Koliko je IGN postao jeftin...

poruka: 4
|
čitano: 1.205
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koliko je IGN postao jeftin...

Sad vi meni recite, gledajuci donju sliku... KOLIKO je IGN postao jeftin... Danas svatko može potplatiti očito (jer nema druge kako je ovo moglo osvojiti toliko bodova da me ubiješ) i to je prestrašno...

 

Sve se pitam kako razliciti klonovi Space Invadersa ne dobiju toliko bodova a za duzinu koplja su bolja...

 

EDIT: Evo slike toliko nagrađivane grafike... mora da je Crysis engine...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2010 21:03 (EnlightenedPhoenix).
16 godina
offline
RE: Koliko je IGN postao jeftin...
EnlightenedPhoenix kaže...

Sad vi meni recite, gledajuci donju sliku... KOLIKO je IGN postao jeftin... Danas svatko može potplatiti očito (jer nema druge kako je ovo moglo osvojiti toliko bodova da me ubiješ) i to je prestrašno...

 

Sve se pitam kako razliciti klonovi Space Invadersa ne dobiju toliko bodova a za duzinu koplja su bolja...

 

EDIT: Evo slike toliko nagrađivane grafike... mora da je Crysis engine...

Svi ti to ovisi od recenzenta, možda je lik u mladosti bio uživljen u Pacmana pa mu ovaj remake predstavlja remek-djelo igrače industrije.

 

Za grafiku je dao 9 valjda zato (moje mišljnje) jer je grafika super s obzirom na engine na kojem radi.

No Pain No Gain | Croatia - Hrvatski Team Fortress 2 server
15 godina
neaktivan
offline
Koliko je IGN postao jeftin...

A zasto i ne, to su male jednostavne igre koje nema smisla usporedivati te niti ne konkuriraju

igrama kao sto su Crysis, uostalom jesi li je uopce probao igrati ?

 

Isto tako ne mozes imati iste kriterije i zahtjeve za arkadne ili indy igre, kod

ovakvih igara zabava je na prvom mjestu ako je grafika dobra (a meni izgleda sasvim

pristojna za arkadnu 2d igru, sto sam vidio na slikama na netu).

 

Ima mnogo igara kojima bi dao cistu desetku sto se tice igrivost i zabave, npr.

World of Goo, Osmos, Audiosurf, Braid, Machinarium, Portal itd. itd.

 

 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2010 21:27 (drnde).
15 godina
offline
RE: Koliko je IGN postao jeftin...

Mogao si uzeti neku ozbiljniju i važniju igru za primjer.

Ocjene ovakvih igara često su podložne subjektivizmu zbog već navedenog fanboystva, nostalgije ili jer je recenzenta igra jednostavno zabavila u "bored to death" trenutku.

Anarchists of the world, unite!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice