Kina to Slovenija

poruka: 3
|
čitano: 587
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Kina to Slovenija

Jedan mob iz kine je na dobrom popustu, slanjem u HR mi se naplacuje dodatnih 15$ dok je u sloveniji shipping free.

Najbliza posta mi je ova u brezicama, jel se smije stavit njihova adresa poste s obzirom da nisam drzavljanin slovenije.

 

Posto znam da mi nitko nece dati informaciju dali je paket stigao, imam tracking number pa cu tako lagano provjeriti no mene samo zanima dali se to smije i jel ce slovenici meni htijet slat poziv za carinjenje u hrvatsku ili cu morat platit prilikom preuzimanja robe...?

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2018 18:31 (domi321).
8 godina
offline
Re: Kina to Slovenija
domi321 kaže...

Jedan mob iz kine je na dobrom popustu, slanjem u HR mi se naplacuje dodatnih 15$ dok je u sloveniji shipping free.

Najbliza posta mi je ova u brezicama, jel se smije stavit njihova adresa poste s obzirom da nisam drzavljanin slovenije.

 

Posto znam da mi nitko nece dati informaciju dali je paket stigao, imam tracking number pa cu tako lagano provjeriti no mene samo zanima dali se to smije i jel ce slovenici meni htijet slat poziv za carinjenje u hrvatsku ili cu morat platit prilikom preuzimanja robe...?

-neznam jel se kao adresa dostave može stavit adresa poštanskog ureda

-ako mob i dođe do slovenske pošte kako će te slovenci zvat na eventualno carinjenje kad nisi naveo hr adresu

ako nije problem reci koji je mob u pitanju pa možda netko zna gdje ga je moguće također jeftino kupiti

7 godina
offline
Re: Kina to Slovenija
dtdtdt kaže...
domi321 kaže...

Jedan mob iz kine je na dobrom popustu, slanjem u HR mi se naplacuje dodatnih 15$ dok je u sloveniji shipping free.

Najbliza posta mi je ova u brezicama, jel se smije stavit njihova adresa poste s obzirom da nisam drzavljanin slovenije.

 

Posto znam da mi nitko nece dati informaciju dali je paket stigao, imam tracking number pa cu tako lagano provjeriti no mene samo zanima dali se to smije i jel ce slovenici meni htijet slat poziv za carinjenje u hrvatsku ili cu morat platit prilikom preuzimanja robe...?

-neznam jel se kao adresa dostave može stavit adresa poštanskog ureda

-ako mob i dođe do slovenske pošte kako će te slovenci zvat na eventualno carinjenje kad nisi naveo hr adresu

ako nije problem reci koji je mob u pitanju pa možda netko zna gdje ga je moguće također jeftino kupiti

 cito sam po ostalim forumima i ljudi to rade, nisu imali problema do sada.

Jednostavno pratis posiljku i gledas kad ce stic u njihovu postu, predas osobnu ili putovnicu i paket je tvoj.

 

Radi se o umidigi telefonu, tesko da cu ga nac u eu

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice