Klađenje - Besplatni parovi

poruka: 9
|
čitano: 5.107
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Klađenje - Besplatni parovi

Nedavno sam naletio na jedan dobar blog o klađenju, i javio sam im se za primanje besplatnih parova. Pošto su novi i žele se dokazati sada imaju promociju i potpuno besplatno šalju svakodnevno parove na sms (samo za područje RH). Ne pogode svaki put, ali ako ih se prati može se zaraditi na mjesečnoj bazi. Javite mi se putem privatnih poruka i poslati ću vam njihov kontakt e-mail, napomenite im da dolazite preko mene i besplatno vam šalju parove na sms. Tko želi može probati...

Smiješni video klipovi
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.11.2011 16:15 (elektro).
12 godina
offline
Re: Klađenje - Besplatni parovi
ovo je odlicno :)
sva 3 listica sam pogodio za sad :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Klađenje - Besplatni parovi
dinos3 kaže...
ovo je odlicno :)
sva 3 listica sam pogodio za sad :)

 

Kako što sam i rekao, kvalitetni su i ful korektni. Za mene su najbolji i prvi put sam u plusu u kladionici, bolje tako da ulažem po 100-300kn na dva-tri para nego svaki dan po 20kn na 6-7 parova gdje me uvjek neki par zezne i niti ne skužim da u mjesec dana izgubimpuno novaca. Bolje ovako, primam kvalitetne parove i vodim statistiku pa tako mogu točno znat koliko sam uložio i koliko dobio :)

Smiješni video klipovi
12 godina
online
Re: Klađenje - Besplatni parovi

Trebao je biti PM...

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2011 22:33 (sLim95).
12 godina
neaktivan
offline
Klađenje - Besplatni parovi

koji su to,dajte neki link,nesto....

14 godina
neaktivan
offline
Re: Klađenje - Besplatni parovi

Neznam da li je dozvoljeno ostavljati linkove. Javi mi se na PM pa ću ti poslati njihov kontakt e-mail pa im se možeš javiti.

Smiješni video klipovi
12 godina
neaktivan
offline
Re: Klađenje - Besplatni parovi

pozdrav- jesu li samo parovi od nogometa lil svi sportovi?

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2011 23:05 (dalmatinac666).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Klađenje - Besplatni parovi

Do sada su bili većinom nogometni parovi, ali znaju staviti i druge sportove hokej, tenis, košarka, neznam kako će biti dalje. Meni nije važno koji je sport, nego samo da li su uspješni, tj. da što više toga pogode. Za sada sam zadovoljan sa njima i vidi se da znaju što rade, a i dosta su fer jer daju ovu promociju da možemo primati besplatne parove pa tek kasnije odlučit da li ćemo ih pratiti ili ne.

Smiješni video klipovi
14 godina
neaktivan
offline
Klađenje - Besplatni parovi

Odgovorio sam svima koji su se javili na PP i dao im e-mail na koji im se mogu javiti. Danas su odigrali tri para sveukupna kvota 2,94 za sada svi parovi dobivaju kako su i predvidili, vidjet ćemo kako će završiti, igrali su sa srednjim ulogom tako da će uspijet pokrit (ako prođe) jučerašnji promašaj i još ću biti u debelom plusu. Javit ću vam kako je završilo, a ako je netko zainteresiran slobodno neka se javi na PP i dati ću mu kontakte. Ako želite išta pitati možete pitati i ovdje, odgovorit ću ono što znam. Meni su oni super i dosta sam u plusu (u samo 15 dana).

 

***Da ne objavljujem još jedan post odlučio sam samo editirati ovaj... Kao i što je bilo na poluvremenu tako i na kraju utakmice pogodili su sve parove danas, svaka čast, a ja dobio dosta :)))

Smiješni video klipovi
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.11.2011 23:10 (elektro).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice