za spavanje vam ne trebaju, složite si ležajeve od lišća i prek njih neka plahta ili nešto... Koja pivica (za punoljetne i odgovorne), logorska vatrica, noćno kupanje  Još ak koju curu ugurate s vama 

 

Eto toliko od mene... 

 

Ne mora bit bicikl, odite čamcem ak ste blizu rijeke kakve i ako tko ima čamac... 

E to je to!  

 

Samo jbg:

- ideja check

- bicikla check

- more check

- piva njam

- pecanje i roštilj 

 

- ekipa  

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
12 godina
neaktivan
offline
Kakve ste sve gluposti radili u mladosti?

Nemos nista posebno, kad za sve trebaju novci , npr. more , cak i za rosljtilj treba, ako imas novce onda mozes sta hoces i duplo bolje ces se provest nego bez para.

14 godina
neaktivan
offline
Kakve ste sve gluposti radili u mladosti?

Ideš raditi u sedmom mjesecu i u osmom ih potrošiš!        

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
11 godina
neaktivan
offline
Kakve ste sve gluposti radili u mladosti?

Tvojih godina san bia skeiter, pada godine u srednjoj igra kantera, glumili Jackass mtw snimali se kameron i skidali djevičanstvo (16)

http://steamcommunity.com/profiles/76561197984431248
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice