Leće za oči

poruka: 13
|
čitano: 7.943
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Leće

Imaju li gdje u Rijeci leće za nabaviti?

 

To su onako leće da ti oboje oči (ne kontaktne). Bilo bi ful gušt da mi oči izgledaju druge boje ili još bolje da imam ko spirale na očima ili slično.

Kažu da škola nije ztvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina... Sticks and stones may break my bones, but chains and whips exite me.
15 godina
neaktivan
offline
Leće za oči

Prijatelj mi je rekao da ime negdje za kupit pa pitam.

Kažu da škola nije ztvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina... Sticks and stones may break my bones, but chains and whips exite me.
16 godina
neaktivan
offline
Leće za oči

šta će ti to?

Mislim da imaš kod svakog optičara za kupit ih ali sa dioptrijom

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
15 godina
neaktivan
offline
Leće za oči

Ma onako dekorativno. I kao što rekoh, tražim bez dioptrije.

Kažu da škola nije ztvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina... Sticks and stones may break my bones, but chains and whips exite me.
16 godina
neaktivan
offline
Leće za oči

e dobra tema...

mene zanimaju neke pojedinosti onak opcenito...

kak se sad krecu cijene tih leća

i o cem to ovisi....

i kolko se dugo nose prije nek se moraju skinuti....kolko se ima jedan par....jesu dugotrajne il svaki mjesec nove...

da imam mali orijentir prije neg odem otičaru

i tak moram na pregled

Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Leće za oči

Naravno da ima, poznanik mi je to kupio i izgledao je kao manijak. Kupio da su mu oči svjetlo plave (skoro bijele) i izgledao kao oni vampiri iz filmova (a i inače je darker).

 

Ako se dobro sjećam rekao je da je to nabavio u nekom tatoo/piercing salonu i da su mu došle oko 200-300kn.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
RE: Leće za oči
Paolo2612 kaže...

Naravno da ima, poznanik mi je to kupio i izgledao je kao manijak. Kupio da su mu oči svjetlo plave (skoro bijele) i izgledao kao oni vampiri iz filmova (a i inače je darker).

 

Ako se dobro sjećam rekao je da je to nabavio u nekom tatoo/piercing salonu i da su mu došle oko 200-300kn.

 Jeli to tamo blizu McDonaldsa, točno preko puta stanice za prema Mlaki (recimo)? Znao sam da je takav salon negdje na onoj lokaciji grada!
Kažu da škola nije ztvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina... Sticks and stones may break my bones, but chains and whips exite me.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Leće za oči
Hex kaže...
Paolo2612 kaže...

Naravno da ima, poznanik mi je to kupio i izgledao je kao manijak. Kupio da su mu oči svjetlo plave (skoro bijele) i izgledao kao oni vampiri iz filmova (a i inače je darker).

 

Ako se dobro sjećam rekao je da je to nabavio u nekom tatoo/piercing salonu i da su mu došle oko 200-300kn.

 Jeli to tamo blizu McDonaldsa, točno preko puta stanice za prema Mlaki (recimo)? Znao sam da je takav salon negdje na onoj lokaciji grada!
Neznam u kojem je to kupio, ali mislim da je ovaj preko puta meka jedan od najvećih i najpoznatiji u rijeci, pa odi tamo provjeriti.


 Tamo je jedan, drugi je kod kazališta, jedan je i negdje oko hemingway-a bio (sada neznam da li je još uvijek).Ma ima ih dosta.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
offline
RE: Leće
Hex kaže...

Imaju li gdje u Rijeci leće za nabaviti?

 

To su onako leće da ti oboje oči (ne kontaktne). Bilo bi ful gušt da mi oči izgledaju druge boje ili još bolje da imam ko spirale na očima ili slično.

 Pa lakse ti izac na ulicu i kakvom mrgi reci ....... .... ....... ..... i onda ces imat ofarbane oci, i jos bolje nego lece izgledace ko da imas semafor na ocima:D .....a za spirale sada bas neznam ja sam to radio tako sto sam iscupao ladicu dvd citaca dok sam gledao 300 parody:D...tu spiralu sam jedva iscupao a da mi oko ostane na mijestu:D
* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." * Friend: "What is it?" * Me: "An operating system." * Friend: "Like Firefox?"
16 godina
offline
RE: Leće
Hex kaže...

To su onako leće da ti oboje oči (ne kontaktne).

 Pa u biti sve leće koje idu direktno u kontakt s okom su kontaktne Namigiva

 

Ti želiš (kontaktne) leće u boji bez dioptrije.

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
offline
RE: Leće

www.aclens.com

 

online trgovina preko koje nabavljam leće od 2000. godine.. provjereni su i brzi sa isporukom, cirka 10 dana. Godišnja zaliha me košta oko 500 kn, u Hrvatskoj bi bila oko 1.200 kn. Bitno je da ne naručiš preko 90 - 100 USD, onda bi mogao platiti carinu i porez, ali je i u tom slučaju još uvijek jeftinije nego u HR.

 

 

 

 

 

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
15 godina
neaktivan
offline
Leće za oči

 Ferovica, pa dobro sad to je ono da bolje vidiš a ne da bolje izgleda.

 

Dado, youve got the piont.

Kažu da škola nije ztvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina... Sticks and stones may break my bones, but chains and whips exite me.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Leće
ferovca1 kaže...

www.aclens.com

 

online trgovina preko koje nabavljam leće od 2000. godine.. provjereni su i brzi sa isporukom, cirka 10 dana. Godišnja zaliha me košta oko 500 kn, u Hrvatskoj bi bila oko 1.200 kn. Bitno je da ne naručiš preko 90 - 100 USD, onda bi mogao platiti carinu i porez, ali je i u tom slučaju još uvijek jeftinije nego u HR.

 

 

 

 

 

 kaj ti nije malo bed tak nest narucivat prek interneta
ovdje ipak odes kod okulista i on ti kaze dioptriju i sve to a ovdje ti mogu poslat tko zna kaj i sjebes si vid....
Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice