Ljetni poslovi-malo informacija

poruka: 8
|
čitano: 5.623
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ljetni poslovi-malo informacija

Poštovani forumaši,

kako ljeto stiže, završava škola i htel bi si nać neki posel...

e sad, zavrsavam prvi razred srednje, tak da sad prvi put i mogu ić radit...

oni koji imaju iskustva, jel mogu mao pojasnit kak to sve skupa ide, gdhje se treba prijaviti i tako to...koji su najbolji poslovi

 

tnx unaprijed..

Psssssst Zecovi spavaju
16 godina
offline
Ljetni poslovi-malo informacija

ako si na moru šibaj od restorana, birca... pa pitaj

 

evo malo prije došao iz Lidl-a i vidim da tamo traže sezonce pa se raspitaj, ako se ne varam bilo je prošle god. i u Konzumu, ma vjerojatno onda svi ti trgovački lanc traže/trebaju sezonce.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ljetni poslovi-malo informacija
HCSC kaže...

ako si na moru šibaj od restorana, birca... pa pitaj

 

evo malo prije došao iz Lidl-a i vidim da tamo traže sezonce pa se raspitaj, ako se ne varam bilo je prošle god. i u Konzumu, ma vjerojatno onda svi ti trgovački lanc traže/trebaju sezonce.

 joj da, zaboravil sam napisat da sam iz Zg...
mene zanim akak recimo nac posel u tak nekim trgovackim lancima...
da nazovem uprave ducana(ili sta vec)
jednostavno neznam kak počet...
Psssssst Zecovi spavaju
16 godina
offline
Ljetni poslovi-malo informacija

Probaj il poslat e-meil u kadrovsku službu, sa svojim kontaktima. Ili doći osobno do trgovačkog lanca pa se raspitati, npr. potraži poslovođu ili kadrovsku službu. A možda čak budu imali i izložen kakav plakat za sezonce i poslove.

15 godina
neaktivan
offline
Ljetni poslovi-malo informacija

Ako si pametan , nemoj u nikakav trgovacki lanac , oni iskoristavaju i stalne radnike nenormalno a   tek sezonce ....

Po meni ti je pametnije nac neki malo tezi posal(npr.baustela) di ces se satrat par tjedana ali i dignit nesto love

nego radit duplo vise vremena a ne zaradit niti pola od toga,

  premda ima i tu poslova koji se dobro placaju(cca 25 kn sat) a ladovina teska....

Ali zato IT rules!

Svaki tjedan upadne par kompova na "servis" (70-100kn sat uziman) + koja web stranica ponekad ...

Posal odradin kako treba tako da je dobar glas najbolja reklama!

i boli me k!(bar dok san na faksu)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ljetni poslovi-malo informacija
angel of fire kaže...

e sad, zavrsavam prvi razred srednje, tak da sad prvi put i mogu ić radit...

Kao što za studente postoji studentski servis, tako i za učenike postoji učenički. Funkcionira po sličnom principu, osim što trebaš pismenu suglasnost roditelja, obzirom da si maloljetnik,  a ako se ne varam, u Zagrebu je smješten negdje na Kennedyevom trgu.

insomniac_cro kaže...

Po meni ti je pametnije nac neki malo tezi posal(npr.baustela) di ces se satrat par tjedana...

 Ovo nije 'najpametnije', već upravo suprotno - nijedan novac nije vrijedan upropaštenog zdravlja. Osim toga, ne znam tko bi ga 'uzeo' da radi na crno sa svojih 16 ili koliko već godina.
- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
16 godina
offline
Ljetni poslovi-malo informacija

evo, da malo olakšam vlasniku teme

pomoć

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
15 godina
offline
Ljetni poslovi-malo informacija

eo, kao ti i ja pokušavam nać nešto za radit preko ljeta, najvjerojatnije ću radit u megiću u dubravi(ZG) plaća ti je 16 kn/h radiš 8 sati dnevno..

što se tiče toga u trgovačkim centrima, možeš radit samo tako da djeliš letke po avenju malu, ili citiyu...

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2009 21:14 (LUNAT1C).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice