Kupovina mobitela fake ili ne? zaključana tema

poruka: 28
|
čitano: 3.925
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Kupovina mobitela fake ili ne?

E ovako primio sam ovu poruku dans ujutro i sad me zanima dal je ovo neki fake ili što?

Pere Perija 19. ožujka u 8:58 Prijavi


Halo ja se zovem Pere Perija i ja sam iz Varaždina.Čujem da prodaješ mobitel ja bi ga kupio!Imo sam iphone 3gs i pokvario mi je se jer je bio na dodir.Pa eto hoću kupit tvoj soni za 3 ipo(3500) tisuće kuna jel mi se iskreno sviđa..Neželim više imat na dodir mobitele pa zato molim vas prodajte mi mobitel hitno mi trebe i ja ću platit poštu i još plus vama dat 100 kuna za kavu nema veze molim vas imama 25 godina i baš mi treba vaš mobitel eto ako se ikako možemo dogovoriti preko fb.I još meni opće opće nije puno dat 3500 tisuće kuna za tvoj soni kad sam prije,prije mogo dat za iphone 6000 mogu i za tvoj 3500 jel mi se baš tvoj sviđa a iphone mi se odma pokvario samo što mi je jednom ispo odgovorite mi brzo molim vas!!!
U potpisu:Pere Perija...


Pere Perija 19. ožujka u 9:05 Prijavi
I naravno kupio bi vaš mobitel soni w580i jel mi je taj puno bolji i naravno i naravno nemoj te me krivo svatit ja ću vam za njeg dat 3500 kn i tu je gotova priča jel mi se sviđa!!!Imama 25 godina i radim u piceriji koju mi stari drži i tak da ono on m idaje love i kupit ću vaš za tolko i briga me!!! hoću da po prvi puta u životu imadnem dobar dobar mobitel.

  -------- 19. ožujka u 12:26 
hmm a kako ja mogu znati da je to istina da to nije neki fake? koju piceriju ti ima stari?

 

kako ja da sad znam dal je to laž ili istina? ja mislim da je ipak laž jer ko bi dao za sony w580i rabljeni 3500 kn...{#}

http://balcanclubsoundno1.tk/ besplatno skidanje rmx-a,mixeva :)) dj darac (ja) i dj knezo admini :)
16 godina
neaktivan
offline
Kupovina mobitela fake ili ne?

Reci da nema problema, samo primopredaja osobno, i povedi frenda ili 2 :)

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
15 godina
protjeran
offline
Kupovina mobitela fake ili ne?

Fake, šta ti je, da da 3500kn za mobitel koji košta preko oglasa 300kn. I, btw, vidiš po pisanju prvo da lik nema sigurno 25 godina.

How many MC's must get dissed, before somebody whispers don't fuck with Bis, My survival skills surpass Kris (KRS-One), watch this...
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2011 12:33 (epic).
14 godina
offline
Re: Kupovina mobitela fake ili ne?

evo sad čekam odgovor

 

 
Pere Perija 19. ožujka u 12:28 Prijavi
NE GLEDAJ AJDE MOLIM TE AKO GA NISI PRODO MOLIM TE POŠALJI MI GA POŠTOM I DOBIT ĆEŠ LOVU STARI MI IMA PICERIJU PERIJA TO JE NA IZLAZU IZ VARAŽDINA OTVORENA JE PRIJE PAR DANA A ON VEĆ IMA VOJNU MIROVINU KAKO JE BIO RANJEN A OTVORIO JE PICERIJU I ETO AKO BOG DA USKORO ĆU NJOME UPRVLJAT POŠALJI MI POŠTOM MOLIM TE MOBITEL I JA TEBI NOVCE


Deejay Darac 19. ožujka u 12:32
Jel može primopredaja,u ivancu?

 

sad me on pitao di bi se našli ja velim da u ivancu u kafiću jednome,dal je dobro mjesto kafić ili negdje di ima puno ljudi da nebi bio neki luđak još mi uzme mob i sve,kad nema svojih slika na faceu a ja imam 16 godina a ako je ovaj neki veliki lako dobim po p*** xp

http://balcanclubsoundno1.tk/ besplatno skidanje rmx-a,mixeva :)) dj darac (ja) i dj knezo admini :)
15 godina
protjeran
offline
Kupovina mobitela fake ili ne?

Ne nasjedaj na ovo, u najgorem slučaju ti pošalješ mobitel on tebi ne pošalje pare, a u najboljem kod primopredaje ti dođeš, a on ne dođe i ti izjedeš g****.

How many MC's must get dissed, before somebody whispers don't fuck with Bis, My survival skills surpass Kris (KRS-One), watch this...
14 godina
offline
Re: Kupovina mobitela fake ili ne?

evo pitao sam ga zašto mi tolko nudi

 

Pere Perija 19. ožujka u 12:34 Prijavi
OKEJ MOŽE LI ZNAČI U IVANCU KOD SREDNJE ŠKOLE U KAFIĆU U UTORAK U 2 I 15


Pere Perija 19. ožujka u 12:34 Prijavi
NE NE NE PARDON U 2 SATA I 15 MINUTA


Deejay Darac 19. ožujka u 12:36
u utorak me nema u ivancu samo u ponedjeljaak ,srjeda četvrtak ,petak, može pitanje? zašto bi ti za mobitel moj dao 3500 kn a možeš ga nabaviti za 300 kn u oglasniku?


Pere Perija 19. ožujka u 12:39 Prijavi
PA GLEDAJ VIDIŠ MOJ OTAC I MOJA MAJKA SU U MIROVINI JA SAM IM JEDINAC SIN I MENI JE NAPRAVIO PICERIJU I GLEDAJ STVARNO NIT SAM SIROMAŠAN NIT TATA MI JE KUPIO I AUTO I SVE I SAD KAD SAM ČUO DA KUPUJEŠ MOTOR PA EVO DAJEM TI ONDA 3500 TISUĆE JEL MI SE MOBITEL SVIĐA MOLIM TE IMO SAM IPHONE ALI NE VALJA BAREM MENI I ZATO AJDE DAJEM TI LOVU AL MI JOŠ PLUS KUPI I MEMORISKU OD 1-2 GB


Deejay Darac 19. ožujka u 12:40
aha,ok onda u ponedjeljak može?

http://balcanclubsoundno1.tk/ besplatno skidanje rmx-a,mixeva :)) dj darac (ja) i dj knezo admini :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupovina mobitela fake ili ne?

Hahahahah, pa dijete od 10 godina bi skužilo da je ovo fake xd

14 godina
offline
Re: Kupovina mobitela fake ili ne?

hahahhahaha xD al baš me zanima dal bu ko došo da me naganja za mob,ili nebu niko došo xD mojih 20 frendova je spremno tak da me niko nebre napasti  {#}

http://balcanclubsoundno1.tk/ besplatno skidanje rmx-a,mixeva :)) dj darac (ja) i dj knezo admini :)
13 godina
neaktivan
offline
Kupovina mobitela fake ili ne?

Prema pisanju naslučujem da taj ima 12-13 godina.....

14 godina
protjeran
offline
Kupovina mobitela fake ili ne?

Povedes 4-5 frendova...sa bokserima i nozevima  nema beda...mada i ja mislim da je ovo fake..

13 godina
offline
Re: Kupovina mobitela fake ili ne?
Unworthy_For_Life kaže...

Prema pisanju naslučujem da taj ima 12-13 godina.....

Ja imam 14 i vjeruj mi taj mora imati manje ....

Gamers Don't Die, They Respawn.
14 godina
offline
Re: Kupovina mobitela fake ili ne?

heheheh pa da i meni je čudno... moram se naoružati....pošto sam prodo jedan mobitel jednom liku i onda mi ga je htio vratiti reko je da je neispravni a poslo sam slike i sve je stvarno je mob bio ispravan pa da se ne dođe "odužiti" ....

http://balcanclubsoundno1.tk/ besplatno skidanje rmx-a,mixeva :)) dj darac (ja) i dj knezo admini :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2011 12:57 (crni pauk).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupovina mobitela fake ili ne?
crni pauk kaže...

hahahhahaha xD al baš me zanima dal bu ko došo da me naganja za mob,ili nebu niko došo xD mojih 20 frendova je spremno tak da me niko nebre napasti {#}

Kaži da ćeš ga čekati na šanku ili tako nešto, ali ga čekaj vani. Pa ako vidiš da je neki luđak bješte svi, ako ne idi tamo ili pošalji nekog starijeg(poželjno nekog securty momka(ili neka te samo on pričuva)). I vidiš što će se dešavati.

Kruger
14 godina
offline
Re: Kupovina mobitela fake ili ne?
nick54312 kaže...
crni pauk kaže...

hahahhahaha xD al baš me zanima dal bu ko došo da me naganja za mob,ili nebu niko došo xD mojih 20 frendova je spremno tak da me niko nebre napasti  {#}

Kaži da ćeš ga čekati na šanku ili tako nešto, ali ga čekaj vani. Pa ako vidiš da je neki luđak bješte svi, ako ne idi tamo ili pošalji nekog starijeg(poželjno nekog securty momka(ili neka te samo on pričuva)). I vidiš  što će se dešavati.

  heheheh pa imam ja u razzu jednog lika koji je visok 197 a imam i neke malo jače momke tak da mislim da bi moro biti siguran..

http://balcanclubsoundno1.tk/ besplatno skidanje rmx-a,mixeva :)) dj darac (ja) i dj knezo admini :)
14 godina
offline
Re: Kupovina mobitela fake ili ne?

Sry na duplom postu,al samo da javim da je sad lik izbriso face,tak   da je neki fake al mi je ostavio neki broj 003850958713066 ako ko kaj ima para na računu dal bi mogo provjeriti dal je taj broj postoječi i dal se bude ko javio,ja bi provjerio al mi je na računu 10 lipa :S

http://balcanclubsoundno1.tk/ besplatno skidanje rmx-a,mixeva :)) dj darac (ja) i dj knezo admini :)
13 godina
offline
Kupovina mobitela fake ili ne?

Mani se toga,ima svakakvih ljudi pa da te nebi poslje jos negdje pricekal...ko zna kaj si je isplaniral!

And Justice For All....
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2011 13:05 (Haf932).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupovina mobitela fake ili ne?
crni pauk kaže...

Sry na duplom postu,al samo da javim da je sad lik izbriso face,tak   da je neki fake al mi je ostavio neki broj 003850958713066 ako ko kaj ima para na računu dal bi mogo provjeriti dal je taj broj postoječi i dal se bude ko javio,ja bi provjerio al mi je na računu 10 lipa :S

hehe ja imam 26lipa.

 

Jel ti piše što na njuškalu kao što je adresa, točno ime i prezime, godina rođenja?

Kruger
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2011 13:07 (nick54312).
14 godina
protjeran
offline
Kupovina mobitela fake ili ne?

Tolike pripreme i nabrijavanja, a kupac vjerojatno neće doći. Malo se zahebava s naivnom djecom.

EDIT: Nisam vidio prijašnja 2-3 posta.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.3.2011 13:06 (lukavg).
14 godina
offline
Re: Kupovina mobitela fake ili ne?
nick54312 kaže...
crni pauk kaže...

Sry na duplom postu,al samo da javim da je sad lik izbriso face,tak   da je neki fake al mi je ostavio neki broj 003850958713066 ako ko kaj ima para na računu dal bi mogo provjeriti dal je taj broj postoječi i dal se bude ko javio,ja bi provjerio al mi je na računu 10 lipa :S

hehe ja imam 26lipa.

 

Jel ti piše što na njuškalu kao što je adresa, točno ime i prezime, godina rođenja?

  Pisalo je samo pero perija pisalo je da je iz BiH i to mi je bilo čudo,ja sam mu poslo da nek dojde v pola 2 v ivanec tamo di smo se dog,a sad ja ga sigruno nebum čeko u rio moram nekamo iči da ga bum videl a on mene ne tak da znam dal je došo na fajt ili kaj ja znam za kaj...

http://balcanclubsoundno1.tk/ besplatno skidanje rmx-a,mixeva :)) dj darac (ja) i dj knezo admini :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupovina mobitela fake ili ne?
crni pauk kaže...
nick54312 kaže...
crni pauk kaže...

Sry na duplom postu,al samo da javim da je sad lik izbriso face,tak   da je neki fake al mi je ostavio neki broj 003850958713066 ako ko kaj ima para na računu dal bi mogo provjeriti dal je taj broj postoječi i dal se bude ko javio,ja bi provjerio al mi je na računu 10 lipa :S

hehe ja imam 26lipa.

 

Jel ti piše što na njuškalu kao što je adresa, točno ime i prezime, godina rođenja?

  Pisalo je samo pero perija pisalo je da je iz BiH i to mi je bilo čudo,ja sam mu poslo da nek dojde v pola 2 v ivanec tamo di smo se dog,a sad ja ga sigruno nebum čeko u rio moram nekamo iči da ga bum videl a on mene ne tak da znam dal je došo na fajt ili kaj ja znam za kaj...

Da mislo sam tebi da li piše adresa i sve što sam naprojao. Znači da li se ti napsao toče svoje podatke i godinu rođenje?

Kruger
15 godina
offline
Kupovina mobitela fake ili ne?

mislim da je fejk...

al lipo bi bilo dobit 3500kn za mob od 300:D

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
13 godina
offline
Kupovina mobitela fake ili ne?

Pitaj ga sliku osobne ....

Gamers Don't Die, They Respawn.
13 godina
neaktivan
offline
Kupovina mobitela fake ili ne?

Ma šta ćeš se zezat s osobnim preuzimanjem da nakraju nebude neka grdosija od čovjeka{#} a još  nakraju dobit batina i bit opljačkan{#}šta ćeš onda po mome daj mu broj tekućeg računa nek ti uplati 3500kn i kad vidiš da je sijelo traži adresu i pošalji-najsigurniji način da nenaletiš na luđaka{#}{#}!

14 godina
offline
Re: Kupovina mobitela fake ili ne?
nick54312 kaže...
crni pauk kaže...
nick54312 kaže...
crni pauk kaže...

Sry na duplom postu,al samo da javim da je sad lik izbriso face,tak   da je neki fake al mi je ostavio neki broj 003850958713066 ako ko kaj ima para na računu dal bi mogo provjeriti dal je taj broj postoječi i dal se bude ko javio,ja bi provjerio al mi je na računu 10 lipa :S

hehe ja imam 26lipa.

 

Jel ti piše što na njuškalu kao što je adresa, točno ime i prezime, godina rođenja?

  Pisalo je samo pero perija pisalo je da je iz BiH i to mi je bilo čudo,ja sam mu poslo da nek dojde v pola 2 v ivanec tamo di smo se dog,a sad ja ga sigruno nebum čeko u rio moram nekamo iči da ga bum videl a on mene ne tak da znam dal je došo na fajt ili kaj ja znam za kaj...

Da mislo sam tebi da li piše adresa i sve što sam naprojao. Znači da li se ti napsao toče svoje podatke i godinu rođenje?

  da sve piše.... al to nije na njuškalu nego na facebooku tako da je još gore jer ima moje slike i zna kako izgledam....

http://balcanclubsoundno1.tk/ besplatno skidanje rmx-a,mixeva :)) dj darac (ja) i dj knezo admini :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupovina mobitela fake ili ne?
crni pauk kaže...
nick54312 kaže...
crni pauk kaže...
nick54312 kaže...
crni pauk kaže...

Sry na duplom postu,al samo da javim da je sad lik izbriso face,tak   da je neki fake al mi je ostavio neki broj 003850958713066 ako ko kaj ima para na računu dal bi mogo provjeriti dal je taj broj postoječi i dal se bude ko javio,ja bi provjerio al mi je na računu 10 lipa :S

hehe ja imam 26lipa.

 

Jel ti piše što na njuškalu kao što je adresa, točno ime i prezime, godina rođenja?

  Pisalo je samo pero perija pisalo je da je iz BiH i to mi je bilo čudo,ja sam mu poslo da nek dojde v pola 2 v ivanec tamo di smo se dog,a sad ja ga sigruno nebum čeko u rio moram nekamo iči da ga bum videl a on mene ne tak da znam dal je došo na fajt ili kaj ja znam za kaj...

Da mislo sam tebi da li piše adresa i sve što sam naprojao. Znači da li se ti napsao toče svoje podatke i godinu rođenje?

  da sve piše.... al to nije na njuškalu nego na facebooku tako da je još gore jer ima moje slike i zna kako izgledam....

Jbt neću te plašit ali da sam na tvom mjestu ja bi se bojao.

Ko prvo za da imaš samo 16godina.

Ko drugo za te po slikama.

Ko treće po slikama zna i da li si jak ili ne.

 

Zovi ga i osiguraj se bilo kako.

Kruger
13 godina
offline
Kupovina mobitela fake ili ne?

ja ti dam 4000, i ja imam 25g :)

14 godina
offline
Re: Kupovina mobitela fake ili ne?

Heheheh pa da v tome je i bed,onako osrednje sam jaki al ovaj lik je bio iz prigorja tak da mu nije teško doči do zagorja s prijateljima, tak da bi se moral nekak osigurati... budem uzeo dečke iz 4 razzza i krenuo ako ko dođe neče mu biti svejedno...

http://balcanclubsoundno1.tk/ besplatno skidanje rmx-a,mixeva :)) dj darac (ja) i dj knezo admini :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kupovina mobitela fake ili ne?

Jesi proda mobitel??

gren
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice