Kakvu ste glupost napravili za novu godinu ?

poruka: 13
|
čitano: 3.263
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Kakvu ste glupost napravili za novu godinu ?

Sinoc sam se potukao sa nekim likovima u fast foodu, razbio sam nekom momku glavu pepeljarom, onda sam se kacio sa izbacivacima u klubu, pricao sam gluposti, kacio sam se bukvalno sa svima. Kada sam momka pogodio pepeljarom na mene je skocilo 10 ljudi, samo znam da sam na zemlji bio i da nisam mogao ustati, dok moj friend nije dosao i izvadio me iz mase. Probudio sam se sa modricama i poderanim hlacama. Mozda sam jos gluposti radio, ne smijem cuti reakcije friendova. Ovo sam ovdje ispricao cisto da bi se osjecao malo bolje, jer sve me izjeda iznutra.

 

Da li ste vi napravili neku glupost, jesam li jedini ?

Darko
14 godina
offline
Kakvu ste glupost napravili za novu godinu ?

Da ja sam popio karlovačko a uopće nemam ni 18 godina. Kako sam lud !

11 godina
neaktivan
offline
Kakvu ste glupost napravili za novu godinu ?

Ah uvijek neko mora napravit s*anje za novu mi se proveli ko ekipa bez gluposti,zajebancije do jutra nit se itko kacio niti ista to se zove nova.

 

Kolega budi sretan da nisi iz resetaka.A nova ti je zakon pol tog se ne sjecas

Regen Servis Reball Akcija 250kn
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.1.2014 12:36 (Mezethys).
13 godina
offline
Kakvu ste glupost napravili za novu godinu ?

Bacio sam petardu poslije ponoći. Thug life!

Say hello to my little friend
12 godina
neaktivan
offline
Kakvu ste glupost napravili za novu godinu ?

Muka mi je od takvih pijanih kretena koji traze samo probleme.Ne kazem da si kreten ovako, ali kad si pijan ne znas sta radis.

 

Na tvom mjestu ne bi sa tim izlazio u javnost,nasao bih tog decka i ispricao bih mu se..

15 godina
neaktivan
offline
Kakvu ste glupost napravili za novu godinu ?

Nisam nikoga pitao oce jos piti pjenusac i sam ga dokrajcio....

 

Hardcore rebel....{#}

10 godina
offline
Kakvu ste glupost napravili za novu godinu ?

Najgluplja stvar sta san napravija za docek je to sto nisan ranije isa spavat.

Sad mi puca glava{#}

Al bilo je nezaboravno

nicky.sl
12 godina
offline
Kakvu ste glupost napravili za novu godinu ?

Nisam otvorio topic da bi se "hvalio" zbog belaja koji sam napravio, vec cisto da se osjecam bolje malo kada nekome ispricam. Svako ko se napije samo zaspe, ja kada se napijem samo pravim belaj, ne znam kaj mi se desava.

Darko
15 godina
neaktivan
offline
Kakvu ste glupost napravili za novu godinu ?

Desava ti se to da postanes idiot kad popijes.

 

 Ocito nemozes utjecat na svoje ponasanje kad popijes.Nemoj pit i rjesen problem...

 

Nije zvaka za seljaka!

14 godina
offline
Re: Kakvu ste glupost napravili za novu godinu ?
DarkoKwon kaže...

Nisam otvorio topic da bi se "hvalio" zbog belaja koji sam napravio, vec cisto da se osjecam bolje malo kada nekome ispricam. Svako ko se napije samo zaspe, ja kada se napijem samo pravim belaj, ne znam kaj mi se desava.

Nije Bug forum psihijatrijski odjel. Ako se hočeš osjećati bolje otiđi na seanse psihijatru pa tamo razgovarajte i jadaj se njemu. Ovako zvuči ko da se hvališ, kako si nekom momku unuštio doček, a vjerojatno i više njih. Zlo mi je od takve st**ke koji samo rade probleme dok pogledaju u alkohol i ako ih pogledaš odma skupljaju komšije, kumove i pajdaše da ti pokaže!

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kakvu ste glupost napravili za novu godinu ?
Svatko ko se napije samo zaspe - cool story bro.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kakvu ste glupost napravili za novu godinu ?

u sta se pretvara ovaj svit ...

 

pa ali ne vidite  da je momku žao i da nije bija svjestan toga šta je radija ..vi ga samo pokopajete ...

nego dobro ti je netko od clanova reka nadi momka i ispricaj mu se ..i nemoj vise piti ako to radis .. 

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
13 godina
neaktivan
offline
Kakvu ste glupost napravili za novu godinu ?

Loool. Ja nisam popio niti kapi :D bila ekipa u stanu, prije ponoci prifalilo cuge pa odlučim otić na benzu. Na parkingu parkiram i 3 pijane budale traže frku. Naravno okrenem se i vodim svoja posla. Jedan uzme petardu i baci mi pod noge, ja mrtav hladan, ulazim u pumpu, uzmem šta trebam i odlazim u auto. Ista 3 kretena stoje kraj mog auta i čekaju. Počnu kenjat nešto dal imam problema, reko dečki pijani ste odite svojim putevima. Ulazim u auto i jedan mamlaz mi baci petardu na šajbu..e tu je bio kraj. Jednog nalupao ko vola a ova 2 stajali sa strane i šutili ko pi... jbm ti novu godinu i budale.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice