Kučni servis računala

poruka: 8
|
čitano: 1.655
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Kučni Serviser računala

Pozdrav svima evo ovako imam pitanje želio bi pokrenut svoj biznis ne neki veliki manji,dosta se razumijem u računala i servisiranje računala radio bi dosta toga za nižu cijenu i tako dalje radio bio u svojoj okolici. Čak bi i napravio profesionalnu stranicu u kojoj bi se sastojalo cjenik , vrste stvari koje radim kao serviser , detalji oko mene , koliko garantiram na to...... sada mene interesira di se to može reklamirati ili napraviti oglas bilo kakva pomoć bi mi dobro došla inače trebama novaca mlad sam u Slavoniji baš i nema posla ali trudim se svaki dan da ga dobijem. Pa eto tko bio znao ovo dobro bi  došlo je l' imam dosta vještina i bio bi dobar serviser a i jeftiniji ne bi bio neka firma ali svi razumijete sto želim reci hvala (Molim sve koji će narušavati ovu temu , te govoriti o politici Županiji i osuđivati da je bilo gdje lako naći posao molim da ne sudjeluju u ovoj temi ako nemaju sto pametno reci ili pomoći hvala na razumijevanju)

7 godina
offline
Re: Kučni servis računala

Mozes dati tiskati one male letke pa ih razdijeli u svom gradu i okolici, mozes platiti reklamu na lokalnoj tv i radiju, mozes i neke jumbo plakate po cestama u tvom gradu, mozes platiti posjećenijim portalima u tvojoj županiji da vrte tvoju reklamu,....

Reklame čitaju i inspektori pa gledaj da je papirologija ispravna ako dodje kakvi inspekcijski nadzor.

Od drzave mozes dobiti bespovratno 55 000 kn za samozaposljavanje pa i to iskoristi za pokretanje biznisa.

U kapitalizmu se lako i propadne pa i na to racunaj....

😊
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2018 6:26 (bunker).
14 godina
offline
Re: Kučni servis računala
Isprintaj sam letke i dijeli po gradu
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kučni Serviser računala

Samo se malo potrudi oko jezika ili daj nekom da ti lektorira stranicu, cjenik, oglase itd.

14 godina
protjeran
offline
Kučni servis računala

Dobronamjerni savjet ti je da odes van ko i dobar dio mladih u tvom kraju, nema ti u tome kruha...

9 godina
offline
Kučni servis računala

Najbolja reklama će ti biti tvoj rad i preporuka. Letci mogu pomoć ali gledajuć iz moje perspektive mogu i odmoć. Ako vidim na stupu reklamu za servis nečega ja ću recimo taj servis izbjegavati. Ali letak u jakoj i stabilnoj firmi u koju ljudi vjeruju će ti biti dobra preporuka.

Konkuriranje niskom cijenom je također sulud potez početnika, konkuriraj radije s brzinom i kvalitetom rada, klijentela će to cijeniti barem ona koju ti želiš imati.

Konkuriraj širinom ponude, ulaži u svoje znanje i alat. Prezentiraj se da ljudi vide što radiš.

Web stranica za ključne riječi na dobrim pozicijama.....

 

 

16 godina
offline
Re: Kučni Serviser računala
Leki22 kaže...

Pozdrav svima evo ovako imam pitanje želio bi pokrenut svoj biznis ne neki veliki manji,dosta se razumijem u računala i servisiranje računala radio bi dosta toga za nižu cijenu i tako dalje radio bio u svojoj okolici.

Jasno ti je da trebaš otvoriti barem obrt / j.o.o.o., a onda se stvari kompliciraju?

Bez velike količine sigurnih korisnika nemoj ići u to.

6 godina
protjeran
offline
Kučni servis računala

Najjeftiniji oblik ti je paušalni obrat ali i tu imaš najamnje 16 000kn davanja godišnje državi. Prouči malo taj oblik, i raspitaj se na Zavodu o poticajima za samozapošljavanje (imaš i na www.mjere.hr).

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice