Kućni alarmni sustav

poruka: 4
|
čitano: 3.057
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kućni alarmni sustav

Vjerovatno na forumu ima ljudi koji se razumiju u alarmne sustave , pa se prvo želim raspitati .

 

 

Često nitko ne bude kod kuće , a unutra ima kojekakvih vrijednih stvari . Što bi bilo najisplativije , nekakva kombinacija protuprovalnog alarma i detektora za dim . 

 

Bitno je da nije preskupo . Ne mogu reci do koliko novca , ali predlozite . 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kućni alarmni sustav

Bump , pošto je forum bio nešto smrdan pa eto .. :)

9 godina
neaktivan
offline
Kućni alarmni sustav

Pozdrav kolege i kolegice, 

 

živim na području Dugava i Hrelića koje je iz određenih razloga u zadnjih par godina postalo rizičnije po pitanju provala i kriminala pa sad gledam za ugraditi alarm doma. Uglavnom bih ugrađivao senzore loma stakla i senzore pokreta te bih svakako ugradio četiri kamere za nadzor po noći. Mislim da postoji negdje 10-12 mjesta gdje bi se trebali ugraditi senzori loma stakla. 

 

Zanima me jeste li vi ugrađivali alarme, od koje firme i kolika je bila cijena i sto je sve bilo uključeno u sistem pa da usporedim i vidim koja je najbolja opcija.

 

Lijepi pozdrav.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kućni alarmni sustav

Lom stakla, nemam bas iskustva s tim,ali smatram da ti je to skoro nepotrebno, opskrbiš se sa senzorima pokreta i miran si.

Pogledaj paradox ove alarmne sisteme(centrala ,vanjska,unutarnja...)

Imas na yt kanal Vesić, ima 3 videa, nađi video gdje sam sebi ugrađuje sistem bas paradoxov...

 

Nađe se polovno a dobro.

Može
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice